z czego:
marka:
5902768584295 5902768584295
Polski olej rzepakowy Polski olej rzepakowy
1 litr

Cena: 9,25 zł

PLN
1
116
Polski olej rzepakowy
4 5
4.5 9 Polski olej rzepakowy
Data przyd. 2027-09-04
5900012000232 5900012000232 Kujawski
Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
1 litr

Cena: 12,18 zł

PLN
1
13
Kujawski olej rzepakowy
4 5
4.5 21 Kujawski olej rzepakowy
Data przyd. 2028-03-04
80053828 Monini
Monini Classico oliwa z oliwek Monini Classico oliwa z oliwek
z pierwszego tłoczenia na zimno 500 ml
62,52zł/l

Cena: 31,26 zł

PLN
1
3
Monini Classico oliwa z oliwek
4 5
4.5 5 Monini Classico oliwa z oliwek
Data przyd. 2028-01-27
8005510001563 8005510001563 Monini
Monini Delicato oliwa z oliwek Monini Delicato oliwa z oliwek
z pierwszego tłoczenia na zimno (Extra Vergine) 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
3
Monini Delicato oliwa z oliwek
5 5
5 3 Monini Delicato oliwa z oliwek
Data przyd. 2027-11-06
5900012007866 5900012007866 Kujawski
P R Z E C E N A -10%
Kujawski Olej lniany Kujawski Olej lniany
tłoczony na zimno 250 ml
28,76zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
2
Kujawski Olej lniany
5 5
5 1 Kujawski Olej lniany
Data przyd. 2026-11-21
5904165172587 5904165172587
P R Z E C E N A -25%
So Well Olej ryżowy So Well Olej ryżowy
1 litr

Cena: 18,65 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-30
8009004500037 8009004500037 Alce Nero
Alce Nero Oliwa z oliwek Extra Alce Nero Oliwa z oliwek Extra
Virgin BIO 750 ml
93,83zł/l

Cena: 70,37 zł

PLN
1
1
Alce Nero Oliwa z oliwek Extra
5 5
5 3 Alce Nero Oliwa z oliwek Extra
Data przyd. 2027-08-23
8009004810624 8009004810624 Alce Nero
Alce Nero Oliwa z oliwek extra Alce Nero Oliwa z oliwek extra
virgin dla dzieci BIO 250 ml
129,36zł/l

Cena: 32,34 zł

PLN
1
1
Alce Nero Oliwa z oliwek extra
5 5
5 2 Alce Nero Oliwa z oliwek extra
Data przyd. 2027-08-16
5905279764590 5905279764590
Astron Olej żywokostowy z gojnikiem Astron Olej żywokostowy z gojnikiem
100 ml
199,90zł/l

Cena: 19,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-30
5900311000209 5900311000209 Bartek
Bartek olej słonecznikowy Bartek olej słonecznikowy
1 litr

Cena: 12,33 zł

PLN
1
9
Bartek olej słonecznikowy
4 5
4.5 5 Bartek olej słonecznikowy
Data przyd. 2027-09-28
80140139 Basso
Basso Oliwa z wytłoczyn oliwek Basso Oliwa z wytłoczyn oliwek
1 litr

Cena: 32,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-12-30
8004123002752 8004123002752 Basso
Basso Oliwa z wytłoczyn z oliwek Basso Oliwa z wytłoczyn z oliwek
500 ml
38,92zł/l

Cena: 19,46 zł

PLN
1
3
Basso Oliwa z wytłoczyn z oliwek
5 5
5 2 Basso Oliwa z wytłoczyn z oliwek
Data przyd. 2027-12-12
5903351623063 5903351623063 Big Nature
Big Nature Bio Olej konopny Big Nature Bio Olej konopny
tłoczony na zimno 250 ml
103,96zł/l

Cena: 25,99 zł

PLN
1
1
Big Nature Bio Olej konopny
5 5
5 1 Big Nature Bio Olej konopny
Data przyd. 2027-04-30
5903351623049 5903351623049 Big Nature
Big Nature Bio Olej sezamowy Big Nature Bio Olej sezamowy
tłoczony na zimno 250 ml
70,80zł/l

Cena: 17,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-30
5903351623100 5903351623100 Big Nature
Big Nature Bio Olej z awokado Big Nature Bio Olej z awokado
extra virgin 250 ml
130,20zł/l

Cena: 32,55 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
5905745620801 5905745620801 Big Nature
Big Nature Olej lniany tłoczony Big Nature Olej lniany tłoczony
na zimno 1 litr

Cena: 26,34 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-17
5903351629201 5903351629201 Big Nature
Big Nature Olej z ostropestu Big Nature Olej z ostropestu
tłoczony na zimno 500 ml
49,16zł/l

Cena: 24,58 zł

PLN
1
2
Big Nature Olej z ostropestu
5 5
5 1 Big Nature Olej z ostropestu
Data przyd. 2027-06-30
5903351623551 5903351623551 Big Nature
Big Nature Olej ze słodkich Big Nature Olej ze słodkich
migdałów tłoczony na zimno 250 ml
82,08zł/l

Cena: 20,52 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-30
5907752683800 5907752683800 Bio Food
Bio Food Olej kokosowy virgin BIO Bio Food Olej kokosowy virgin BIO
260 ml
86,08zł/l

Cena: 22,38 zł

PLN
1
1
Bio Food Olej kokosowy virgin BIO
4 5
4 3 Bio Food Olej kokosowy virgin BIO
Data przyd. 2028-02-19
4260355585652 4260355585652 Bio Planete
Bio Planete Olej do Pizzy i Bio Planete Olej do Pizzy i
Makaronu o smaku Chili i Pomidora 250 ml
114,52zł/l

Cena: 28,63 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
4260355581722 4260355581722 Bio Planete
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
BIO
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
z Ghee BIO 500 ml
85,12zł/l

Cena: 42,56 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
4260355585874 4260355585874 Bio Planete
Bio Planete Olej kokosowy Bio Planete Olej kokosowy
virgin BIO 950 ml
76,83zł/l

Cena: 72,99 zł

PLN
1
1
Bio Planete Olej kokosowy
5 5
5 1 Bio Planete Olej kokosowy
Data przyd. 2027-07-07
4260355583115 4260355583115 Bio Planete
Bio Planete Olej kokosowy bezwonny Bio Planete Olej kokosowy bezwonny
BIO 400 ml
77,85zł/l

Cena: 31,14 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-01
3445020205719 3445020205719 Bio Planete
Bio Planete Olej sałatkowy Bio Planete Olej sałatkowy
tłoczony na zimno BIO 500 ml
47,98zł/l

Cena: 23,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-30
3445020007887 3445020007887 Bio Planete
Bio Planete Olej shea rafinowany Bio Planete Olej shea rafinowany
BIO 200 ml
223,35zł/l

Cena: 44,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
3445020002554 3445020002554 Bio Planete
Bio Planete Olej słonecznikowy Bio Planete Olej słonecznikowy
virgin BIO 500 ml
35,64zł/l

Cena: 17,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-01
3445020001755 3445020001755 Bio Planete
Bio Planete Oliwa z oliwek do Bio Planete Oliwa z oliwek do
smażenia BIO 500 ml
94,28zł/l

Cena: 47,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-01
3445020223508 3445020223508 Bio Planete
Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 1 l

Cena: 71,15 zł

PLN
1
1
Bio Planete oliwa z oliwek extra
5 5
5 1 Bio Planete oliwa z oliwek extra
Data przyd. 2027-04-30
3445020002530 3445020002530 Bio Planete
Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 500 ml
72,90zł/l

Cena: 36,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
8010445005845 8010445005845
Clemete Oliwa z oliwek Clemete Oliwa z oliwek
extra virgin 100% UE BIO 500 ml
63,98zł/l

Cena: 31,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-20
3375190016016 3375190016016 Brochenin
J. Brochenin Olej słonecznikowy J. Brochenin Olej słonecznikowy
tłoczony na zimno BIO 750 ml
30,12zł/l

Cena: 22,59 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-01
5905563491003 5905563491003
Jongga Kimchi classic Jongga Kimchi classic
300 g
39,97zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2026-12-10
5900012009754 5900012009754 Kujawski
Kujawski Olej rzepakowy Kujawski Olej rzepakowy
z rozmarynem, oregano i bazylią 250 ml
38,72zł/l

Cena: 9,68 zł

PLN
1
2
Kujawski Olej rzepakowy
5 5
5 1 Kujawski Olej rzepakowy
Data przyd. 2027-10-16
5900012007842 5900012007842 Kujawski
Kujawski Olej słonecznikowy Kujawski Olej słonecznikowy
tłoczony na zimno 250 ml
42,56zł/l

Cena: 10,64 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-01-22
5900012004834 5900012004834 Kujawski
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
5900012004827 5900012004827 Kujawski
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z czosnkiem 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-18
5900012004841 5900012004841 Kujawski
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z czosnkiem i bazylią 250 ml

Cena: 9,70 zł

PLN
1
1
Kujawski Olej z pierwszego
5 5
5 1 Kujawski Olej z pierwszego
Data przyd. 2027-08-19
5900012004858 5900012004858 Kujawski
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z pomidorami czosnkiem i bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-19
5900012003196 5900012003196 Kujawski
Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
z pierwszego tłoczenia z olejem z siemienia 750 ml
19,99zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-03
8005510001716 8005510001716 Monini
Monini Gran Fruttato oliwa z oliwek Monini Gran Fruttato oliwa z oliwek
z pierwszego tłoczenia Extra Vergine 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-27
80110910 Monini
Monini olej z pestek winogron Monini olej z pestek winogron
Monini olej z pestek winogron
4 5
4 1 Monini olej z pestek winogron
Data przyd. 2027-10-22
8005510004113 8005510004113 Monini
Monini oliwa z oliwek pierwszego Monini oliwa z oliwek pierwszego
tłoczenia extra vergine classico spray 200 ml
89,00zł/l

Cena: 17,80 zł

PLN
1
4
Monini oliwa z oliwek pierwszego
5 5
5 1 Monini oliwa z oliwek pierwszego
Data przyd. 2027-08-11
5200102950028 5200102950028
Mylopotamos Oliwa z oliwek extra Mylopotamos Oliwa z oliwek extra
virgin niefiltrowana PDO KRETA BIO 500 ml
65,50zł/l

Cena: 32,75 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-15
5902020648543 5902020648543
Olandia Olej z zarodów rzepaku do Olandia Olej z zarodów rzepaku do
smażenia tłoczony na zimno BIO 500 ml
45,98zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-23
5900012006043 5900012006043 Oleo
Oleo olej roślinny uniwersalny Oleo olej roślinny uniwersalny
rzepakowy 900 ml
9,99zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
15
Oleo olej roślinny uniwersalny
4 5
4.5 7 Oleo olej roślinny uniwersalny
Data przyd. 2027-11-17
5907078675046 5907078675046 Oleofarm
Oleofarm Olej sezamowy Oleofarm Olej sezamowy
250 ml
138,36zł/l

Cena: 34,59 zł

PLN
1
1
Oleofarm Olej sezamowy
4 5
4.5 3 Oleofarm Olej sezamowy
Data przyd. 2027-05-30
5907078675022 5907078675022 Oleofarm
Oleofarm olej lniany tłoczony Oleofarm olej lniany tłoczony
na zimno 250 ml
90,24zł/l

Cena: 22,56 zł

PLN
1
4
Oleofarm olej lniany tłoczony
5 5
5 2 Oleofarm olej lniany tłoczony
Data przyd. 2027-01-30
5905999153063 5905999153063
Smak dla Ciebie Olej słonecznikowy Smak dla Ciebie Olej słonecznikowy
900 ml
10,13zł/l

Cena: 9,12 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-08-19
 
wybierz:
marka:
8009004811997 8009004811997 Alce Nero
Alce Nero Koncentrat Pomidorowy 28% Alce Nero Koncentrat Pomidorowy 28%
BIO 130 g
82,38zł/kg

Cena: 10,71 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-10-14
8009004811874 8009004811874 Alce Nero
Alce Nero Pesto bazyliowe z tofu Alce Nero Pesto bazyliowe z tofu
wegańskie BIO 130 g
146,08zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Alce Nero Pesto bazyliowe z tofu
5 5
5 1 Alce Nero Pesto bazyliowe z tofu
Data przyd. 2028-03-27
8009004850217 8009004850217 Alce Nero
Alce Nero Pesto czerwone Alce Nero Pesto czerwone
z suszonych pomidorów BIO 130 g
116,69zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
2
Alce Nero Pesto czerwone
5 5
5 3 Alce Nero Pesto czerwone
Data przyd. 2028-03-25
8009004850200 8009004850200 Alce Nero
Alce Nero Pesto genovese BIO Alce Nero Pesto genovese BIO
Alce Nero Pesto genovese BIO
5 5
5 1 Alce Nero Pesto genovese BIO
Data przyd. 2028-03-26
8009004850224 8009004850224 Alce Nero
Alce Nero Pesto z cukini BIO Alce Nero Pesto z cukini BIO
Alce Nero Pesto z cukini BIO
5 5
5 1 Alce Nero Pesto z cukini BIO
Data przyd. 2029-04-15
8009004850293 8009004850293 Alce Nero
Alce Nero Sos pomidorowy passata Alce Nero Sos pomidorowy passata
3x200g BIO 600 g
25,60zł/kg

Cena: 15,36 zł

PLN
1
1
Alce Nero Sos pomidorowy passata
5 5
5 2 Alce Nero Sos pomidorowy passata
Data przyd. 2028-03-31
8009004810693 8009004810693 Alce Nero
Alce Nero Sos pomidorowy Alce Nero Sos pomidorowy
z bazylią BIO 500 g
29,66zł/kg

Cena: 14,83 zł

PLN
1
1
Alce Nero Sos pomidorowy
5 5
5 3 Alce Nero Sos pomidorowy
Data przyd. 2028-09-03
4016249150334 4016249150334 Allos
Allos Pasta kremowa arrabbiata Allos Pasta kremowa arrabbiata
bezglutenowa BIO 140 g
79,71zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-28
4016249172350 4016249172350 Allos
Allos Pasta kremowa z awokado Allos Pasta kremowa z awokado
bezglutenowa BIO 140 g
83,79zł/kg

Cena: 11,73 zł

PLN
1
1
Allos Pasta kremowa z awokado
5 5
5 1 Allos Pasta kremowa z awokado
Data przyd. 2027-04-27
4016249150358 4016249150358 Allos
Allos Pasta kremowa z mango i curry Allos Pasta kremowa z mango i curry
bezglutenowa BIO 140 g
71,36zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-11
4016249150365 4016249150365 Allos
Allos Pasta kremowa z papryką i Allos Pasta kremowa z papryką i
chili bezglutenowa BIO 140 g
83,79zł/kg

Cena: 11,73 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-03-23
4016249150372 4016249150372 Allos
Allos Pasta kremowa z pomidorami Allos Pasta kremowa z pomidorami
cherry i bazylią bezglutenowa BIO 140 g
83,79zł/kg

Cena: 11,73 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-27
4016249108571 4016249108571 Allos
Allos Pasta warzywna z pomodorami Allos Pasta warzywna z pomodorami
cherry i rukolą bezglutenowa BIO 135 g
90,15zł/kg

Cena: 12,17 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-05-28
4016249017071 4016249017071 Allos
Allos Pasta warzywna z trzema Allos Pasta warzywna z trzema
rodzajami papryki bezglutenowa BIO 135 g
90,37zł/kg

Cena: 12,20 zł

PLN
1
3
Allos Pasta warzywna z trzema
5 5
5 2 Allos Pasta warzywna z trzema
Data przyd. 2027-05-28
4016249017033 4016249017033 Allos
Allos Pasta warzywna ze szpinakiem Allos Pasta warzywna ze szpinakiem
i orzeszkami piniowymi bezglutenowa BIO 135 g
90,30zł/kg

Cena: 12,19 zł

PLN
1
1
Allos Pasta warzywna ze szpinakiem
5 5
5 1 Allos Pasta warzywna ze szpinakiem
Data przyd. 2027-07-12
5902693122173 5902693122173 Bio Food
Bio Food Koncentrat pomidorowy 30% Bio Food Koncentrat pomidorowy 30%
200 g
66,45zł/kg

Cena: 13,29 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-28
5907752683862 5907752683862 Bio Food
Bio Food Ogórki kiszone tarte Bio Food Ogórki kiszone tarte
bezglutenowe BIO 280 g
27,75zł/kg

Cena: 7,77 zł

PLN
1
1
Bio Food Ogórki kiszone tarte
4 5
4.5 5 Bio Food Ogórki kiszone tarte
Data przyd. 2027-05-13
5907752683855 5907752683855 Bio Food
Bio Food Przecier pomidorowy Bio Food Przecier pomidorowy
bezglutenowy BIO 500 ml
19,98zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Bio Food Przecier pomidorowy
4 5
4.5 2 Bio Food Przecier pomidorowy
Data przyd. 2028-03-14
5907738157981 5907738157981 Bio Planet
Bio Planet Pesto Zielone BIO Bio Planet Pesto Zielone BIO
Bio Planet Pesto Zielone BIO
5 5
5 2 Bio Planet Pesto Zielone BIO
Data przyd. 2029-01-01
5903900368063 5903900368063 Bio Planet
Bio Planet Pesto czerwone BIO Bio Planet Pesto czerwone BIO
Bio Planet Pesto czerwone BIO
5 5
5 1 Bio Planet Pesto czerwone BIO
Data przyd. 2029-03-01
5906395043309 5906395043309 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Przecier z ogórków kiszonych 800 g
15,15zł/kg

Cena: 12,12 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2026-11-30
5901713016799 5901713016799 Dawtona
Dawtona Koncentrat pomidorowy Dawtona Koncentrat pomidorowy
190 g
24,05zł/kg

Cena: 4,57 zł

PLN
1
40
Dawtona Koncentrat pomidorowy
5 5
5 2 Dawtona Koncentrat pomidorowy
Data przyd. 2028-06-22
5901713016799 5901713016799 Dawtona
Dawtona Koncentrat pomidorowy Dawtona Koncentrat pomidorowy
190 g
23,58zł/kg

Cena: 4,48 zł

PLN
1
12
Dawtona Koncentrat pomidorowy
5 5
5 2 Dawtona Koncentrat pomidorowy
Data przyd. 2028-03-31
5901713001245 5901713001245 Dawtona
Dawtona Koncentrat pomidorowy Dawtona Koncentrat pomidorowy
80 g
37,38zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
7
Dawtona Koncentrat pomidorowy
4 5
4.5 5 Dawtona Koncentrat pomidorowy
Data przyd. 2028-08-10
5901713016799 5901713016799 Dawtona
Dawtona Koncentrat pomidorowy Dawtona Koncentrat pomidorowy
190 g
22,89zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
12
Dawtona Koncentrat pomidorowy
5 5
5 2 Dawtona Koncentrat pomidorowy
Data przyd. 2027-12-02
5901713011763 5901713011763 Dawtona
Dawtona Przecier pomidorowy Dawtona Przecier pomidorowy
z polskimi ziołami 500 g
11,28zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
10
Dawtona Przecier pomidorowy
5 5
5 3 Dawtona Przecier pomidorowy
Data przyd. 2028-06-26
5901713002693 5901713002693 Dawtona
Dawtona przecier pomidorowy Dawtona przecier pomidorowy
500 g
11,04zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
11
Dawtona przecier pomidorowy
4 5
4.5 11 Dawtona przecier pomidorowy
Data przyd. 2028-08-28
5904747000666 5904747000666 Hektor
Hektor Przecier z ogórków Hektor Przecier z ogórków
kiszonych wiórki 300 g
14,00zł/kg

Cena: 4,20 zł

PLN
1
10
Hektor Przecier z ogórków
4 5
4.5 8 Hektor Przecier z ogórków
Data przyd. 2027-01-30
5904747000666 5904747000666 Hektor
Hektor Przecier z ogórków Hektor Przecier z ogórków
kiszonych wiórki 300 g
14,70zł/kg

Cena: 4,41 zł

PLN
1
3
Hektor Przecier z ogórków
4 5
4.5 8 Hektor Przecier z ogórków
Data przyd. 2027-10-30
5904747000864 5904747000864 Hektor
Hektor koncentrat pomidorowy Hektor koncentrat pomidorowy
270 g
18,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-10-30
5904747000628 5904747000628 Hektor
Hektor koncentrat pomidorowy Hektor koncentrat pomidorowy
900 g
15,54zł/kg

Cena: 13,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-09-30
5906716205669 5906716205669 Jamar
Jamar Koncentrat pomidorowy Jamar Koncentrat pomidorowy
80 g
37,38zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2028-01-31
5906716200596 5906716200596 Jamar
Jamar Koncentrat pomidorowy Jamar Koncentrat pomidorowy
180 g
20,50zł/kg

Cena: 3,69 zł

PLN
1
13
Jamar Koncentrat pomidorowy
5 5
5 5 Jamar Koncentrat pomidorowy
Data przyd. 2028-05-31
5901844101616 5901844101616 Jamar
Jamar Passata Rustica z Oliwkami Jamar Passata Rustica z Oliwkami
Data przydatności
2027-07-31
5906716204679 5906716204679 Jamar
Jamar Passata pomidorowa Jamar Passata pomidorowa
klasyczna 500 g
9,98zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Jamar Passata pomidorowa
5 5
5 1 Jamar Passata pomidorowa
Data przyd. 2028-02-29
5900385000693 5900385000693 Kotlin
Kotlin Koncentrat pomidorowy 30% Kotlin Koncentrat pomidorowy 30%
190 g
12,21zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-04-30
5900397734241 5900397734241 Krakus
Krakus koncentrat barszczu Krakus koncentrat barszczu
czerwonego 300 ml
25,93zł/l

Cena: 7,78 zł

PLN
1
3
Krakus koncentrat barszczu
4 5
4.5 11 Krakus koncentrat barszczu
Data przyd. 2027-10-30
8712153027125 8712153027125 la BIO IDEA
La Bio Idea Koncentrat pomidorowy La Bio Idea Koncentrat pomidorowy
22% BIO 200 g
53,25zł/kg

Cena: 10,65 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-05-30
8712153270903 8712153270903 la BIO IDEA
La Bio Idea Passata z bazylią BIO La Bio Idea Passata z bazylią BIO
680 g
19,87zł/kg

Cena: 13,51 zł

PLN
1
1
La Bio Idea Passata z bazylią BIO
5 5
5 2 La Bio Idea Passata z bazylią BIO
Data przyd. 2028-12-31
8717496900029 8717496900029 la BIO IDEA
La Bio Idea PrzSos pomidorowy La Bio Idea PrzSos pomidorowy
passata rustica BIO 680 g
20,06zł/kg

Cena: 13,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-12-30
8712153627103 8712153627103 la BIO IDEA
La Bio Idea Przecier Pomidorowy La Bio Idea Przecier Pomidorowy
Passata BIO 680 g
15,25zł/kg

Cena: 10,37 zł

PLN
1
8
La Bio Idea Przecier Pomidorowy
5 5
5 1 La Bio Idea Przecier Pomidorowy
Data przyd. 2029-12-31
8718976016261 8718976016261 la BIO IDEA
La Bio Idea Sos pomidorowy passata La Bio Idea Sos pomidorowy passata
BIO 500 g
16,78zł/kg

Cena: 8,39 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-12-11
5905279458369 5905279458369 Le Pepe
Le Pepe Pesto z bazylii Le Pepe Pesto z bazylii
Data przydatności
2028-11-11
5905279458352 5905279458352 Le Pepe
Le Pepe Pesto z suszonych pomidorów Le Pepe Pesto z suszonych pomidorów
Le Pepe Pesto z suszonych pomidorów
5 5
5 1 Le Pepe Pesto z suszonych pomidorów
Data przyd. 2028-11-10
80103011 Metelliana
Metelliana pomidory rozdrobnione Metelliana pomidory rozdrobnione
bez skórki 690 g
11,58zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-31
5903728800479 5903728800479 Orzeł Polska
Orzeł Polska Barszcz Czerwony Orzeł Polska Barszcz Czerwony
Koncentrat 300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Orzeł Polska Barszcz Czerwony
5 5
5 1 Orzeł Polska Barszcz Czerwony
Data przyd. 2027-05-30
3850104073656 3850104073656 Podravka
Podravka Przecier pomidorowy Podravka Przecier pomidorowy
500 g
8,70zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
21
Podravka Przecier pomidorowy
4 5
4.5 5 Podravka Przecier pomidorowy
Data przyd. 2029-05-05
3850104299735 3850104299735 Podravka
Podravka przecier pomidorowy Podravka przecier pomidorowy
z ziołami śródziemnomorskimi 500 ml
8,70zł/l

Cena: 4,35 zł

PLN
1
26
Podravka przecier pomidorowy
4 5
4.5 3 Podravka przecier pomidorowy
Data przyd. 2028-04-23
5900672300932 5900672300932 Primavika
Primavika Hummus naturalny Primavika Hummus naturalny
bezglutenowy 160 g
60,38zł/kg

Cena: 9,66 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-01
5900672300215 5900672300215 Primavika
Primavika Pasztet pomidorowy Primavika Pasztet pomidorowy
z cieciorką 160 g
52,56zł/kg

Cena: 8,41 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-02
5900672300208 5900672300208 Primavika
Primavika Pasztet warzywny Primavika Pasztet warzywny
z cieciorką 160 g
52,56zł/kg

Cena: 8,41 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-15
5900672300871 5900672300871 Primavika
Primavika Tahini naturalne Primavika Tahini naturalne
185 g
56,22zł/kg

Cena: 10,40 zł

PLN
1
1
Primavika Tahini naturalne
5 5
5 1 Primavika Tahini naturalne
Data przyd. 2027-06-03
5900580002256 5900580002256 Provitus
Provitus Pesto Basilico Provitus Pesto Basilico
Data przydatności
2027-10-30
5900919054291 5900919054291 Rolnik
Rolnik Koncentrat pomidorowy Rolnik Koncentrat pomidorowy
190 ml
16,84zł/l

Cena: 3,20 zł

PLN
1
12
Rolnik Koncentrat pomidorowy
4 5
4.5 3 Rolnik Koncentrat pomidorowy
Data przyd. 2028-05-21
5900919000403 5900919000403 Rolnik
Rolnik koncentrat pomidorowy Rolnik koncentrat pomidorowy
200 g
21,60zł/kg

Cena: 4,32 zł

PLN
1
35
Rolnik koncentrat pomidorowy
5 5
5 9 Rolnik koncentrat pomidorowy
Data przyd. 2028-08-27
5900919001554 5900919001554 Rolnik
Rolnik przecier z ogórków Rolnik przecier z ogórków
kwaszonych 315 g
14,57zł/kg

Cena: 4,59 zł

PLN
1
6
Rolnik przecier z ogórków
4 5
4.5 9 Rolnik przecier z ogórków
Data przyd. 2028-06-03
 
wybierz:
marka:
5905933486790 5905933486790 Bio Food
Bio Food Ogórki kiszone Bio Food Ogórki kiszone
bezglutenowe BIO 760 g
23,53zł/kg

Cena: 17,88 zł

PLN
1
4
Bio Food Ogórki kiszone
4 5
4 16 Bio Food Ogórki kiszone
Data przyd. 2028-09-19
5906395043002 5906395043002 Charsznickie Pola Natury
Charsznicka Naturalna Charsznicka Naturalna
kapusta kiszona bez konserwantów 1 kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
9
Charsznicka Naturalna
4 5
4.5 14 Charsznicka Naturalna
Data przyd. 2026-11-30
5907739367129 5907739367129 Zakwasownia
Delikatna Kimchi tradycyjne BIO Delikatna Kimchi tradycyjne BIO
300 g
79,97zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-10
5902166743225 5902166743225 Helcom
Helcom Pomidory suszone paski Helcom Pomidory suszone paski
w oleju (masa netto po odsączeniu 150g) 280 g
32,11zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
103
Helcom Pomidory suszone paski
5 5
5 1 Helcom Pomidory suszone paski
Data przyd. 2027-08-30
5901581100064 5901581100064 Kwidzyn
Kwidzyn Kukurydza w puszce Kwidzyn Kukurydza w puszce
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
11
Kwidzyn Kukurydza w puszce
4 5
4.5 11 Kwidzyn Kukurydza w puszce
Data przyd. 2029-11-30
5901581100026 5901581100026 Kwidzyn
Kwidzyn groszek konserwowy Kwidzyn groszek konserwowy
400 g
9,38zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
26
Kwidzyn groszek konserwowy
4 5
4.5 10 Kwidzyn groszek konserwowy
Data przyd. 2028-06-30
5901871000999 5901871000999
P R Z E C E N A -10%
Smak Chrzan żurawinowy lekko Smak Chrzan żurawinowy lekko
ostry 175 g
25,66zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
1
Smak Chrzan żurawinowy lekko
5 5
5 4 Smak Chrzan żurawinowy lekko
Data przyd. 2026-12-23
5900783000936 5900783000936 Pudliszki
P R Z E C E N A -25%
Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
400 g
11,80zł/kg

Cena: 4,72 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2027-01-31
5903188300212 5903188300212 Motyl
P R Z E C E N A -25%
Motyl krem chrzanowy Motyl krem chrzanowy
Motyl krem chrzanowy
5 5
5 1 Motyl krem chrzanowy
Data przyd. 2026-12-04
8710277135450 8710277135450 Aarts
Aarts Szparagi w zalewie BIO Aarts Szparagi w zalewie BIO
280 g
68,21zł/kg

Cena: 19,10 zł

PLN
1
2
Aarts Szparagi w zalewie BIO
5 5
5 1 Aarts Szparagi w zalewie BIO
Data przyd. 2030-12-30
8009004908451 8009004908451 Alce Nero
Alce Nero Fasola cannellini w Alce Nero Fasola cannellini w
zalewie BIO 300 g
44,80zł/kg

Cena: 13,44 zł

PLN
1
1
Alce Nero Fasola cannellini w
5 5
5 1 Alce Nero Fasola cannellini w
Data przyd. 2029-02-12
8009004811355 8009004811355 Alce Nero
Alce Nero Groszek zielony w zalewie Alce Nero Groszek zielony w zalewie
BIO 300 g
43,30zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-10
8009004500129 8009004500129 Alce Nero
Alce Nero Oliwki Zielone Bella Di Alce Nero Oliwki Zielone Bella Di
Cerignola z pestką w zalewie BIO 350 g
70,40zł/kg

