marka:
7613034944849 7613034944849 Nestle
After Eight Czekoladki deserowe After Eight Czekoladki deserowe
z nadzieniem o smaku miętowym 200 g
86,90zł/kg

Cena: 17,38 zł

PLN
1
4
After Eight Czekoladki deserowe
5 5
5 4 After Eight Czekoladki deserowe
Data przyd. 2027-02-28
5425007880403 5425007880403 BELVAS
Belvas Belgijskie czekoladki serca Belvas Belgijskie czekoladki serca
BIO
Belvas Belgijskie czekoladki serca Belvas Belgijskie czekoladki serca
z karmelem i solą morską bezglutenowe Fair 100 g
265,70zł/kg

Cena: 26,57 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-05
5425007880526 5425007880526 BELVAS
Belvas Belgijskie czekoladki Belvas Belgijskie czekoladki
truffle z migdałami BIO 100 g
272,10zł/kg

Cena: 27,21 zł

PLN
1
1
Belvas Belgijskie czekoladki
3 5
3.5 2 Belvas Belgijskie czekoladki
Data przyd. 2027-05-18
5901588400280 5901588400280 Wedel
E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe
w czekoladzie deserowej 340 g
57,03zł/kg

Cena: 19,39 zł

PLN
1
5
E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe
4 5
4.5 12 E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe
Data przyd. 2027-01-30
5901588400280 5901588400280 Wedel
E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe
w czekoladzie deserowej 340 g
59,88zł/kg

Cena: 20,36 zł

PLN
1
49
E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe
4 5
4.5 12 E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe
Data przyd. 2027-04-20
8003340097916 8003340097916 Lindt
Lindt Lindor Assorted Pralinki Lindt Lindor Assorted Pralinki
z czekolady z nadzieniem 200 g
198,10zł/kg

Cena: 39,62 zł

PLN
1
1
Lindt Lindor Assorted Pralinki
5 5
5 2 Lindt Lindor Assorted Pralinki
Data przyd. 2027-02-28
8003340093000 8003340093000 Lindt
Lindt Lindor Milk Pralinki Lindt Lindor Milk Pralinki
z czekolady mlecznej z nadzieniem 200 g
198,10zł/kg

Cena: 39,62 zł

PLN
1
4
Lindt Lindor Milk Pralinki
5 5
5 1 Lindt Lindor Milk Pralinki
Data przyd. 2027-07-31
4014400901405 4014400901405 Merci
Merci Blue bombonierka Merci Blue bombonierka
Data przydatności
2027-03-01
4014400934038 4014400934038 Merci
Merci Coconut Collection 4 rodzaje Merci Coconut Collection 4 rodzaje
kokosowych specjałów czekoladowych 250 g
105,88zł/kg

Cena: 26,47 zł

PLN
1
1
Merci Coconut Collection 4 rodzaje
3 5
3 1 Merci Coconut Collection 4 rodzaje
Data przyd. 2027-02-01
4014400901412 4014400901412 Merci
Merci Kolekcja czekoladek Merci Kolekcja czekoladek
deserowych 250 g
105,96zł/kg

Cena: 26,49 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-01
4014400923735 4014400923735 Merci
Merci Mousse Selection Kolekcja Merci Mousse Selection Kolekcja
czekoladek z musem 210 g
126,10zł/kg

Cena: 26,48 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-01-01
4014400901191 4014400901191 Merci
Merci bomboniera Merci bomboniera
Merci bomboniera
5 5
5 4 Merci bomboniera
Data przyd. 2027-01-01
4014400917956 4014400917956 Merci
Merci bomboniera finest selection Merci bomboniera finest selection
Data przydatności
2027-04-01
5900353618264 5900353618264 Mieszko
Mieszko Cherrissimo Classic Mieszko Cherrissimo Classic
Czekoladki nadziewane wiśnie w alkoholu 142 g
133,73zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
11
Mieszko Cherrissimo Classic
5 5
5 2 Mieszko Cherrissimo Classic
Data przyd. 2027-07-30
5900353618288 5900353618288 Mieszko
Mieszko Cherrissimo Classic Mieszko Cherrissimo Classic
Praliny z wiśnią w alkoholu 285 g
113,12zł/kg

Cena: 32,24 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-08-31
5900353644614 5900353644614 Mieszko
Mieszko Czekoladki Marcepanowe Mieszko Czekoladki Marcepanowe
Mieszko Czekoladki Marcepanowe
4 5
4.5 6 Mieszko Czekoladki Marcepanowe
Data przyd. 2027-03-30
5900353615690 5900353615690 Mieszko
Mieszko Likwory o smaku brandy Mieszko Likwory o smaku brandy
Mieszko Likwory o smaku brandy
4 5
4.5 2 Mieszko Likwory o smaku brandy
Data przyd. 2027-02-28
5900353615683 5900353615683 Mieszko
Mieszko Likwory o smaku whisky Mieszko Likwory o smaku whisky
Mieszko Likwory o smaku whisky
4 5
4 1 Mieszko Likwory o smaku whisky
Data przyd. 2027-02-28
8000500023976 8000500023976 Ferrero
Raffaello bomboniera Raffaello bomboniera
Raffaello bomboniera
4 5
4 4 Raffaello bomboniera
Data przyd. 2027-03-13
5900189003609 5900189003609 Solidarność
Solidarność Wiśnie w Likierze, Solidarność Wiśnie w Likierze,
czekoladki 200 g
128,10zł/kg

