Big Nature Bio Olej sezamowy tłoczony na zimno

Zainteresował Cię produkt Bio olej z sezamu tłoczony na zimno marki Big Nature?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Bio olej z sezamu tłoczony na zimno marki Big Nature:
| Wartości odżywcze (%) | Wartości odżywcze na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3760 kJ / 900 kcal |
| Tłuszcz | 100 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 40 g |
| w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 42 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Producent marki Big Nature opisuje Bio olej z sezamu tłoczony na zimno tak:
inne produkty w kategorii olej, oliwa
Wyrób firmy Big Nature o nazwie Bio olej z sezamu tłoczony na zimno został przypisany do kategorii olej, oliwa. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 29,05 zł
PLN https://dodomku.pl/Oleofarm_Olej_sezamowy/43788_2381679_2905.htmlCena: 9,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Kujawski_Olej_z_pierwszego_tloczenia_z_czosnkiem/41277.html2027-04-15
Cena: 9,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Kujawski_Olej_z_pierwszego_tloczenia_z_bazylia/41278.html2026-06-06
rafinowany olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia (96,4%), pomidory (1,3%), czosnek (0,5%), bazylia (0,1%), sól, oregano, ekstrakt czosnku, aromaty naturalne
Cena: 9,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Kujawski_Olej_z_pierwszego_tloczenia_z_pomidorami_czosnkiem_i_bazylia/41280.html2027-08-04
Cena: 22,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Oleofarm_olej_lniany_tloczony_na_zimno/43855.htmlCena: 28,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Oliwa_z_oliwek_extra_virgin_dla_dzieci_BIO/50848.htmlinne produkty marki Big Nature
Firma Big Nature prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 31 października 2023 - aktualnie dostępnych jest 27 produktów marki Big Nature.
Cena: 6,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Lisc_laurowy_mielony/112028.htmlCena: 9,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Bio_maka_kokosowa/112029.html2027-05-16
Cena: 24,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Erytrytol/112030.html2028-07-18
Cena: 4,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Czosnek_mielony/112032.html2027-07-11
Cena: 8,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Sliwka_suszona/112035.html2027-01-31
Cena: 8,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Sol_himalajska_rozowa_drobna/112037.htmlCena: 29,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Olej_z_czarnuszki_tloczony_na_zimno/112042.html2027-03-04






Koszyk z zakupami