Cena: 24,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-28
8009004809468 8009004809468 Alce Nero
Alce Nero pomidory pelati Alce Nero pomidory pelati
Bez skóry w puszce BIO 400 g
22,85zł/kg

Cena: 9,14 zł

PLN
1
2
Alce Nero pomidory pelati
5 5
5 3 Alce Nero pomidory pelati
Data przyd. 2028-12-31
8009004809048 8009004809048 Alce Nero
Alce Nero pomidory suszone Alce Nero pomidory suszone
w oliwie BIO 330 g
114,39zł/kg

Cena: 37,75 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-30
8718976015820 8718976015820 Amaizin
Amaizin Fasola czarna w zalewie Amaizin Fasola czarna w zalewie
bezglutenowa BIO 400 g
20,63zł/kg

Cena: 8,25 zł

PLN
1
3
Amaizin Fasola czarna w zalewie
5 5
5 1 Amaizin Fasola czarna w zalewie
Data przyd. 2029-02-26
5902175866052 5902175866052 Bio Europa
Bio Europa Ciecierzyca w zalewie Bio Europa Ciecierzyca w zalewie
w słoiku BIO 350 g
24,34zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-12-31
5902175866069 5902175866069 Bio Europa
Bio Europa Fasolka zielona Bio Europa Fasolka zielona
w zalewie w słoiku BIO 340 g
21,32zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
3
Bio Europa Fasolka zielona
5 5
5 2 Bio Europa Fasolka zielona
Data przyd. 2028-12-31
5902175866090 5902175866090 Bio Europa
Bio Europa Marchewka w zalewie Bio Europa Marchewka w zalewie
w słoiku 340 g
23,50zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Bio Europa Marchewka w zalewie
5 5
5 1 Bio Europa Marchewka w zalewie
Data przyd. 2028-12-31
5907752683978 5907752683978 Bio Food
Bio Food Kapusta kiszona z Bio Food Kapusta kiszona z
marchewką BIO 700 g
14,29zł/kg

Cena: 10 zł

PLN
1
3
Bio Food Kapusta kiszona z
4 5
4.5 10 Bio Food Kapusta kiszona z
Data przyd. 2028-06-16
5902693121879 5902693121879 Bio Food
Bio Food Ogórki korniszony deluxe Bio Food Ogórki korniszony deluxe
BIO 740 g
24,78zł/kg

Cena: 18,34 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-09-19
8029689004897 8029689004897 bioragnica nouva
Bio Oragnica Italia pomidory Bio Oragnica Italia pomidory
suszone w oleju BIO 190 g
85,79zł/kg

Cena: 16,30 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-05-01
5902983781004 5902983781004 Bio Planet
Bio Planet Fasolka kidney w zalewie Bio Planet Fasolka kidney w zalewie
BIO 350 g
24,34zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-12-31
5902175866076 5902175866076 Bio Planet
Bio Planet Groszek zielony w Bio Planet Groszek zielony w
zalewie BIO 350 g
27,71zł/kg

Cena: 9,70 zł

PLN
1
1
Bio Planet Groszek zielony w
5 5
5 3 Bio Planet Groszek zielony w
Data przyd. 2028-12-31
5903900368032 5903900368032 Bio Planet
Bio Planet Kapary marynowane BIO Bio Planet Kapary marynowane BIO
100 g
88,60zł/kg

Cena: 8,86 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-03-30
5902488067405 5902488067405 Bio Planet
Bio Planet Kapusta Czerwona Bio Planet Kapusta Czerwona
z Jabłkiem BIO 340 g
21,82zł/kg

Cena: 7,42 zł

PLN
1
2
Bio Planet Kapusta Czerwona
3 5
3 4 Bio Planet Kapusta Czerwona
Data przyd. 2028-12-31
5902983781608 5902983781608 Bio Planet
Bio Planet Kapusta kiszona BIO Bio Planet Kapusta kiszona BIO
680 g
12,63zł/kg

Cena: 8,59 zł

PLN
1
7
Bio Planet Kapusta kiszona BIO
3 5
3.5 4 Bio Planet Kapusta kiszona BIO
Data przyd. 2027-12-30
5902175866083 5902175866083 Bio Planet
Bio Planet Kukurydza słodka Bio Planet Kukurydza słodka
w zalewie BIO 340 g
27,82zł/kg

Cena: 9,46 zł

PLN
1
1
Bio Planet Kukurydza słodka
5 5
5 1 Bio Planet Kukurydza słodka
Data przyd. 2028-12-31
5903900368056 5903900368056 Bio Planet
Bio Planet Oliwki zielone bez Bio Planet Oliwki zielone bez
pestek w zalewie BIO 280 g
49,43zł/kg

Cena: 13,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-05-01
5903900368070 5903900368070 Bio Planet
Bio Planet Pomidory suszone w oleju Bio Planet Pomidory suszone w oleju
BIO 280 g
67,82zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-07-01
8029689004217 8029689004217 bioragnica nouva
Bioragnica Nouva Oliwki czarne bez Bioragnica Nouva Oliwki czarne bez
pestek w zalewie BIO 280 g
53,54zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-08-30
8029689005887 8029689005887 bioragnica nouva
Bioragnica nouva karczochy Bioragnica nouva karczochy
BIO
Bioragnica nouva karczochy Bioragnica nouva karczochy
grillowane w oleju BIO 190 g
91,95zł/kg

Cena: 17,47 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-11-30
8029689003999 8029689003999 bioragnica nouva
Biorganica Nouva Oliwki zielone bez Biorganica Nouva Oliwki zielone bez
pestek w zalewie BIO 280 g
53,54zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-05-30
3083681012583 3083681012583 Bonduelle
Bonduelle Czerwona fasola ugotowana Bonduelle Czerwona fasola ugotowana
na parze 160 g
30,56zł/kg

Cena: 4,89 zł

PLN
1
1
Bonduelle Czerwona fasola ugotowana
5 5
5 1 Bonduelle Czerwona fasola ugotowana
Data przyd. 2028-05-31
3083681012583 3083681012583 Bonduelle
Bonduelle Czerwona fasola ugotowana Bonduelle Czerwona fasola ugotowana
na parze 160 g
31,50zł/kg

Cena: 5,04 zł

PLN
1
11
Bonduelle Czerwona fasola ugotowana
5 5
5 1 Bonduelle Czerwona fasola ugotowana
Data przyd. 2028-11-30
3083681003949 3083681003949 Bonduelle
Bonduelle Gotowane na parze Bonduelle Gotowane na parze
Cieciorka 425 ml
18,05zł/l

Cena: 7,67 zł

PLN
1
12
Bonduelle Gotowane na parze
4 5
4 2 Bonduelle Gotowane na parze
Data przyd. 2028-11-30
3083680692427 3083680692427 Bonduelle
Bonduelle Groszek ekstradrobny Bonduelle Groszek ekstradrobny
212 ml
23,54zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
3
Bonduelle Groszek ekstradrobny
5 5
5 2 Bonduelle Groszek ekstradrobny
Data przyd. 2027-06-30
3083680072670 3083680072670 Bonduelle
Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
Tradycyjny 400 g
11,68zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
21
Bonduelle Groszek konserwowy
4 5
4.5 12 Bonduelle Groszek konserwowy
Data przyd. 2028-06-30
3083680715423 3083680715423 Bonduelle
Bonduelle Kukurydza Złocista Bonduelle Kukurydza Złocista
z Groszkiem 340 g
25,59zł/kg

Cena: 8,70 zł

PLN
1
5
Bonduelle Kukurydza Złocista
5 5
5 2 Bonduelle Kukurydza Złocista
Data przyd. 2028-08-31
3083680086936 3083680086936 Bonduelle
Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
340 ml
15,41zł/l

Cena: 5,24 zł

PLN
1
10
Bonduelle Kukurydza złocista
5 5
5 8 Bonduelle Kukurydza złocista
Data przyd. 2028-08-31
3083680715416 3083680715416 Bonduelle
Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
z czerwoną fasolą 212 ml
23,54zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
7
Bonduelle Kukurydza złocista
5 5
5 1 Bonduelle Kukurydza złocista
Data przyd. 2028-08-31
3083680715430 3083680715430 Bonduelle
Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
z groszkiem 212 ml
24,48zł/l

Cena: 5,19 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2028-08-31
3083681158540 3083681158540 Bonduelle
Bonduelle Mexico Mieszanka warzywna Bonduelle Mexico Mieszanka warzywna
150 g
34,93zł/kg

Cena: 5,24 zł

PLN
1
6
Bonduelle Mexico Mieszanka warzywna
5 5
5 1 Bonduelle Mexico Mieszanka warzywna
Data przyd. 2028-08-31
3083680692410 3083680692410 Bonduelle
Bonduelle Młoda Marchewka Bonduelle Młoda Marchewka
212 ml
23,54zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
8
Bonduelle Młoda Marchewka
5 5
5 2 Bonduelle Młoda Marchewka
Data przyd. 2027-08-31
3083681068146 3083681068146 Bonduelle
Bonduelle Porcja na raz cieciorka Bonduelle Porcja na raz cieciorka
2x80g 160 g
47,38zł/kg

Cena: 7,58 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-11-30
3083681068122 3083681068122 Bonduelle
Bonduelle Porcja na raz czerwona Bonduelle Porcja na raz czerwona
fasola 2x80g 160 g
47,38zł/kg

Cena: 7,58 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-11-30
3083681072563 3083681072563 Bonduelle
Bonduelle Porcja na raz groszek Bonduelle Porcja na raz groszek
2x75g 150 g
50,47zł/kg

Cena: 7,57 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-06-30
3083681068184 3083681068184 Bonduelle
Bonduelle Porcja na raz kukurydza Bonduelle Porcja na raz kukurydza
złocista 2x85g 170 g
44,59zł/kg

Cena: 7,58 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-08-31
3083680495882 3083680495882 Bonduelle
Bonduelle czerwona fasola Bonduelle czerwona fasola
z kukurydzą po meksykańsku 425 ml
21,18zł/l

Cena: 9 zł

PLN
1
5
Bonduelle czerwona fasola
3 5
3.5 2 Bonduelle czerwona fasola
Data przyd. 2028-11-30
3083680072694 3083680072694 Bonduelle
Bonduelle fasolka cięta zielona Bonduelle fasolka cięta zielona
425 ml
16,47zł/l

Cena: 7 zł

PLN
1
17
Bonduelle fasolka cięta zielona
4 5
4.5 8 Bonduelle fasolka cięta zielona
Data przyd. 2028-08-31
3083680077705 3083680077705 Bonduelle
Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Bonduelle fasolka konserwowa
5 5
5 1 Bonduelle fasolka konserwowa
Data przyd. 2029-05-31
3083680538404 3083680538404 Bonduelle
Bonduelle groszek konserwowy Bonduelle groszek konserwowy
212 ml
21,37zł/l

Cena: 4,53 zł

PLN
1
11
Bonduelle groszek konserwowy
5 5
5 3 Bonduelle groszek konserwowy
Data przyd. 2029-06-30
3083680019750 3083680019750 Bonduelle
Bonduelle kiełki fasoli Mung Bonduelle kiełki fasoli Mung
Bonduelle kiełki fasoli Mung
5 5
5 1 Bonduelle kiełki fasoli Mung
Data przyd. 2027-12-31
3083680074094 3083680074094 Bonduelle
Bonduelle kukurydza konserwowa Bonduelle kukurydza konserwowa
170 ml
26,53zł/l

Cena: 4,51 zł

PLN
1
48
Bonduelle kukurydza konserwowa
5 5
5 3 Bonduelle kukurydza konserwowa
Data przyd. 2029-08-31
3083680068543 3083680068543 Bonduelle
Bonduelle kukurydza złocista Bonduelle kukurydza złocista
Bonduelki 170 g
28,41zł/kg

Cena: 4,83 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-08-31
8437006645959 8437006645959 Campomar
Campomar Nature Oliwki czarne Campomar Nature Oliwki czarne
z pestką BIO 350 g
45,69zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-03
8437006645935 8437006645935 Campomar
Campomar Nature Oliwki zielone Campomar Nature Oliwki zielone
Bez pestek Bio 350 g
36,14zł/kg

Cena: 12,65 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-02-02
8436530677641 8436530677641 Campomar
Campomar Nature Papryka Jalapeno Campomar Nature Papryka Jalapeno
Zielona Krojona w zalewie BIO 350 g
34,83zł/kg

Cena: 12,19 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-15
5904261538027 5904261538027 Charsznickie Pola Natury
Charsznicka Kapusta zasmażana Charsznicka Kapusta zasmażana
z borowikami BIO 650 g
18,45zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2026-11-15
5906395043064 5906395043064 Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Ekologiczny sok 100% Charsznicki Ekologiczny sok 100%
z kiszonej kapusty 500 ml
17,98zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2026-11-30
5906395043026 5906395043026 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Kapusta Charsznickie Pola Natury Kapusta
kiszona BIO 750 g
16,33zł/kg

Cena: 12,25 zł

PLN
1
16
Charsznickie Pola Natury Kapusta
5 5
5 3 Charsznickie Pola Natury Kapusta
Data przyd. 2026-11-15
5906395043033 5906395043033 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Ogórki Charsznickie Pola Natury Ogórki
kiszone BIO 1 kg

Cena: 13,84 zł

PLN
1
42
Charsznickie Pola Natury Ogórki
4 5
4.5 12 Charsznickie Pola Natury Ogórki
Data przyd. 2026-11-30
5906395043262 5906395043262 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
BIO
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
ogórków kiszonych BIO 500 ml
17,98zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-15
5906395043040 5906395043040 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Surówka Charsznickie Pola Natury Surówka
z kapusty kiszonej BIO 650 g
19,09zł/kg

Cena: 12,41 zł

PLN
1
12
Charsznickie Pola Natury Surówka
2 5
2 1 Charsznickie Pola Natury Surówka
Data przyd. 2026-11-30
5906395043019 5906395043019 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie ogórki kiszone Charsznickie ogórki kiszone
bez konserwantów 1.4 kg
9,56zł/kg

Cena: 13,39 zł

PLN
1
89
Charsznickie ogórki kiszone
4 5
4 32 Charsznickie ogórki kiszone
Data przyd. 2026-11-30
80115489 D'Amico
D'Amico Kapary Occhiello D'Amico Kapary Occhiello
aromatyzowane octem winnym 100 g
87,00zł/kg

Cena: 8,70 zł

PLN
1
3
D'Amico Kapary Occhiello
4 5
4 1 D'Amico Kapary Occhiello
Data przyd. 2028-10-26
5901713001023 5901713001023 Dawtona
Dawtona Fasola Biała Dawtona Fasola Biała
400 g
13,68zł/kg

Cena: 5,47 zł

PLN
1
5
Dawtona Fasola Biała
5 5
5 3 Dawtona Fasola Biała
Data przyd. 2029-03-20
5901713001221 5901713001221 Dawtona
Dawtona Pomidory całe w puszce Dawtona Pomidory całe w puszce
400 g
13,70zł/kg

Cena: 5,48 zł

PLN
1
12
Dawtona Pomidory całe w puszce
5 5
5 3 Dawtona Pomidory całe w puszce
Data przyd. 2028-09-24
5901713003874 5901713003874 Dawtona
Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
400 g
13,05zł/kg

Cena: 5,22 zł

PLN
1
11
Dawtona Pomidory krojone w puszce
3 5
3.5 7 Dawtona Pomidory krojone w puszce
Data przyd. 2028-10-04
5901713000057 5901713000057 Dawtona
Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
z czosnkiem 400 g
12,50zł/kg

Cena: 5 zł

PLN
1
5
Dawtona Pomidory krojone w puszce
5 5
5 2 Dawtona Pomidory krojone w puszce
Data przyd. 2027-09-26
5901713000248 5901713000248 Dawtona
Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
z ziołami 400 g
13,70zł/kg

Cena: 5,48 zł

PLN
1
3
Dawtona Pomidory krojone w puszce
3 5
3 3 Dawtona Pomidory krojone w puszce
Data przyd. 2027-09-19
5901713004185 5901713004185 Dawtona
Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
510 g
11,51zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
2
Dawtona buraczki wiórki
4 5
4.5 6 Dawtona buraczki wiórki
Data przyd. 2028-03-17
5901713010322 5901713010322 Dawtona
Dawtona fasola czarna Dawtona fasola czarna
400 g
13,68zł/kg

Cena: 5,47 zł

PLN
1
6
Dawtona fasola czarna
4 5
4 2 Dawtona fasola czarna
Data przyd. 2029-04-28
5901713001016 5901713001016 Dawtona
Dawtona fasola czerwona konserwowa Dawtona fasola czerwona konserwowa
400 g
13,65zł/kg

Cena: 5,46 zł

PLN
1
9
Dawtona fasola czerwona konserwowa
4 5
4.5 6 Dawtona fasola czerwona konserwowa
Data przyd. 2029-05-04
5901713001665 5901713001665 Dawtona
Dawtona groszek konserwowy Dawtona groszek konserwowy
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
11
Dawtona groszek konserwowy
5 5
5 3 Dawtona groszek konserwowy
Data przyd. 2028-07-23
5901713001795 5901713001795 Dawtona
Dawtona kukurydza konserwowa Dawtona kukurydza konserwowa
słodka 400 g
13,00zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
12
Dawtona kukurydza konserwowa
4 5
4.5 10 Dawtona kukurydza konserwowa
Data przyd. 2029-10-08
5901713004512 5901713004512 Dawtona
Dawtona marchew z groszkiem Dawtona marchew z groszkiem
510 g
12,86zł/kg

Cena: 6,56 zł

PLN
1
8
Dawtona marchew z groszkiem
5 5
5 4 Dawtona marchew z groszkiem
Data przyd. 2027-07-24
5901713016911 5901713016911 Dawtona
Dawtona ogórek korniszony z papryką Dawtona ogórek korniszony z papryką
habanero 520 g
15,37zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-01
5907739367105 5907739367105 Delikatna
Delikatna Kimchi ostre BIO Delikatna Kimchi ostre BIO
300 g
79,97zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-10
5904378880262 5904378880262 Devaldano
Devaldano Kurka Marynowana Devaldano Kurka Marynowana
275 g
62,36zł/kg

Cena: 17,15 zł

PLN
1
3
Devaldano Kurka Marynowana
4 5
4 3 Devaldano Kurka Marynowana
Data przyd. 2028-01-30
5904378885199 5904378885199 Devaldano
Devaldano Maślak marynowany Devaldano Maślak marynowany
Devaldano Maślak marynowany
5 5
5 1 Devaldano Maślak marynowany
Data przyd. 2028-11-30
5904378885199 5904378885199 Devaldano
Devaldano Maślak marynowany Devaldano Maślak marynowany
280 g
33,54zł/kg

Cena: 9,39 zł

PLN
1
6
Devaldano Maślak marynowany
5 5
5 1 Devaldano Maślak marynowany
Data przyd. 2029-03-30
5905999154558 5905999154558
Green Garden Pieczarki marynowane Green Garden Pieczarki marynowane
290 g
26,10zł/kg

Cena: 7,57 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-07-06
5904747000055 5904747000055 Hektor
Hektor Buraczki tarte obiadowe Hektor Buraczki tarte obiadowe
340 g
11,74zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
24
Hektor Buraczki tarte obiadowe
4 5
4.5 6 Hektor Buraczki tarte obiadowe
Data przyd. 2027-09-30
5904747000284 5904747000284 Hektor
Hektor Buraczki tarte z chrzanem Hektor Buraczki tarte z chrzanem
340 g
12,29zł/kg

Cena: 4,18 zł

PLN
1
24
Data przydatności
2027-08-30
5904747000604 5904747000604 Hektor
Hektor Buraczki wiórki Hektor Buraczki wiórki
310 g
14,10zł/kg

Cena: 4,37 zł

PLN
1
20
Hektor Buraczki wiórki
5 5
5 3 Hektor Buraczki wiórki
Data przyd. 2027-08-30
5904747001182 5904747001182 Hektor
Hektor Buraczki z zasmażaną cebulką Hektor Buraczki z zasmażaną cebulką
540 ml
10,39zł/l

Cena: 5,61 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-08-30
5904747000567 5904747000567 Hektor
Hektor Fasolka konserwowa Hektor Fasolka konserwowa
880 g
8,38zł/kg

Cena: 7,37 zł

PLN
1
16
Hektor Fasolka konserwowa
5 5
5 1 Hektor Fasolka konserwowa
Data przyd. 2027-09-30
5904747000772 5904747000772 Hektor
Hektor Fasolka konserwowa Hektor Fasolka konserwowa
510 g
10,24zł/kg

Cena: 5,22 zł

PLN
1
8
Hektor Fasolka konserwowa
5 5
5 2 Hektor Fasolka konserwowa
Data przyd. 2027-05-30
5904747000352 5904747000352 Hektor
Hektor Groszek konserwowy Hektor Groszek konserwowy
400 g
10,60zł/kg

Cena: 4,24 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-09-30
5904747000079 5904747000079 Hektor
Hektor Groszek konserwowy Hektor Groszek konserwowy
360 g
12,89zł/kg

Cena: 4,64 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-07-30
5904747000543 5904747000543 Hektor
Hektor Groszek konserwowy Hektor Groszek konserwowy
900 g
9,87zł/kg

Cena: 8,88 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-05-30
5904747000697 5904747000697 Hektor
Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
890 g
8,98zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
19
Hektor Groszek z marchewką
4 5
4 4 Hektor Groszek z marchewką
Data przyd. 2027-05-30
5904747000017 5904747000017 Hektor
Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
460 g
13,02zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Hektor Groszek z marchewką
5 5
5 5 Hektor Groszek z marchewką
Data przyd. 2027-05-30
5904747000017 5904747000017 Hektor
Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
460 g
13,67zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
16
Hektor Groszek z marchewką
5 5
5 5 Hektor Groszek z marchewką
Data przyd. 2027-09-30
5904747000215 5904747000215 Hektor
Hektor Kapusta kiszona Hektor Kapusta kiszona
900 g
7,37zł/kg

Cena: 6,63 zł

PLN
1
25
Hektor Kapusta kiszona
4 5
4.5 4 Hektor Kapusta kiszona
Data przyd. 2027-08-30
5904747000796 5904747000796 Hektor
Hektor Kukurydza konserwowa Hektor Kukurydza konserwowa
370 ml
13,49zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-09-30
5904747000468 5904747000468 Hektor
Hektor Marchewka konserwowa Hektor Marchewka konserwowa
460 g
10,28zł/kg

Cena: 4,73 zł

PLN
1
22
Hektor Marchewka konserwowa
5 5
5 1 Hektor Marchewka konserwowa
Data przyd. 2027-05-30
5904747000116 5904747000116 Hektor
Hektor Mieszanka groszku, kukurydzy Hektor Mieszanka groszku, kukurydzy
i marchwi 500 ml
11,98zł/l

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-05-30
5904747001106 5904747001106 Hektor
Hektor Ogórki kiszone Hektor Ogórki kiszone
540 ml
13,20zł/l

Cena: 7,13 zł

PLN
1
29
Data przydatności
2028-05-30
5904747000437 5904747000437 Hektor
Hektor Ogórki kiszone Hektor Ogórki kiszone
900 ml
11,48zł/l

Cena: 10,33 zł

PLN
1
34
Data przydatności
2027-10-30
5904747000871 5904747000871 Hektor
Hektor Ogórki konserwowe Hektor Ogórki konserwowe
kaszubskie 900 g
11,10zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-10-30
5904747001205 5904747001205 Hektor
Hektor Ogórki musztardowe Hektorki Hektor Ogórki musztardowe Hektorki
500 ml
13,98zł/l

Cena: 6,99 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-10-30
5904747001199 5904747001199 Hektor
Hektor Ogórki pikantne Hektorki Hektor Ogórki pikantne Hektorki
500 ml
13,98zł/l

Cena: 6,99 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-08-30
5904747000611 5904747000611 Hektor
Hektor Papryka konserwowa Hektor Papryka konserwowa
900 ml
11,49zł/l

Cena: 10,34 zł

PLN
1
6
Hektor Papryka konserwowa
4 5
4 1 Hektor Papryka konserwowa
Data przyd. 2027-10-30
5904747000192 5904747000192 Hektor
Hektor Papryka konserwowa Hektor Papryka konserwowa
(masa netto po odsączeniu 320g) 670 g
12,90zł/kg

Cena: 8,64 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-10-30
5904747000741 5904747000741 Hektor
Hektor Pieczarki marynowane Hektor Pieczarki marynowane
290 g
25,72zł/kg

Cena: 7,46 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-03-30
5904747000741 5904747000741 Hektor
Hektor Pieczarki marynowane Hektor Pieczarki marynowane
290 g
27,00zł/kg

Cena: 7,83 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-08-30
5904747000918 5904747000918 Hektor
Hektor Sałatka Wiejska z zielonych Hektor Sałatka Wiejska z zielonych
pomidorów 500 ml
9,98zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-08-30
5904747000901 5904747000901 Hektor
Hektor Sałatka Wiejska z zielonych Hektor Sałatka Wiejska z zielonych
pomidorów 900 ml
7,40zł/l

Cena: 6,66 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-09-30
5904747000789 5904747000789 Hektor
Hektor Sałatka litewska Hektor Sałatka litewska
Hektor Sałatka litewska
5 5
5 1 Hektor Sałatka litewska
Data przyd. 2027-10-30
5904747000475 5904747000475 Hektor
Hektor Sałatka obiadowa firmowa Hektor Sałatka obiadowa firmowa
470 g
12,74zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
16
Hektor Sałatka obiadowa firmowa
5 5
5 3 Hektor Sałatka obiadowa firmowa
Data przyd. 2027-07-30
5904747000727 5904747000727 Hektor
Hektor Sałatka obiadowa firmowa Hektor Sałatka obiadowa firmowa
900 g
9,12zł/kg

Cena: 8,21 zł

PLN
1
13
Hektor Sałatka obiadowa firmowa
5 5
5 4 Hektor Sałatka obiadowa firmowa
Data przyd. 2027-08-30
5904747000710 5904747000710 Hektor
Hektor Sałatka szwedzka Hektor Sałatka szwedzka
500 ml
10,24zł/l

Cena: 5,12 zł

PLN
1
23
Data przydatności
2027-09-30
5904747000505 5904747000505 Hektor
Hektor Sałatka warzywna obiadowa Hektor Sałatka warzywna obiadowa
500 ml
9,36zł/l

Cena: 4,68 zł

PLN
1
16
Hektor Sałatka warzywna obiadowa
5 5
5 3 Hektor Sałatka warzywna obiadowa
Data przyd. 2027-11-30
5904747000260 5904747000260 Hektor
Hektor Sałatka z czerwonej kapusty Hektor Sałatka z czerwonej kapusty
340 g
11,24zł/kg

Cena: 3,82 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-07-30
5904747000680 5904747000680 Hektor
Hektor Seler konserwowy Hektor Seler konserwowy
315 ml
13,40zł/l

Cena: 4,22 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-10-30
5904747001533 5904747001533 Hektor
Hektor Surówka warzywna kebab Hektor Surówka warzywna kebab
510 g
10,98zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-09-30
5904747001496 5904747001496 Hektor
Hektor Surówka z wiejskiej chaty Hektor Surówka z wiejskiej chaty
515 g
10,89zł/kg

Cena: 5,61 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-09-30
5904747000833 5904747000833 Hektor
Hektor Szczaw siekany Hektor Szczaw siekany
270 g
15,48zł/kg

Cena: 4,18 zł

PLN
1
9
Hektor Szczaw siekany
3 5
3.5 11 Hektor Szczaw siekany
Data przyd. 2027-01-30
8003850211512 8003850211512 Iposea
Iposea Karczochy w oleju Iposea Karczochy w oleju
słonecznikowym 290 g
62,41zł/kg

Cena: 18,10 zł

PLN
1
2
Iposea Karczochy w oleju
5 5
5 3 Iposea Karczochy w oleju
Data przyd. 2028-04-30
5901844100855 5901844100855 Jamar
Jamar Pulpa pomidorowa Jamar Pulpa pomidorowa
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2028-09-30
5901844100176 5901844100176 Jamar
Jamar Mieszanka warzywna Jamar Mieszanka warzywna
marchewka groszek 380 g
14,92zł/kg

Cena: 5,67 zł

PLN
1
14
Jamar Mieszanka warzywna
4 5
4.5 2 Jamar Mieszanka warzywna
Data przyd. 2027-04-30
5906716201531 5906716201531 Jamar
Jamar Mieszanka wielo-warzywna Jamar Mieszanka wielo-warzywna
meksykańska 470 g
14,00zł/kg

Cena: 6,58 zł

PLN
1
23
Jamar Mieszanka wielo-warzywna
5 5
5 1 Jamar Mieszanka wielo-warzywna
Data przyd. 2028-10-31
5901844102392 5901844102392 Jamar
Jamar Pomidory drobno krojone Jamar Pomidory drobno krojone
pulpa z bazylią 400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2028-08-30
5906716200565 5906716200565 Jamar
Jamar buraczki tarte marynowane Jamar buraczki tarte marynowane
300 g
14,43zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
1
Jamar buraczki tarte marynowane
5 5
5 5 Jamar buraczki tarte marynowane
Data przyd. 2027-12-31
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar fasolka biała konserwowa Jamar fasolka biała konserwowa
400 g
12,80zł/kg

Cena: 5,12 zł

PLN
1
12
Jamar fasolka biała konserwowa
4 5
4 2 Jamar fasolka biała konserwowa
Data przyd. 2028-01-31
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar fasolka biała konserwowa Jamar fasolka biała konserwowa
400 g
13,45zł/kg

Cena: 5,38 zł

PLN
1
9
Jamar fasolka biała konserwowa
4 5
4 2 Jamar fasolka biała konserwowa
Data przyd. 2029-02-28
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar groszek konserwowy Jamar groszek konserwowy
400 g
9,40zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
1
Jamar groszek konserwowy
4 5
4.5 3 Jamar groszek konserwowy
Data przyd. 2027-07-31
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar groszek konserwowy Jamar groszek konserwowy
400 g
9,88zł/kg