Cena: 25,62 zł

PLN
1
2
Solidarność Wiśnie w Likierze,
4 5
4.5 2 Solidarność Wiśnie w Likierze,
Data przyd. 2027-04-30
5900189000516 5900189000516 Solidarność
Solidarność śliwka Solidarność śliwka
Nałęczowska w czekoladzie 350 g
112,94zł/kg

Cena: 39,53 zł

PLN
1
2
Solidarność śliwka
4 5
4.5 11 Solidarność śliwka
Data przyd. 2027-06-30
4014400400007 4014400400007 Toffifee
Toffifee bomboniera Toffifee bomboniera
Toffifee bomboniera
5 5
5 5 Toffifee bomboniera
Data przyd. 2027-04-01
5900102012145 5900102012145 Wawel
Wawel Michałki Zamkowe Białe Wawel Michałki Zamkowe Białe
Wawel Michałki Zamkowe Białe
5 5
5 1 Wawel Michałki Zamkowe Białe
Data przyd. 2027-02-28
5901588056302 5901588056302 Wedel
Wedel bomboniera Baryłki Wedel bomboniera Baryłki
Rozgrzewająca Przyjemność 200 g
139,95zł/kg

Cena: 27,99 zł

PLN
1
12
Wedel bomboniera Baryłki
4 5
4.5 8 Wedel bomboniera Baryłki
Data przyd. 2027-02-06
 
pomińcukierki
marka:
50985098 Halls
Halls cukierki extra mocne Halls cukierki extra mocne
33 g
69,39zł/kg

Cena: 2,29 zł

PLN
1
1
Halls cukierki extra mocne
5 5
5 1 Halls cukierki extra mocne
Data przyd. 2028-02-24
5907738157950 5907738157950 Bio Planet
Bio Planet Banany w surowej Bio Planet Banany w surowej
czekoladzie BIO 100 g
195,20zł/kg

Cena: 19,52 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-11
5902768064292 5902768064292 Cocoa
Cocoa Banany w surowej czekoladzie Cocoa Banany w surowej czekoladzie
BIO 70 g
242,71zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
3
Cocoa Banany w surowej czekoladzie
5 5
5 2 Cocoa Banany w surowej czekoladzie
Data przyd. 2027-07-10
5901588047133 5901588047133 Wedel
E. Wedel SuperMint Cukierki E. Wedel SuperMint Cukierki
miętowe 90 g
44,33zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
E. Wedel SuperMint Cukierki
4 5
4.5 9 E. Wedel SuperMint Cukierki
Data przyd. 2027-08-09
50985098 Halls
Halls cukierki extra mocne Halls cukierki extra mocne
33 g
68,79zł/kg

Cena: 2,27 zł

PLN
1
11
Halls cukierki extra mocne
5 5
5 1 Halls cukierki extra mocne
Data przyd. 2027-12-14
50985104 Halls
Halls cukierki miód i cytryna Halls cukierki miód i cytryna
33 g
67,88zł/kg

Cena: 2,24 zł

PLN
1
32
Halls cukierki miód i cytryna
5 5
5 2 Halls cukierki miód i cytryna
Data przyd. 2028-02-19
50985081 Halls
Halls cukierki Halls cukierki
miętowo-eukaliptusowe

Cena: 2,29 zł

PLN
1
2
Halls cukierki
5 5
5 2 Halls cukierki
Data przyd. 2028-02-16
50985081 Halls
Halls cukierki Halls cukierki
miętowo-eukaliptusowe

Cena: 2,34 zł

PLN
1
15
Halls cukierki
5 5
5 2 Halls cukierki
Data przyd. 2028-06-17
50960767 Halls
Halls cukierki porzeczka Halls cukierki porzeczka
33 g
67,88zł/kg

Cena: 2,24 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-11-04
8996001320839 8996001320839 Kopiko
Kopiko cukierki kawowe Cappuccino Kopiko cukierki kawowe Cappuccino
Kopiko cukierki kawowe Cappuccino
5 5
5 1 Kopiko cukierki kawowe Cappuccino
Data przyd. 2028-01-15
8996001320846 8996001320846 Kopiko
Kopiko cukierki kawowe Oryginal Kopiko cukierki kawowe Oryginal
Coffee 100 g
72,20zł/kg

