Rolnik Marchew z groszkiem

Zainteresował Cię produkt Mieszanka warzywna konserwowa groszku zielonego z marchwią. Produkt sterylizowany marki Rolnik?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Rolnik Marchew z groszkiem? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 152 kJ |
| Wartość energetyczna | 36 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 5,5 g |
| w tym cukry | 1,7 g |
| Białko | 2,4 g |
| Sól | 0,73 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Rolnik opisuje Mieszanka warzywna konserwowa groszku zielonego z marchwią. Produkt sterylizowany tak:
inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone
Rolnik Marchew z groszkiem w sklepie dodomku.pl należy do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 267 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 6,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Dawtona_marchew_z_groszkiem/49264.htmlburaki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakty przypraw
Cena: 5,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Dawtona_buraczki_wiorki/18551_2426658_585.htmlCena: 7,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_Marchew_z_groszkiem_i_kukurydza/123240.html2027-12-12
Cena: 11,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Devaldano_Podgrzybek_Marynowany/36777.htmlCena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Hektor_Groszek_z_marchewka/47282.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Hektor_Groszek_z_marchewka/47283.htmlCena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Europa_Marchewka_w_zalewie_z_groszkiem_w_sloiku_BIO/53823.htmlkapusta kiszona* 93%, marchew* 5%, olej rzepakowy tłoczony na zimno* 1%, cukier trzcinowy* 1%. * produkty pochodzące z upraw ekologicznych
Cena: 3,10 zł
PLN https://dodomku.pl/Charsznickie_Pola_Natury_Surowka_z_kapusty_kiszonej_BIO/87956_2404832_310.htmlCzy znasz już markę Rolnik? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Rolnik od 23 kwietnia 2008.
Cena: 11,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_Premium_mini_kolby_kukurydzy/20294.html2028-02-11
borówka (49 %), woda, cukier, substancja zagęszczająca: E1422, koncentrat z czarnej marchwi, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz(...)
Cena: 11,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_borowka_cala_314ml/23782.html2028-02-28
żurawina (49 %), woda, cukier, substancja zagęszczająca: E 1422, syrop glukozowo-fruktozowy, koncentrat z czarnej marchwi, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutlenia(...)
Cena: 12,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_zurawina_cala/23783.htmlkapusta kiszona, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Cena: 7,28 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_kapusta_kwaszona/29679.htmlCena: 4,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_buraczki_tarte/30375.htmlCena: 9,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_papryka_konserwowa/30615.htmlchrzan (50 %), woda, ocet spirytusowy, cukier, olej rzepakowy, sól, błonnik bambusowy, mleko odtłuszczone w proszku, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwuj(...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_Chrzan_tarty/30711.htmlCena: 5,29 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_Szczaw_konserwowy/33799.html






Koszyk z zakupami