Cena: 3,95 zł

PLN
1
6
Jamar groszek konserwowy
4 5
4.5 3 Jamar groszek konserwowy
Data przyd. 2028-07-31
5906716200930 5906716200930 Jamar
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
Marchewka, Groszek, Kukurydza 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Jamar mieszanka warzywna
5 5
5 2 Jamar mieszanka warzywna
Data przyd. 2029-01-31
5906716200947 5906716200947 Jamar
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
marchewka i groszek 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Jamar mieszanka warzywna
5 5
5 2 Jamar mieszanka warzywna
Data przyd. 2028-12-31
5906716200060 5906716200060 Jamar
Jamar Ćwikła z chrzanem Jamar Ćwikła z chrzanem
300 g
14,37zł/kg

Cena: 4,31 zł

PLN
1
3
Jamar Ćwikła z chrzanem
5 5
5 5 Jamar Ćwikła z chrzanem
Data przyd. 2027-06-30
8410667020198 8410667020198 Jolca
Jolca Oliwki zielone bez pestek Jolca Oliwki zielone bez pestek
230 g
40,30zł/kg

Cena: 9,27 zł

PLN
1
5
Jolca Oliwki zielone bez pestek
5 5
5 1 Jolca Oliwki zielone bez pestek
Data przyd. 2028-10-14
8410667020211 8410667020211 Jolca
Jolca oliwki czarne bez pestek Jolca oliwki czarne bez pestek
230 g
42,91zł/kg

Cena: 9,87 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-05-22
8410667005706 8410667005706 Jolca
Jolca oliwki zielone drylowane Jolca oliwki zielone drylowane
nadziewane Anchois 300 g
32,93zł/kg

Cena: 9,88 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-02-19
8410667020419 8410667020419 Jolca
Jolca oliwki zielone drylowane Jolca oliwki zielone drylowane
nadziewane papryką Jalapeno 300 g
32,93zł/kg

Cena: 9,88 zł

PLN
1
5
Jolca oliwki zielone drylowane
5 5
5 1 Jolca oliwki zielone drylowane
Data przyd. 2028-12-03
8410667020167 8410667020167 Jolca
Jolca oliwki zielone drylowane Jolca oliwki zielone drylowane
nadziewane serem pleśniowym 300 g
32,93zł/kg

Cena: 9,88 zł

PLN
1
5
Jolca oliwki zielone drylowane
5 5
5 3 Jolca oliwki zielone drylowane
Data przyd. 2029-01-09
8410667020402 8410667020402 Jolca
Jolca oliwki zielone drylowane Jolca oliwki zielone drylowane
z nadzieniem cytrynowym 300 g
32,93zł/kg

Cena: 9,88 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2029-01-21
5900397731554 5900397731554 Krakus
Krakus chrzan Krakus chrzan
Krakus chrzan
5 5
5 1 Krakus chrzan
Data przyd. 2027-05-30
5906732627063 5906732627063 Krokus
Krokus Kapusta postna z grzybami Krokus Kapusta postna z grzybami
leśnymi 670 g
32,82zł/kg

Cena: 21,99 zł

PLN
1
1
Krokus Kapusta postna z grzybami
5 5
5 1 Krokus Kapusta postna z grzybami
Data przyd. 2027-06-30
5901581100354 5901581100354 Kwidzyn
Kwidzyn Fasola biała w puszce Kwidzyn Fasola biała w puszce
400 g
9,38zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
19
Kwidzyn Fasola biała w puszce
5 5
5 6 Kwidzyn Fasola biała w puszce
Data przyd. 2030-03-30
5901581101153 5901581101153 Kwidzyn
Kwidzyn Fasola czerwona w puszce Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
29
Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
5 5
5 6 Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
Data przyd. 2030-04-30
5901874905918 5901874905918 Kwidzyn
Kwidzyn Marchewka z groszkiem Kwidzyn Marchewka z groszkiem
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
11
Kwidzyn Marchewka z groszkiem
5 5
5 6 Kwidzyn Marchewka z groszkiem
Data przyd. 2029-04-30
5901581103867 5901581103867 Kwidzyn
Kwidzyn Mieszanka Bałkańska Kwidzyn Mieszanka Bałkańska
warzywna 400 g
10,60zł/kg

Cena: 4,24 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
8717496900173 8717496900173 la BIO IDEA
La Bio Idea Fasola biała drobna w La Bio Idea Fasola biała drobna w
zalewie BIO 400 g
20,58zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-03-01
8717496900135 8717496900135 la BIO IDEA
La Bio Idea Fasola czerwona kidney La Bio Idea Fasola czerwona kidney
w zalewie BIO 400 g
21,25zł/kg

Cena: 8,50 zł

PLN
1
3
La Bio Idea Fasola czerwona kidney
5 5
5 1 La Bio Idea Fasola czerwona kidney
Data przyd. 2029-09-01
8717496900159 8717496900159 la BIO IDEA
La Bio Idea Fasola mix w zalewie La Bio Idea Fasola mix w zalewie
BIO 400 g
18,20zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-26
8712153027170 8712153027170 la BIO IDEA
La Bio Idea Pomidory krojone La Bio Idea Pomidory krojone
Bez skóry BIO 400 g
20,75zł/kg

Cena: 8,30 zł

PLN
1
4
La Bio Idea Pomidory krojone
5 5
5 2 La Bio Idea Pomidory krojone
Data przyd. 2028-12-31
8712153027156 8712153027156 la BIO IDEA
La Bio Idea Pomidory pelati bez La Bio Idea Pomidory pelati bez
skóry BIO 400 g
21,25zł/kg

Cena: 8,50 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-12-31
8717496900142 8717496900142 la BIO IDEA
La Bio Idea ciecierzyca BIO La Bio Idea ciecierzyca BIO
400 g
20,60zł/kg

Cena: 8,24 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2029-10-01
8717496900180 8717496900180 la BIO IDEA
La Bio Idea fasola masłowa BIO La Bio Idea fasola masłowa BIO
400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
La Bio Idea fasola masłowa BIO
5 5
5 1 La Bio Idea fasola masłowa BIO
Data przyd. 2028-05-19
8718976016339 8718976016339 la BIO IDEA
La Bio Idea pomidory suszone w La Bio Idea pomidory suszone w
oleju BIO 190 g
88,58zł/kg

Cena: 16,83 zł

PLN
1
1
La Bio Idea pomidory suszone w
5 5
5 1 La Bio Idea pomidory suszone w
Data przyd. 2028-11-30
5900344006834 5900344006834 Lisner
Lisner O Mamo! Sałatka jajeczna ze Lisner O Mamo! Sałatka jajeczna ze
szczypiorkiem 140 g
34,93zł/kg

Cena: 4,89 zł

PLN
1
5
Lisner O Mamo! Sałatka jajeczna ze
4 5
4.5 3 Lisner O Mamo! Sałatka jajeczna ze
Data przyd. 2026-10-12
5900344504231 5900344504231 Lisner
Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
jajkiem 500 g
21,00zł/kg

Cena: 10,50 zł

PLN
1
2
Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
5 5
5 4 Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
Data przyd. 2026-10-19
5900344504231 5900344504231 Lisner
Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
jajkiem 500 g
22,06zł/kg

Cena: 11,03 zł

PLN
1
2
Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
5 5
5 4 Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
Data przyd. 2026-10-31
5900344028690 5900344028690 Lisner
Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
kukurydzą 140 g
26,21zł/kg

Cena: 3,67 zł

PLN
1
6
Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
5 5
5 1 Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
Data przyd. 2026-11-01
5900344504248 5900344504248 Lisner
Lisner sałatka warzywna z groszkiem Lisner sałatka warzywna z groszkiem
500 g
21,04zł/kg

Cena: 10,52 zł

PLN
1
2
Lisner sałatka warzywna z groszkiem
5 5
5 2 Lisner sałatka warzywna z groszkiem
Data przyd. 2026-10-11
8002225644016 8002225644016 Metelliana
Metelliana Ciecierzyca w zalewie Metelliana Ciecierzyca w zalewie
400 g
13,80zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
8
Metelliana Ciecierzyca w zalewie
5 5
5 4 Metelliana Ciecierzyca w zalewie
Data przyd. 2028-05-31
8002225641015 8002225641015 Metelliana
Metelliana Fasola biała Canellini Metelliana Fasola biała Canellini
400 g
13,38zł/kg

Cena: 5,35 zł

PLN
1
12
Metelliana Fasola biała Canellini
5 5
5 2 Metelliana Fasola biała Canellini
Data przyd. 2028-07-31
8002225643019 8002225643019 Metelliana
Metelliana Fasola biała hiszpańska Metelliana Fasola biała hiszpańska
Jaś 400 g
13,40zł/kg

Cena: 5,36 zł

PLN
1
3
Metelliana Fasola biała hiszpańska
5 5
5 1 Metelliana Fasola biała hiszpańska
Data przyd. 2028-07-31
8002225642043 8002225642043 Metelliana
Metelliana Fasola czerwona Kidney Metelliana Fasola czerwona Kidney
400 g
14,55zł/kg

Cena: 5,82 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-06-30
8002225641862 8002225641862 Metelliana
Metelliana Mieszanka 4 odmian Metelliana Mieszanka 4 odmian
fasoli w zalewie 400 g
14,55zł/kg

Cena: 5,82 zł

PLN
1
9
Metelliana Mieszanka 4 odmian
5 5
5 2 Metelliana Mieszanka 4 odmian
Data przyd. 2028-07-31
8002225631016 8002225631016 Metelliana
Metelliana pomidory bez skórki Metelliana pomidory bez skórki
kostka 400 g
15,35zł/kg

Cena: 6,14 zł

PLN
1
5
Metelliana pomidory bez skórki
5 5
5 1 Metelliana pomidory bez skórki
Data przyd. 2028-02-29
5903188000204 5903188000204 Motyl
Motyl ćwikła z chrzanem Motyl ćwikła z chrzanem
385 ml
14,08zł/l

Cena: 5,42 zł

PLN
1
7
Motyl ćwikła z chrzanem
4 5
4.5 14 Motyl ćwikła z chrzanem
Data przyd. 2027-02-27
5903728800004 5903728800004 Orzeł Polska
Orzeł Polska Borowiki Marynowane Orzeł Polska Borowiki Marynowane
300 g
78,67zł/kg

Cena: 23,60 zł

PLN
1
6
Orzeł Polska Borowiki Marynowane
4 5
4.5 3 Orzeł Polska Borowiki Marynowane
Data przyd. 2028-01-30
5906684079132 5906684079132 Orzeł Polska
Orzeł Polska Buraczki Kiszone Orzeł Polska Buraczki Kiszone
Domowe 460 g
17,37zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-10-30
5903728800196 5903728800196 Orzeł Polska
Orzeł Polska Buraczki Zasmażane Orzeł Polska Buraczki Zasmażane
490 g
14,78zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
6
Orzeł Polska Buraczki Zasmażane
5 5
5 3 Orzeł Polska Buraczki Zasmażane
Data przyd. 2027-10-30
5906684079125 5906684079125 Orzeł Polska
Orzeł Polska Carpaccio Z Buraka Orzeł Polska Carpaccio Z Buraka
270 g
38,78zł/kg

Cena: 10,47 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-01-01
5903728800622 5903728800622 Orzeł Polska
Orzeł Polska Kapusta Kiszona Orzeł Polska Kapusta Kiszona
Z Marchewką 820 g
10,26zł/kg

Cena: 8,41 zł

PLN
1
5
Orzeł Polska Kapusta Kiszona
5 5
5 3 Orzeł Polska Kapusta Kiszona
Data przyd. 2028-01-31
5903728800011 5903728800011 Orzeł Polska
Orzeł Polska Kurki Marynowane Orzeł Polska Kurki Marynowane
300 g
66,03zł/kg

Cena: 19,81 zł

PLN
1
5
Orzeł Polska Kurki Marynowane
2 5
2.5 2 Orzeł Polska Kurki Marynowane
Data przyd. 2027-10-10
5903728800035 5903728800035 Orzeł Polska
Orzeł Polska Maślaki Marynowane Orzeł Polska Maślaki Marynowane
300 g
49,40zł/kg

Cena: 14,82 zł

PLN
1
3
Orzeł Polska Maślaki Marynowane
2 5
2 2 Orzeł Polska Maślaki Marynowane
Data przyd. 2028-01-30
5903728800103 5903728800103 Orzeł Polska
Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
750 g
17,32zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
7
Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
4 5
4.5 5 Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
Data przyd. 2028-06-30
5906684079323 5906684079323 Orzeł Polska
Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
800 g
16,24zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
17
Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
4 5
4.5 8 Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
Data przyd. 2028-07-07
5903728800127 5903728800127 Orzeł Polska
Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
Mini 280 g
32,89zł/kg

Cena: 9,21 zł

PLN
1
25
Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
4 5
4 9 Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
Data przyd. 2028-06-30
5903728800097 5903728800097 Orzeł Polska
Orzeł Polska Ogórki Konserwowe Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
830 g
13,25zł/kg

Cena: 11 zł

PLN
1
2
Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
5 5
5 2 Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
Data przyd. 2027-06-30
5903728800073 5903728800073 Orzeł Polska
Orzeł Polska Ogórki Konserwowe Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
Kaszubskie 680 g
17,34zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
6
Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
5 5
5 3 Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
Data przyd. 2028-07-30
5903728800080 5903728800080 Orzeł Polska
Orzeł Polska Ogórki Konserwowe Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
Plastry 680 g
16,43zł/kg

Cena: 11,17 zł

PLN
1
5
Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
5 5
5 4 Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
Data przyd. 2027-08-31
5903728800059 5903728800059 Orzeł Polska
Orzeł Polska Ogórki konserwowe Orzeł Polska Ogórki konserwowe
Z papryką chili 670 g
17,58zł/kg

Cena: 11,78 zł

PLN
1
6
Orzeł Polska Ogórki konserwowe
5 5
5 1 Orzeł Polska Ogórki konserwowe
Data przyd. 2028-03-30
5903728800066 5903728800066 Orzeł Polska
Orzeł Polska Ogórki konserwowe z Orzeł Polska Ogórki konserwowe z
czosnkiem 680 g
17,34zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-03-30
5903728800028 5903728800028 Orzeł Polska
Orzeł Polska Podgrzybki Marynowane Orzeł Polska Podgrzybki Marynowane
300 g
54,17zł/kg

Cena: 16,25 zł

PLN
1
13
Orzeł Polska Podgrzybki Marynowane
5 5
5 2 Orzeł Polska Podgrzybki Marynowane
Data przyd. 2028-01-31
5901069005638 5901069005638 Łosoś Ustka
Plantujemy! Pasta z ciecierzycy BBQ Plantujemy! Pasta z ciecierzycy BBQ
Data przydatności
2027-12-31
5901069005607 5901069005607 Łosoś Ustka
Plantujemy! Pasta z czerwonej Plantujemy! Pasta z czerwonej
Data przydatności
2028-06-30
5901069005621 5901069005621 Łosoś Ustka
Plantujemy! Pasta z marchewki Plantujemy! Pasta z marchewki
Data przydatności
2027-11-30
3850104073724 3850104073724 Podravka
Podravka pomidory całe Podravka pomidory całe
Bez skórki w soku pomidorowym 400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
9
Podravka pomidory całe
5 5
5 2 Podravka pomidory całe
Data przyd. 2028-09-21
3850104238802 3850104238802 Podravka
Podravka pomidory krojone Podravka pomidory krojone
klasyczne 400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
9
Podravka pomidory krojone
5 5
5 1 Podravka pomidory krojone
Data przyd. 2028-10-04
5900672305456 5900672305456 Primaeco
Primaeco Buraczki tarte pychotka Primaeco Buraczki tarte pychotka
bezglutenowe BIO 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Primaeco Buraczki tarte pychotka
5 5
5 3 Primaeco Buraczki tarte pychotka
Data przyd. 2027-11-20
5900580005264 5900580005264 Provitus
Provitus Bistro Duszone ziemniaczki Provitus Bistro Duszone ziemniaczki
z marchewką 480 g
18,52zł/kg

Cena: 8,89 zł

PLN
1
8
Provitus Bistro Duszone ziemniaczki
5 5
5 1 Provitus Bistro Duszone ziemniaczki
Data przyd. 2028-02-25
5900580001846 5900580001846 Provitus
Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
babcine 480 g
14,56zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
2
Provitus Buraczki zasmażane
4 5
4.5 11 Provitus Buraczki zasmażane
Data przyd. 2027-01-31
5900580001846 5900580001846 Provitus
Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
babcine 480 g
15,29zł/kg

Cena: 7,34 zł

PLN
1
14
Provitus Buraczki zasmażane
4 5
4.5 11 Provitus Buraczki zasmażane
Data przyd. 2027-07-30
5900580004458 5900580004458 Provitus
Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
z żurawiną i jabłkami 480 g
20,29zł/kg

Cena: 9,74 zł

PLN
1
11
Provitus Buraczki zasmażane
5 5
5 1 Provitus Buraczki zasmażane
Data przyd. 2028-02-20
5900580002164 5900580002164 Provitus
Provitus Kapusta Zasmażana Provitus Kapusta Zasmażana
Babcina 480 g
15,17zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
4
Provitus Kapusta Zasmażana
4 5
4 13 Provitus Kapusta Zasmażana
Data przyd. 2027-06-30
5900580004298 5900580004298 Provitus
Provitus Kapusta młoda z koprem Provitus Kapusta młoda z koprem
Provitus Kapusta młoda z koprem
4 5
4.5 10 Provitus Kapusta młoda z koprem
Data przyd. 2027-12-30
5900580002157 5900580002157 Provitus
Provitus Marchewka zasmażana Provitus Marchewka zasmażana
Babcina 480 g
15,15zł/kg

Cena: 7,27 zł

PLN
1
5
Provitus Marchewka zasmażana
4 5
4.5 5 Provitus Marchewka zasmażana
Data przyd. 2028-02-28
5900580000702 5900580000702 Provitus
Provitus Marynowana papryka Provitus Marynowana papryka
czerwona 600 g
17,38zł/kg

Cena: 10,43 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-09-30
5900580000306 5900580000306 Provitus
Provitus Marynowana papryka Provitus Marynowana papryka
kalifornijska 600 g
17,38zł/kg

Cena: 10,43 zł

PLN
1
3
Provitus Marynowana papryka
4 5
4 1 Provitus Marynowana papryka
Data przyd. 2027-10-30
5900580001075 5900580001075 Provitus
Provitus Ogórki konserwowe Provitus Ogórki konserwowe
kaszubskie 640 g
17,17zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
2
Provitus Ogórki konserwowe
5 5
5 2 Provitus Ogórki konserwowe
Data przyd. 2028-06-30
5900580004144 5900580004144 Provitus
Provitus buraczki z jabłkiem Provitus buraczki z jabłkiem
zasmażane 480 g
15,92zł/kg

Cena: 7,64 zł

PLN
1
4
Provitus buraczki z jabłkiem
4 5
4.5 8 Provitus buraczki z jabłkiem
Data przyd. 2027-08-30
5900580000887 5900580000887 Provitus
Provitus chrzan śmietankowy Provitus chrzan śmietankowy
170 g
31,41zł/kg

Cena: 5,34 zł

PLN
1
10
Provitus chrzan śmietankowy
5 5
5 9 Provitus chrzan śmietankowy
Data przyd. 2027-02-22
5900580000870 5900580000870 Provitus
Provitus chrzan z żurawiną Provitus chrzan z żurawiną
Provitus chrzan z żurawiną
4 5
4.5 6 Provitus chrzan z żurawiną
Data przyd. 2027-04-28
5900580001860 5900580001860 Provitus
Provitus konserwowe ogórki Provitus konserwowe ogórki
latosie 640 g
16,41zł/kg

Cena: 10,50 zł

PLN
1
2
Provitus konserwowe ogórki
5 5
5 2 Provitus konserwowe ogórki
Data przyd. 2028-06-30
5900580000696 5900580000696 Provitus
Provitus ogórki konserwowe Provitus ogórki konserwowe
czosnkowe 640 g
15,94zł/kg

Cena: 10,20 zł

PLN
1
5
Provitus ogórki konserwowe
4 5
4.5 3 Provitus ogórki konserwowe
Data przyd. 2028-07-30
5900783001322 5900783001322 Pudliszki
Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
400 g
15,70zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
6
Pudliszki fasola czerwona
5 5
5 1 Pudliszki fasola czerwona
Data przyd. 2028-02-26
5900783000073 5900783000073 Pudliszki
Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
400 g
15,73zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
22
Pudliszki kukurydza konserwowa
5 5
5 2 Pudliszki kukurydza konserwowa
Data przyd. 2028-08-21
5900919000021 5900919000021 Rolnik
Rolnik Buraczki całe Rolnik Buraczki całe
350 g
16,80zł/kg

Cena: 5,88 zł

PLN
1
17
Rolnik Buraczki całe
5 5
5 1 Rolnik Buraczki całe
Data przyd. 2028-04-15
5900919053942 5900919053942 Rolnik
Rolnik Buraczki tarte Rolnik Buraczki tarte
540 ml
9,24zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-25
5900919053942 5900919053942 Rolnik
Rolnik Buraczki tarte Rolnik Buraczki tarte
540 ml
9,33zł/l

Cena: 5,04 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-05-30
5900919001578 5900919001578 Rolnik
Rolnik Buraczki wiórki Rolnik Buraczki wiórki
300 g
15,67zł/kg

Cena: 4,70 zł

PLN
1
3
Rolnik Buraczki wiórki
5 5
5 4 Rolnik Buraczki wiórki
Data przyd. 2028-06-28
5900919053980 5900919053980 Rolnik
Rolnik Buraczki wiórki Rolnik Buraczki wiórki
540 ml
9,24zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-06-22
5900919004586 5900919004586 Rolnik
Rolnik Bób konserwowy Rolnik Bób konserwowy
400 g
16,28zł/kg

Cena: 6,51 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-12-31
5900919001912 5900919001912 Rolnik
Rolnik Cebulka perłowa Rolnik Cebulka perłowa
295 g
30,92zł/kg

Cena: 9,12 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-04-16
5900919007020 5900919007020 Rolnik
Rolnik Fasola biała konserwowa Rolnik Fasola biała konserwowa
400 g
9,03zł/kg

Cena: 3,61 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2029-03-30
5900919001943 5900919001943 Rolnik
Rolnik Fasola czerwona konserwowa Rolnik Fasola czerwona konserwowa
400 g 400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2029-04-30
5900919000809 5900919000809 Rolnik
Rolnik Fasolka szparagowa zielona Rolnik Fasolka szparagowa zielona
700 g
12,24zł/kg

Cena: 8,57 zł

PLN
1
3
Rolnik Fasolka szparagowa zielona
5 5
5 1 Rolnik Fasolka szparagowa zielona
Data przyd. 2028-12-31
5900919054062 5900919054062 Rolnik
Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
13,71zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-02-12
5900919054062 5900919054062 Rolnik
Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
13,84zł/kg

Cena: 7,06 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-04-15
5900919054079 5900919054079 Rolnik
Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Marchew z groszkiem
i kukurydzą 510 g
14,45zł/kg

Cena: 7,37 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-12
5900919054079 5900919054079 Rolnik
Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Marchew z groszkiem
i kukurydzą 510 g
14,59zł/kg

Cena: 7,44 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-02-25
5900919000397 5900919000397 Rolnik
Rolnik Peperoni papryka marynowana Rolnik Peperoni papryka marynowana
720 ml
16,03zł/l

Cena: 11,54 zł

PLN
1
5
Rolnik Peperoni papryka marynowana
4 5
4.5 4 Rolnik Peperoni papryka marynowana
Data przyd. 2027-12-31
5900919008157 5900919008157 Rolnik
Rolnik Pomidory krojone w sosie Rolnik Pomidory krojone w sosie
własnym 425 g
9,39zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-07-30
5900919018569 5900919018569 Rolnik
Rolnik Premium Buraczki zasmażane Rolnik Premium Buraczki zasmażane
540 g
12,19zł/kg

Cena: 6,58 zł

PLN
1
1
Rolnik Premium Buraczki zasmażane
4 5
4.5 6 Rolnik Premium Buraczki zasmażane
Data przyd. 2028-05-12
5900919018576 5900919018576 Rolnik
Rolnik Premium Buraczki zasmażane Rolnik Premium Buraczki zasmażane
z cebulą 540 g
12,22zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
1
Rolnik Premium Buraczki zasmażane
5 5
5 5 Rolnik Premium Buraczki zasmażane
Data przyd. 2028-05-01
5900919002223 5900919002223 Rolnik
Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
kukurydzy 314 ml
37,71zł/l

Cena: 11,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-11
5900919054642 5900919054642 Rolnik
Rolnik Sałatka grecka Rolnik Sałatka grecka
900 ml
11,10zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2028-06-20
5900919015247 5900919015247 Rolnik
Rolnik Sałatka szwedzka Rolnik Sałatka szwedzka
850 g
9,64zł/kg

Cena: 8,19 zł

PLN
1
7
Rolnik Sałatka szwedzka
4 5
4.5 4 Rolnik Sałatka szwedzka
Data przyd. 2028-06-10
5900919004333 5900919004333 Rolnik
Rolnik Sałatka z zielonych Rolnik Sałatka z zielonych
pomidorów 850 g
9,76zł/kg

Cena: 8,30 zł

PLN
1
6
Rolnik Sałatka z zielonych
5 5
5 1 Rolnik Sałatka z zielonych
Data przyd. 2028-06-30
5900919053768 5900919053768 Rolnik
Rolnik Seler wyborny Rolnik Seler wyborny
340 g
15,74zł/kg

Cena: 5,35 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-02-13
5900919004043 5900919004043 Rolnik
Rolnik Szczaw konserwowy Rolnik Szczaw konserwowy
315 ml
17,27zł/l

Cena: 5,44 zł

PLN
1
5
Rolnik Szczaw konserwowy
5 5
5 3 Rolnik Szczaw konserwowy
Data przyd. 2028-06-30
5900919000144 5900919000144 Rolnik
Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
350 g
14,26zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Rolnik buraczki tarte
5 5
5 5 Rolnik buraczki tarte
Data przyd. 2028-02-20
5900919006634 5900919006634 Rolnik
Rolnik cieciorka konserwowa Rolnik cieciorka konserwowa
400 g
8,88zł/kg

Cena: 3,55 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2029-03-30
5900919000410 5900919000410 Rolnik
Rolnik groszek konserwowy Rolnik groszek konserwowy
400 g
10,83zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
4
Rolnik groszek konserwowy
5 5
5 2 Rolnik groszek konserwowy
Data przyd. 2029-10-30
5900919000212 5900919000212 Rolnik
Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
850 g
8,53zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
6
Rolnik kapusta kwaszona
4 5
4 7 Rolnik kapusta kwaszona
Data przyd. 2028-04-11
5900919000298 5900919000298 Rolnik
Rolnik kukurydza konserwowa Rolnik kukurydza konserwowa
340 g
13,15zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
18
Data przydatności
2029-09-16
5900919004548 5900919004548 Rolnik
Rolnik kukurydza konserwowa Rolnik kukurydza konserwowa
212 ml
16,18zł/l

Cena: 3,43 zł

PLN
1
33
Data przydatności
2029-09-05
5900919000151 5900919000151 Rolnik
Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,52zł/kg

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Rolnik papryka konserwowa
5 5
5 11 Rolnik papryka konserwowa
Data przyd. 2028-02-13
5900919000151 5900919000151 Rolnik
Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,95zł/kg

Cena: 9,72 zł

PLN
1
6
Rolnik papryka konserwowa
5 5
5 11 Rolnik papryka konserwowa
Data przyd. 2028-08-06
5900919004975 5900919004975 Rolnik
Rolnik pomidory całe w sosie Rolnik pomidory całe w sosie
własnym 400 g
10,28zł/kg

Cena: 4,11 zł

PLN
1
12
Rolnik pomidory całe w sosie
5 5
5 5 Rolnik pomidory całe w sosie
Data przyd. 2028-12-30
5900919004722 5900919004722 Rolnik
Rolnik pomidory suszone w oleju Rolnik pomidory suszone w oleju
280 g
40,64zł/kg

Cena: 11,38 zł

PLN
1
6
Rolnik pomidory suszone w oleju
5 5
5 1 Rolnik pomidory suszone w oleju
Data przyd. 2028-06-26
5900919002407 5900919002407 Rolnik
Rolnik pędy bambusa Rolnik pędy bambusa
310 g
34,77zł/kg

Cena: 10,78 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-02-20
5901641001317 5901641001317 Runoland
Runoland Borowik marynowany BIO Runoland Borowik marynowany BIO
300 g
106,63zł/kg

Cena: 31,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-30
5901641002215 5901641002215 Runoland
Runoland Maślaki marynowane BIO Runoland Maślaki marynowane BIO
Runoland Maślaki marynowane BIO
4 5
4 1 Runoland Maślaki marynowane BIO
Data przyd. 2027-09-30
5901641001386 5901641001386 Runoland
Runoland Podgrzybki marynowany BIO Runoland Podgrzybki marynowany BIO
300 g
64,30zł/kg

Cena: 19,29 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-05-01
5901641003144 5901641003144 Runoland
Runoland kapusta kiszona BIO Runoland kapusta kiszona BIO
680 g
14,38zł/kg

Cena: 9,78 zł

PLN
1
2
Runoland kapusta kiszona BIO
4 5
4.5 6 Runoland kapusta kiszona BIO
Data przyd. 2028-05-01
5901641002222 5901641002222 Runoland
Runoland ogórki konserwowe Runoland ogórki konserwowe
kartuskie BIO 670 g
20,13zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
3
Runoland ogórki konserwowe
5 5
5 3 Runoland ogórki konserwowe
Data przyd. 2027-08-30
5900617035677 5900617035677 Sante
Sante Lovege Hummus klasyczny Sante Lovege Hummus klasyczny
Sante Lovege Hummus klasyczny
5 5
5 2 Sante Lovege Hummus klasyczny
Data przyd. 2028-05-21
5901871000371 5901871000371
Smak Chrzan tarty ostry Smak Chrzan tarty ostry
Smak Chrzan tarty ostry
4 5
4.5 10 Smak Chrzan tarty ostry
Data przyd. 2026-11-25
5905367066742 5905367066742 Vera
Vera Oliwki czarne drylowane Vera Oliwki czarne drylowane
340 g
23,15zł/kg

Cena: 7,87 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-08
5905367066742 5905367066742 Vera
Vera Oliwki czarne drylowane Vera Oliwki czarne drylowane
340 g
24,29zł/kg

Cena: 8,26 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-04-28
4019736008965 4019736008965 Zwergenwiese
Zwergenwiese Pasta słonecznikowa Zwergenwiese Pasta słonecznikowa
ze szczypiorkiem bezglutenowa BIO 180 g
74,83zł/kg

Cena: 13,47 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-24
 
rodzaj:
marka:
7613033014697 7613033014697 Winiary
P R Z E C E N A -40%
Winiary bulion rosół z kury Winiary bulion rosół z kury
170 g
32,71zł/kg

Cena: 5,56 zł

PLN
1
5
Winiary bulion rosół z kury
3 5
3.5 3 Winiary bulion rosół z kury
Data przyd. 2026-10-30
5900288321154 5900288321154 Cykoria
Cykoria Barszcz czerwony instant Cykoria Barszcz czerwony instant
Cykoria Barszcz czerwony instant
5 5
5 2 Cykoria Barszcz czerwony instant
Data przyd. 2027-10-30
5900288320751 5900288320751 Cykoria
Cykoria Rosół drobiowy instant Cykoria Rosół drobiowy instant
Cykoria Rosół drobiowy instant
2 5
2 1 Cykoria Rosół drobiowy instant
Data przyd. 2027-05-30
5900288320751 5900288320751 Cykoria
Cykoria Rosół drobiowy instant Cykoria Rosół drobiowy instant
100 g
48,30zł/kg

Cena: 4,83 zł

PLN
1
9
Cykoria Rosół drobiowy instant
2 5
2 1 Cykoria Rosół drobiowy instant
Data przyd. 2027-12-30
5901567000159 5901567000159 Bulion
Drobdar Bulion wegetariański Drobdar Bulion wegetariański
120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-18
8711200354344 8711200354344 Knorr
Knorr Rosół wołowy Knorr Rosół wołowy
Knorr Rosół wołowy
5 5
5 2 Knorr Rosół wołowy
Data przyd. 2027-09-30
8711200355020 8711200355020 Knorr
Knorr Rosół z kury Knorr Rosół z kury
Data przydatności
2027-08-30
5901135011075 5901135011075 Kucharek
Kucharek Bulion warzywny Kucharek Bulion warzywny
Kucharek Bulion warzywny
5 5
5 3 Kucharek Bulion warzywny
Data przyd. 2027-04-30
4048885051430 4048885051430 Natur Compagnie
Natur Compagnie Bulion - kostki Natur Compagnie Bulion - kostki
warzywne bez zawartości drożdży BIO 80 g
97,00zł/kg

Cena: 7,76 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-05-26
4000345051121 4000345051121 Natur Compagnie
Natur Compagnie Bulion kostki Natur Compagnie Bulion kostki
drobiowe bez dodatku cukrów BIO 88 g
94,89zł/kg

Cena: 8,35 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-08-26
4000345051138 4000345051138 Natur Compagnie
Natur Compagnie Bulion-kostki Natur Compagnie Bulion-kostki
wołowe BIO 90 g
93,00zł/kg

Cena: 8,37 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-29
4048885051447 4048885051447 Natur Compagnie
Natur Compagnie bulion kostki Natur Compagnie bulion kostki
drobiowe BIO 80 g
104,63zł/kg

Cena: 8,37 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-12-29
7613032376758 7613032376758 Winiary
Winiary Bulion cielęcy 120 g (12 Winiary Bulion cielęcy 120 g (12
kostek) 12 szt.

