Bifix Dżem z borówek amerykańskich niskosłodzony

Bifix
42Bifix Dżem z borówek amerykańskich niskosłodzony
Bifix Dżem z borówek amerykańskich  niskosłodzonyBifix Dżem z borówek amerykańskich  niskosłodzony
masa netto

masa netto

290 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

27,55 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901483082185

5901483082185

Cena: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-06-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Dżem z borówek amerykańskich o obniżonej zawartości cukru. Pasteryzowany marki Bifix?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Dżem z borówek amerykańskich o obniżonej zawartości cukru. Pasteryzowany marki Bifix:

borówka amerykańska, cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 562 kJ/132 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 32 g
w tym cukry 30 g
Białko <0,5 g
Sól 0,03 g

Producent marki Bifix opisuje Dżem z borówek amerykańskich o obniżonej zawartości cukru. Pasteryzowany tak:

pełnia smaku, duże kawałki owoców, bez konserwantów, 100% polskich owoców, oryginalna receptura - W. Piasecki
Marka:Bifix
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Dżem z borówek amerykańskich o obniżonej zawartości cukru. Pasteryzowany.
Przechowywanie:Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C i spożyć w ciągu 7 dni.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Dżem z borówek amerykańskich o obniżonej zawartości cukru. Pasteryzowany firmy Bifix? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii dżemy

    Produkt Dżem z borówek amerykańskich o obniżonej zawartości cukru. Pasteryzowany firmy Bifix znajduje się w kategorii dżemy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu dżemy:

    Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
    ananasowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    brzoskwiniowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-04-30
    Łowicz Dżem morelowy o obniżonej Łowicz Dżem morelowy o obniżonej
    zawartości cukrów 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-05-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    truskawkowy 280 g
    25,86zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2027-03-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    wiśniowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    czarna porzeczka 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    jagodowy 280 g
    27,96zł/kg

    Cena: 7,83 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-06-30
    Dr Oetker żelfix 3:1 Dr Oetker żelfix 3:1
    40 g
    103,75zł/kg

    Cena: 4,15 zł

    PLN
    1
    27
    Data przydatności
    2028-11-30

    inne produkty marki Bifix

    Firma Bifix prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 7 października 2015 - aktualnie dostępnych jest 31 produktów marki Bifix.

    Bifix herbata owocowa Bifix herbata owocowa
    Data przyd. 2029-04-30
    Bifix herbata owocowa malina Bifix herbata owocowa malina
    25 torebek

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2029-03-20
    Bifix herbata owocowa Bifix herbata owocowa
    w saszetkach żurawina z maliną 20 szt.

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-04-29
    Bifix herbata ziołowa 20 torebek Bifix herbata ziołowa 20 torebek
    melisa 20 szt.

    Cena: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-05-14
    Bifix Rooibos herbata afrykańska Bifix Rooibos herbata afrykańska
    z czerwonokrzewu 20 szt.

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-05-26
    Bifix herbatka owocowa Premium Bifix herbatka owocowa Premium
    w podwójnych saszetkach Żurawina z granatem 20 szt.

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2029-04-29
    Bifix herbatka owocowa Premium Bifix herbatka owocowa Premium
    w podwójnych saszetkach Dzika róża z maliną 20 szt.

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2029-04-14
    Bifix herbata zielona Bifix herbata zielona
    (20 torebek) z aromatem cytryny 40 g
    155,00zł/kg

    Cena: 6,20 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-06-10
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5