Helcom Ananas kawałki w lekkim syropie ( masa netto po odsączeniu 340g)

Helcom
Helcom Ananas kawałki w lekkim  syropie ( masa netto po odsączeniu 340g)Helcom Ananas kawałki w lekkim  syropie ( masa netto po odsączeniu 340g)
masa netto

masa netto

565 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

12,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907431657245

5907431657245

Cena: 7,32 zł

7.32 PLN 2027-06-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Ananas kawałki w lekkim syropie ( masa netto po odsączeniu 340g) firmy Helcom.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Ananas kawałki w lekkim syropie ( masa netto po odsączeniu 340g) marki Helcom:

Ananasy, woda, cukier, regulator kwasowości-kwas cytrynowy.


inne produkty w kategorii owoce w syropie

Produkt Ananas kawałki w lekkim syropie ( masa netto po odsączeniu 340g) firmy Helcom znajduje się w kategorii owoce w syropie, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu owoce w syropie:

Sandra liczi w syropie Sandra liczi w syropie
Bez konserwantów 565 g
18,27zł/kg

Cena: 10,32 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-06-15
Amaizin Ananas plastry w soku Amaizin Ananas plastry w soku
własnym BIO 400 g
43,90zł/kg

Cena: 17,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-08-26
P R Z E C E N A -10%
Sandra mandarynki w syropie Sandra mandarynki w syropie
312 g
23,65zł/kg

Cena: 7,38 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2026-12-31
Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Wiśnie drylowane
720 ml
24,99zł/l

Cena: 17,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-12-31
Batom Cytryna z imbirem w syropie Batom Cytryna z imbirem w syropie
BIO 220 g
72,68zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-05
Aarts Ananas kawałki w lekkim Aarts Ananas kawałki w lekkim
syropie BIO 350 g
49,89zł/kg

Cena: 17,46 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-30
MK Brzoskwinie połówki MK Brzoskwinie połówki
w lekkim syropie 820 g
9,43zł/kg

Cena: 7,73 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-09-30
Aarts Brzoskwinie plastry w lekkim Aarts Brzoskwinie plastry w lekkim
syropie BIO 350 g
47,31zł/kg

Cena: 16,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-12-01

inne produkty marki Helcom

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Helcom, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Helcom Borowik szlachetny suszony Helcom Borowik szlachetny suszony
20 g
362,50zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
47
Data przyd. 2027-12-31
Helcom Masa makowa z bakaliami Helcom Masa makowa z bakaliami
Data przyd. 2027-05-30
Helcom Jabłko prażone Helcom Jabłko prażone
Data przydatności
2027-03-30
Helcom Pomidory suszone paski Helcom Pomidory suszone paski
w oleju (masa netto po odsączeniu 150g) 280 g
32,11zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
103
Data przyd. 2027-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5