Cena: 5,23 zł

PLN
1
11
Winiary Bulion cielęcy 120 g (12
5 5
5 1 Winiary Bulion cielęcy 120 g (12
Data przyd. 2027-08-30
7613036599009 7613036599009 Winiary
Winiary Bulion drobiowy Winiary Bulion drobiowy
Winiary Bulion drobiowy
5 5
5 3 Winiary Bulion drobiowy
Data przyd. 2027-09-30
7613036904872 7613036904872 Winiary
Winiary Bulion warzywny Winiary Bulion warzywny
Winiary Bulion warzywny
5 5
5 3 Winiary Bulion warzywny
Data przyd. 2027-07-30
7613035139718 7613035139718 Winiary
Winiary Bulion warzywny 12 kostek Winiary Bulion warzywny 12 kostek
Winiary Bulion warzywny 12 kostek
5 5
5 4 Winiary Bulion warzywny 12 kostek
Data przyd. 2027-02-28
7613287556646 7613287556646 Winiary
Winiary Bulion warzywny 18 kostek Winiary Bulion warzywny 18 kostek
Data przydatności
2027-04-30
7613036507028 7613036507028 Winiary
Winiary Bulion wołowy Winiary Bulion wołowy
Winiary Bulion wołowy
4 5
4.5 3 Winiary Bulion wołowy
Data przyd. 2027-06-30
7613031317684 7613031317684 Winiary
Winiary Kostka mięsna 120 g Winiary Kostka mięsna 120 g
Winiary Kostka mięsna 120 g
4 5
4.5 4 Winiary Kostka mięsna 120 g
Data przyd. 2027-04-30
7613031317660 7613031317660 Winiary
Winiary bulion pieczeniowy 6 Winiary bulion pieczeniowy 6
kostek Kostaka mięsna 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
6
Winiary bulion pieczeniowy 6
5 5
5 4 Winiary bulion pieczeniowy 6
Data przyd. 2027-03-30
5900085007411 5900085007411 Winiary
Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Warzywny (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
3
Winiary bulion w kostkach
5 5
5 3 Winiary bulion w kostkach
Data przyd. 2027-02-28
5900085010763 5900085010763 Winiary
Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Wołowy (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
9
Winiary bulion w kostkach
5 5
5 2 Winiary bulion w kostkach
Data przyd. 2027-03-30
5900085011067 5900085011067 Winiary
Winiary bulion w kostkach 12 Winiary bulion w kostkach 12
kostek rosół wołowy 120 g
56,58zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
10
Winiary bulion w kostkach 12
5 5
5 6 Winiary bulion w kostkach 12
Data przyd. 2027-03-30
 
pomińchrzan
5900919000458 5900919000458 Rolnik
P R Z E C E N A -25%
Rolnik Chrzan tarty Rolnik Chrzan tarty
Rolnik Chrzan tarty
4 5
4.5 12 Rolnik Chrzan tarty
Data przyd. 2026-11-10
5904747001281 5904747001281 Hektor
Hektor Chrzan tarty Hektor Chrzan tarty
195 g
20,46zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-04-10
5900397759251 5900397759251 Krakus
Krakus Chrzan tarty Krakus Chrzan tarty
Data przydatności
2026-10-30
5903188000198 5903188000198 Motyl
Motyl chrzan tarty Motyl chrzan tarty
Motyl chrzan tarty
4 5
4.5 18 Motyl chrzan tarty
Data przyd. 2027-03-16
5906684079217 5906684079217 Orzeł Polska
Orzeł Polska Chrzan tradycyjny Orzeł Polska Chrzan tradycyjny
160 g
26,06zł/kg

Cena: 4,17 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2027-03-30
 
pomińketchup
ostrość:
Pozostałe cechy:
marka:
5901248000911 5901248000911 Włocławek
P R Z E C E N A -10%
Włocławek ketchup łagodny Włocławek ketchup łagodny
480 g
12,58zł/kg

Cena: 6,04 zł

PLN
1
3
Włocławek ketchup łagodny
4 5
4.5 14 Włocławek ketchup łagodny
Data przyd. 2026-12-30
5901044019629 5901044019629 Roleski
P R Z E C E N A -30%
Roleski Ketchup łagodny saszetka Roleski Ketchup łagodny saszetka
15 ml
32,67zł/l

Cena: 0,49 zł

PLN
1
115
Roleski Ketchup łagodny saszetka
5 5
5 1 Roleski Ketchup łagodny saszetka
Data przyd. 2026-11-14
5901884720914 5901884720914 Dagoma
Dagoma Ketchup Kaszubski ostry Dagoma Ketchup Kaszubski ostry
Data przydatności
2028-06-23
5901884720907 5901884720907 Dagoma
Dagoma Ketchup Kaszubski łagodny Dagoma Ketchup Kaszubski łagodny
380 g
25,53zł/kg

Cena: 9,70 zł

PLN
1
10
Dagoma Ketchup Kaszubski łagodny
5 5
5 1 Dagoma Ketchup Kaszubski łagodny
Data przyd. 2028-08-21
5901844102286 5901844102286 Jamar
Jamar Ketchup łagodny Jamar Ketchup łagodny
270 g
21,04zł/kg

Cena: 5,68 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-05-31
5901044009361 5901044009361 Roleski
Ketchup Roleski XXL Ketchup Roleski XXL
Ketchup Roleski XXL
5 5
5 2 Ketchup Roleski XXL
Data przyd. 2027-03-05
5900385503446 5900385503446 Kotlin
Kotlin Ketchup zero pikantny Kotlin Ketchup zero pikantny
bez dodatku cukru 420 g
17,40zł/kg

Cena: 7,31 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-02-28
5900385503415 5900385503415 Kotlin
Kotlin Ketchup zero łagodny Kotlin Ketchup zero łagodny
bez dodatku cukru 420 g
17,40zł/kg

Cena: 7,31 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-02-28
5900385012528 5900385012528 Kotlin
Kotlin ketchup pikantny Kotlin ketchup pikantny
Kotlin ketchup pikantny
5 5
5 4 Kotlin ketchup pikantny
Data przyd. 2027-06-30
5900385012573 5900385012573 Kotlin
Kotlin ketchup łagodny Kotlin ketchup łagodny
Kotlin ketchup łagodny
5 5
5 2 Kotlin ketchup łagodny
Data przyd. 2027-06-30
5901605004248 5901605004248 Octim
Octim Ketchup Pikantny Octim Ketchup Pikantny
180 g
22,17zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-05-22
5901605004231 5901605004231 Octim
Octim Ketchup Łagodny Octim Ketchup Łagodny
z Olsztynka 180 g
22,17zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-05-22
5900783000417 5900783000417 Pudliszki
Pudliszki ketchup pikantny Pudliszki ketchup pikantny
Bez konserwantów 480 g
15,63zł/kg

Cena: 7,50 zł

PLN
1
6
Pudliszki ketchup pikantny
5 5
5 5 Pudliszki ketchup pikantny
Data przyd. 2027-04-29
5900783000424 5900783000424 Pudliszki
Pudliszki ketchup łagodny Pudliszki ketchup łagodny
Bez konserwantów 480 g
15,63zł/kg

Cena: 7,50 zł

PLN
1
14
Pudliszki ketchup łagodny
4 5
4.5 12 Pudliszki ketchup łagodny
Data przyd. 2027-06-20
5901044038316 5901044038316 Roleski
Roleski Ketchup Roleski Ketchup
1 litr

Cena: 14,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-06-17
5901044011159 5901044011159 Roleski
Roleski Ketchup Markowy pikantny Roleski Ketchup Markowy pikantny
450 g
16,73zł/kg

Cena: 7,53 zł

PLN
1
15
Roleski Ketchup Markowy pikantny
4 5
4.5 9 Roleski Ketchup Markowy pikantny
Data przyd. 2027-08-18
5901044011074 5901044011074 Roleski
Roleski Ketchup Markowy łagodny Roleski Ketchup Markowy łagodny
450 g
16,73zł/kg

Cena: 7,53 zł

PLN
1
15
Roleski Ketchup Markowy łagodny
5 5
5 6 Roleski Ketchup Markowy łagodny
Data przyd. 2027-08-17
5901044033700 5901044033700 Roleski
Roleski Ketchup Mayo Roleski Ketchup Mayo
Sos majonezowo-pomidorowy 300 g
26,63zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Roleski Ketchup Mayo
0 5
1 1 Roleski Ketchup Mayo
Data przyd. 2026-11-23
5901044027532 5901044027532 Roleski
Roleski Ketchup Premium Meksykański Roleski Ketchup Premium Meksykański
KETO 425 g
20,26zł/kg

Cena: 8,61 zł

PLN
1
18
Roleski Ketchup Premium Meksykański
5 5
5 4 Roleski Ketchup Premium Meksykański
Data przyd. 2027-06-10
5901044025729 5901044025729 Roleski
Roleski Ketchup Premium Pikantny Roleski Ketchup Premium Pikantny
bez dodatku cukru 425 g
21,15zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
5
Roleski Ketchup Premium Pikantny
5 5
5 2 Roleski Ketchup Premium Pikantny
Data przyd. 2027-07-20
5901044023947 5901044023947 Roleski
Roleski Ketchup Premium Sycylijski Roleski Ketchup Premium Sycylijski
NOWOŚĆ 465 g
19,33zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
11
Roleski Ketchup Premium Sycylijski
5 5
5 3 Roleski Ketchup Premium Sycylijski
Data przyd. 2027-08-18
5901044038736 5901044038736 Roleski
Roleski Ketchup Premium Toskański Roleski Ketchup Premium Toskański
465 g
19,33zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-09-10
5901044022889 5901044022889 Roleski
Roleski Ketchup Premium pikantny Roleski Ketchup Premium pikantny
NOWOŚĆ! 465 g
19,61zł/kg

Cena: 9,12 zł

PLN
1
11
Roleski Ketchup Premium pikantny
5 5
5 3 Roleski Ketchup Premium pikantny
Data przyd. 2027-09-17
5901044022896 5901044022896 Roleski
Roleski Ketchup Premium Łagodny Roleski Ketchup Premium Łagodny
NOWOŚĆ bez dodatku cukru 425 g
21,44zł/kg

Cena: 9,11 zł

PLN
1
24
Roleski Ketchup Premium Łagodny
4 5
4 3 Roleski Ketchup Premium Łagodny
Data przyd. 2027-08-31
5901044022872 5901044022872 Roleski
Roleski Ketchup Premium łagodny Roleski Ketchup Premium łagodny
NOWOŚĆ! 465 g
19,61zł/kg

Cena: 9,12 zł

PLN
1
18
Roleski Ketchup Premium łagodny
5 5
5 1 Roleski Ketchup Premium łagodny
Data przyd. 2027-08-27
5901044001198 5901044001198 Roleski
Roleski Ketchup XXL pikantny Roleski Ketchup XXL pikantny
Roleski Ketchup XXL pikantny
4 5
4.5 4 Roleski Ketchup XXL pikantny
Data przyd. 2027-08-07
5901044004182 5901044004182 Roleski
Roleski Ketchup łagodny worek XXL Roleski Ketchup łagodny worek XXL
2 kg
12,58zł/kg

Cena: 25,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-12
5901044027549 5901044027549 Roleski
Roleski Premium Ketchup Sycylijski Roleski Premium Ketchup Sycylijski
do pizzy, KETO 425 g
20,24zł/kg

Cena: 8,60 zł

PLN
1
6
Roleski Premium Ketchup Sycylijski
4 5
4.5 5 Roleski Premium Ketchup Sycylijski
Data przyd. 2027-07-21
5901248001444 5901248001444 Włocławek
Włocławek Ketchup pikantny 380 g Włocławek Ketchup pikantny 380 g
380 g
18,39zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
20
Włocławek Ketchup pikantny 380 g
4 5
4 1 Włocławek Ketchup pikantny 380 g
Data przyd. 2027-07-30
5901248001604 5901248001604 Włocławek
Włocławek ketchup pikantny Włocławek ketchup pikantny
Włocławek ketchup pikantny
4 5
4.5 10 Włocławek ketchup pikantny
Data przyd. 2027-02-20
5901248001550 5901248001550 Włocławek
Włocławek ketchup słoik Włocławek ketchup słoik
pikantny 200 g
23,65zł/kg

Cena: 4,73 zł

PLN
1
6
Włocławek ketchup słoik
5 5
5 3 Włocławek ketchup słoik
Data przyd. 2027-08-30
5901248001949 5901248001949 Włocławek
Włocławek ketchup słoik Włocławek ketchup słoik
łagodny 200 g
23,65zł/kg

Cena: 4,73 zł

PLN
1
2
Włocławek ketchup słoik
4 5
4.5 4 Włocławek ketchup słoik
Data przyd. 2027-08-30
5901248002076 5901248002076 Włocławek
Włocławek ketchup łagodny Włocławek ketchup łagodny
380 g
18,39zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
20
Włocławek ketchup łagodny
5 5
5 1 Włocławek ketchup łagodny
Data przyd. 2027-09-30
 
4005394116111 4005394116111 BIOVEGAN
Biovegan Skórka cytryny mix Biovegan Skórka cytryny mix
bezglutenowa BIO 9 g
693,33zł/kg

Cena: 6,24 zł

PLN
1
2
Biovegan Skórka cytryny mix
4 5
4.5 3 Biovegan Skórka cytryny mix
Data przyd. 2027-12-31
5900288000851 5900288000851 Cykoria
Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
20 g
92,50zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
42
Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
4 5
4.5 17 Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
Data przyd. 2029-02-28
5900983020031 5900983020031 Delecta
Delecta Kwasek cytrynowy Delecta Kwasek cytrynowy
20 g
58,50zł/kg

Cena: 1,17 zł

PLN
1
15
Delecta Kwasek cytrynowy
5 5
5 3 Delecta Kwasek cytrynowy
Data przyd. 2029-05-30
5900437070100 5900437070100 Dr. Oetker
Dr.Oetker kwas cytrynowy Dr.Oetker kwas cytrynowy
Dr.Oetker kwas cytrynowy
5 5
5 5 Dr.Oetker kwas cytrynowy
Data przyd. 2029-06-30
 
pomińmajonez
Pozostałe cechy:
Opakowanie:
marka:
5901044032833 5901044032833 Roleski
P R Z E C E N A -27%
Roleski Majonez wegański Roleski Majonez wegański
285 ml
21,02zł/l

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-11-28
8718421272235 8718421272235 Bio Bandits
Bio Bandits Majonez wegański BIO Bio Bandits Majonez wegański BIO
Bio Bandits Majonez wegański BIO
5 5
5 1 Bio Bandits Majonez wegański BIO
Data przyd. 2027-07-18
5907441300025 5907441300025
Ocetix Majonez pomorski stołowy Ocetix Majonez pomorski stołowy
Data przydatności
2027-01-09
5907441300025 5907441300025
Ocetix Majonez pomorski stołowy Ocetix Majonez pomorski stołowy
260 g
28,81zł/kg

Cena: 7,49 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-03-02
5901044038026 5901044038026 Roleski
Roleski Majonez Roleskiego Roleski Majonez Roleskiego
Data przydatności
2027-06-07
5901044019742 5901044019742 Roleski
Roleski Majonez Stołowy Roleski Majonez Stołowy
Roleski Majonez Stołowy
5 5
5 4 Roleski Majonez Stołowy
Data przyd. 2027-09-22
5901044003079 5901044003079 Roleski
Roleski Majonez stołowy Roleski Majonez stołowy
Roleski Majonez stołowy
4 5
4 6 Roleski Majonez stołowy
Data przyd. 2027-07-20
5901044001396 5901044001396 Roleski
Roleski Majonez stołowy Roleski Majonez stołowy
Roleski Majonez stołowy
5 5
5 6 Roleski Majonez stołowy
Data przyd. 2027-07-23
5900242001566 5900242001566 Kielecki
Społem Kielce majonez kielecki Społem Kielce majonez kielecki
310 g
31,19zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Społem Kielce majonez kielecki
4 5
4.5 21 Społem Kielce majonez kielecki
Data przyd. 2026-11-21
5900242001566 5900242001566 Kielecki
Społem Kielce majonez kielecki Społem Kielce majonez kielecki
310 g
31,52zł/kg

Cena: 9,77 zł

PLN
1
4
Społem Kielce majonez kielecki
4 5
4.5 21 Społem Kielce majonez kielecki
Data przyd. 2026-12-01
5900242001610 5900242001610 Kielecki
Społem majonez kielecki Społem majonez kielecki
500 ml
30,42zł/l

Cena: 15,21 zł

PLN
1
1
Społem majonez kielecki
4 5
4.5 2 Społem majonez kielecki
Data przyd. 2026-11-05
5900242001610 5900242001610 Kielecki
Społem majonez kielecki Społem majonez kielecki
500 ml
31,64zł/l

Cena: 15,82 zł

PLN
1
6
Społem majonez kielecki
4 5
4.5 2 Społem majonez kielecki
Data przyd. 2026-11-20
4003247705505 4003247705505
Vitaquel majonez bez jaj BIO Vitaquel majonez bez jaj BIO
Data przydatności
2027-05-21
7613035303881 7613035303881 Winiary
Winiary Majonez Dekoracyjny Winiary Majonez Dekoracyjny
300 g
35,13zł/kg

Cena: 10,54 zł

PLN
1
11
Winiary Majonez Dekoracyjny
5 5
5 7 Winiary Majonez Dekoracyjny
Data przyd. 2027-03-06
7613036216012 7613036216012 Winiary
Winiary Majonez sałatkowy Winiary Majonez sałatkowy
Winiary Majonez sałatkowy
5 5
5 2 Winiary Majonez sałatkowy
Data przyd. 2027-01-25
7613036216012 7613036216012 Winiary
Winiary Majonez sałatkowy Winiary Majonez sałatkowy
300 ml
35,23zł/l

Cena: 10,57 zł

PLN
1
6
Winiary Majonez sałatkowy
5 5
5 2 Winiary Majonez sałatkowy
Data przyd. 2027-02-08
5900085011029 5900085011029 Winiary
Winiary majonez Dekoracyjny Winiary majonez Dekoracyjny
Winiary majonez Dekoracyjny
4 5
4.5 18 Winiary majonez Dekoracyjny
Data przyd. 2027-01-09
5900862214308 5900862214308 Winiary
Winiary sos majonezowy chrzanowy Winiary sos majonezowy chrzanowy
Winiary sos majonezowy chrzanowy
5 5
5 4 Winiary sos majonezowy chrzanowy
Data przyd. 2027-01-18
5900862212540 5900862212540 Winiary
Winiary sos majonezowy tatarski Winiary sos majonezowy tatarski
Winiary sos majonezowy tatarski
5 5
5 5 Winiary sos majonezowy tatarski
Data przyd. 2027-01-31
5900862212540 5900862212540 Winiary
Winiary sos majonezowy tatarski Winiary sos majonezowy tatarski
250 g
38,92zł/kg

Cena: 9,73 zł

PLN
1
4
Winiary sos majonezowy tatarski
5 5
5 5 Winiary sos majonezowy tatarski
Data przyd. 2027-03-02
 
pomińmarynaty
5901044038040 5901044038040 Roleski
Firma Roleski Marynata do mięs Firma Roleski Marynata do mięs
chipotle 280 g
27,89zł/kg

Cena: 7,81 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-05-05
5901044038064 5901044038064 Roleski
Firma Roleski Marynata do mięs Firma Roleski Marynata do mięs
klasyczna 280 g
27,89zł/kg

Cena: 7,81 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-05-05
5901044038057 5901044038057 Roleski
Firma Roleski Marynata do mięs Firma Roleski Marynata do mięs
musztardowo miodowa 280 g
27,89zł/kg

Cena: 7,81 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-05-06
5901135016353 5901135016353 Prymat
Prymat Marynata do mięs klasyczna Prymat Marynata do mięs klasyczna
20 g
112,50zł/kg

Cena: 2,25 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-04-30
5901044018356 5901044018356 Roleski
Roleski Marynata klasyczna gotowa Roleski Marynata klasyczna gotowa
Roleski Marynata klasyczna gotowa
4 5
4.5 3 Roleski Marynata klasyczna gotowa
Data przyd. 2027-05-20
 
pomińmusztarda
rodzaj musztardy:
rodzaj opakowania:
marka:
5901605004217 5901605004217 Octim
P R Z E C E N A -10%
Octim Musztarda z Whiskey Octim Musztarda z Whiskey
190 g
20,26zł/kg

Cena: 3,85 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2026-11-18
5901605000448 5901605000448 Octim
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
190 g
15,26zł/kg

Cena: 2,90 zł

PLN
1
5
Octim Musztarda chrzanowa
5 5
5 1 Octim Musztarda chrzanowa
Data przyd. 2026-12-17
5901605001353 5901605001353 Octim
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda z pomarańczą Octim Musztarda z pomarańczą
Data przydatności
2026-11-18
5901884440003 5901884440003 Dagoma
Dagoma musztarda gdańska, Dagoma musztarda gdańska,
delikatesowa miodowa 200 g
22,60zł/kg

Cena: 4,52 zł

PLN
1
4
Dagoma musztarda gdańska,
4 5
4 4 Dagoma musztarda gdańska,
Data przyd. 2027-04-13
5901884490008 5901884490008 Dagoma
Dagoma musztarda kaszubska Dagoma musztarda kaszubska
200 g
21,65zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
9
Dagoma musztarda kaszubska
5 5
5 4 Dagoma musztarda kaszubska
Data przyd. 2027-12-10
5901884410006 5901884410006 Dagoma
Dagoma musztarda sarepska Dagoma musztarda sarepska
200 g
21,65zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
9
Dagoma musztarda sarepska
4 5
4.5 9 Dagoma musztarda sarepska
Data przyd. 2027-12-10
5902741004857 5902741004857 Dary Natury
Dary Natury Musztarda BIO Dary Natury Musztarda BIO
200 g
44,05zł/kg

Cena: 8,81 zł

PLN
1
4
Dary Natury Musztarda BIO
4 5
4 1 Dary Natury Musztarda BIO
Data przyd. 2027-04-04
5900084268486 5900084268486 Kamis
Kamis Musztarda czeska Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

Cena: 5,16 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-13
5901605001742 5901605001742 Octim
Octim Ekologiczna musztarda ostra Octim Ekologiczna musztarda ostra
180 g
28,89zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-06-15
5901605001735 5901605001735 Octim
Octim Ekologiczna musztarda łagodna Octim Ekologiczna musztarda łagodna
180 g
28,89zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-07-22
5901605004194 5901605004194 Octim
Octim Musztarda BBQ Octim Musztarda BBQ
190 g
22,53zł/kg

Cena: 4,28 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-01-05
5901605000677 5901605000677 Octim
Octim Musztarda Mazurska o smaku Octim Musztarda Mazurska o smaku
wędzonej papryki i rozmarynu 190 g
23,16zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
6
Octim Musztarda Mazurska o smaku
5 5
5 2 Octim Musztarda Mazurska o smaku
Data przyd. 2027-05-15
5901605004101 5901605004101 Octim
Octim Musztarda dworska Octim Musztarda dworska
190 g
19,74zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-02-16
5901605000431 5901605000431 Octim
Octim Musztarda miodowa Octim Musztarda miodowa
Data przydatności
2027-05-15
5901605004170 5901605004170 Octim
Octim Musztarda ostra Octim Musztarda ostra
190 g
19,74zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-01
5901605000417 5901605000417 Octim
Octim Musztarda stołowa Octim Musztarda stołowa
190 g
20,32zł/kg

Cena: 3,86 zł

PLN
1
8
Octim Musztarda stołowa
5 5
5 2 Octim Musztarda stołowa
Data przyd. 2027-03-13
5901605002183 5901605002183 Octim
Octim Musztarda z curry Octim Musztarda z curry
190 g
19,68zł/kg

Cena: 3,74 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-05-13
5901605004095 5901605004095 Octim
Octim Musztarda z koperkiem Octim Musztarda z koperkiem
190 g
19,74zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-05-11
5901605003487 5901605003487 Octim
Octim Musztarda z papryką Octim Musztarda z papryką
190 g
19,63zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2026-12-18
5901605002077 5901605002077 Octim
Octim Sos musztardowy chrzanowy Octim Sos musztardowy chrzanowy
z Olsztynka 180 g
24,28zł/kg

Cena: 4,37 zł

PLN
1
13
Octim Sos musztardowy chrzanowy
5 5
5 1 Octim Sos musztardowy chrzanowy
Data przyd. 2027-04-03
5900672305166 5900672305166 Primaeco
Primaeco Musztarda ostra BIO Primaeco Musztarda ostra BIO
170 g
49,71zł/kg

Cena: 8,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-15
5901135027854 5901135027854 Prymat
Prymat Musztarda francuska Prymat Musztarda francuska
łagodna 180 g
22,17zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-03-30
5901135025812 5901135025812 Prymat
Prymat musztarda delikatesowa Prymat musztarda delikatesowa
185 g
17,46zł/kg

Cena: 3,23 zł

PLN
1
2
Prymat musztarda delikatesowa
4 5
4.5 2 Prymat musztarda delikatesowa
Data przyd. 2027-05-30
5901135025737 5901135025737 Prymat
Prymat musztarda sarepska Prymat musztarda sarepska
180 g
17,56zł/kg

Cena: 3,16 zł

PLN
1
5
Prymat musztarda sarepska
4 5
4.5 4 Prymat musztarda sarepska
Data przyd. 2027-04-30
5901044023299 5901044023299 Roleski
Roleski Musztarda American Classic Roleski Musztarda American Classic
łagodna, linia Street Food, NOWOŚĆ 200 g
24,95zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
7
Roleski Musztarda American Classic
3 5
3 2 Roleski Musztarda American Classic
Data przyd. 2027-07-03
5901044003604 5901044003604 Roleski
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
11
Roleski Musztarda Chrzanowa
4 5
4.5 4 Roleski Musztarda Chrzanowa
Data przyd. 2027-08-10
5901044038446 5901044038446 Roleski
Roleski Musztarda Dijon Roleski Musztarda Dijon
bez dodatku cukru 165 g
24,18zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Roleski Musztarda Dijon
5 5
5 2 Roleski Musztarda Dijon
Data przyd. 2027-03-16
5901044005813 5901044005813 Roleski
Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Roleski Musztarda Francuska
5 5
5 4 Roleski Musztarda Francuska
Data przyd. 2027-08-06
5901044005806 5901044005806 Roleski
Roleski Musztarda Jerozolimska Roleski Musztarda Jerozolimska
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
15
Roleski Musztarda Jerozolimska
5 5
5 7 Roleski Musztarda Jerozolimska
Data przyd. 2027-06-12
5901044003598 5901044003598 Roleski
Roleski Musztarda Kremska Roleski Musztarda Kremska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Roleski Musztarda Kremska
4 5
4.5 6 Roleski Musztarda Kremska
Data przyd. 2027-05-20
5901044003611 5901044003611 Roleski
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
18
Roleski Musztarda Sarepska
4 5
4.5 11 Roleski Musztarda Sarepska
Data przyd. 2027-08-25
5901044015171 5901044015171 Roleski
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
3
Roleski Musztarda Sarepska
5 5
5 2 Roleski Musztarda Sarepska
Data przyd. 2027-06-23
5901044019605 5901044019605 Roleski
Roleski Musztarda Sarepska saszetka Roleski Musztarda Sarepska saszetka
15 ml
46,67zł/l

