Firma Roleski Marynata do mięs musztardowo miodowa

Roleski Marka Roleski Cechy mięso będzie kruche i soczyste Marka standaryzowana Marka - Firma Roleski Nazwa produktu uregulowana prawnie Gotowa marynata do mięs z musztardą i miodem. Produkt pasteryzowany.
Firma Roleski Marynata do mięs musztardowo miodowaFirma Roleski Marynata do mięs musztardowo miodowa
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-06

pojemność

cena za kilogram

27,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038057

5901044038057

Cena: 7,81 zł

Kup 8 szt. po 7.69 zł/szt
7.81 PLN 2027-05-06 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Firma Marynata do mięs musztardowo miodowa firmy Roleski?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Roleski:

musztarda (30,5 %) (woda, gorczyca , ocet spirytusowy, cukier, sól, naturalny aromat) woda cukier miód (11,5 %) ocet spirytusowy sól olej słonecznikowy czosnek skrobia modyfikowana mieszanka przypraw i ziół zagęszczony sok z cytryny
Obliczona wartość odżywcza na 100g Wartość energetyczna (kJ) 872 Wartość energetyczna (kcal) 208 Tłuszcz (g) 8.3 w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 0.7 Węglowodany (g) 30 w tym cukry (g) 25 Białko (g) 2.7 Sól (g) 6.5 Wartości odżywcze na 100 g Wartość energetyczna 872 kJ / 208 kcal Tłuszcz 8,3 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,7 g Węglowodany 30 g - w tym cukry 25 g Białko 2,7 g Sól 6,5 g

Producent marki Roleski opisuje Firma Marynata do mięs musztardowo miodowa tak:

Marka Roleski Cechy mięso będzie kruche i soczyste Marka standaryzowana Marka - Firma Roleski Nazwa produktu uregulowana prawnie Gotowa marynata do mięs z musztardą i miodem. Produkt pasteryzowany.

inne produkty w kategorii marynaty

Produkt Firma Marynata do mięs musztardowo miodowa firmy Roleski znajduje się w kategorii marynaty, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu marynaty:

Firma Roleski Marynata do mięs Firma Roleski Marynata do mięs
klasyczna 280 g
27,89zł/kg

Cena: 7,81 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-05-05
Firma Roleski Marynata do mięs Firma Roleski Marynata do mięs
chipotle 280 g
27,89zł/kg

Cena: 7,81 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-05-05
Prymat Marynata do mięs klasyczna Prymat Marynata do mięs klasyczna
20 g
112,50zł/kg

Cena: 2,25 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-04-30
Roleski Marynata klasyczna gotowa Roleski Marynata klasyczna gotowa
Data przyd. 2027-05-20

inne produkty marki Roleski

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Roleski? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-25
Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-06
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-10
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-06-24
Roleski Musztarda Kremska Roleski Musztarda Kremska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-20
Roleski Musztarda Jerozolimska Roleski Musztarda Jerozolimska
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-06-12
Roleski Musztarda Staropolska Roleski Musztarda Staropolska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-26
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-06-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5