Cena: 7,22 zł

PLN
1
9
Kopiko cukierki kawowe Oryginal
4 5
4.5 4 Kopiko cukierki kawowe Oryginal
Data przyd. 2028-02-23
4014400926279 4014400926279 Mamba
Mamba Gumy rozpuszczalne o smakach Mamba Gumy rozpuszczalne o smakach
owocowych 106 g
41,70zł/kg

Cena: 4,42 zł

PLN
1
21
Data przydatności
2027-10-30
5907713373511 5907713373511 Me gusto
Me Gusto Krówki o smaku karmelu Me Gusto Krówki o smaku karmelu
z solą bezmleczne, bezglutenowe BIO 150 g
89,87zł/kg

Cena: 13,48 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-07-20
5907713373795 5907713373795 Me gusto
Me Gusto Kulki daktylowe o smaku Me Gusto Kulki daktylowe o smaku
brownie BIO 70 g
120,29zł/kg

Cena: 8,42 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-05
87108019 Mentos
Mentos Mint Mentos Mint
Data przydatności
2029-05-30
5900353500965 5900353500965 Mieszko
Mieszko Eucaliptus cukierki Mieszko Eucaliptus cukierki
z eukaliptusem i mentolem 34 g
52,65zł/kg

Cena: 1,79 zł

PLN
1
11
Mieszko Eucaliptus cukierki
4 5
4.5 4 Mieszko Eucaliptus cukierki
Data przyd. 2028-01-20
5900353644683 5900353644683 Mieszko
Mieszko Marcepan czekoladki Mieszko Marcepan czekoladki
marcepanowe oryginalne 260 g
43,62zł/kg

Cena: 11,34 zł

PLN
1
13
Mieszko Marcepan czekoladki
5 5
5 2 Mieszko Marcepan czekoladki
Data przyd. 2027-04-30
5900353641163 5900353641163 Mieszko
Mieszko Michaszki orzechowe Mieszko Michaszki orzechowe
Mieszko Michaszki orzechowe
5 5
5 1 Mieszko Michaszki orzechowe
Data przyd. 2027-03-30
5900353700945 5900353700945 Mieszko
Mieszko krówka mleczna Mieszko krówka mleczna
Mieszko krówka mleczna
4 5
4.5 10 Mieszko krówka mleczna
Data przyd. 2027-04-30
4014400908565 4014400908565 Nimm2
Nimm2 Nadziewane cukierki Nimm2 Nadziewane cukierki
pomarańczowe i cytrynowe wzbogacone witaminami 90 g
55,44zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Nimm2 Nadziewane cukierki
4 5
4.5 11 Nimm2 Nadziewane cukierki
Data przyd. 2027-06-30
4014400908565 4014400908565 Nimm2
Nimm2 Nadziewane cukierki Nimm2 Nadziewane cukierki
pomarańczowe i cytrynowe wzbogacone witaminami 90 g
56,56zł/kg

Cena: 5,09 zł

PLN
1
5
Nimm2 Nadziewane cukierki
4 5
4.5 11 Nimm2 Nadziewane cukierki
Data przyd. 2027-08-30
5900238741414 5900238741414 OSM Piaski
OSM Piaski Krówka Piasecka OSM Piaski Krówka Piasecka
500 g
45,02zł/kg

Cena: 22,51 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-02-23
5996071650655 5996071650655
Quick Milk Słomki Smakowe Quick Milk Słomki Smakowe
do mleka o smaku Truskawkowym (5x6g) 30 g
118,00zł/kg

Cena: 3,54 zł

PLN
1
12
Quick Milk Słomki Smakowe
5 5
5 1 Quick Milk Słomki Smakowe
Data przyd. 2027-08-31
4823077608810 4823077608810
Roshen toffi z nadzieniem mlecznym Roshen toffi z nadzieniem mlecznym
1 kg

Cena: 27,58 zł

PLN
1
2
Roshen toffi z nadzieniem mlecznym
5 5
5 1 Roshen toffi z nadzieniem mlecznym
Data przyd. 2027-04-15
5906874505120 5906874505120 Super Krówka
Super Krówka Krówki kokosowe Super Krówka Krówki kokosowe
bezglutenowe BIO 150 g
90,07zł/kg

Cena: 13,51 zł

PLN
1
1
Super Krówka Krówki kokosowe
5 5
5 1 Super Krówka Krówki kokosowe
Data przyd. 2028-06-22
5906874505083 5906874505083 Super Krówka
Super Krówka Krówki truskawkowe Super Krówka Krówki truskawkowe
bezglutenowe BIO 150 g
88,60zł/kg

