Hektor Kompot agrestowy

Hektor
55
pychaHektor Kompot agrestowy
47Hektor Kompot agrestowy
Hektor Kompot agrestowyHektor Kompot agrestowy
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

12,04 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000932

5904747000932

Cena: 10,84 zł

Kup 8 szt. po 10.68 zł/szt
10.84 PLN 2027-08-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Kompot agrestowy firmy Hektor.

Jak powstał produkt Kompot agrestowy firmy Hektor - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

agrest, woda, cukier.


Producent marki Hektor opisuje Kompot agrestowy tak:

Hektor

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Kompot agrestowy firmy Hektor. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Anna , 2015-09-12 23:19:38pycha



inne produkty w kategorii kompoty

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Hektor Kompot agrestowy do kategorii kompoty.

Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
900 g
15,08zł/kg

Cena: 13,57 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-30
Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
900 g
11,58zł/kg

Cena: 10,42 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-30
Hektor Kompot śliwkowy Hektor Kompot śliwkowy
900 g
9,99zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-09-30
Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
900 g
16,16zł/kg

Cena: 14,54 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Rolnik Kompot wiśniowy Rolnik Kompot wiśniowy
900 ml
15,13zł/l

Cena: 13,62 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31

inne produkty marki Hektor

Firma Hektor prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 29 listopada 2012 - aktualnie dostępnych jest 51 produktów marki Hektor.

Hektor Szczaw siekany Hektor Szczaw siekany
270 g
15,48zł/kg

Cena: 4,18 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-01-30
Hektor Ogórki konserwowe Hektor Ogórki konserwowe
kaszubskie 900 g
11,10zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-10-30
Hektor Kompot czereśniowy Hektor Kompot czereśniowy
720 ml
14,39zł/l

Cena: 10,36 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-09-30
Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
890 g
8,98zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-05-30
Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
460 g
13,02zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-05-30
Hektor Przecier z ogórków Hektor Przecier z ogórków
kiszonych wiórki 300 g
14,00zł/kg

Cena: 4,20 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-01-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5