Primaeco Masło orzechowe 100% BIO bez dodatku soli i cukru

Czy warto kupić produkt Primaeco Masło orzechowe 100% BIO bez dodatku soli i cukru marki Primaeco?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Primaeco Masło orzechowe 100% BIO bez dodatku soli i cukru? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2535 kJ / 612 kcal |
| Tłuszcz | 50 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,9 g |
| Węglowodany | 14 g |
| w tym cukry | 4,2 g |
| Błonnik | 8,0 g |
| Białko | 24 g |
| Sól | 0,02 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. | |
| **RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 14 sugerowanych porcji produktu. |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Primaeco opisuje Primaeco Masło orzechowe 100% BIO bez dodatku soli i cukru tak:
inne produkty w kategorii masło orzechowe
Wyrób firmy Primaeco o nazwie Primaeco Masło orzechowe 100% BIO bez dodatku soli i cukru został przypisany do kategorii masło orzechowe. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 7,34 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_GO_ON_Maslo_orzechowe_100_Bez_cukru._soli_i_oleju_palmowego/72614.html2027-02-23
Cena: 15,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_GoOn_Maslo_orzechowe_100_Bezglutenowe._gladkie._bez_dodatku_cukru_i_soli/101584.htmlCena: 16,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Amaizin_Pasta_Kokosowa_BIO/39690.htmlCena: 18,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Maslo_orzechowe_bez_soli_i_cukru/39795.html2027-09-23
Cena: 15,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Food_Tahini_pasta_sezamowa_BIO/40198.htmlCena: 19,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Horizon_Krem_z_orzeszkow_ziemnych_BIO/50936.html2027-12-28
Cena: 43,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Horizon_Krem_z_orzechow_nerkowca_BIO/55742.html2028-01-28
Cena: 50,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Terrasana_Krem_z_prazonych_orzechow_nerkowca_BIO/58773.html2027-11-03
Czy znasz już markę Primaeco? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Primaeco od 23 czerwca 2012.
woda, gorczyca*, ocet zbożowy*, cukier trzcinowy*, sól morska, przyprawy*, przyprawy ziołowe*, przeciwutleniacz: kwas cytrynowy, *surowiec ekologiczny
Cena: 7,74 zł
PLN https://dodomku.pl/Primaeco_Musztarda_ostra_BIO/40219.html2027-02-23
woda, gorczyca*, ocet spirytusowy*, cukier trzcinowy*, sól morska, przyprawy*, przyprawy ziołowe*, przeciwutleniacz: kwas cytrynowy, *- surowce rolnictwa ekologicznego
Cena: 7,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Primaeco_Musztarda_lagodna_BIO/40220.html2027-02-10
burak ćwikłowy* 88 %, cukier trzcinowy*, ocet spirytusowy*, sól morska, skrobia kukurydziana natywna, *- surowce rolnictwa ekologicznego
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Primaeco_Buraczki_tarte_pychotka_bezglutenowe_BIO/65219.html






Koszyk z zakupami