Kucharek Bulion warzywny

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Bulion warzywny w kostkach firmy Kucharek?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Bulion warzywny w kostkach marki Kucharek:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 947 kJ/228 kcal |
| Tłuszcz | 16 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,8 g |
| Węglowodany | 17 g |
| w tym cukry | 6,6 g |
| Białko | 4,0 g |
| Sól | 57,1 g |
| Seler : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Kucharek opisuje Bulion warzywny w kostkach tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Bulion warzywny w kostkach firmy Kucharek. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
- Marek , 2025-06-13 15:55:37Ok.
inne produkty w kategorii buliony, kostki rosołowe
Kucharek Bulion warzywny w sklepie dodomku.pl należy do kategorii buliony, kostki rosołowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 43 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, suszone warzywa 7,7 % (marchew 3,4 %, cebula 2,3 %, por, korze(...)
Cena: 3,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_w_kostkach_Warzywny_6_kostek/19215.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą, selerem), cukier, przyprawy, tłuszcz drob(...)
Cena: 3,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_6_kostek_rosol_drobiowy/19214.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą), cukier, suszone warzywa 2,8 % (cebula, c(...)
Cena: 5,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_6_kostek_z_grzybami_lesnymi/28664.htmlsól, olej palmowy, skrobia kukurydziana, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), cukier, barwnik (karmel), suszone mięso wołowe (2,2 %), ekstra(...)
Cena: 3,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_w_kostkach_Wolowy_6_kostek/28665.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), cukier, skrobia ziemniaczana, aromaty, suszone warzywa 3,2 % (cebula, czosnek 0,5 %)(...)
Cena: 3,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_pieczeniowy_6_kostek_Kostaka_miesna/34240.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
Cena: 2,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Bulion_warzywny_6_kostek/48000.htmlsól, skrobia, tłuszcz palmowy, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanylan disodowy, cukier, całkowicie utwardzony tłuszcz palmowy, tłuszcz kurzy ((...)
Cena: 4,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Knorr_Rosol_z_kury/106438.html2027-06-30
Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Kucharek, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
sól, warzywa suszone (15,5 %): marchew, pasternak, ziemniak, cebula, natka pietruszki, korzeń selera, por, kapusta, korzeń pietruszki, pomidor, czosnek, papryka słodka, wzmacn(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kucharek_przyprawa_do_potraw/50722.html






Koszyk z zakupami