Cena: 13,29 zł

PLN
1
3
Super Krówka Krówki truskawkowe
3 5
3 3 Super Krówka Krówki truskawkowe
Data przyd. 2028-04-20
8585000208745 8585000208745 Verbena
Verbena cukierki ziołowe Imbir Verbena cukierki ziołowe Imbir
Verbena cukierki ziołowe Imbir
4 5
4.5 4 Verbena cukierki ziołowe Imbir
Data przyd. 2027-12-29
8585000207472 8585000207472 Verbena
Verbena ziołowe cukierki Melisa Verbena ziołowe cukierki Melisa
z witaminą C- naturalne uspokojenie 60 g
75,67zł/kg

Cena: 4,54 zł

PLN
1
10
Verbena ziołowe cukierki Melisa
4 5
4.5 14 Verbena ziołowe cukierki Melisa
Data przyd. 2028-01-21
5900102025831 5900102025831 Wawel
Wawel Fresh & Fruity Galaretki Wawel Fresh & Fruity Galaretki
z nadzieniem 245 g
56,20zł/kg

Cena: 13,77 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
5900102026494 5900102026494 Wawel
Wawel Krówka Słony karmel Wawel Krówka Słony karmel
250 g
49,44zł/kg

Cena: 12,36 zł

PLN
1
3
Wawel Krówka Słony karmel
5 5
5 3 Wawel Krówka Słony karmel
Data przyd. 2027-01-30
5900102026494 5900102026494 Wawel
Wawel Krówka Słony karmel Wawel Krówka Słony karmel
250 g
49,92zł/kg

Cena: 12,48 zł

PLN
1
5
Wawel Krówka Słony karmel
5 5
5 3 Wawel Krówka Słony karmel
Data przyd. 2027-02-20
5900102023646 5900102023646 Wawel
Wawel Krówka mleczna Wawel Krówka mleczna
250 g
50,16zł/kg

Cena: 12,54 zł

PLN
1
13
Wawel Krówka mleczna
4 5
4.5 12 Wawel Krówka mleczna
Data przyd. 2027-02-20
5900102023851 5900102023851 Wawel
Wawel Krówka słony karmel Wawel Krówka słony karmel
1 kg

Cena: 39,37 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-30
5900102002672 5900102002672 Wawel
Wawel Kukułka robiona ręcznie Wawel Kukułka robiona ręcznie
Wawel Kukułka robiona ręcznie
5 5
5 3 Wawel Kukułka robiona ręcznie
Data przyd. 2027-06-30
5900102008070 5900102008070 Wawel
Wawel Michałki Zamkowe cukierki Wawel Michałki Zamkowe cukierki
w czekoladzie 1 kg

Cena: 44,89 zł

PLN
1
13
Wawel Michałki Zamkowe cukierki
4 5
4.5 2 Wawel Michałki Zamkowe cukierki
Data przyd. 2027-02-25
5900102025671 5900102025671 Wawel
Wawel Michałki z Wawelu Cukierki Wawel Michałki z Wawelu Cukierki
białe 245 g
65,27zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
4
Wawel Michałki z Wawelu Cukierki
5 5
5 1 Wawel Michałki z Wawelu Cukierki
Data przyd. 2027-02-20
5900102025664 5900102025664 Wawel
Wawel Michałki z Wawelu Cukierki Wawel Michałki z Wawelu Cukierki
w czekoladzie klasyczne 245 g
65,27zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
2
Wawel Michałki z Wawelu Cukierki
5 5
5 1 Wawel Michałki z Wawelu Cukierki
Data przyd. 2027-01-30
5900102015252 5900102015252 Wawel
Wawel Michałki z Wawelu Wawel Michałki z Wawelu
kokosowe 1 kg

Cena: 43,47 zł

PLN
1
7
Wawel Michałki z Wawelu
4 5
4 3 Wawel Michałki z Wawelu
Data przyd. 2027-02-28
5900102025602 5900102025602 Wawel
Wawel Mieszanka Krakowska Wawel Mieszanka Krakowska
galaretki w czekoladzie 245 g
61,18zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Wawel Mieszanka Krakowska
5 5
5 4 Wawel Mieszanka Krakowska
Data przyd. 2027-05-30
5900102004713 5900102004713 Wawel
Wawel Miętowe karmelki nadziewane Wawel Miętowe karmelki nadziewane
1 kg

Cena: 33,75 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2026-12-30
5900102004713 5900102004713 Wawel
Wawel Miętowe karmelki nadziewane Wawel Miętowe karmelki nadziewane
1 kg

Cena: 35,44 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-28
5900102013463 5900102013463 Wawel
Wawel Pastylka miętowa Wawel Pastylka miętowa
Wawel Pastylka miętowa
5 5
5 1 Wawel Pastylka miętowa
Data przyd. 2027-04-30
5900102025688 5900102025688 Wawel
Wawel Trufle z Wawelu Cukierki Wawel Trufle z Wawelu Cukierki
kakaowe o smaku rumowym w czekoladzie 245 g
65,27zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
5
Wawel Trufle z Wawelu Cukierki
5 5
5 2 Wawel Trufle z Wawelu Cukierki
Data przyd. 2027-03-30
5900102010219 5900102010219 Wawel
Wawel Trufle z Wawelu Wawel Trufle z Wawelu
rumowe w czekoladzie 1 kg

