Octim Musztarda ostra

Octim

Wśród wszystkich musztard, musztarda ostra wyróżnia się ostrym smakiem oraz unikalną gruboziarnistą strukturą, dzięki dodatkowi gorczycy czarnej. Daniom nada ostrości i wyrazu. Wyborny dodatek do pieczeni, wędlin oraz jako baza do sosów zimnych i gorących.

Octim Musztarda ostraOctim Musztarda ostra
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-12-01

pojemność

cena za kilogram

19,74 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605004170

5901605004170

Cena: 3,75 zł

3.75 PLN 2026-12-01 NewCondition

Czy warto kupić produkt Musztarda ostra marki Octim?

Producent marki Octim opisuje Musztarda ostra tak:

Wśród wszystkich musztard, musztarda ostra wyróżnia się ostrym smakiem oraz unikalną gruboziarnistą strukturą, dzięki dodatkowi gorczycy czarnej. Daniom nada ostrości i wyrazu. Wyborny dodatek do pieczeni, wędlin oraz jako baza do sosów zimnych i gorących.


inne produkty w kategorii musztarda

Wyrób firmy Octim o nazwie Musztarda ostra został przypisany do kategorii musztarda. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
190 g
15,26zł/kg

Cena: 2,90 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-12-17
Octim Musztarda Mazurska o smaku Octim Musztarda Mazurska o smaku
wędzonej papryki i rozmarynu 190 g
23,16zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-05-15
Octim Musztarda miodowa Octim Musztarda miodowa
Data przydatności
2027-05-15
Octim Musztarda stołowa Octim Musztarda stołowa
190 g
20,32zł/kg

Cena: 3,86 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-13
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda z pomarańczą Octim Musztarda z pomarańczą
Data przydatności
2026-11-18
Octim Musztarda z papryką Octim Musztarda z papryką
190 g
19,63zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2026-12-18
Octim Musztarda BBQ Octim Musztarda BBQ
190 g
22,53zł/kg

Cena: 4,28 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-01-05
Octim Musztarda dworska Octim Musztarda dworska
190 g
19,74zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-02-16

inne produkty marki Octim

Poznaj produkty marki Octim - w aktualnej ofercie mamy 32 produktów Octim.

Octim Ekologiczny Ocet cydrowy Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-09
Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6% Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6%
z Olsztynka 300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-22
Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
jabłek, bez konserwantów 6% kwasowości 410 ml
22,93zł/l

Cena: 9,40 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-15
Octim Ocet spirytusowy 10% Octim Ocet spirytusowy 10%
kwasowości 750 ml
8,51zł/l

Cena: 6,38 zł

PLN
1
23
Data przydatności
2028-06-17
Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
z białego wina 250 ml
38,12zł/l

Cena: 9,53 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-12-30
Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
z czerwonego wina 250 ml
38,12zł/l

Cena: 9,53 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-06-09
Octim Ocet balsamiczny z Olsztynka Octim Ocet balsamiczny z Olsztynka
250 ml
43,96zł/l

Cena: 10,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-05-29
Octim Ocet spirytusowy 10% Octim Ocet spirytusowy 10%
kwasowości 5 litrów
5,22zł/l

Cena: 26,10 zł

PLN
1
12
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5