Cena: 0,70 zł

PLN
1
100
Roleski Musztarda Sarepska saszetka
4 5
4.5 2 Roleski Musztarda Sarepska saszetka
Data przyd. 2027-06-16
5901044007589 5901044007589 Roleski
Roleski Musztarda Staropolska Roleski Musztarda Staropolska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Roleski Musztarda Staropolska
4 5
4.5 4 Roleski Musztarda Staropolska
Data przyd. 2027-08-26
5901044015188 5901044015188 Roleski
Roleski Musztarda Stołowa Roleski Musztarda Stołowa
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
16
Roleski Musztarda Stołowa
4 5
4 3 Roleski Musztarda Stołowa
Data przyd. 2027-06-22
5901044019735 5901044019735 Roleski
Roleski Musztarda Stołowa Roleski Musztarda Stołowa
1 litr

Cena: 14,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-06-16
5901044023275 5901044023275 Roleski
Roleski Musztarda Trinidad Scorpion Roleski Musztarda Trinidad Scorpion
linia Street Food, 210 g
23,76zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
22
Roleski Musztarda Trinidad Scorpion
5 5
5 3 Roleski Musztarda Trinidad Scorpion
Data przyd. 2027-04-24
5901044016819 5901044016819 Roleski
Roleski Musztarda Wikinga Roleski Musztarda Wikinga
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
20
Roleski Musztarda Wikinga
5 5
5 6 Roleski Musztarda Wikinga
Data przyd. 2027-08-11
5901044016802 5901044016802 Roleski
Roleski Musztarda miodowa Roleski Musztarda miodowa
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
15
Roleski Musztarda miodowa
5 5
5 9 Roleski Musztarda miodowa
Data przyd. 2027-07-30
5901044038637 5901044038637 Roleski
Roleski Musztarda orientalna Roleski Musztarda orientalna
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-04-02
5901044012231 5901044012231 Roleski
Roleski Musztarda sarepska Roleski Musztarda sarepska
425 g
17,39zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
9
Roleski Musztarda sarepska
4 5
4.5 3 Roleski Musztarda sarepska
Data przyd. 2027-06-24
5901044003581 5901044003581 Roleski
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
8
Roleski Musztarda stołowa
4 5
4.5 7 Roleski Musztarda stołowa
Data przyd. 2027-06-24
5901044012248 5901044012248 Roleski
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
425 g
17,39zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
20
Roleski Musztarda stołowa
4 5
4.5 6 Roleski Musztarda stołowa
Data przyd. 2027-06-03
5901044029383 5901044029383 Roleski
Roleski musztarda łagodna Roleski musztarda łagodna
900 g
16,11zł/kg

Cena: 14,50 zł

PLN
1
10
Roleski musztarda łagodna
5 5
5 1 Roleski musztarda łagodna
Data przyd. 2027-01-22
5901044029406 5901044029406 Roleski
Roleski musztarda średnio-ostra Roleski musztarda średnio-ostra
900 g
16,11zł/kg

Cena: 14,50 zł

PLN
1
9
Roleski musztarda średnio-ostra
5 5
5 2 Roleski musztarda średnio-ostra
Data przyd. 2027-03-05
 
pomińocet
rodzaj octu:
marka:
8009004908512 8009004908512 Alce Nero
Alce Nero Ocet balsamiczny Alce Nero Ocet balsamiczny
z modeny filtrowany BIO 250 ml
69,56zł/l

Cena: 17,39 zł

PLN
1
1
8009004813076 8009004813076 Alce Nero
Alce Nero Ocet balsamiczny z modeny Alce Nero Ocet balsamiczny z modeny
filtrowany BIO 500 ml
46,36zł/l

Cena: 23,18 zł

PLN
1
1
8009004812031 8009004812031 Alce Nero
Alce Nero Ocet jabłkowy 5% Alce Nero Ocet jabłkowy 5%
niefiltrowany BIO 500 ml
33,64zł/l

Cena: 16,82 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-04-15
8009004908482 8009004908482 Alce Nero
Alce Nero Ocet jabłkowy filtrowany Alce Nero Ocet jabłkowy filtrowany
BIO 500 ml
35,98zł/l

Cena: 17,99 zł

PLN
1
2
5902693120100 5902693120100 Bio Food
Bio Food Ocet jabłkowy 5% Bio Food Ocet jabłkowy 5%
niefiltrowany BIO 500 ml
27,72zł/l

Cena: 13,86 zł

PLN
1
1
Bio Food Ocet jabłkowy 5%
5 5
5 1 Bio Food Ocet jabłkowy 5%
Data przyd. 2028-09-19
5907752683992 5907752683992 Bio Food
Bio Food Ocet jabłkowy BIO Bio Food Ocet jabłkowy BIO
700 ml
21,41zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Bio Food Ocet jabłkowy BIO
4 5
4 3 Bio Food Ocet jabłkowy BIO
Data przyd. 2028-02-19
5907752683206 5907752683206 Bio Food
Bio Food Ocet jabłkowy BIO Bio Food Ocet jabłkowy BIO
250 ml
41,64zł/l

Cena: 10,41 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-28
5902693122326 5902693122326 Bio Food
Bio Food Ocet spirytusowy 10% BIO Bio Food Ocet spirytusowy 10% BIO
BIO
Bio Food Ocet spirytusowy 10% BIO Bio Food Ocet spirytusowy 10% BIO
bezglutenowy 500 ml
25,56zł/l

Cena: 12,78 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2030-10-07
5901844102934 5901844102934 Jamar
Jamar Ocet cydrowy 5% kwasowości Jamar Ocet cydrowy 5% kwasowości
500 ml
17,98zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
44
Data przydatności
2027-04-30
5901844100619 5901844100619 Jamar
Jamar Ocet jablkowy Jamar Ocet jablkowy
naturalnie mętny 250 ml
27,04zł/l

Cena: 6,76 zł

PLN
1
1
Jamar Ocet jablkowy
5 5
5 1 Jamar Ocet jablkowy
Data przyd. 2028-02-25
5906716205423 5906716205423 Jamar
Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Ocet jabłkowy 6%
5 litrów
11,15zł/l

Cena: 55,73 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-02-29
5901844102958 5901844102958 Jamar
Jamar Ocet jabłkowy 6% kwasowości Jamar Ocet jabłkowy 6% kwasowości
500 ml
17,68zł/l

Cena: 8,84 zł

PLN
1
29
Data przydatności
2027-04-30
5901844100077 5901844100077 Jamar
Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
BIO
Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
500 ml
13,68zł/l

Cena: 6,84 zł

PLN
1
25
Jamar Ocet jabłkowy BIO
5 5
5 2 Jamar Ocet jabłkowy BIO
Data przyd. 2028-04-30
5906716205812 5906716205812 Jamar
Jamar Ocet spirytusowy 10% Jamar Ocet spirytusowy 10%
5 litrów
4,17zł/l

Cena: 20,84 zł

PLN
1
2
5901605002633 5901605002633 Octim
Octim Ekologiczny Ocet cydrowy Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
5 5
5 2 Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
Data przyd. 2027-12-09
5901605002626 5901605002626 Octim
Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6% Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6%
z Olsztynka 300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
13
Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6%
4 5
4.5 3 Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6%
Data przyd. 2028-06-22
5901605000257 5901605000257 Octim
Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6% Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6%
z Olszytnka 750 ml
19,85zł/l

Cena: 14,89 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-06-19
5901605000349 5901605000349 Octim
Octim Ocet balsamiczny z Olsztynka Octim Ocet balsamiczny z Olsztynka
250 ml
43,96zł/l

Cena: 10,99 zł

PLN
1
2
Octim Ocet balsamiczny z Olsztynka
5 5
5 1 Octim Ocet balsamiczny z Olsztynka
Data przyd. 2028-05-29
5901605000837 5901605000837 Octim
Octim Ocet balsamiczny z Olsztynka Octim Ocet balsamiczny z Olsztynka
5 litrów
15,37zł/l

Cena: 76,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-16
5901605001704 5901605001704 Octim
Octim Ocet cydrowy 5% ekologiczny Octim Ocet cydrowy 5% ekologiczny
750 ml
20,29zł/l

Cena: 15,22 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-07-19
5901605000080 5901605000080 Octim
Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
jabłek, bez konserwantów 6% kwasowości 410 ml
22,93zł/l

Cena: 9,40 zł

PLN
1
1
Octim Ocet jabłkowy z polskich
4 5
4 1 Octim Ocet jabłkowy z polskich
Data przyd. 2028-05-15
5901605002756 5901605002756 Octim
Octim Ocet spirytusowy 10% Octim Ocet spirytusowy 10%
kwasowości 750 ml
8,51zł/l

Cena: 6,38 zł

PLN
1
23
Data przydatności
2028-06-17
5901605003159 5901605003159 Octim
Octim Ocet spirytusowy 10% Octim Ocet spirytusowy 10%
kwasowości 5 litrów
5,22zł/l

Cena: 26,10 zł

PLN
1
12
Octim
Octim Ocet spirytusowy 20% Octim Ocet spirytusowy 20%
5 litrów
8,10zł/l

Cena: 40,50 zł

PLN
1
2
5901605000325 5901605000325 Octim
Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
z białego wina 250 ml
38,12zł/l

Cena: 9,53 zł

PLN
1
2
Octim Ocet winny z Olsztynka
5 5
5 2 Octim Ocet winny z Olsztynka
Data przyd. 2027-12-30
5901605000332 5901605000332 Octim
Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
z czerwonego wina 250 ml
38,12zł/l

Cena: 9,53 zł

PLN
1
6
Octim Ocet winny z Olsztynka
5 5
5 1 Octim Ocet winny z Olsztynka
Data przyd. 2027-06-09
 
pomińpanierki
5900288005955 5900288005955 Cykoria
Cykoria Panier panierka do mięsa, Cykoria Panier panierka do mięsa,
drobiu, warzyw i ryb 200 g
24,10zł/kg

Cena: 4,82 zł

PLN
1
13
Cykoria Panier panierka do mięsa,
5 5
5 5 Cykoria Panier panierka do mięsa,
Data przyd. 2028-07-30
5900288384265 5900288384265 Cykoria
Cykoria Panierka cebulowa Cykoria Panierka cebulowa
180 g
28,56zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
18
Cykoria Panierka cebulowa
5 5
5 1 Cykoria Panierka cebulowa
Data przyd. 2027-08-30
5901135010153 5901135010153 Prymat
Prymat Kotlet Panier do mięs Prymat Kotlet Panier do mięs
Prymat Kotlet Panier do mięs
5 5
5 1 Prymat Kotlet Panier do mięs
Data przyd. 2027-10-30
5901135010139 5901135010139 Prymat
Prymat Kurczak Panier do drobiu Prymat Kurczak Panier do drobiu
Data przydatności
2027-09-09
5901135010139 5901135010139 Prymat
Prymat Kurczak Panier do drobiu Prymat Kurczak Panier do drobiu
90 g
40,67zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-10-30
 
marka:
przyprawa:
5907709951990 5907709951990 Batom
Batom Cynamon cejloński mielony BIO Batom Cynamon cejloński mielony BIO
125 g
149,28zł/kg

Cena: 18,66 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-31
5903351623704 5903351623704 Big Nature
Big Nature Bazylia mielona Big Nature Bazylia mielona
100 g
48,50zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
1
Big Nature Bazylia mielona
5 5
5 1 Big Nature Bazylia mielona
Data przyd. 2027-09-30
5903351623964 5903351623964 Big Nature
Big Nature Kozieradka mielona Big Nature Kozieradka mielona
100 g
43,80zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
5900288035716 5900288035716 Cykoria
Cykoria Aromatyczna Kuchnia Liść Cykoria Aromatyczna Kuchnia Liść
laurowy suszony 8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Cykoria Aromatyczna Kuchnia Liść
5 5
5 2 Cykoria Aromatyczna Kuchnia Liść
Data przyd. 2028-06-30
5900288020095 5900288020095 Cykoria
Cykoria Bazylia Cykoria Bazylia
10 g
185,00zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
8
Cykoria Bazylia
4 5
4.5 11 Cykoria Bazylia
Data przyd. 2028-03-30
5900288005603 5900288005603 Cykoria
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
29
Cykoria Chili
5 5
5 4 Cykoria Chili
Data przyd. 2028-01-30
5900288005559 5900288005559 Cykoria
Cykoria Cynamon mielony Cykoria Cynamon mielony
20 g
114,50zł/kg

Cena: 2,29 zł

PLN
1
3
Cykoria Cynamon mielony
5 5
5 17 Cykoria Cynamon mielony
Data przyd. 2027-12-30
5900288005559 5900288005559 Cykoria
Cykoria Cynamon mielony Cykoria Cynamon mielony
20 g
117,00zł/kg

Cena: 2,34 zł

PLN
1
36
Cykoria Cynamon mielony
5 5
5 17 Cykoria Cynamon mielony
Data przyd. 2028-03-30
5900288029951 5900288029951 Cykoria
Cykoria Czosnek niedźwiedzi suszony Cykoria Czosnek niedźwiedzi suszony
10 g
257,00zł/kg

Cena: 2,57 zł

PLN
1
7
Cykoria Czosnek niedźwiedzi suszony
4 5
4.5 11 Cykoria Czosnek niedźwiedzi suszony
Data przyd. 2028-03-30
5900288004316 5900288004316 Cykoria
Cykoria Czosnek suszony Cykoria Czosnek suszony
granulowany 20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
7
Cykoria Czosnek suszony
4 5
4.5 22 Cykoria Czosnek suszony
Data przyd. 2028-06-30
5900288004316 5900288004316 Cykoria
Cykoria Czosnek suszony Cykoria Czosnek suszony
granulowany 20 g
100,50zł/kg

Cena: 2,01 zł

PLN
1
33
Cykoria Czosnek suszony
4 5
4.5 22 Cykoria Czosnek suszony
Data przyd. 2028-08-30
5900288050054 5900288050054 Cykoria
Cykoria Gałka Muszkatałowa Cykoria Gałka Muszkatałowa
mielona 15 g
156,00zł/kg

Cena: 2,34 zł

PLN
1
34
Cykoria Gałka Muszkatałowa
4 5
4.5 10 Cykoria Gałka Muszkatałowa
Data przyd. 2028-01-31
5900288150426 5900288150426 Cykoria
Cykoria Gorczyca biała Cykoria Gorczyca biała
25 g
39,60zł/kg

Cena: 0,99 zł

PLN
1
25
Cykoria Gorczyca biała
5 5
5 3 Cykoria Gorczyca biała
Data przyd. 2028-08-30
5900288440428 5900288440428 Cykoria
Cykoria Gorczyca biała cała Cykoria Gorczyca biała cała
400 g
35,95zł/kg

Cena: 14,38 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-05-30
5900288050955 5900288050955 Cykoria
Cykoria Goździki Cykoria Goździki
15 g
199,33zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
21
Cykoria Goździki
4 5
4.5 11 Cykoria Goździki
Data przyd. 2028-02-28
5900288102197 5900288102197 Cykoria
Cykoria Imbir mielony Cykoria Imbir mielony
20 g
90,50zł/kg

Cena: 1,81 zł

PLN
1
21
Cykoria Imbir mielony
4 5
4.5 13 Cykoria Imbir mielony
Data przyd. 2028-02-20
5900288007393 5900288007393 Cykoria
Cykoria Kminek Cykoria Kminek
20 g
90,50zł/kg

Cena: 1,81 zł

PLN
1
25
Cykoria Kminek
4 5
4.5 14 Cykoria Kminek
Data przyd. 2028-06-30
5900288101053 5900288101053 Cykoria
Cykoria Kolendra mielona Cykoria Kolendra mielona
20 g
33,50zł/kg

Cena: 0,67 zł

PLN
1
15
Cykoria Kolendra mielona
4 5
4.5 9 Cykoria Kolendra mielona
Data przyd. 2028-03-30
5900288050719 5900288050719 Cykoria
Cykoria Kurkuma mielona Cykoria Kurkuma mielona
15 g
116,00zł/kg

Cena: 1,74 zł

PLN
1
23
Cykoria Kurkuma mielona
5 5
5 15 Cykoria Kurkuma mielona
Data przyd. 2028-06-30
5900288025588 5900288025588 Cykoria
Cykoria Majeranek suszony Cykoria Majeranek suszony
10 g
127,00zł/kg

Cena: 1,27 zł

PLN
1
8
Cykoria Majeranek suszony
5 5
5 4 Cykoria Majeranek suszony
Data przyd. 2028-04-30
5900288020071 5900288020071 Cykoria
Cykoria Oregano Cykoria Oregano
10 g
176,00zł/kg

Cena: 1,76 zł

PLN
1
2
Cykoria Oregano
4 5
4.5 15 Cykoria Oregano
Data przyd. 2028-05-30
5900288020071 5900288020071 Cykoria
Cykoria Oregano Cykoria Oregano
10 g
178,00zł/kg

Cena: 1,78 zł

PLN
1
20
Cykoria Oregano
4 5
4.5 15 Cykoria Oregano
Data przyd. 2028-08-30
5900288101435 5900288101435 Cykoria
P R Z E C E N A -4%
Cykoria Papryka mielona ostra Cykoria Papryka mielona ostra
20 g
87,00zł/kg

Cena: 1,74 zł

PLN
1
21
Cykoria Papryka mielona ostra
5 5
5 9 Cykoria Papryka mielona ostra
Data przyd. 2028-04-30
5900288102395 5900288102395 Cykoria
Cykoria Papryka mielona słodka Cykoria Papryka mielona słodka
20 g
90,50zł/kg

Cena: 1,81 zł

PLN
1
67
Cykoria Papryka mielona słodka
4 5
4.5 12 Cykoria Papryka mielona słodka
Data przyd. 2028-06-30
5900288100919 5900288100919 Cykoria
Cykoria Pieprz czarny mielony Cykoria Pieprz czarny mielony
20 g
100,00zł/kg

Cena: 2 zł

PLN
1
31
Cykoria Pieprz czarny mielony
4 5
4.5 15 Cykoria Pieprz czarny mielony
Data przyd. 2028-07-30
5900288100896 5900288100896 Cykoria
Cykoria Pieprz czarny ziarnisty Cykoria Pieprz czarny ziarnisty
20 g
100,00zł/kg

Cena: 2 zł

PLN
1
12
Cykoria Pieprz czarny ziarnisty
4 5
4.5 10 Cykoria Pieprz czarny ziarnisty
Data przyd. 2028-05-30
5900288093693 5900288093693 Cykoria
Cykoria Polskie Pola Koper suszony Cykoria Polskie Pola Koper suszony
liść 20 g
199,50zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
4
Cykoria Polskie Pola Koper suszony
5 5
5 1 Cykoria Polskie Pola Koper suszony
Data przyd. 2027-06-30
5900288093693 5900288093693 Cykoria
Cykoria Polskie Pola Koper suszony Cykoria Polskie Pola Koper suszony
liść 20 g
205,50zł/kg

Cena: 4,11 zł

PLN
1
8
Cykoria Polskie Pola Koper suszony
5 5
5 1 Cykoria Polskie Pola Koper suszony
Data przyd. 2027-09-30
5900288062279 5900288062279 Cykoria
Cykoria Polskie Pola Lubczyk Cykoria Polskie Pola Lubczyk
suszony liść 16 g
265,63zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-11-30
5900288053710 5900288053710 Cykoria
Cykoria Polskie Pola Pietruszka Cykoria Polskie Pola Pietruszka
suszona 10 g
263,00zł/kg

Cena: 2,63 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-07-30
5900288219925 5900288219925 Cykoria
Cykoria Polskie Pola Pomidory Cykoria Polskie Pola Pomidory
suszone płatki 30 g
141,67zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-05-30
5900288219925 5900288219925 Cykoria
Cykoria Polskie Pola Pomidory Cykoria Polskie Pola Pomidory
suszone płatki 30 g
143,00zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-08-30
5900288059361 5900288059361 Cykoria
Cykoria Polskie Pola Szczypiorek Cykoria Polskie Pola Szczypiorek
suszony 15 g
210,67zł/kg

Cena: 3,16 zł

PLN
1
11
Cykoria Polskie Pola Szczypiorek
5 5
5 1 Cykoria Polskie Pola Szczypiorek
Data przyd. 2028-04-30
5900288023690 5900288023690 Cykoria
Cykoria Susz z liści Kopru Cykoria Susz z liści Kopru
10 g
176,00zł/kg

Cena: 1,76 zł

PLN
1
15
Cykoria Susz z liści Kopru
5 5
5 8 Cykoria Susz z liści Kopru
Data przyd. 2027-09-30
5900288023713 5900288023713 Cykoria
Cykoria Susz z liści Pietruszki Cykoria Susz z liści Pietruszki
10 g
176,00zł/kg

Cena: 1,76 zł

PLN
1
3
Cykoria Susz z liści Pietruszki
5 5
5 9 Cykoria Susz z liści Pietruszki
Data przyd. 2027-05-30
5900288023713 5900288023713 Cykoria
Cykoria Susz z liści Pietruszki Cykoria Susz z liści Pietruszki
10 g
178,00zł/kg

Cena: 1,78 zł

PLN
1
15
Cykoria Susz z liści Pietruszki
5 5
5 9 Cykoria Susz z liści Pietruszki
Data przyd. 2027-06-30
5900288020996 5900288020996 Cykoria
Cykoria Tymianek Cykoria Tymianek
10 g
179,00zł/kg

Cena: 1,79 zł

PLN
1
10
Cykoria Tymianek
5 5
5 6 Cykoria Tymianek
Data przyd. 2028-03-30
5900288050931 5900288050931 Cykoria
Cykoria Ziele angielskie Cykoria Ziele angielskie
15 g
180,00zł/kg

Cena: 2,70 zł

PLN
1
18
Cykoria Ziele angielskie
5 5
5 8 Cykoria Ziele angielskie
Data przyd. 2028-06-30
5900288152277 5900288152277 Cykoria
Cykoria lubczyk liść Cykoria lubczyk liść
10 g
176,00zł/kg

Cena: 1,76 zł

PLN
1
7
Cykoria lubczyk liść
5 5
5 10 Cykoria lubczyk liść
Data przyd. 2027-11-30
5900288152277 5900288152277 Cykoria
Cykoria lubczyk liść Cykoria lubczyk liść
10 g
185,00zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
15
Cykoria lubczyk liść
5 5
5 10 Cykoria lubczyk liść
Data przyd. 2028-08-25
5900288045586 5900288045586 Cykoria
Cykoria majeranek suszony duże Cykoria majeranek suszony duże
opakowanie XXL 80 g
56,50zł/kg

Cena: 4,52 zł

PLN
1
2
Cykoria majeranek suszony duże
5 5
5 7 Cykoria majeranek suszony duże
Data przyd. 2028-06-30
5900288045586 5900288045586 Cykoria
Cykoria majeranek suszony duże Cykoria majeranek suszony duże
opakowanie XXL 80 g
57,13zł/kg

Cena: 4,57 zł

PLN
1
11
Cykoria majeranek suszony duże
5 5
5 7 Cykoria majeranek suszony duże
Data przyd. 2028-09-30
5900288400910 5900288400910 Cykoria
Cykoria pieprz czarny grubo Cykoria pieprz czarny grubo
mielony 20 g
128,00zł/kg

Cena: 2,56 zł

PLN
1
2
Cykoria pieprz czarny grubo
4 5
4.5 4 Cykoria pieprz czarny grubo
Data przyd. 2028-03-30
5900288909116 5900288909116 Cykoria
Cykoria pieprz kolorowy ziarnisty Cykoria pieprz kolorowy ziarnisty
20 g
132,50zł/kg

Cena: 2,65 zł

PLN
1
11
Cykoria pieprz kolorowy ziarnisty
4 5
4.5 9 Cykoria pieprz kolorowy ziarnisty
Data przyd. 2027-04-30
5902741007001 5902741007001 Dary Natury
Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-01-04
5902768527902 5902768527902 Dary Natury
Dary Natury Bazylia BIO Dary Natury Bazylia BIO
25 g
310,00zł/kg

Cena: 7,75 zł

PLN
1
1
Dary Natury Bazylia BIO
5 5
5 1 Dary Natury Bazylia BIO
Data przyd. 2028-01-02
5902768527919 5902768527919 Dary Natury
Dary Natury Cebula suszona BIO Dary Natury Cebula suszona BIO
40 g
222,00zł/kg

Cena: 8,88 zł

PLN
1
2
Dary Natury Cebula suszona BIO
4 5
4 3 Dary Natury Cebula suszona BIO
Data przyd. 2028-05-03
5902741007018 5902741007018 Dary Natury
Dary Natury Chili BIO Dary Natury Chili BIO
30 g
510,33zł/kg

Cena: 15,31 zł

PLN
1
3
Dary Natury Chili BIO
5 5
5 1 Dary Natury Chili BIO
Data przyd. 2027-10-02
5902768527926 5902768527926 Dary Natury
Dary Natury Cząber BIO Dary Natury Cząber BIO
Dary Natury Cząber BIO
5 5
5 1 Dary Natury Cząber BIO
Data przyd. 2027-08-01
5902741007063 5902741007063 Dary Natury
Dary Natury Gałka muszkatołowa Dary Natury Gałka muszkatołowa
mielona BIO 30 g
546,00zł/kg

Cena: 16,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
5902768527933 5902768527933 Dary Natury
Dary Natury Gorczyca biała BIO Dary Natury Gorczyca biała BIO
Data przydatności
2027-11-02
5902741007070 5902741007070 Dary Natury
Dary Natury Goździki całe BIO Dary Natury Goździki całe BIO
30 g
463,00zł/kg

Cena: 13,89 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-02-01
5902741007087 5902741007087 Dary Natury
Dary Natury Goździki mielone BIO Dary Natury Goździki mielone BIO
Data przydatności
2027-11-03
5902741007094 5902741007094 Dary Natury
Dary Natury Imbir mielony BIO Dary Natury Imbir mielony BIO
60 g
246,00zł/kg

Cena: 14,76 zł

PLN
1
2
Dary Natury Imbir mielony BIO
5 5
5 1 Dary Natury Imbir mielony BIO
Data przyd. 2028-01-04
5902768527940 5902768527940 Dary Natury
Dary Natury Jałowiec BIO Dary Natury Jałowiec BIO
Data przydatności
2028-01-02
5902768527957 5902768527957 Dary Natury
Dary Natury Kminek ziarno BIO Dary Natury Kminek ziarno BIO
Data przydatności
2028-03-04
5902741008459 5902741008459 Dary Natury
Dary Natury Kolendra liść BIO Dary Natury Kolendra liść BIO
20 g
443,50zł/kg

Cena: 8,87 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-02-03
5902741007124 5902741007124 Dary Natury
Dary Natury Kolendra mielona BIO Dary Natury Kolendra mielona BIO
Data przydatności
2028-01-04
5902741007117 5902741007117 Dary Natury
Dary Natury Kolendra ziarno BIO Dary Natury Kolendra ziarno BIO
Data przydatności
2028-02-01
5902741007148 5902741007148 Dary Natury
Dary Natury Kozieradka mielona BIO Dary Natury Kozieradka mielona BIO
60 g
169,17zł/kg

Cena: 10,15 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-01
5902741007162 5902741007162 Dary Natury
Dary Natury Kurkuma BIO Dary Natury Kurkuma BIO
50 g
197,40zł/kg

Cena: 9,87 zł

PLN
1
1
Dary Natury Kurkuma BIO
5 5
5 2 Dary Natury Kurkuma BIO
Data przyd. 2027-12-01
5903246860382 5903246860382 Dary Natury
Dary Natury Kurkuma BIO Dary Natury Kurkuma BIO
200 g
124,95zł/kg

Cena: 24,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-02
5902741007155 5902741007155 Dary Natury
Dary Natury Liść laurowy BIO Dary Natury Liść laurowy BIO
10 g
681,00zł/kg

Cena: 6,81 zł

PLN
1
3
Dary Natury Liść laurowy BIO
5 5
5 2 Dary Natury Liść laurowy BIO
Data przyd. 2028-03-03
5902768527964 5902768527964 Dary Natury
Dary Natury Lubczyk BIO Dary Natury Lubczyk BIO
20 g
370,50zł/kg

Cena: 7,41 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-01-04
5902768527988 5902768527988 Dary Natury
Dary Natury Oregano BIO Dary Natury Oregano BIO
20 g
364,50zł/kg

Cena: 7,29 zł

PLN
1
1
Dary Natury Oregano BIO
5 5
5 1 Dary Natury Oregano BIO
Data przyd. 2028-02-02
5902741007186 5902741007186 Dary Natury
Dary Natury Papryka ostra mielona Dary Natury Papryka ostra mielona
BIO 90 g
185,67zł/kg

Cena: 16,71 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-04
5902741006318 5902741006318 Dary Natury
Dary Natury Papryka wędzona Dary Natury Papryka wędzona
BIO
Dary Natury Papryka wędzona Dary Natury Papryka wędzona
słodka BIO 50 g
306,40zł/kg

Cena: 15,32 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-03
5902741007179 5902741007179 Dary Natury
Dary Natury Pieprz biały ziarno Dary Natury Pieprz biały ziarno
BIO 30 g
447,00zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
3
Dary Natury Pieprz biały ziarno
5 5
5 1 Dary Natury Pieprz biały ziarno
Data przyd. 2027-10-02
5902768527872 5902768527872 Dary Natury
Dary Natury Pieprz czarny mielony Dary Natury Pieprz czarny mielony
BIO 50 g
259,80zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-02
5902741007223 5902741007223 Dary Natury
Dary Natury Trawa cytrynowa BIO Dary Natury Trawa cytrynowa BIO
20 g
370,00zł/kg