Cena: 43,47 zł

PLN
1
8
Wawel Trufle z Wawelu
3 5
3.5 5 Wawel Trufle z Wawelu
Data przyd. 2027-03-30
5901588400044 5901588400044 Wedel
Wedel Mieszanka Wedlowska Wedel Mieszanka Wedlowska
w czekoladzie deserowej 1 kg

Cena: 46,24 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-01-13
40144016 Werthers Original
Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
Data przydatności
2027-07-30
4014400908527 4014400908527 Werthers Original
Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
Werthers Original cukierki
5 5
5 4 Werthers Original cukierki
Data przyd. 2027-09-30
5905082008416 5905082008416 Wolność
Wolność Krówka mleczna Wolność Krówka mleczna
1 kg

Cena: 20,99 zł

PLN
1
9
Wolność Krówka mleczna
4 5
4 5 Wolność Krówka mleczna
Data przyd. 2027-05-12
5901218050908 5901218050908
Śnieżka Michałki z Hanki Śnieżka Michałki z Hanki
Śnieżka Michałki z Hanki
5 5
5 9 Śnieżka Michałki z Hanki
Data przyd. 2027-05-30
 
8009004811386 8009004811386 Alce Nero
Alce Nero krem Alce Nero krem
orzechowo-czekoladowy Fair Trade BIO 180 g
159,89zł/kg

Cena: 28,78 zł

PLN
1
1
Alce Nero krem
5 5
5 2 Alce Nero krem
Data przyd. 2027-03-18
8009004500174 8009004500174 Alce Nero
Alce Nero krem z kasztanów Alce Nero krem z kasztanów
jadalnych BIO 270 g
84,52zł/kg

Cena: 22,82 zł

PLN
1
2
Alce Nero krem z kasztanów
5 5
5 2 Alce Nero krem z kasztanów
Data przyd. 2029-02-24
5901716997484 5901716997484 Kruger
Krüger Mix Fix DUO Krem Krüger Mix Fix DUO Krem
smak kakaowo-bananowy 350 g
36,49zł/kg

Cena: 12,77 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-01
5901716997460 5901716997460 Kruger
Krüger Mix Fix DUO Krem Krüger Mix Fix DUO Krem
smak kakaowo-truskawkowy 350 g
36,49zł/kg

Cena: 12,77 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-06-02
80177173 Ferrero
Nutella krem czekoladowo-orzechowy Nutella krem czekoladowo-orzechowy
350 g
52,74zł/kg

Cena: 18,46 zł

PLN
1
16
Nutella krem czekoladowo-orzechowy
5 5
5 4 Nutella krem czekoladowo-orzechowy
Data przyd. 2027-08-01
5903295156436 5903295156436 Stovit
Stovi Krem orzechowy Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

Cena: 1,15 zł

PLN
1
58
Data przydatności
2027-09-15
5901588026374 5901588026374 Wedel
Wedel Czekotubka Krem Wedel Czekotubka Krem
czekoladowy 50 g
111,20zł/kg

Cena: 5,56 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-24
 
pomińczekolada
marka:
rodzaj:
7622202262449 7622202262449 Milka
P R Z E C E N A -10%
Milka Hazelnut Czekolada mleczna Milka Hazelnut Czekolada mleczna
90 g
59,89zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-10-15
5901588018195 5901588018195 Wedel
Wedel Czekolada mocno gorzka 80% Wedel Czekolada mocno gorzka 80%
80 g
127,63zł/kg

Cena: 10,21 zł

PLN
1
8
Wedel Czekolada mocno gorzka 80%
4 5
4.5 9 Wedel Czekolada mocno gorzka 80%
Data przyd. 2027-12-14
8009004811812 8009004811812 Alce Nero
Alce Nero Tabliczka gorzka 100% Alce Nero Tabliczka gorzka 100%
Kakao BIO 50 g
366,60zł/kg

Cena: 18,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-11-29
8009004901261 8009004901261 Alce Nero
Alce Nero czekolada gorzka z Alce Nero czekolada gorzka z
ziarnami kakaowca fair trade bezglutenowa BIO 100 g
289,00zł/kg

Cena: 28,90 zł

PLN
1
2
Alce Nero czekolada gorzka z
4 5
4 1 Alce Nero czekolada gorzka z
Data przyd. 2028-04-13
8009004901117 8009004901117 Alce Nero
Alce Nero czekolada mleczna Alce Nero czekolada mleczna
z orzechami BIO 100 g
224,00zł/kg

Cena: 22,40 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-04-12
5903189076314 5903189076314 Alpen Gold
Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
mleczna z całymi orzechami 100 g
77,50zł/kg

