Bioragnica nouva karczochy grillowane w oleju BIO

bioragnica nouva

SKŁADNIKI
karczochy*(56,10%), olej słonecznikowy*(33,60%), oliwa z oliwek extra virgin*(8,50%), sól, czosnek*, ocet winny*, pietruszka*, bazylia*, ostra papryka chilli* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 703 kJ / 170 kcal
Tłuszcz: 15,10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,7 g
Węglowodany - 3,90 g
w tym cukry: 0,70 g
Białko: 2,37 g
Sól: 1,30 g

Bioragnica nouva karczochy grillowane w oleju BIOBioragnica nouva karczochy grillowane w oleju BIO
BIO
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

91,95 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8029689005887

8029689005887

Cena: 17,47 zł

17.47 PLN 2028-11-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Bioragnica nouva karczochy grillowane w oleju BIO firmy bioragnica nouva.

Producent marki bioragnica nouva opisuje Bioragnica nouva karczochy grillowane w oleju BIO tak:

SKŁADNIKI
karczochy*(56,10%), olej słonecznikowy*(33,60%), oliwa z oliwek extra virgin*(8,50%), sól, czosnek*, ocet winny*, pietruszka*, bazylia*, ostra papryka chilli* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 703 kJ / 170 kcal
Tłuszcz: 15,10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,7 g
Węglowodany - 3,90 g
w tym cukry: 0,70 g
Białko: 2,37 g
Sól: 1,30 g


inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Produkt Bioragnica nouva karczochy grillowane w oleju BIO firmy bioragnica nouva znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:

Krakus chrzan Krakus chrzan
Data przyd. 2027-05-30
Bio Oragnica Italia pomidory Bio Oragnica Italia pomidory
suszone w oleju BIO 190 g
85,79zł/kg

Cena: 16,30 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-05-01
La Bio Idea pomidory suszone w La Bio Idea pomidory suszone w
oleju BIO 190 g
88,58zł/kg

Cena: 16,83 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-11-30
Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
Tradycyjny 400 g
11,68zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-06-30
Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
400 g
15,73zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-08-21
Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
510 g
11,51zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-17
Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-31
Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
babcine 480 g
14,56zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-31

inne produkty marki bioragnica nouva

Poznaj produkty marki bioragnica nouva - w aktualnej ofercie mamy 4 produktów bioragnica nouva.

Biorganica Nouva Oliwki zielone bez Biorganica Nouva Oliwki zielone bez
pestek w zalewie BIO 280 g
53,54zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-05-30
Bioragnica Nouva Oliwki czarne bez Bioragnica Nouva Oliwki czarne bez
pestek w zalewie BIO 280 g
53,54zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5