Cena: 7,40 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-01-03
5902768527995 5902768527995 Dary Natury
Dary Natury Tymianek BIO Dary Natury Tymianek BIO
20 g
306,50zł/kg

Cena: 6,13 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-05
5901931700975 5901931700975 Florpak
Florpak Cebula prażona Florpak Cebula prażona
150 g
50,93zł/kg

Cena: 7,64 zł

PLN
1
9
Florpak Cebula prażona
5 5
5 1 Florpak Cebula prażona
Data przyd. 2028-01-31
5901931700296 5901931700296 Florpak
Florpak Pieprz czarny ziarnisty Florpak Pieprz czarny ziarnisty
150 g
82,73zł/kg

Cena: 12,41 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-06-30
5900084274074 5900084274074 Kamis
Kamis Cynamon mielony Kamis Cynamon mielony
12 g
232,50zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
55
Data przydatności
2028-11-22
5900084275088 5900084275088 Kamis
Kamis Majeranek suszony Kamis Majeranek suszony
7 g
395,71zł/kg

Cena: 2,77 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-07
5900084279642 5900084279642 Kamis
Kamis Papryka ostra mielona Kamis Papryka ostra mielona
16 g
215,00zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-07-02
5900084274159 5900084274159 Kamis
Kamis Pieprz czarny mielony Kamis Pieprz czarny mielony
16 g
174,38zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2028-11-09
5900084274173 5900084274173 Kamis
Kamis Pieprz czarny ziarnisty Kamis Pieprz czarny ziarnisty
16 g
174,38zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
49
Data przydatności
2029-02-09
8436565962736 8436565962736 Porto Muinos
Porto Muinos Algi nori prażone do Porto Muinos Algi nori prażone do
sushi BIO 15 g
1 104,67zł/kg

Cena: 16,57 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-30
5901135000604 5901135000604 Prymat
Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
z przepisem na odwrocie 10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Prymat Bazylia przyprawa do potraw
5 5
5 3 Prymat Bazylia przyprawa do potraw
Data przyd. 2029-03-30
5901135000277 5901135000277 Prymat
Prymat Czosnek granulowany Prymat Czosnek granulowany
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
26
Prymat Czosnek granulowany
5 5
5 5 Prymat Czosnek granulowany
Data przyd. 2029-06-30
5901135012508 5901135012508 Prymat
Prymat Kurkuma mielona Prymat Kurkuma mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
5
Prymat Kurkuma mielona
5 5
5 3 Prymat Kurkuma mielona
Data przyd. 2029-02-28
5901135012508 5901135012508 Prymat
Prymat Kurkuma mielona Prymat Kurkuma mielona
20 g
100,50zł/kg

Cena: 2,01 zł

PLN
1
27
Prymat Kurkuma mielona
5 5
5 3 Prymat Kurkuma mielona
Data przyd. 2029-05-30
5901135000543 5901135000543 Prymat
Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
2
Prymat Majeranek suszony
4 5
4.5 8 Prymat Majeranek suszony
Data przyd. 2029-05-30
5901135031134 5901135031134 Prymat
Prymat Młynek Pieprz czarny Prymat Młynek Pieprz czarny
47 g
201,70zł/kg

Cena: 9,48 zł

PLN
1
4
Prymat Młynek Pieprz czarny
3 5
3 1 Prymat Młynek Pieprz czarny
Data przyd. 2029-05-30
5901135041157 5901135041157 Prymat
Prymat Oregano Prymat Oregano
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
17
Prymat Oregano
5 5
5 1 Prymat Oregano
Data przyd. 2029-07-30
5901135031912 5901135031912 Prymat
Prymat Papryka wędzona słodka Prymat Papryka wędzona słodka
mielona 20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
2
Prymat Papryka wędzona słodka
5 5
5 3 Prymat Papryka wędzona słodka
Data przyd. 2028-07-30
5901135000611 5901135000611 Prymat
Prymat Przyprawa Curry Prymat Przyprawa Curry
20 g
111,00zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
28
Data przydatności
2028-05-30
5901135046787 5901135046787 Prymat
Prymat Przyprawa do ciasteczek Prymat Przyprawa do ciasteczek
korzennych i pierniczków 20 g
110,00zł/kg

Cena: 2,20 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2027-10-30
5901135032940 5901135032940 Prymat
Prymat Szafran nitki Prymat Szafran nitki
0,1 g

Cena: 6,34 zł

PLN
1
16
Prymat Szafran nitki
5 5
5 1 Prymat Szafran nitki
Data przyd. 2028-05-30
5901135013437 5901135013437 Prymat
Prymat Ziele angielskie mielone Prymat Ziele angielskie mielone
15 g
145,33zł/kg

Cena: 2,18 zł

PLN
1
8
Prymat Ziele angielskie mielone
5 5
5 1 Prymat Ziele angielskie mielone
Data przyd. 2029-04-30
5901135000451 5901135000451 Prymat
Prymat chili (pieprz cayenne) Prymat chili (pieprz cayenne)
mielone 15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
11
Prymat chili (pieprz cayenne)
4 5
4.5 2 Prymat chili (pieprz cayenne)
Data przyd. 2029-02-28
5901135000178 5901135000178 Prymat
Prymat cynamon mielony Prymat cynamon mielony
15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
16
Prymat cynamon mielony
4 5
4.5 7 Prymat cynamon mielony
Data przyd. 2029-06-30
5901135000635 5901135000635 Prymat
Prymat gałka muszkatołowa Prymat gałka muszkatołowa
mielona 10 g
221,00zł/kg

Cena: 2,21 zł

PLN
1
1
Prymat gałka muszkatołowa
4 5
4.5 2 Prymat gałka muszkatołowa
Data przyd. 2029-03-30
5901135000529 5901135000529 Prymat
Prymat gorczyca cała Prymat gorczyca cała
30 g
66,33zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
22
Prymat gorczyca cała
5 5
5 1 Prymat gorczyca cała
Data przyd. 2028-06-30
5901135000659 5901135000659 Prymat
Prymat imbir mielony Prymat imbir mielony
15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-03-31
5901135000512 5901135000512 Prymat
Prymat kminek cały Prymat kminek cały
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
6
Prymat kminek cały
5 5
5 4 Prymat kminek cały
Data przyd. 2029-04-30
5901135012157 5901135012157 Prymat
Prymat liść lubczyku Prymat liść lubczyku
10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
1
Prymat liść lubczyku
4 5
4.5 7 Prymat liść lubczyku
Data przyd. 2029-05-30
5901135000390 5901135000390 Prymat
Prymat natka pietruszki suszona Prymat natka pietruszki suszona
6 g
333,33zł/kg

Cena: 2 zł

PLN
1
1
Prymat natka pietruszki suszona
5 5
5 2 Prymat natka pietruszki suszona
Data przyd. 2029-02-28
5901135013512 5901135013512 Prymat
Prymat owoc jałowca Prymat owoc jałowca
15 g
142,00zł/kg

Cena: 2,13 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-28
5901135000475 5901135000475 Prymat
Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-28
5901135000437 5901135000437 Prymat
Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
20 g
105,00zł/kg

Cena: 2,10 zł

PLN
1
18
Prymat papryka słodka mielona
5 5
5 9 Prymat papryka słodka mielona
Data przyd. 2029-07-30
5901135000505 5901135000505 Prymat
Prymat pieprz biały mielony Prymat pieprz biały mielony
15 g
148,00zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
10
Prymat pieprz biały mielony
5 5
5 2 Prymat pieprz biały mielony
Data przyd. 2029-02-28
5901135000376 5901135000376 Prymat
Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
14
Prymat pieprz czarny mielony
5 5
5 11 Prymat pieprz czarny mielony
Data przyd. 2029-07-30
5901135011723 5901135011723 Prymat
Prymat pieprz kolorowy ziarnisty Prymat pieprz kolorowy ziarnisty
15 g
148,00zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
2
Prymat pieprz kolorowy ziarnisty
5 5
5 1 Prymat pieprz kolorowy ziarnisty
Data przyd. 2028-05-30
5901135012485 5901135012485 Prymat
Prymat przyprawa do grzanego wina Prymat przyprawa do grzanego wina
i piwa 40 g
49,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
23
Prymat przyprawa do grzanego wina
4 5
4 1 Prymat przyprawa do grzanego wina
Data przyd. 2028-10-31
5901135000314 5901135000314 Prymat
Prymat sól czosnkowa Prymat sól czosnkowa
40 g
55,50zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-01-30
5901135000352 5901135000352 Prymat
Prymat tymianek otarty Prymat tymianek otarty
10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
9
Prymat tymianek otarty
5 5
5 2 Prymat tymianek otarty
Data przyd. 2029-02-28
5901135000420 5901135000420 Prymat
Prymat ziele angielskie Prymat ziele angielskie
15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
20
Prymat ziele angielskie
4 5
4.5 9 Prymat ziele angielskie
Data przyd. 2029-06-30
 
marka:
5900288005627 5900288005627 Cykoria
Cykoria Curry Cykoria Curry
Cykoria Curry
4 5
4.5 12 Cykoria Curry
Data przyd. 2028-05-30
5900288108984 5900288108984 Cykoria
Cykoria Pieprz cytrynowy Cykoria Pieprz cytrynowy
Cykoria Pieprz cytrynowy
5 5
5 5 Cykoria Pieprz cytrynowy
Data przyd. 2028-07-30
5900288006563 5900288006563 Cykoria
Cykoria Przyprawa do Bigosu Cykoria Przyprawa do Bigosu
30 g
60,33zł/kg

Cena: 1,81 zł

PLN
1
25
Cykoria Przyprawa do Bigosu
4 5
4.5 9 Cykoria Przyprawa do Bigosu
Data przyd. 2028-04-30
5900288210489 5900288210489 Cykoria
Cykoria Przyprawa do Frytek Cykoria Przyprawa do Frytek
40 g
24,75zł/kg

Cena: 0,99 zł

PLN
1
10
Cykoria Przyprawa do Frytek
5 5
5 3 Cykoria Przyprawa do Frytek
Data przyd. 2028-04-30
5900288172299 5900288172299 Cykoria
Cykoria Przyprawa do Gulaszu Cykoria Przyprawa do Gulaszu
Cykoria Przyprawa do Gulaszu
5 5
5 4 Cykoria Przyprawa do Gulaszu
Data przyd. 2028-01-30
5900288179724 5900288179724 Cykoria
Cykoria Przyprawa do Gyrosa Cykoria Przyprawa do Gyrosa
30 g
58,33zł/kg

Cena: 1,75 zł

PLN
1
43
Cykoria Przyprawa do Gyrosa
4 5
4.5 9 Cykoria Przyprawa do Gyrosa
Data przyd. 2028-04-30
5900288006488 5900288006488 Cykoria
Cykoria Przyprawa do Kurczaka Cykoria Przyprawa do Kurczaka
Cykoria Przyprawa do Kurczaka
4 5
4.5 5 Cykoria Przyprawa do Kurczaka
Data przyd. 2028-06-30
5900288170158 5900288170158 Cykoria
Cykoria Przyprawa do Szaszłyka Cykoria Przyprawa do Szaszłyka
30 g
38,67zł/kg

Cena: 1,16 zł

PLN
1
40
Cykoria Przyprawa do Szaszłyka
5 5
5 8 Cykoria Przyprawa do Szaszłyka
Data przyd. 2028-03-30
5900288172312 5900288172312 Cykoria
Cykoria Przyprawa do Wieprzowiny Cykoria Przyprawa do Wieprzowiny
Cykoria Przyprawa do Wieprzowiny
5 5
5 4 Cykoria Przyprawa do Wieprzowiny
Data przyd. 2028-05-30
5900288199784 5900288199784 Cykoria
Cykoria Przyprawa do karkówki Cykoria Przyprawa do karkówki
Cykoria Przyprawa do karkówki
5 5
5 6 Cykoria Przyprawa do karkówki
Data przyd. 2028-04-30
5900288222635 5900288222635 Cykoria
Cykoria Przyprawa do konserwowania Cykoria Przyprawa do konserwowania
ogórków 45 g
66,44zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
32
Cykoria Przyprawa do konserwowania
4 5
4.5 3 Cykoria Przyprawa do konserwowania
Data przyd. 2028-06-30
5900288230135 5900288230135 Cykoria
Cykoria Przyprawa do konserwowania Cykoria Przyprawa do konserwowania
papryki 50 g
62,20zł/kg

Cena: 3,11 zł

PLN
1
31
Data przydatności
2028-07-30
5900288222611 5900288222611 Cykoria
Cykoria Przyprawa do kwaszenia Cykoria Przyprawa do kwaszenia
ogórków 45 g
66,44zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
24
Cykoria Przyprawa do kwaszenia
4 5
4 1 Cykoria Przyprawa do kwaszenia
Data przyd. 2028-06-30
5900288177508 5900288177508 Cykoria
Cykoria Przyprawa do mięsa Cykoria Przyprawa do mięsa
mielonego 30 g
60,33zł/kg

Cena: 1,81 zł

PLN
1
24
Cykoria Przyprawa do mięsa
5 5
5 3 Cykoria Przyprawa do mięsa
Data przyd. 2028-05-30
5900288005511 5900288005511 Cykoria
Cykoria Przyprawa do piernika Cykoria Przyprawa do piernika
20 g
90,50zł/kg

Cena: 1,81 zł

PLN
1
80
Cykoria Przyprawa do piernika
5 5
5 6 Cykoria Przyprawa do piernika
Data przyd. 2027-06-30
5900288172251 5900288172251 Cykoria
Cykoria Przyprawa do potraw Cykoria Przyprawa do potraw
z ziemniaków 30 g
60,33zł/kg

Cena: 1,81 zł

PLN
1
46
Cykoria Przyprawa do potraw
4 5
4.5 4 Cykoria Przyprawa do potraw
Data przyd. 2028-03-30
5900288179793 5900288179793 Cykoria
Cykoria Przyprawa do żeberek Cykoria Przyprawa do żeberek
30 g
83,33zł/kg

Cena: 2,50 zł

PLN
1
48
Cykoria Przyprawa do żeberek
5 5
5 5 Cykoria Przyprawa do żeberek
Data przyd. 2028-03-30
5900288613075 5900288613075 Cykoria
Cykoria Smakosz Extra przyprawa Cykoria Smakosz Extra przyprawa
do zup, sosów i mięsa 1 kg

Cena: 13,99 zł

PLN
1
3
Cykoria Smakosz Extra przyprawa
4 5
4.5 4 Cykoria Smakosz Extra przyprawa
Data przyd. 2028-03-30
5900288403072 5900288403072 Cykoria
Cykoria Smakosz extra Cykoria Smakosz extra
200 g
18,50zł/kg

Cena: 3,70 zł

PLN
1
14
Cykoria Smakosz extra
5 5
5 2 Cykoria Smakosz extra
Data przyd. 2028-04-30
5900288153076 5900288153076 Cykoria
Cykoria Smakosz extra z natury Cykoria Smakosz extra z natury
150 g
25,33zł/kg

Cena: 3,80 zł

PLN
1
6
Cykoria Smakosz extra z natury
5 5
5 3 Cykoria Smakosz extra z natury
Data przyd. 2028-05-30
5900288001636 5900288001636 Cykoria
Cykoria Zioła Prowansalskie Cykoria Zioła Prowansalskie
10 g
181,00zł/kg

Cena: 1,81 zł

PLN
1
28
Cykoria Zioła Prowansalskie
4 5
4.5 14 Cykoria Zioła Prowansalskie
Data przyd. 2028-09-30
5902581617743 5902581617743 Dary Natury
Dary Natury Proszek grzybowy BIO Dary Natury Proszek grzybowy BIO
BIO
Dary Natury Proszek grzybowy BIO Dary Natury Proszek grzybowy BIO
50 g
386,20zł/kg

Cena: 19,31 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-02
5902768527421 5902768527421 Dary Natury
Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO
30 g
260,67zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-02
5902741006295 5902741006295 Dary Natury
Dary Natury Przyprawa do grzańca Dary Natury Przyprawa do grzańca
BIO 50 g
310,00zł/kg

Cena: 15,50 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-04
5902741008961 5902741008961 Dary Natury
Dary Natury Przyprawa do kawy BIO Dary Natury Przyprawa do kawy BIO
50 g
484,60zł/kg

Cena: 24,23 zł

PLN
1
3
Dary Natury Przyprawa do kawy BIO
5 5
5 1 Dary Natury Przyprawa do kawy BIO
Data przyd. 2028-04-04
5902768527605 5902768527605 Dary Natury
Dary Natury Przyprawa do mięsa Dary Natury Przyprawa do mięsa
wieprzowego BIO 40 g
231,50zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-01
5902768527438 5902768527438 Dary Natury
Dary Natury Przyprawa do ryb Dary Natury Przyprawa do ryb
i owoców morza BIO 40 g
292,75zł/kg

Cena: 11,71 zł

PLN
1
1
Dary Natury Przyprawa do ryb
5 5
5 1 Dary Natury Przyprawa do ryb
Data przyd. 2027-12-01
5902741000132 5902741000132 Dary Natury
Dary Natury Przyprawa pomidorowo Dary Natury Przyprawa pomidorowo
- bazyliowa z czosnkiem niedźwiedzim BIO 40 g
299,75zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Dary Natury Przyprawa pomidorowo
5 5
5 1 Dary Natury Przyprawa pomidorowo
Data przyd. 2028-02-04
5902768527537 5902768527537 Dary Natury
Dary Natury Przyprawa prowansalska Dary Natury Przyprawa prowansalska
BIO 20 g
429,50zł/kg

Cena: 8,59 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-03
5903246861105 5903246861105 Dary Natury
Dary Natury Przyprawa złoty kurcza Dary Natury Przyprawa złoty kurcza
BIO
Dary Natury Przyprawa złoty kurcza Dary Natury Przyprawa złoty kurcza
BIO 60 g
157,83zł/kg

Cena: 9,47 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-04
5900437018003 5900437018003 Dr. Oetker
Dr. Oetker Przyprawa korzenna Dr. Oetker Przyprawa korzenna
do piernika i grzanego wina 40 g
80,75zł/kg

Cena: 3,23 zł

PLN
1
8
Dr. Oetker Przyprawa korzenna
4 5
4.5 4 Dr. Oetker Przyprawa korzenna
Data przyd. 2027-02-28
5900084270496 5900084270496 Kamis
Kamis Zioła prowansalskie Kamis Zioła prowansalskie
8 g
398,75zł/kg

Cena: 3,19 zł

PLN
1
12
Kamis Zioła prowansalskie
5 5
5 1 Kamis Zioła prowansalskie
Data przyd. 2029-05-15
5900084235136 5900084235136 Kamis
Kamis curry Kamis curry
Kamis curry
5 5
5 3 Kamis curry
Data przyd. 2029-01-25
3850104248832 3850104248832 Vegeta
Podravka Vegeta Natur przyprawa Podravka Vegeta Natur przyprawa
warzywna do potraw 150 g
33,27zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
4
Podravka Vegeta Natur przyprawa
5 5
5 1 Podravka Vegeta Natur przyprawa
Data przyd. 2028-06-30
5901315056148 5901315056148 Vegeta
Podravka Vegeta przyprawa warzywna Podravka Vegeta przyprawa warzywna
do potraw 70 g
26,43zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
34
Podravka Vegeta przyprawa warzywna
4 5
4 4 Podravka Vegeta przyprawa warzywna
Data przyd. 2028-06-11
5907573336053 5907573336053 Vegeta
Podravka Warzywko przyprawa Podravka Warzywko przyprawa
do potraw uniwersalne 200 g
16,05zł/kg

Cena: 3,21 zł

PLN
1
2
Podravka Warzywko przyprawa
4 5
4.5 9 Podravka Warzywko przyprawa
Data przyd. 2028-01-19
5907573336053 5907573336053 Vegeta
Podravka Warzywko przyprawa Podravka Warzywko przyprawa
do potraw uniwersalne 200 g
16,55zł/kg

Cena: 3,31 zł

PLN
1
18
Podravka Warzywko przyprawa
4 5
4.5 9 Podravka Warzywko przyprawa
Data przyd. 2028-06-16
5901135000383 5901135000383 Prymat
Prymat Grill klasyczny przyprawa Prymat Grill klasyczny przyprawa
80 g
81,25zł/kg

Cena: 6,50 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-04-30
5901135013246 5901135013246 Prymat
Prymat Grill ziołowy przyprawa Prymat Grill ziołowy przyprawa
Data przydatności
2028-04-30
5901135000062 5901135000062 Prymat
Prymat Przyprawa do gulaszu Prymat Przyprawa do gulaszu
Prymat Przyprawa do gulaszu
5 5
5 5 Prymat Przyprawa do gulaszu
Data przyd. 2028-07-30
5901135046404 5901135046404 Prymat
Prymat Przyprawa do jajek Prymat Przyprawa do jajek
Prymat Przyprawa do jajek
5 5
5 3 Prymat Przyprawa do jajek
Data przyd. 2028-02-28
5901135015134 5901135015134 Prymat
Prymat Przyprawa do kurczaka Prymat Przyprawa do kurczaka
pikantna 25 g
79,60zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
16
Prymat Przyprawa do kurczaka
5 5
5 1 Prymat Przyprawa do kurczaka
Data przyd. 2028-07-30
5901135000321 5901135000321 Prymat
Prymat Przyprawa do kurczaka. Prymat Przyprawa do kurczaka.
Złocista skórka 30 g
66,33zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
16
Prymat Przyprawa do kurczaka.
4 5
4 4 Prymat Przyprawa do kurczaka.
Data przyd. 2028-08-30
5901135000055 5901135000055 Prymat
Prymat Przyprawa do mięsa Prymat Przyprawa do mięsa
mielonego 20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
23
Prymat Przyprawa do mięsa
4 5
4.5 7 Prymat Przyprawa do mięsa
Data przyd. 2028-07-30
5901135046428 5901135046428 Prymat
Prymat Przyprawa do owsianki Prymat Przyprawa do owsianki
15 g
153,33zł/kg

Cena: 2,30 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2028-02-28
5901135026376 5901135026376 Prymat
Prymat Przyprawa do piernika Prymat Przyprawa do piernika
20 g
111,50zł/kg

Cena: 2,23 zł

PLN
1
12
Prymat Przyprawa do piernika
5 5
5 5 Prymat Przyprawa do piernika
Data przyd. 2027-12-31
5901135000666 5901135000666 Prymat
Prymat Przyprawa do ryb Prymat Przyprawa do ryb
Prymat Przyprawa do ryb
4 5
4.5 6 Prymat Przyprawa do ryb
Data przyd. 2028-05-30
5901135000338 5901135000338 Prymat
Prymat Przyprawa do sałatek Prymat Przyprawa do sałatek
20 g
111,00zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2028-05-30
5901135015158 5901135015158 Prymat
Prymat Przyprawa do spaghetti Prymat Przyprawa do spaghetti
20 g
111,50zł/kg

Cena: 2,23 zł

PLN
1
23
Data przydatności
2028-04-30
5901135046381 5901135046381 Prymat
Prymat Przyprawa do twarogu Prymat Przyprawa do twarogu
15 g
146,00zł/kg

Cena: 2,19 zł

PLN
1
13
Prymat Przyprawa do twarogu
5 5
5 3 Prymat Przyprawa do twarogu
Data przyd. 2027-02-28
5901135014823 5901135014823 Prymat
Prymat Przyprawa grillowa Pikantna Prymat Przyprawa grillowa Pikantna
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2029-04-30
5901135014847 5901135014847 Prymat
Prymat Przyprawa grillowa Ziołowa Prymat Przyprawa grillowa Ziołowa
Data przydatności
2029-03-30
5901135000246 5901135000246 Prymat
Prymat przyprawa do bigosu Prymat przyprawa do bigosu
Prymat przyprawa do bigosu
5 5
5 4 Prymat przyprawa do bigosu
Data przyd. 2028-01-31
5901135000086 5901135000086 Prymat
Prymat przyprawa do flaków Prymat przyprawa do flaków
Data przydatności
2027-11-30
5901135010085 5901135010085 Prymat
Prymat przyprawa do ziemniaków Prymat przyprawa do ziemniaków
i frytek 25 g
88,80zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
1
Prymat przyprawa do ziemniaków
5 5
5 4 Prymat przyprawa do ziemniaków
Data przyd. 2028-04-30
5901135010085 5901135010085 Prymat
Prymat przyprawa do ziemniaków Prymat przyprawa do ziemniaków
i frytek 25 g
93,20zł/kg

Cena: 2,33 zł

PLN
1
25
Prymat przyprawa do ziemniaków
5 5
5 4 Prymat przyprawa do ziemniaków
Data przyd. 2029-07-30
5901135015165 5901135015165 Prymat
Prymat przyprawa do żeberek Prymat przyprawa do żeberek
z miodem 20 g
109,00zł/kg

Cena: 2,18 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-04-30
5901135000734 5901135000734 Prymat
Prymat przyprawa grillowa Prymat przyprawa grillowa
klasyczna 20g

Cena: 2,23 zł

PLN
1
17
Prymat przyprawa grillowa
5 5
5 1 Prymat przyprawa grillowa
Data przyd. 2029-03-31
5901135012522 5901135012522 Prymat
Prymat przyprawa kebab-gyros Prymat przyprawa kebab-gyros
Prymat przyprawa kebab-gyros
5 5
5 4 Prymat przyprawa kebab-gyros
Data przyd. 2029-07-30
5901135000239 5901135000239 Prymat
Prymat zioła prowansalskie Prymat zioła prowansalskie
10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
18
Prymat zioła prowansalskie
4 5
4 1 Prymat zioła prowansalskie
Data przyd. 2029-08-30
5907569005765 5907569005765 Radix
Radix-Bis 19 ziół Brata Alberta Radix-Bis 19 ziół Brata Alberta
Radix-Bis 19 ziół Brata Alberta
5 5
5 1 Radix-Bis 19 ziół Brata Alberta
Data przyd. 2027-07-02
5907569005734 5907569005734 Radix
Radix-Bis Czubrica czerwona Radix-Bis Czubrica czerwona
25 g
143,20zł/kg

Cena: 3,58 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-02
5907569005741 5907569005741 Radix
Radix-Bis Czubrica zielona Radix-Bis Czubrica zielona
25 g
143,20zł/kg

Cena: 3,58 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-02
5907569005758 5907569005758 Radix
Radix-Bis Zioła Babci Jadzi Radix-Bis Zioła Babci Jadzi
25 g
119,60zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
1
Radix-Bis Zioła Babci Jadzi
5 5
5 1 Radix-Bis Zioła Babci Jadzi
Data przyd. 2027-04-24
5901315056117 5901315056117 Vegeta
Vegeta Przyprawa warzywna do potraw Vegeta Przyprawa warzywna do potraw
Vegeta Przyprawa warzywna do potraw
5 5
5 4 Vegeta Przyprawa warzywna do potraw
Data przyd. 2027-11-04
5907573336015 5907573336015
Warzywko Przyprawa do potraw Warzywko Przyprawa do potraw
uniwersalna 75 g
23,87zł/kg

Cena: 1,79 zł

PLN
1
12
Warzywko Przyprawa do potraw
5 5
5 1 Warzywko Przyprawa do potraw
Data przyd. 2027-07-17
 
marka:
5907501001091 5907501001091 Pamapol
Goong Sos Sojowy o obniżonej Goong Sos Sojowy o obniżonej
zawartości soli 150 ml
39,93zł/l

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-02-27
5411788037891 5411788037891 Lima
Lima Sos Sojowo-pszeniczny Shuyu Lima Sos Sojowo-pszeniczny Shuyu
Łagodny BIO 250 ml
79,04zł/l

Cena: 19,76 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-13
5900085011937 5900085011937 Maggi
Maggi Przyprawa w płynie Maggi Przyprawa w płynie
960 g
18,54zł/kg

Cena: 17,80 zł

PLN
1
7
Maggi Przyprawa w płynie
5 5
5 2 Maggi Przyprawa w płynie
Data przyd. 2028-05-30
5901605003364 5901605003364 Octim
Octim Krem balsamiczny o smaku Octim Krem balsamiczny o smaku
malinowym 310 g
44,32zł/kg

Cena: 13,74 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-03
5901605003364 5901605003364 Octim
Octim Krem balsamiczny o smaku Octim Krem balsamiczny o smaku
malinowym 310 g
46,55zł/kg

Cena: 14,43 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-10
5901605004040 5901605004040 Octim
Octim Krem balsamiczny o smaku Octim Krem balsamiczny o smaku
wisniowym 310 g
44,32zł/kg

Cena: 13,74 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-03
5900862213530 5900862213530 Winiary
Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
i sałatek 210 g
16,38zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
3
Winiary przyprawa do zup. sosów
4 5
4.5 8 Winiary przyprawa do zup. sosów
Data przyd. 2027-06-30
5900085010923 5900085010923 Winiary
Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
i sałatek 1 kg

Cena: 12,16 zł

PLN
1
6
Winiary przyprawa do zup. sosów
5 5
5 7 Winiary przyprawa do zup. sosów
Data przyd. 2027-10-30
 
pomińsól
rodzaj soli:
marka:
5900977004016 5900977004016 o'Sole
O'Sole sól kamienna niejodowana O'Sole sól kamienna niejodowana
1 kg

Cena: 3,51 zł

PLN
1
17
O'Sole sól kamienna niejodowana
4 5
4.5 4 O'Sole sól kamienna niejodowana
Data przyd. 2028-09-30
5900977004047 5900977004047 o'Sole
o'Sole Sól stołowa jodowana o'Sole Sól stołowa jodowana
1 kg

Cena: 3,49 zł

PLN
1
18
o'Sole Sól stołowa jodowana
4 5
4.5 15 o'Sole Sól stołowa jodowana
5900977001862 5900977001862 o'Sole
o'Sole sól kamienna jodowana o'Sole sól kamienna jodowana
1 kg