Cena: 7,75 zł

PLN
1
15
Alpen Gold Nussbeisser czekolada
4 5
4.5 13 Alpen Gold Nussbeisser czekolada
Data przyd. 2027-05-13
5903189076314 5903189076314 Alpen Gold
P R Z E C E N A -10%
Alpen Gold Nussbeisser czekolada Alpen Gold Nussbeisser czekolada
mleczna z całymi orzechami 100 g
69,80zł/kg

Cena: 6,98 zł

PLN
1
1
Alpen Gold Nussbeisser czekolada
4 5
4.5 13 Alpen Gold Nussbeisser czekolada
Data przyd. 2026-12-18
5901806003002 5901806003002 Alpinella
Alpinella czekolada gorzka Alpinella czekolada gorzka
Alpinella czekolada gorzka
5 5
5 3 Alpinella czekolada gorzka
Data przyd. 2027-05-30
5902565214968 5902565214968 Cocoa
CoCoa Czekolada z jagodami i olejem CoCoa Czekolada z jagodami i olejem
MCT bez dodatku cukru bezglutenowa keto BIO 40 g
424,75zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-05-28
5902565214944 5902565214944 Cocoa
Cocoa Czekolada Keto z olejem MCT Cocoa Czekolada Keto z olejem MCT
bez dodatku cukru BIO 40 g
390,75zł/kg

Cena: 15,63 zł

PLN
1
2
Cocoa Czekolada Keto z olejem MCT
5 5
5 1 Cocoa Czekolada Keto z olejem MCT
Data przyd. 2026-10-28
5908268768203 5908268768203 Cocoa
Cocoa Jagody inkaskie w surowej Cocoa Jagody inkaskie w surowej
czekoladzie BIO 70 g
246,29zł/kg

Cena: 17,24 zł

PLN
1
1
Cocoa Jagody inkaskie w surowej
5 5
5 1 Cocoa Jagody inkaskie w surowej
Data przyd. 2026-12-16
5908268768098 5908268768098 Cocoa
Cocoa Morwa turecka w surowej Cocoa Morwa turecka w surowej
czekoladzie BIO 70 g
249,57zł/kg

Cena: 17,47 zł

PLN
1
2
Cocoa Morwa turecka w surowej
5 5
5 2 Cocoa Morwa turecka w surowej
Data przyd. 2027-04-27
5901588402000 5901588402000 Wedel
E. Wedel Czekolada mleczna E. Wedel Czekolada mleczna
gruszkowa 100 g
78,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-21
5901588016443 5901588016443 Wedel
E. Wedel czekolada nadziewana E. Wedel czekolada nadziewana
mleczna truskawkowa 100 g
78,40zł/kg

Cena: 7,84 zł

PLN
1
39
E. Wedel czekolada nadziewana
4 5
4.5 9 E. Wedel czekolada nadziewana
Data przyd. 2027-04-02
5900352004891 5900352004891 Goplana
Goplana Czekolada gorzka Goplana Czekolada gorzka
90 g
62,78zł/kg

Cena: 5,65 zł

PLN
1
37
Data przydatności
2028-02-28
5900352013305 5900352013305 Goplana
Goplana Czekolada mleczna Goplana Czekolada mleczna
90 g
60,22zł/kg

Cena: 5,42 zł

PLN
1
122
Data przydatności
2027-08-30
5901716993967 5901716993967 Kruger
Kruger Czekolada do picia Kruger Czekolada do picia
o smaku pomarańcza-goździk 220 g
71,36zł/kg

Cena: 15,70 zł

PLN
1
2
Kruger Czekolada do picia
4 5
4 1 Kruger Czekolada do picia
Data przyd. 2028-01-01
4014400914276 4014400914276 Merci
Merci Czekolada deserowa Merci Czekolada deserowa
100 g
96,70zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-01
4014400914269 4014400914269 Merci
Merci Czekolada kawowo-śmietankowa Merci Czekolada kawowo-śmietankowa
(57%) na białej czekoladzie (43%) 100 g
98,10zł/kg

Cena: 9,81 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-05-01
4014400914269 4014400914269 Merci
Merci Czekolada kawowo-śmietankowa Merci Czekolada kawowo-śmietankowa
(57%) na białej czekoladzie (43%) 100 g
102,00zł/kg

Cena: 10,20 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-08-01
4014400914252 4014400914252 Merci
Merci Czekolada mleczna Merci Czekolada mleczna
z kawałkami orzechów laskowych i migdałów 100 g
99,90zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-01
4014400914252 4014400914252 Merci
Merci Czekolada mleczna Merci Czekolada mleczna
z kawałkami orzechów laskowych i migdałów 100 g
104,90zł/kg

Cena: 10,49 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-04-01
4014400916744 4014400916744 Merci
Merci Czekolada z nadzieniem Merci Czekolada z nadzieniem
marcepanowym 112 g
89,20zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-01
4014400914245 4014400914245 Merci
Merci Czekolada śmietankowa Merci Czekolada śmietankowa
Data przydatności
2027-02-01
4010139182009 4010139182009 Meybona
Meybona Czekolada biała BIO Meybona Czekolada biała BIO
100 g
194,30zł/kg

Cena: 19,43 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-30
4010139181026 4010139181026 Meybona
Meybona Czekolada gorzka Meybona Czekolada gorzka
z chrupiącymi granulkami pomarańczy BIO 100 g
194,30zł/kg

Cena: 19,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-01
4010139181057 4010139181057 Meybona
Meybona Czekolada gorzka Meybona Czekolada gorzka
z kruszonymi ziarnami kawy espresso BIO 100 g
189,90zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-01
4010139181064 4010139181064 Meybona
Meybona Czekolada gorzka Meybona Czekolada gorzka
z kawałkami liofilizowanych truskawek BIO 100 g
192,10zł/kg

Cena: 19,21 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-30
4010139186021 4010139186021 Meybona
Meybona Czekolada mleczna Meybona Czekolada mleczna
z nadzieniem o smaku cappuccino BIO 100 g
155,10zł/kg

Cena: 15,51 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-08-30
4010139185000 4010139185000 Meybona
Meybona Czekolada mleczna Meybona Czekolada mleczna
z płatkami kokosowymi BIO 100 g
192,10zł/kg

Cena: 19,21 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-01
4010139185017 4010139185017 Meybona
Meybona Czekolada mleczna z Meybona Czekolada mleczna z
kawałkami karmelu i solą z pakistanu BIO 100 g
183,70zł/kg

Cena: 18,37 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-30
7622202266003 7622202266003 Milka
Milka Biała czekolada Milka Biała czekolada
90 g
72,00zł/kg

Cena: 6,48 zł

PLN
1
3
Milka Biała czekolada
5 5
5 1 Milka Biała czekolada
Data przyd. 2027-05-05
7622202266003 7622202266003 Milka
Milka Biała czekolada Milka Biała czekolada
90 g
75,56zł/kg

Cena: 6,80 zł

PLN
1
24
Milka Biała czekolada
5 5
5 1 Milka Biała czekolada
Data przyd. 2027-08-13
7622210369543 7622210369543 Milka
Milka Bubbly White mleczna Milka Bubbly White mleczna
czekolada z napowietrzona białą czekoladą 95 g
68,11zł/kg

Cena: 6,47 zł

PLN
1
63
Milka Bubbly White mleczna
5 5
5 3 Milka Bubbly White mleczna
Data przyd. 2027-07-14
7622300719654 7622300719654 Milka
Milka Caramel mleczna czekolada Milka Caramel mleczna czekolada
z karmelowym nadzienim 100 g
64,20zł/kg

Cena: 6,42 zł

PLN
1
8
Milka Caramel mleczna czekolada
4 5
4.5 10 Milka Caramel mleczna czekolada
Data przyd. 2027-01-27
4025700001450 4025700001450 Milka
Milka Czekolada Jogurtowa Milka Czekolada Jogurtowa
Milka Czekolada Jogurtowa
4 5
4.5 5 Milka Czekolada Jogurtowa
Data przyd. 2027-06-10
7622200009084 7622200009084 Milka
Milka Czekolada Schoko and Biscuit Milka Czekolada Schoko and Biscuit
Milka Czekolada Schoko and Biscuit
5 5
5 1 Milka Czekolada Schoko and Biscuit
Data przyd. 2027-03-23
7622202262463 7622202262463 Milka
Milka Czekolada mleczna Milka Czekolada mleczna
Milka Czekolada mleczna
5 5
5 2 Milka Czekolada mleczna
Data przyd. 2027-06-24
7622202262463 7622202262463 Milka
Milka Czekolada mleczna Milka Czekolada mleczna
90 g
73,22zł/kg

Cena: 6,59 zł

PLN
1
48
Milka Czekolada mleczna
5 5
5 2 Milka Czekolada mleczna
Data przyd. 2027-08-10
7622202262524 7622202262524 Milka
Milka Happy Cow Czekolada mleczna Milka Happy Cow Czekolada mleczna
Milka Happy Cow Czekolada mleczna
5 5
5 2 Milka Happy Cow Czekolada mleczna
Data przyd. 2027-07-11
7622210240200 7622210240200 Milka
Milka Oreo Milka Oreo
Milka Oreo
5 5
5 1 Milka Oreo
Data przyd. 2027-02-23
7622210826053 7622210826053 Milka
Milka Oreo Czekolada ciastka Milka Oreo Czekolada ciastka
kakaowe i nadzienie mleczne o smaku waniliowym 92 g
69,67zł/kg