Cena: 3,49 zł

PLN
1
14
o'Sole sól kamienna jodowana
4 5
4.5 5 o'Sole sól kamienna jodowana
Data przyd. 2028-08-30
5903351620024 5903351620024 Big Nature
Big Nature Sól himalajska różowa Big Nature Sól himalajska różowa
drobna 1.1 kg
8,17zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
6
Big Nature Sól himalajska różowa
5 5
5 1 Big Nature Sól himalajska różowa
Data przyd. 2030-05-31
5907814667588 5907814667588 Skarby Oceanu
Crystalline Planet Sól Himalajska Crystalline Planet Sól Himalajska
Różowa Drobno mielona 1 kg

Cena: 10,33 zł

PLN
1
3
Crystalline Planet Sól Himalajska
5 5
5 2 Crystalline Planet Sól Himalajska
Data przyd. 2030-12-31
5907814667595 5907814667595 Bio Planet
Crystalline Planet Sól Himalajska Crystalline Planet Sól Himalajska
Różowa Grubo mielona 1 kg

Cena: 10,79 zł

PLN
1
2
Crystalline Planet Sól Himalajska
5 5
5 2 Crystalline Planet Sól Himalajska
Data przyd. 2030-08-31
5902983781431 5902983781431 Bio Planet
Crystalline Planet Sól Himalajska Crystalline Planet Sól Himalajska
Różowa Grubo mielona 600 g
12,22zł/kg

Cena: 7,33 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2030-08-31
5907738152818 5907738152818 Bio Planet
Crystalline Planet Sól Kłodawska Crystalline Planet Sól Kłodawska
Grubo mielona 600 g
10,63zł/kg

Cena: 6,38 zł

PLN
1
2
Crystalline Planet Sól Kłodawska
5 5
5 2 Crystalline Planet Sól Kłodawska
5907814664242 5907814664242 Skarby Oceanu
Crystalline Planet Sól morska grubo Crystalline Planet Sól morska grubo
mielona 1 kg

Cena: 13,27 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2030-08-14
5900288004293 5900288004293 Cykoria
Cykoria Sól Czosnkowa Cykoria Sól Czosnkowa
40 g
20,50zł/kg

Cena: 0,82 zł

PLN
1
34
Cykoria Sól Czosnkowa
4 5
4 7 Cykoria Sól Czosnkowa
Data przyd. 2028-05-30
5907786841436 5907786841436 Salvita
Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól
jodowana 250 g
46,36zł/kg

Cena: 11,59 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-10-30
5907786841412 5907786841412
Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól
jodowana 500 g
23,98zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-05-30
5904462000071 5904462000071 Kujawska
Kujawska sól warzona jodowana Kujawska sól warzona jodowana
1 kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
2
Kujawska sól warzona jodowana
5 5
5 4 Kujawska sól warzona jodowana
Data przyd. 2028-03-21
5902478000023 5902478000023 Magdisol
Magdisol Sól z obniżonej zawartośći Magdisol Sól z obniżonej zawartośći
sodu jodowana 200 g
26,50zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
1
Magdisol Sól z obniżonej zawartośći
5 5
5 1 Magdisol Sól z obniżonej zawartośći
Data przyd. 2029-04-30
5901135012171 5901135012171 Prymat
Prymat sól peklowa Prymat sól peklowa
50 g
47,40zł/kg

Cena: 2,37 zł

PLN
1
19
Prymat sól peklowa
5 5
5 6 Prymat sól peklowa
Data przyd. 2027-09-30
5907569004607 5907569004607 Radix
Radix-Bis Sól himalajska różowa Radix-Bis Sól himalajska różowa
drobnoziarnista 300 g
11,93zł/kg

Cena: 3,58 zł

PLN
1
2
Radix-Bis Sól himalajska różowa
4 5
4.5 3 Radix-Bis Sól himalajska różowa
Data przyd. 2028-09-30
5907569005369 5907569005369 Radix
Radix-Bis Sól himalajska różowa Radix-Bis Sól himalajska różowa
drobnoziarnista 900 g
9,21zł/kg

Cena: 8,29 zł

PLN
1
4
Radix-Bis Sól himalajska różowa
5 5
5 6 Radix-Bis Sól himalajska różowa
Data przyd. 2035-02-15
5907569000791 5907569000791 Radix
Radix-Bis sól kamienna Radix-Bis sól kamienna
1 kg

Cena: 7,30 zł

PLN
1
3
Radix-Bis sól kamienna
5 5
5 2 Radix-Bis sól kamienna
5907569001552 5907569001552 Radix
Radix-Bis sól morska drobna Radix-Bis sól morska drobna
500 g
7,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
1
Radix-Bis sól morska drobna
5 5
5 5 Radix-Bis sól morska drobna
Data przyd. 2030-12-31
5900617013224 5900617013224 Sante
Sante Sól himalajska różowa Sante Sól himalajska różowa
350 g
14,26zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Sante Sól himalajska różowa
5 5
5 4 Sante Sól himalajska różowa
Data przyd. 2029-06-12
5900617012036 5900617012036 Sante
Sante Sól morska drobnoziarnista Sante Sól morska drobnoziarnista
bez antyzbrylacza z magnezem 350 g
8,54zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
1
Sante Sól morska drobnoziarnista
4 5
4.5 3 Sante Sól morska drobnoziarnista
Data przyd. 2028-05-13
5900617012043 5900617012043 Sante
Sante Sól morska o obniżonej Sante Sól morska o obniżonej
zawartości sodu z potasem i magnezem 350 g
14,26zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
7
Sante Sól morska o obniżonej
4 5
4.5 5 Sante Sól morska o obniżonej
Data przyd. 2028-06-18
5902175869879 5902175869879 Skarby Oceanu
Skarby Oceanu Sól czarna Kala Skarby Oceanu Sól czarna Kala
Namak drobno mielona 1 kg

Cena: 12,83 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2038-08-31
5902333000021 5902333000021 o'Sole
o'Sole Sól spożywcza warzona o'Sole Sól spożywcza warzona
jodowana 1 kg

Cena: 3,50 zł

PLN
1
16
o'Sole Sól spożywcza warzona
5 5
5 1 o'Sole Sól spożywcza warzona
Data przyd. 2028-07-25
5900977002081 5900977002081 o'Sole
o'sole sól morska gruboziarnista o'sole sól morska gruboziarnista
jodowana 900 g
4,22zł/kg

Cena: 3,80 zł

PLN
1
10
 
marka:
5901044038330 5901044038330 Roleski
P R Z E C E N A -28%
Roleski Sos śmietanowy Roleski Sos śmietanowy
Data przydatności
2026-10-04
8718976015257 8718976015257 Amaizin
Amaizin Sos salsa pikantny BIO Amaizin Sos salsa pikantny BIO
bezglutenowy 260 g
51,62zł/kg

Cena: 13,42 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-12-31
8718976015233 8718976015233 Amaizin
Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
bezglutenowy BIO 260 g
51,62zł/kg

Cena: 13,42 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-31
4018462161456 4018462161456
Byodo Sos musztardowo balsamiczny z Byodo Sos musztardowo balsamiczny z
mango bezglutenowy BIO 125 g
130,24zł/kg

Cena: 16,28 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-12
4018462161258 4018462161258
Byodo Sos musztardowo pomarańczowy Byodo Sos musztardowo pomarańczowy
bezglutenowy BIO 125 g
130,24zł/kg

Cena: 16,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-30
5902741006370 5902741006370 Dary Natury
Dary Natury Sos z ostrej papryki Dary Natury Sos z ostrej papryki
chili BIO 220 g
55,05zł/kg

Cena: 12,11 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-30
5901713021694 5901713021694 Dawtona
Dawtona Sos boloński z bazylią Dawtona Sos boloński z bazylią
Data przydatności
2028-01-12
5905999157498 5905999157498
Familijne Przysmaki Sos boloński Familijne Przysmaki Sos boloński
500 g
12,78zł/kg

Cena: 6,39 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-01-30
5906716203573 5906716203573 Jamar
Jamar Sos boloński Jamar Sos boloński
Data przydatności
2028-02-29
5900084254250 5900084254250 Kamis
Kamis Sos sałatkowy czosnkowy Kamis Sos sałatkowy czosnkowy
Kamis Sos sałatkowy czosnkowy
5 5
5 1 Kamis Sos sałatkowy czosnkowy
Data przyd. 2028-01-21
5900300543663 5900300543663 Knorr
Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
jasny 25 g
184,80zł/kg

Cena: 4,62 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-05-30
8714100855270 8714100855270 Knorr
Knorr Sos sałatkowy czosnkowy Knorr Sos sałatkowy czosnkowy
Knorr Sos sałatkowy czosnkowy
5 5
5 1 Knorr Sos sałatkowy czosnkowy
Data przyd. 2027-01-30
8714100855287 8714100855287 Knorr
Knorr Sos sałatkowy Knorr Sos sałatkowy
koperkowo-ziołowy 9 g
211,11zł/kg

Cena: 1,90 zł

PLN
1
7
Knorr Sos sałatkowy
5 5
5 1 Knorr Sos sałatkowy
Data przyd. 2027-10-30
5901605004118 5901605004118 Octim
Octim Sos Barbecue Octim Sos Barbecue
180 g
22,17zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2027-04-07
5901135017039 5901135017039 Prymat
Prymat Sos sałatkowy francuski Prymat Sos sałatkowy francuski
vinaigrette 9 g
134,44zł/kg

Cena: 1,21 zł

PLN
1
24
Data przydatności
2027-10-30
5901135010177 5901135010177 Prymat
Prymat Tzatziki Pikantny sos Prymat Tzatziki Pikantny sos
czosnkowy 20 g
109,00zł/kg

Cena: 2,18 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2028-04-30
5901135017046 5901135017046 Prymat
Prymat sos sałatkowy w proszku Prymat sos sałatkowy w proszku
grecki ziołowo-czosnkowy 9 g
134,44zł/kg

Cena: 1,21 zł

PLN
1
7
Prymat sos sałatkowy w proszku
4 5
4.5 3 Prymat sos sałatkowy w proszku
Data przyd. 2028-01-30
5901044032802 5901044032802 Roleski
Roleski 3 papryki Pikantny sos Roleski 3 papryki Pikantny sos
pomidorowy z dodatkiem różnych gatunków papryk 360 g
22,19zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
9
Roleski 3 papryki Pikantny sos
5 5
5 2 Roleski 3 papryki Pikantny sos
Data przyd. 2027-01-24
5901044026566 5901044026566 Roleski
Roleski KETO Sos Tysiąca Wysp Roleski KETO Sos Tysiąca Wysp
NOWOŚĆ 300 g
26,63zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
9
Roleski KETO Sos Tysiąca Wysp
5 5
5 2 Roleski KETO Sos Tysiąca Wysp
Data przyd. 2027-04-25
5901044024685 5901044024685 Roleski
Roleski Salsa Dip paprykowy NOWOŚĆ Roleski Salsa Dip paprykowy NOWOŚĆ
idealny do nachos 220 g
38,55zł/kg

Cena: 8,48 zł

PLN
1
4
Roleski Salsa Dip paprykowy NOWOŚĆ
5 5
5 1 Roleski Salsa Dip paprykowy NOWOŚĆ
Data przyd. 2027-04-16
5901044024692 5901044024692 Roleski
Roleski Salsa Dip serowy idealny Roleski Salsa Dip serowy idealny
do nachos NOWOŚĆ 220 g
38,45zł/kg

Cena: 8,46 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-18
5901044038156 5901044038156 Roleski
Roleski Sos ? la pizza pepperoni Roleski Sos ? la pizza pepperoni
340 g
23,50zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-05-21
5901044036107 5901044036107 Roleski
Roleski Sos Amerykański Roleski Sos Amerykański
Roleski Sos Amerykański
5 5
5 1 Roleski Sos Amerykański
Data przyd. 2027-05-10
5901044039214 5901044039214 Roleski
Roleski Sos Amerykański Roleski Sos Amerykański
Data przydatności
2026-12-29
5901044020441 5901044020441 Roleski
Roleski Sos Caesar Roleski Sos Caesar
Roleski Sos Caesar
2 5
2.5 2 Roleski Sos Caesar
Data przyd. 2027-04-11
5901044023824 5901044023824 Roleski
Roleski Sos Caesar Roleski Sos Caesar
saszetka 50 g
33,80zł/kg

Cena: 1,69 zł

PLN
1
59
Roleski Sos Caesar
5 5
5 1 Roleski Sos Caesar
Data przyd. 2027-05-29
5901044021202 5901044021202 Roleski
Roleski Sos Carolina Reaper Roleski Sos Carolina Reaper
Ekstremalnie Ostry 110 g
77,55zł/kg

Cena: 8,53 zł

PLN
1
34
Roleski Sos Carolina Reaper
5 5
5 2 Roleski Sos Carolina Reaper
Data przyd. 2027-04-16
5901044036121 5901044036121 Roleski
Roleski Sos Currywurst Roleski Sos Currywurst
360 g
22,19zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-04-15
5901044014013 5901044014013 Roleski
Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
Roleski Sos Czosnkowy
4 5
4.5 6 Roleski Sos Czosnkowy
Data przyd. 2027-03-12
5901044019636 5901044019636 Roleski
Roleski Sos Czosnkowy Aioli Roleski Sos Czosnkowy Aioli
Roleski Sos Czosnkowy Aioli
5 5
5 4 Roleski Sos Czosnkowy Aioli
Data przyd. 2027-05-28
5901044021196 5901044021196 Roleski
Roleski Sos Ghost Pepper Super Hot Roleski Sos Ghost Pepper Super Hot
Bardzo ostry 115 g
74,17zł/kg

Cena: 8,53 zł

PLN
1
27
Roleski Sos Ghost Pepper Super Hot
5 5
5 2 Roleski Sos Ghost Pepper Super Hot
Data przyd. 2027-06-11
5901044033892 5901044033892
Roleski Sos Green Jalapeno Roleski Sos Green Jalapeno
Data przydatności
2027-03-05
5901044021189 5901044021189 Roleski
Roleski Sos Habanero Super Hot Roleski Sos Habanero Super Hot
Ostry 120 g
71,08zł/kg

Cena: 8,53 zł

PLN
1
17
Roleski Sos Habanero Super Hot
5 5
5 3 Roleski Sos Habanero Super Hot
Data przyd. 2027-07-24
5901044021035 5901044021035 Roleski
Roleski Sos Hot Chili Rider Roleski Sos Hot Chili Rider
Ostry 355 g
22,54zł/kg

Cena: 8 zł

PLN
1
33
Roleski Sos Hot Chili Rider
4 5
4.5 4 Roleski Sos Hot Chili Rider
Data przyd. 2027-07-29
5901044038408 5901044038408 Roleski
Roleski Sos Jalapeno Roleski Sos Jalapeno
Data przydatności
2027-02-19
5901044023831 5901044023831 Roleski
Roleski Sos Sezamowy Roleski Sos Sezamowy
saszetka 50 g
33,80zł/kg

Cena: 1,69 zł

PLN
1
75
Data przydatności
2027-04-10
5901044019681 5901044019681 Roleski
Roleski Sos Sezamowy Roleski Sos Sezamowy
z prażonym sezamem 300 g
26,63zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
12
Roleski Sos Sezamowy
5 5
5 2 Roleski Sos Sezamowy
Data przyd. 2027-05-17
5901044035148 5901044035148 Roleski
Roleski Sos Sriracha Mayo Roleski Sos Sriracha Mayo
300 g
26,63zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
7
Roleski Sos Sriracha Mayo
5 5
5 1 Roleski Sos Sriracha Mayo
Data przyd. 2027-04-25
5901044038484 5901044038484 Roleski
Roleski Sos Tambora Roleski Sos Tambora
Data przydatności
2027-04-20
5901044014037 5901044014037 Roleski
Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
Roleski Sos Tatarski
4 5
4 3 Roleski Sos Tatarski
Data przyd. 2027-04-23
5901044036084 5901044036084 Roleski
Roleski Sos Thai One Roleski Sos Thai One
370 g
21,59zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
13
Roleski Sos Thai One
5 5
5 1 Roleski Sos Thai One
Data przyd. 2026-12-19
5901044021028 5901044021028 Roleski
Roleski Sos Trinidad Scorpion Roleski Sos Trinidad Scorpion
Piekielnie ostry 340 g
23,53zł/kg

Cena: 8 zł

PLN
1
21
Roleski Sos Trinidad Scorpion
4 5
4.5 8 Roleski Sos Trinidad Scorpion
Data przyd. 2027-08-14
5901044039146 5901044039146 Roleski
Roleski Sos Tysiąca Wysp Roleski Sos Tysiąca Wysp
Data przydatności
2027-01-13
5901044020434 5901044020434 Roleski
Roleski Sos Tysiąca Wysp Roleski Sos Tysiąca Wysp
Roleski Sos Tysiąca Wysp
5 5
5 1 Roleski Sos Tysiąca Wysp
Data przyd. 2027-04-06
5901044023862 5901044023862 Roleski
Roleski Sos Vinaigrette Roleski Sos Vinaigrette
saszetka 50 g
33,80zł/kg

Cena: 1,69 zł

PLN
1
91
Roleski Sos Vinaigrette
0 5
1 1 Roleski Sos Vinaigrette
Data przyd. 2027-02-15
5901044038460 5901044038460 Roleski
Roleski Sos czosnkowy Roleski Sos czosnkowy
Data przydatności
2027-02-03
5901044038590 5901044038590 Roleski
Roleski Sos czosnkowy KETO Roleski Sos czosnkowy KETO
Data przydatności
2027-03-06
5901044020793 5901044020793 Roleski
Roleski Sos do Frytek Belgijski Roleski Sos do Frytek Belgijski
linia Street Food 290 g
24,97zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
8
Roleski Sos do Frytek Belgijski
3 5
3.5 4 Roleski Sos do Frytek Belgijski
Data przyd. 2027-04-24
5901044021103 5901044021103 Roleski
Roleski Sos do Hamburgerów i Hot Roleski Sos do Hamburgerów i Hot
Dogów, linia Street Food 300 g
24,17zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
7
Roleski Sos do Hamburgerów i Hot
5 5
5 2 Roleski Sos do Hamburgerów i Hot
Data przyd. 2027-03-13
5901044019643 5901044019643 Roleski
Roleski Sos do Steków i Burgerów Roleski Sos do Steków i Burgerów
370 g
19,62zł/kg

Cena: 7,26 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-28
5901044021356 5901044021356 Roleski
Roleski Sos do Tortilli i Kanapek Roleski Sos do Tortilli i Kanapek
ogórkowy, linia Street Food 305 g
23,74zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
4
Roleski Sos do Tortilli i Kanapek
5 5
5 1 Roleski Sos do Tortilli i Kanapek
Data przyd. 2026-11-20
5901044024364 5901044024364 Roleski
Roleski Sos do Wrapów i Kebabów Roleski Sos do Wrapów i Kebabów
linia Street Food NOWOŚĆ 325 g
22,22zł/kg

Cena: 7,22 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-03-22
5901044038385 5901044038385 Roleski
Roleski Sos meksykański Roleski Sos meksykański
Data przydatności
2027-01-13
5901044035681 5901044035681 Roleski
Roleski Sos miodowo musztardowy Roleski Sos miodowo musztardowy
300 g
26,63zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
8
Roleski Sos miodowo musztardowy
5 5
5 2 Roleski Sos miodowo musztardowy
Data przyd. 2027-03-12
5901044036503 5901044036503 Roleski
Roleski Sos płomienny Roleski Sos płomienny
Data przydatności
2027-02-19
5901044036442 5901044036442 Roleski
Roleski Sos ranch Roleski Sos ranch
Data przydatności
2027-04-13
5901044034851 5901044034851 Roleski
Roleski Sos wild west Roleski Sos wild west
Roleski Sos wild west
5 5
5 1 Roleski Sos wild west
Data przyd. 2027-03-14
5901044038422 5901044038422 Roleski
Roleski Sos wild west Roleski Sos wild west
Data przydatności
2027-03-07
5901044035421 5901044035421 Roleski
Roleski Sos śmietanowy Roleski Sos śmietanowy
Roleski Sos śmietanowy
0 5
1 1 Roleski Sos śmietanowy
Data przyd. 2027-04-26
5901044021288 5901044021288 Roleski
Roleski Zestaw Sosów Super Ostrych Roleski Zestaw Sosów Super Ostrych
Super Hot 345 g
68,61zł/kg

Cena: 23,67 zł

PLN
1
19
Roleski Zestaw Sosów Super Ostrych
4 5
4.5 7 Roleski Zestaw Sosów Super Ostrych
Data przyd. 2027-06-11
7613037091380 7613037091380 Winiary
Winiary Sos spaghetti Winiary Sos spaghetti
Data przydatności
2028-06-30
7613035103603 7613035103603 Winiary
Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos
pieczeniowy delikatny 35 g
106,29zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
14
Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos
4 5
4.5 5 Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos
Data przyd. 2027-06-30
5900862213554 5900862213554 Winiary
Winiary sos majonezowy czosnkowy Winiary sos majonezowy czosnkowy
250 g
38,16zł/kg

Cena: 9,54 zł

PLN
1
6
Winiary sos majonezowy czosnkowy
4 5
4 4 Winiary sos majonezowy czosnkowy
Data przyd. 2027-03-04
5900085009958 5900085009958 Winiary
Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Winiary sos w proszku pieczeniowy
4 5
4.5 4 Winiary sos w proszku pieczeniowy
Data przyd. 2027-06-30
5900397743878 5900397743878 Łowicz
Łowicz Sos słodko-kwaśny z limonką Łowicz Sos słodko-kwaśny z limonką
Łowicz Sos słodko-kwaśny z limonką
4 5
4.5 2 Łowicz Sos słodko-kwaśny z limonką
Data przyd. 2027-10-30
5900397016439 5900397016439 Łowicz
Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
- kwaśny 500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Łowicz sos gotowy, słoik słodko
3 5
3.5 2 Łowicz sos gotowy, słoik słodko
Data przyd. 2028-01-30
 
5900288519254 5900288519254 Cykoria
P R Z E C E N A -55%
Cykoria Sos Biały Cykoria Sos Biały
Cykoria Sos Biały
4 5
4 6 Cykoria Sos Biały
Data przyd. 2026-10-30
5900288519254 5900288519254 Cykoria
Cykoria Sos Biały Cykoria Sos Biały
Cykoria Sos Biały
4 5
4 6 Cykoria Sos Biały
Data przyd. 2027-06-06
5900288519254 5900288519254 Cykoria
Cykoria Sos Biały Cykoria Sos Biały
25 g
94,00zł/kg

Cena: 2,35 zł

PLN
1
40
Cykoria Sos Biały
4 5
4 6 Cykoria Sos Biały
Data przyd. 2027-11-30
5900288199685 5900288199685 Cykoria
Cykoria Sos Grzybowy Cykoria Sos Grzybowy
Cykoria Sos Grzybowy
5 5
5 14 Cykoria Sos Grzybowy
Data przyd. 2028-01-30
5900288004224 5900288004224 Cykoria
Cykoria Sos Myśliwski Cykoria Sos Myśliwski
Cykoria Sos Myśliwski
4 5
4.5 14 Cykoria Sos Myśliwski
Data przyd. 2027-12-30
5900288259686 5900288259686 Cykoria
Cykoria Sos Pieczarkowy Cykoria Sos Pieczarkowy
Cykoria Sos Pieczarkowy
4 5
4.5 10 Cykoria Sos Pieczarkowy
Data przyd. 2027-12-30
5900288004187 5900288004187 Cykoria
Cykoria Sos Pomidorowy Cykoria Sos Pomidorowy
Cykoria Sos Pomidorowy
4 5
4.5 5 Cykoria Sos Pomidorowy
Data przyd. 2028-03-30
5900288104207 5900288104207 Cykoria
Cykoria Sos do pieczeni Jasny Cykoria Sos do pieczeni Jasny
Cykoria Sos do pieczeni Jasny
4 5
4.5 10 Cykoria Sos do pieczeni Jasny
Data przyd. 2027-11-30
5901135043823 5901135043823 Kucharek
Kucharek Sos grzybowy Kucharek Sos grzybowy
28 g
65,00zł/kg

Cena: 1,82 zł

PLN
1
25
Data przydatności
2027-06-30
5901135017657 5901135017657 Kucharek
Kucharek Sos pieczeniowy ciemny Kucharek Sos pieczeniowy ciemny
28 g
65,00zł/kg

Cena: 1,82 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2027-04-30
5901135017671 5901135017671 Kucharek
Kucharek Sos pieczeniowy jasny Kucharek Sos pieczeniowy jasny
28 g
61,43zł/kg

Cena: 1,72 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-30
7613035103788 7613035103788 Winiary
Winiary Sos Pieczeniowy Kremowy Winiary Sos Pieczeniowy Kremowy
Winiary Sos Pieczeniowy Kremowy
5 5
5 3 Winiary Sos Pieczeniowy Kremowy
Data przyd. 2027-05-30
7613035103627 7613035103627 Winiary
Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos
koperkowy ze śmietanką 27 g
135,93zł/kg

Cena: 3,67 zł

PLN
1
4
Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos
4 5
4 9 Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos
Data przyd. 2027-03-30
5900085009972 5900085009972 Winiary
Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
Winiary sos w proszku pieczarkowy
5 5
5 4 Winiary sos w proszku pieczarkowy
Data przyd. 2027-06-30
5900085009996 5900085009996 Winiary
Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
Winiary sos w proszku pomidorowy
3 5
3.5 2 Winiary sos w proszku pomidorowy
Data przyd. 2027-05-30
 
środek żelujący:
marka:
5900983019981 5900983019981 Delecta
P R Z E C E N A -25%
Delecta Cukier żelujący 2:1 Delecta Cukier żelujący 2:1
500 g
10,78zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2026-10-30
8594006662796 8594006662796 Amylon
Amylon Agar bezglutenowy BIO Amylon Agar bezglutenowy BIO
10 g
711,00zł/kg

Cena: 7,11 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-12-03
8594006661966 8594006661966 Amylon
Amylon Żelatyna w proszku BIO Amylon Żelatyna w proszku BIO
20 g
312,50zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-12-17
5900288000837 5900288000837 Cykoria
Cykoria Żelatyna spożywcza Cykoria Żelatyna spożywcza
wieprzowa 50 g
119,80zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
20
Cykoria Żelatyna spożywcza
4 5
4.5 11 Cykoria Żelatyna spożywcza
Data przyd. 2029-04-30
5900288063597 5900288063597 Cykoria
Cykoria Żelatyna z przyprawami do Cykoria Żelatyna z przyprawami do
mięs i ryb wieprzowa 40 g
94,00zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
54
Data przydatności
2027-12-30
5900983019974 5900983019974 Delecta
Delecta Dżemix uniwersalny 3:1 Delecta Dżemix uniwersalny 3:1
30 g
100,00zł/kg

Cena: 3 zł

PLN
1
37
Data przydatności
2028-10-30
5900983019950 5900983019950 Delecta
Delecta Żelatyna do mięs ryb Delecta Żelatyna do mięs ryb
warzyw i deserów 50 szt.

Cena: 4,50 zł

PLN
1
29
Delecta Żelatyna do mięs ryb
4 5
4 2 Delecta Żelatyna do mięs ryb
Data przyd. 2029-03-30
5900437071305 5900437071305 Dr. Oetker
Dr Oetker żelfix 3:1 Dr Oetker żelfix 3:1
40 g
103,75zł/kg

Cena: 4,15 zł

PLN
1
27
Data przydatności
2028-11-30
5900437072180 5900437072180 Dr. Oetker
Dr.Oetker żelatyna spożywcza Dr.Oetker żelatyna spożywcza
Dr.Oetker żelatyna spożywcza
5 5
5 7 Dr.Oetker żelatyna spożywcza
Data przyd. 2029-02-28
5900437072203 5900437072203 Dr. Oetker
Dr.Oetker żelatyna spożywcza Dr.Oetker żelatyna spożywcza
Data przydatności
2029-04-30
5907569001187 5907569001187 Radix
Radix-Bis agar Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

Cena: 12,56 zł

PLN
1
1
Radix-Bis agar
4 5
4.5 2 Radix-Bis agar
Data przyd. 2028-07-01
 
główny składnik:
marka:
8717496906700 8717496906700 Amaizin
Amaizin Pasta Kokosowa BIO Amaizin Pasta Kokosowa BIO
200 g
84,95zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Amaizin Pasta Kokosowa BIO
5 5
5 1 Amaizin Pasta Kokosowa BIO
Data przyd. 2027-12-08
5903351624268 5903351624268 Big Nature
Big Nature Pasta z orzechów Big Nature Pasta z orzechów
laskowych 250 g
121,68zł/kg

Cena: 30,42 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-13
5903351624251 5903351624251 Big Nature
Big Nature Pasta z orzechów Big Nature Pasta z orzechów
nerkowca 250 g
85,40zł/kg

Cena: 21,35 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-13
5905933486905 5905933486905 Bio Food
Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO
180 g
91,28zł/kg

Cena: 16,43 zł

PLN
1
1
Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO
5 5
5 1 Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO
Data przyd. 2028-09-19
5906660508533 5906660508533
Diet-Food Krem z prażonych migdałów Diet-Food Krem z prażonych migdałów
BIO 300 g
128,87zł/kg

Cena: 38,66 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-09
5900617044815 5900617044815 Sante
Go On Protein Krem białkowy Go On Protein Krem białkowy
z orzeszkami ziemnymi prażonymi 180 g
70,44zł/kg

Cena: 12,68 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-22
8712439010506 8712439010506 HORIZON
Horizon Krem z orzechów nerkowca Horizon Krem z orzechów nerkowca
BIO 350 g
123,63zł/kg

Cena: 43,27 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-28
8712439011312 8712439011312 HORIZON
Horizon Tahini pasta sezamowa BIO Horizon Tahini pasta sezamowa BIO
650 g
59,17zł/kg

Cena: 38,46 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-28
5903714934058 5903714934058
Natura Pasta wieloorzechowa Natura Pasta wieloorzechowa
Data przydatności
2027-04-17
5903714934102 5903714934102
Natura Pasta z pistacji Natura Pasta z pistacji
160 g
234,38zł/kg

Cena: 37,50 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-25
5900672305371 5900672305371 Primaeco
Primaeco Masło orzechowe 100% BIO Primaeco Masło orzechowe 100% BIO
bez dodatku soli i cukru 360 g
74,03zł/kg

Cena: 26,65 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-25
5900617038265 5900617038265 Sante
Sante Go On Krem orzechowy Sante Go On Krem orzechowy
z kawałkami orzechów 500 g
29,98zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
7
Sante Go On Krem orzechowy
5 5
5 1 Sante Go On Krem orzechowy
Data przyd. 2027-02-20
5900617038289 5900617038289 Sante
Sante GoOn Masło orzechowe 100% Sante GoOn Masło orzechowe 100%
Bezglutenowe, gładkie, bez dodatku cukru i soli 500 g
29,28zł/kg

Cena: 14,64 zł

PLN
1
1
Sante GoOn Masło orzechowe 100%
5 5
5 1 Sante GoOn Masło orzechowe 100%
Data przyd. 2027-06-10
5900617003454 5900617003454 Sante
Sante Masło orzechowe Sante Masło orzechowe
z kawałkami orzechów 350 g
34,26zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Sante Masło orzechowe
5 5
5 1 Sante Masło orzechowe
Data przyd. 2027-05-22
5905279458611 5905279458611 SoWell
SoWell Masło Orzechowe Kremowe 100% SoWell Masło Orzechowe Kremowe 100%
400 g
32,48zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
SoWell Masło Orzechowe Kremowe 100%
5 5
5 1 SoWell Masło Orzechowe Kremowe 100%
Data przyd. 2028-04-30
5905279458628 5905279458628 SoWell
SoWell Masło Orzechowe SoWell Masło Orzechowe
z kawałkami orzechów 100% 400 g
32,48zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
13
SoWell Masło Orzechowe
5 5
5 2 SoWell Masło Orzechowe
Data przyd. 2028-04-30
8713576004274 8713576004274 Terrasana
Terrasana Krem orzechowy mix Terrasana Krem orzechowy mix
BIO 250 g
107,08zł/kg

Cena: 26,77 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-19
8713576004243 8713576004243 Terrasana
Terrasana Krem z orzechów laskowych Terrasana Krem z orzechów laskowych
BIO
Terrasana Krem z orzechów laskowych Terrasana Krem z orzechów laskowych
prażonych 100% BIO 250 g
175,00zł/kg

Cena: 43,75 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-17
8713576004298 8713576004298 Terrasana
Terrasana Krem z orzechów nerkowca Terrasana Krem z orzechów nerkowca
prażonych 100% BIO 250 g
110,72zł/kg

Cena: 27,68 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-03-01
8713576003468 8713576003468 Terrasana
Terrasana Krem z orzeszków Terrasana Krem z orzeszków
ziemnych prażonych 100% BIO 250 g
55,48zł/kg

Cena: 13,87 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-26
8713576100235 8713576100235 Terrasana
Terrasana Krem z prażonych Terrasana Krem z prażonych
orzechów nerkowca BIO 500 g
100,76zł/kg

Cena: 50,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-03
8713576004250 8713576004250 Terrasana
Terrasana Tahini pasta sezamowa BIO Terrasana Tahini pasta sezamowa BIO
250 g
75,96zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-19
 
8009004811386 8009004811386 Alce Nero
Alce Nero krem Alce Nero krem
orzechowo-czekoladowy Fair Trade BIO 180 g
159,89zł/kg

Cena: 28,78 zł

PLN
1
1
Alce Nero krem
5 5
5 2 Alce Nero krem
Data przyd. 2027-03-18
4006040712299 4006040712299
Bionella Krem orzechowo - kakaowy Bionella Krem orzechowo - kakaowy
BIO 400 g
81,00zł/kg

Cena: 32,40 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-05
80177173 Ferrero
Nutella krem czekoladowo-orzechowy Nutella krem czekoladowo-orzechowy
350 g
52,74zł/kg

Cena: 18,46 zł

PLN
1
16
Nutella krem czekoladowo-orzechowy
5 5
5 4 Nutella krem czekoladowo-orzechowy
Data przyd. 2027-08-01
5901588026374 5901588026374 Wedel
Wedel Czekotubka Krem Wedel Czekotubka Krem
czekoladowy 50 g
111,20zł/kg

Cena: 5,56 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-24
 
pomińkonfitury
8009004500174 8009004500174 Alce Nero
Alce Nero krem z kasztanów Alce Nero krem z kasztanów
jadalnych BIO 270 g
84,52zł/kg

Cena: 22,82 zł

PLN
1
2
Alce Nero krem z kasztanów
5 5
5 2 Alce Nero krem z kasztanów
Data przyd. 2029-02-24
4016249074289 4016249074289 Allos
Allos Mus z mango bezglutenowy BIO Allos Mus z mango bezglutenowy BIO
200 g
88,90zł/kg

Cena: 17,78 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04
5904747001373 5904747001373 Hektor
Hektor Konfitura z czarnych Hektor Konfitura z czarnych
porzeczek 330 g
24,21zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-05-30
5904747001304 5904747001304 Hektor
Hektor Konfitura z truskawek Hektor Konfitura z truskawek
330 g
24,21zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-30
5900956201092 5900956201092 Herbapol
Herbapol Konfitura z malin extra Herbapol Konfitura z malin extra
niskosłodzona 240 g
35,50zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
10
Herbapol Konfitura z malin extra
5 5
5 1 Herbapol Konfitura z malin extra
Data przyd. 2028-07-30
5900956201085 5900956201085 Herbapol
Herbapol Konfitura z wiśni extra Herbapol Konfitura z wiśni extra
niskosłodzona 240 g
35,50zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
8
Herbapol Konfitura z wiśni extra
5 5
5 5 Herbapol Konfitura z wiśni extra
Data przyd. 2028-03-30
5903295003679 5903295003679 Stovit
Stovit Konfitura z truskawek Stovit Konfitura z truskawek
Data przydatności
2027-09-30
5900397756717 5900397756717 Łowicz
Łowicz Konfitura malinowa Łowicz Konfitura malinowa
o obniżonej zawartości cukrów 240 g
59,71zł/kg

Cena: 14,33 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-06-30
5900397012042 5900397012042 Łowicz
Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
jagodowa 240 szt.

Cena: 14,52 zł

PLN
1
3
Łowicz konfitura niskosłodzona
5 5
5 2 Łowicz konfitura niskosłodzona
Data przyd. 2027-05-30
5900397012646 5900397012646 Łowicz
Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
truskawkowa 240 g
45,29zł/kg

Cena: 10,87 zł

PLN
1
5
Łowicz konfitura niskosłodzona
5 5
5 1 Łowicz konfitura niskosłodzona
Data przyd. 2027-06-30
5900397013148 5900397013148 Łowicz
Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
z owoców leśnych 240 g
59,88zł/kg

Cena: 14,37 zł

PLN
1
6
Łowicz konfitura niskosłodzona
5 5
5 4 Łowicz konfitura niskosłodzona
Data przyd. 2027-02-28
 
pomińpowidła
5907709951778 5907709951778 Batom
Batom ekologiczne powidło śliwkowe Batom ekologiczne powidło śliwkowe
B/C BIO 270 g
107,37zł/kg

Cena: 28,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-16
5902693121299 5902693121299 Bio Food
Bio Food Powidełko śliwkowe BIO Bio Food Powidełko śliwkowe BIO
180 g
69,67zł/kg

Cena: 12,54 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-09-19
 
pomińdżemy
marka:
smak:
5906716206567 5906716206567 Jamar
Jamar Marmolada miękka Jamar Marmolada miękka
z dziką różą 600 g
15,82zł/kg

Cena: 9,49 zł

PLN
1
3
Jamar Marmolada miękka
5 5
5 2 Jamar Marmolada miękka
Data przyd. 2027-07-31
5906716205171 5906716205171 Jamar
Jamar Marmolada z dziką różą Jamar Marmolada z dziką różą
Jamar Marmolada z dziką różą
5 5
5 1 Jamar Marmolada z dziką różą
Data przyd. 2027-05-01
5906716201494 5906716201494 Jamar
Jamar marmolada wieloowocowa Jamar marmolada wieloowocowa
Jamar marmolada wieloowocowa
4 5
4.5 4 Jamar marmolada wieloowocowa
Data przyd. 2027-05-31
8034034860080 8034034860080
Agrisicilia Marmolada z pomarańczy Agrisicilia Marmolada z pomarańczy
sycylijskich BIO 360 g
55,06zł/kg

Cena: 19,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2030-06-08
5901483082185 5901483082185 Bifix
Bifix Dżem z borówek Bifix Dżem z borówek
amerykańskich niskosłodzony 290 g
27,55zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Bifix Dżem z borówek
4 5
4.5 2 Bifix Dżem z borówek
Data przyd. 2028-06-30
734027974043 Ginger People
Ginger People Dżem Imbirowy BIO Ginger People Dżem Imbirowy BIO
240 g
70,83zł/kg

Cena: 17 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-01-07
5904747000307 5904747000307 Hektor
Hektor Dżem wiśniowy Hektor Dżem wiśniowy
340 g
18,74zł/kg

Cena: 6,37 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-01-30
5906732622839 5906732622839 Krokus
Krokus Dżem rabarbarowy z cynamonem Krokus Dżem rabarbarowy z cynamonem
o obniżonej zawartości cukru bezglutenowy 235 g
45,32zł/kg

Cena: 10,65 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-03-01
5906732622822 5906732622822 Krokus
Krokus Dżem truskawkowy z wanilią Krokus Dżem truskawkowy z wanilią
o obniżonej zawartości cukru bezglutenowy 235 g
51,02zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Krokus Dżem truskawkowy z wanilią
5 5
5 1 Krokus Dżem truskawkowy z wanilią
Data przyd. 2028-04-01
5906732622815 5906732622815
Krokus Dżem wiśniowy z kardamonem Krokus Dżem wiśniowy z kardamonem
o obniżonej zawartości cukru bezglutenowy 235 g
52,94zł/kg

Cena: 12,44 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-10-30
5901641002901 5901641002901 Runoland
Runoland Dżem Jagoda z sokiem Runoland Dżem Jagoda z sokiem
jabłkowym BIO 200 g
69,10zł/kg

Cena: 13,82 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
5901641002918 5901641002918 Runoland
Runoland Dżem Truskawka z sokiem Runoland Dżem Truskawka z sokiem
BIO
Runoland Dżem Truskawka z sokiem Runoland Dżem Truskawka z sokiem
jabłkowym BIO 200 g
56,60zł/kg

Cena: 11,32 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
5903295155088 5903295155088 Stovit
Stovit Dżem z czarnej porzeczki Stovit Dżem z czarnej porzeczki
Data przydatności
2027-03-30
5903295150311 5903295150311 Stovit
Stovit Dżem z czarnych porzeczek Stovit Dżem z czarnych porzeczek
bez dodatku cukru 250 g
41,80zł/kg

Cena: 10,45 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-09-30
5903295156535 5903295156535 Stovit
Stovit Dżem z malin słodzony Stovit Dżem z malin słodzony
ksylitolem 250 g
43,52zł/kg

Cena: 10,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-30
5903295150328 5903295150328 Stovit
Stovit Dżem z moreli Stovit Dżem z moreli
bez dodatku cukru 250 g
37,84zł/kg

Cena: 9,46 zł

PLN
1
4
Stovit Dżem z moreli
5 5
5 1 Stovit Dżem z moreli
Data przyd. 2027-09-30
5903295150335 5903295150335 Stovit
Stovit Dżem z truskawek Stovit Dżem z truskawek
bez dodatku cukru 250 g
37,52zł/kg

Cena: 9,38 zł

PLN
1
2
Stovit Dżem z truskawek
5 5
5 1 Stovit Dżem z truskawek
Data przyd. 2027-09-30
5903295153329 5903295153329 Stovit
Stovit Dżem z wiśni Stovit Dżem z wiśni
bez dodatku cukru, z ksylitolem 250 g
41,56zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-12-30
5903295154814 5903295154814 Stovit
Stovit Marmolada wieloowocowa Stovit Marmolada wieloowocowa
Stovit Marmolada wieloowocowa
5 5
5 1 Stovit Marmolada wieloowocowa
Data przyd. 2027-05-30
5900397757424 5900397757424 Łowicz
Łowicz Dżem czarna i czerwona Łowicz Dżem czarna i czerwona
porzeczka 200 g
47,70zł/kg

Cena: 9,54 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-30
5900397759299 5900397759299 Łowicz
Łowicz Dżem malina Łowicz Dżem malina
Data przydatności
2027-07-30
5900397754492 5900397754492 Łowicz
Łowicz Dżem malinowy Łowicz Dżem malinowy
o obniżonej zawartości cukrów 280 g
27,75zł/kg

Cena: 7,77 zł

PLN
1
6
Łowicz Dżem malinowy
5 5
5 1 Łowicz Dżem malinowy
Data przyd. 2026-11-30
5900397009141 5900397009141 Łowicz
Łowicz Dżem morelowy o obniżonej Łowicz Dżem morelowy o obniżonej
zawartości cukrów 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-30
5900397731639 5900397731639 Łowicz
Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
Agrest Kiwi 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-06-30
5900397008144 5900397008144 Łowicz
Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
ananasowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Łowicz Dżem niskosłodzony
5 5
5 1 Łowicz Dżem niskosłodzony
Data przyd. 2027-03-30
5900397757363 5900397757363 Łowicz
Łowicz Dżem truskawka Łowicz Dżem truskawka
Data przydatności
2027-05-30
5900397750869 5900397750869 Łowicz
Łowicz dżem 100% z owoców czarna Łowicz dżem 100% z owoców czarna
porzeczka 210 g
70,76zł/kg

Cena: 14,86 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2026-11-30
5900397008540 5900397008540 Łowicz
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
brzoskwiniowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
15
Łowicz dżem niskosłodzony
5 5
5 3 Łowicz dżem niskosłodzony
Data przyd. 2027-04-30
5900397007147 5900397007147 Łowicz
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
czarna porzeczka 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
14
Łowicz dżem niskosłodzony
5 5
5 8 Łowicz dżem niskosłodzony
Data przyd. 2027-06-30
5900397008946 5900397008946 Łowicz
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
jagodowy 280 g
27,96zł/kg

Cena: 7,83 zł

PLN
1
12
Łowicz dżem niskosłodzony
5 5
5 8 Łowicz dżem niskosłodzony
Data przyd. 2027-06-30
5900397006744 5900397006744 Łowicz
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
truskawkowy 280 g
25,86zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
19
Łowicz dżem niskosłodzony
5 5
5 10 Łowicz dżem niskosłodzony
Data przyd. 2027-03-30
5900397006546 5900397006546 Łowicz
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
wiśniowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
18
Łowicz dżem niskosłodzony
4 5
4 9 Łowicz dżem niskosłodzony
Data przyd. 2027-06-30
 
5900617046994 5900617046994 Sante
Cranberry Żurawina do mięs i serów Cranberry Żurawina do mięs i serów
200 g
30,70zł/kg

Cena: 6,14 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2028-02-19
5904378880316 5904378880316 Devaldano
Devaldano Borówka leśna Devaldano Borówka leśna
Devaldano Borówka leśna
4 5
4 1 Devaldano Borówka leśna
Data przyd. 2027-03-30
5904378880323 5904378880323 Devaldano
Devaldano Żurawina Leśna Devaldano Żurawina Leśna
290 g
27,55zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
6
Devaldano Żurawina Leśna
5 5
5 4 Devaldano Żurawina Leśna
Data przyd. 2029-01-30
5900919005293 5900919005293 Rolnik
Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
Data przydatności
2028-02-28
5900397731950 5900397731950 Łowicz
Łowicz żurawina do mięs Łowicz żurawina do mięs
Łowicz żurawina do mięs
5 5
5 2 Łowicz żurawina do mięs
Data przyd. 2027-02-28
 
5902166721193 5902166721193 Helcom
Helcom Jabłko prażone Helcom Jabłko prażone
Data przydatności
2027-03-30
 
5907431657245 5907431657245 Helcom
Helcom Ananas kawałki w lekkim Helcom Ananas kawałki w lekkim
syropie ( masa netto po odsączeniu 340g) 565 g
12,96zł/kg

Cena: 7,32 zł

PLN
1
94
Data przydatności
2027-06-30
8423375113106 8423375113106 Sandra
P R Z E C E N A -10%
Sandra mandarynki w syropie Sandra mandarynki w syropie
312 g
23,65zł/kg

Cena: 7,38 zł

PLN
1
11
Sandra mandarynki w syropie
4 5
4 3 Sandra mandarynki w syropie
Data przyd. 2026-12-31
8710277742481 8710277742481 Aarts
Aarts Ananas kawałki w lekkim Aarts Ananas kawałki w lekkim
syropie BIO 350 g
49,89zł/kg

Cena: 17,46 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-30
8710277746489 8710277746489 Aarts
Aarts Brzoskwinie plastry w lekkim Aarts Brzoskwinie plastry w lekkim
syropie BIO 350 g
47,31zł/kg

Cena: 16,56 zł

PLN
1
1
Aarts Brzoskwinie plastry w lekkim
5 5
5 1 Aarts Brzoskwinie plastry w lekkim
Data przyd. 2029-12-01
8717496904300 8717496904300 Amaizin
Amaizin Ananas plastry w soku Amaizin Ananas plastry w soku
własnym BIO 400 g
43,90zł/kg

Cena: 17,56 zł

PLN
1
1
Amaizin Ananas plastry w soku
5 5
5 2 Amaizin Ananas plastry w soku
Data przyd. 2027-08-26
5907709954915 5907709954915 Batom
Batom Cytryna z imbirem w syropie Batom Cytryna z imbirem w syropie
BIO 220 g
72,68zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-05
5904747001441 5904747001441 Hektor
Hektor Wiśnia deserowa drylowana Hektor Wiśnia deserowa drylowana
740 g
18,50zł/kg

Cena: 13,69 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-09-30
5902693180296 5902693180296 MK
MK Brzoskwinie połówki MK Brzoskwinie połówki
w lekkim syropie 820 g
9,43zł/kg

Cena: 7,73 zł

PLN
1
3
MK Brzoskwinie połówki
5 5
5 1 MK Brzoskwinie połówki
Data przyd. 2028-09-30
5900919013090 5900919013090 Rolnik
Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Wiśnie drylowane
720 ml
24,99zł/l

Cena: 17,99 zł

PLN
1
5
Rolnik Wiśnie drylowane
4 5
4.5 8 Rolnik Wiśnie drylowane
Data przyd. 2029-12-31
5902709120186 5902709120186 Sandra
Sandra liczi w syropie Sandra liczi w syropie
Bez konserwantów 565 g
18,27zł/kg

Cena: 10,32 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-06-15
 
pomińkompoty
5904747000109 5904747000109 Hektor
Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
900 g
16,16zł/kg

Cena: 14,54 zł

PLN
1
1
Hektor Kompot z czarnej porzeczki
5 5
5 2 Hektor Kompot z czarnej porzeczki
Data przyd. 2027-04-30
5904747000109 5904747000109 Hektor
Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
900 g
16,64zł/kg

Cena: 14,98 zł

PLN
1
7
Hektor Kompot z czarnej porzeczki
5 5
5 2 Hektor Kompot z czarnej porzeczki
Data przyd. 2027-06-30
5904747000932 5904747000932 Hektor
Hektor Kompot agrestowy Hektor Kompot agrestowy
900 g
12,04zł/kg

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Hektor Kompot agrestowy
4 5
4.5 7 Hektor Kompot agrestowy
Data przyd. 2027-08-30
5904747001120 5904747001120 Hektor
Hektor Kompot czereśniowy Hektor Kompot czereśniowy
720 ml
14,39zł/l

Cena: 10,36 zł

PLN
1
14
Hektor Kompot czereśniowy
5 5
5 1 Hektor Kompot czereśniowy
Data przyd. 2027-09-30
5904747000222 5904747000222 Hektor
Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
900 g
11,58zł/kg

Cena: 10,42 zł

PLN
1
6
Hektor Kompot truskawkowy
5 5
5 3 Hektor Kompot truskawkowy
Data przyd. 2027-01-30
5904747000222 5904747000222 Hektor
Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
900 g
12,16zł/kg

Cena: 10,94 zł

PLN
1
8
Hektor Kompot truskawkowy
5 5
5 3 Hektor Kompot truskawkowy
Data przyd. 2027-10-30
5904747000093 5904747000093 Hektor
Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
900 g
15,08zł/kg

Cena: 13,57 zł

PLN
1
14
Hektor Kompot wiśniowy
5 5
5 5 Hektor Kompot wiśniowy
Data przyd. 2027-10-30
5904747001243 5904747001243 Hektor
Hektor Kompot z suszonych owoców Hektor Kompot z suszonych owoców
900 g
11,52zł/kg

Cena: 10,37 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-11-30
5904747000451 5904747000451 Hektor
Hektor Kompot śliwkowy Hektor Kompot śliwkowy
900 g
9,99zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
8
Hektor Kompot śliwkowy
4 5
4.5 6 Hektor Kompot śliwkowy
Data przyd. 2027-09-30
5900919002179 5900919002179 Rolnik
Rolnik Kompot wiśniowy Rolnik Kompot wiśniowy
900 ml
15,13zł/l

Cena: 13,62 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
5900919002179 5900919002179 Rolnik
Rolnik Kompot wiśniowy Rolnik Kompot wiśniowy
900 ml
15,89zł/l

Cena: 14,30 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2030-12-31
5900919003930 5900919003930 Rolnik
Rolnik Śliwki połówki kompot Rolnik Śliwki połówki kompot
720 ml
12,49zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-31
 
pomińmiód
5900000103525 5900000103525 Pszczółkowo
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Akacjowy Nektarowy 1 kg

Cena: 56,19 zł

PLN
1
4
Pszczółkowo Tradycyjny Miód
5 5
5 1 Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Data przyd. 2027-06-20
5900000103518 5900000103518 Pszczółkowo
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Lipowy Nektarowy 1 kg

Cena: 56,19 zł

PLN
1
1
Pszczółkowo Tradycyjny Miód
5 5
5 2 Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Data przyd. 2028-07-10
5900000103587 5900000103587 Pszczółkowo
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Rzepakowy Nektarowy 1 kg

Cena: 48,20 zł

PLN
1
4
Pszczółkowo Tradycyjny Miód
5 5
5 2 Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Data przyd. 2029-06-10
5900000103754 5900000103754 Pszczółkowo
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Spadziowy ze Spadzi Iglastej 1 kg

Cena: 80,57 zł

PLN
1
5
Pszczółkowo Tradycyjny Miód
5 5
5 1 Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Data przyd. 2029-09-10
5900000103570 5900000103570 Pszczółkowo
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Wielokwiatowy Nektarowy 1 kg

Cena: 50,99 zł

PLN
1
3
Pszczółkowo Tradycyjny Miód
5 5
5 1 Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Data przyd. 2028-07-10
5902983784258 5902983784258 Bio Planet
Bio Planet Miód nektarowy Bio Planet Miód nektarowy
akacjowy BIO 300 g
102,97zł/kg

Cena: 30,89 zł

PLN
1
1
Bio Planet Miód nektarowy
5 5
5 3 Bio Planet Miód nektarowy
Data przyd. 2029-02-05
5902983784289 5902983784289 Bio Planet
Bio Planet Miód nektarowy Bio Planet Miód nektarowy
wielokwiatowy BIO 300 g
62,00zł/kg

Cena: 18,60 zł

PLN
1
1
Bio Planet Miód nektarowy
5 5
5 3 Bio Planet Miód nektarowy
Data przyd. 2028-11-14
8009004800205 8009004800205 Alce Nero
Alce Nero Miód Akacjowy BIO Alce Nero Miód Akacjowy BIO
400 g
146,70zł/kg

Cena: 58,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-12-02
8009004810143 8009004810143 Balcerzak
Alce Nero Miód nektarowy Alce Nero Miód nektarowy
eukaliptusowy BIO 300 g
112,77zł/kg

Cena: 33,83 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-11-27
8009004800229 8009004800229 Alce Nero
Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów
cytrusowych BIO 400 g
106,70zł/kg

Cena: 42,68 zł

PLN
1
1
Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów
5 5
5 3 Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów
Data przyd. 2028-09-30
8009004811478 8009004811478 Alce Nero
Alce Nero Miód z kolendry BIO Alce Nero Miód z kolendry BIO
400 g
84,15zł/kg

Cena: 33,66 zł

PLN
1
1
Alce Nero Miód z kolendry BIO
5 5
5 1 Alce Nero Miód z kolendry BIO
Data przyd. 2029-01-07
5900597004618 5900597004618 Bartnik
Bartnik Miód wielokwiatowy złote Bartnik Miód wielokwiatowy złote
łąki 1 kg

Cena: 20,65 zł

PLN
1
6
Bartnik Miód wielokwiatowy złote
5 5
5 4 Bartnik Miód wielokwiatowy złote
Data przyd. 2029-07-22
5905999151847 5905999151847 Green Garden
Green Garden Miód wielokwiatowy Green Garden Miód wielokwiatowy
nektarowy 1 kg

Cena: 19,62 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-07-21
 
pomińmusy
5901713015006 5901713015006 Dawtona
P R Z E C E N A -10%
Dawtona Drugie śniadanie Mus 100% Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
gruszka śliwka jabłko 100 g
19,50zł/kg

Cena: 1,95 zł

PLN
1
14
Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
5 5
5 2 Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
Data przyd. 2027-01-07
5901958614781 5901958614781 Owolovo
P R Z E C E N A -25%
Owolovo Rabarbarowo Mus jabłkowo- Owolovo Rabarbarowo Mus jabłkowo-
rabarbarowy 200 g
16,45zł/kg

Cena: 3,29 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-02
8009004811584 8009004811584 Alce Nero
Alce Nero Mus figowo-cytrynowy BIO Alce Nero Mus figowo-cytrynowy BIO
270 g
80,33zł/kg

Cena: 21,69 zł

PLN
1
1
Alce Nero Mus figowo-cytrynowy BIO
5 5
5 1 Alce Nero Mus figowo-cytrynowy BIO
Data przyd. 2028-05-26
8009004500075 8009004500075 Alce Nero
Alce Nero Mus truskawkowy BIO Alce Nero Mus truskawkowy BIO
270 g
88,85zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-02-18
8009004500013 8009004500013 Alce Nero
Alce Nero mus morelowy BIO Alce Nero mus morelowy BIO
270 g
81,44zł/kg

Cena: 21,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-05-20
5901713015358 5901713015358 Dawtona
Dawtona Drugie śniadanie Mus 100% Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
marchew mango jabłko 100 g
22,10zł/kg

Cena: 2,21 zł

PLN
1
11
Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
4 5
4 2 Dawtona Drugie śniadanie Mus 100%
Data przyd. 2027-01-19
5906716209827 5906716209827 Jamar
Jamar Mus jabłkowy Jamar Mus jabłkowy
260 g
16,58zł/kg

Cena: 4,31 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2029-01-31
5901844100817 5901844100817 Jamar
Jamar Mus jabłkowy BIO Jamar Mus jabłkowy BIO
260 g
19,19zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
1
Jamar Mus jabłkowy BIO
5 5
5 1 Jamar Mus jabłkowy BIO
Data przyd. 2029-01-31
5901067400848 5901067400848 Kubuś
Kubuś mus 100% z owoców banan Kubuś mus 100% z owoców banan
jabłko 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Kubuś mus 100% z owoców banan
5 5
5 6 Kubuś mus 100% z owoców banan
Data przyd. 2027-01-30
5901067400848 5901067400848 Kubuś
Kubuś mus 100% z owoców banan Kubuś mus 100% z owoców banan
jabłko 100 g
31,40zł/kg

Cena: 3,14 zł

PLN
1
11
Kubuś mus 100% z owoców banan
5 5
5 6 Kubuś mus 100% z owoców banan
Data przyd. 2027-07-30
5901067400831 5901067400831 Kubuś
Kubuś mus 100% z owoców jabłko Kubuś mus 100% z owoców jabłko
banana 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
9
Kubuś mus 100% z owoców jabłko
5 5
5 9 Kubuś mus 100% z owoców jabłko
Data przyd. 2027-02-28
5901958612374 5901958612374 Owolovo
OWOLOVO Brzoskwiniowo Mus OWOLOVO Brzoskwiniowo Mus
jabłkowo-brzoskwiniowy 200 g
22,80zł/kg

Cena: 4,56 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-07-07
5901958613685 5901958613685 Owolovo
OWOLOVO Gruszkowo Mus OWOLOVO Gruszkowo Mus
jabłkowo-gruszkowy 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-05-22
5901958612343 5901958612343 Owolovo
OWOLOVO Jabłkowo Mus owocowy OWOLOVO Jabłkowo Mus owocowy
200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-08
5901958612343 5901958612343 Owolovo
OWOLOVO Jabłkowo Mus owocowy OWOLOVO Jabłkowo Mus owocowy
200 g
22,80zł/kg

Cena: 4,56 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-02
5901958613814 5901958613814 Owolovo
OWOLOVO Jagodowo Mus OWOLOVO Jagodowo Mus
jabłkowo-jagodowy 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
5901958612381 5901958612381 Owolovo
OWOLOVO Morelowo Mus OWOLOVO Morelowo Mus
jabłkowo-morelowy 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-07-08
5901958612763 5901958612763 Owolovo
OWOLOVO Porzeczkowo Mus OWOLOVO Porzeczkowo Mus
jabłkowo-porzeczkowy 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-16
5901958612367 5901958612367 Owolovo
OWOLOVO Truskawkowo Mus OWOLOVO Truskawkowo Mus
jabłkowo-truskawkowy 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-07-30
5901958613265 5901958613265 Owolovo
OWOLOVO Wiśniowo Mus OWOLOVO Wiśniowo Mus
jabłkowo-wiśniowy 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-07
5901958614606 5901958614606 Owolovo
Owolovo Malinowo Mus Owolovo Malinowo Mus
jabłkowo-malinowy 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-07-15
5901958616457 5901958616457 Owolovo
Owolovo Mus owocowy jabłko Owolovo Mus owocowy jabłko
brzoskwinia, malina 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-05-30
5901958616471 5901958616471 Owolovo
Owolovo Mus owocowy jabłko, malina Owolovo Mus owocowy jabłko, malina
czerwona porzeczka 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5