Cena: 6,41 zł

PLN
1
15
Milka Oreo Czekolada ciastka
5 5
5 2 Milka Oreo Czekolada ciastka
Data przyd. 2027-01-09
7622202264245 7622202264245 Milka
Milka Raisin & Nut Czekolada Milka Raisin & Nut Czekolada
Milka Raisin & Nut Czekolada
5 5
5 2 Milka Raisin & Nut Czekolada
Data przyd. 2027-02-02
7622200007332 7622200007332 Milka
Milka czekolada Truskawkowo Milka czekolada Truskawkowo
- jogurtowa 100 g
67,80zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
11
Milka czekolada Truskawkowo
4 5
4.5 7 Milka czekolada Truskawkowo
Data przyd. 2027-08-08
7622210369444 7622210369444 Milka
Milka czekolada mleczna z mleka Milka czekolada mleczna z mleka
alpejskiego w środku napowietrzona Bubbly 90 g
75,33zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
4
Milka czekolada mleczna z mleka
4 5
4.5 2 Milka czekolada mleczna z mleka
Data przyd. 2027-07-02
7622300530518 7622300530518 Milka
Milka czekolada mleczna Milka czekolada mleczna
z nadzieniem mlecznym o smaku malinowym 100 g
64,70zł/kg

Cena: 6,47 zł

PLN
1
20
Milka czekolada mleczna
4 5
4 5 Milka czekolada mleczna
Data przyd. 2027-01-19
7622210078100 7622210078100 Milka
Milka for you Oreo czekolada Milka for you Oreo czekolada
mleczna z kremem waniliowym i pokruszonymi 100 g
67,80zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
13
Milka for you Oreo czekolada
5 5
5 8 Milka for you Oreo czekolada
Data przyd. 2027-02-09
4000417708007 4000417708007 Ritter
Ritter Sport Czekolada deserowa Ritter Sport Czekolada deserowa
z całymi migdałami 100 g
96,50zł/kg

Cena: 9,65 zł

PLN
1
7
Ritter Sport Czekolada deserowa
5 5
5 1 Ritter Sport Czekolada deserowa
Data przyd. 2027-03-19
4000417018007 4000417018007 Ritter
Ritter Sport Czekolada mleczna Ritter Sport Czekolada mleczna
alpejska 100 g
89,90zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
11
Ritter Sport Czekolada mleczna
5 5
5 1 Ritter Sport Czekolada mleczna
Data przyd. 2027-04-29
4000417703002 4000417703002 Ritter
Ritter Sport Czekolada mleczna Ritter Sport Czekolada mleczna
z całymi migdałami 100 g
96,70zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-03-19
4000607851001 4000607851001 Schogetten
Schogetten czekolada Orzechowa Schogetten czekolada Orzechowa
Schogetten czekolada Orzechowa
5 5
5 5 Schogetten czekolada Orzechowa
Data przyd. 2026-12-31
5907713371906 5907713371906 Super Fudgio
Super Fudgio Czekolada słodzona Super Fudgio Czekolada słodzona
daktylami bezglutenowa BIO 80 g
332,63zł/kg

Cena: 26,61 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-02
4044889002171 4044889002171 VIVANI
VIVANI Czekolada gorzka VIVANI Czekolada gorzka
z marcepanem amaretto BIO 100 g
154,50zł/kg

Cena: 15,45 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-03-01
4044889004106 4044889004106 VIVANI
Vivani Czekolada gorzka 100% Vivani Czekolada gorzka 100%
kakao BIO 80 g
280,25zł/kg

Cena: 22,42 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-05-30
4044889000078 4044889000078 VIVANI
Vivani czekolada mleczna z całymi Vivani czekolada mleczna z całymi
orzechami laskowymi BIO 100 g
176,10zł/kg

Cena: 17,61 zł

PLN
1
1
Vivani czekolada mleczna z całymi
2 5
2 1 Vivani czekolada mleczna z całymi
Data przyd. 2026-12-30
5900102028481 5900102028481 Wawel
Wawel Czekolada gorzka 64 % cocoa Wawel Czekolada gorzka 64 % cocoa
90 g
95,44zł/kg

Cena: 8,59 zł

PLN
1
24
Wawel Czekolada gorzka 64 % cocoa
5 5
5 1 Wawel Czekolada gorzka 64 % cocoa
Data przyd. 2028-01-30
5900102025480 5900102025480 Wawel
Wawel Czekolada mleczna Wawel Czekolada mleczna
Wawel Czekolada mleczna
5 5
5 1 Wawel Czekolada mleczna
Data przyd. 2027-01-31
5900102028320 5900102028320 Wawel
Wawel Czekolada nadziewana miętowa Wawel Czekolada nadziewana miętowa
Wawel Czekolada nadziewana miętowa
5 5
5 1 Wawel Czekolada nadziewana miętowa
Data przyd. 2027-02-26
5900102026302 5900102026302 Wawel
Wawel Danusia Kokosowa czekolada Wawel Danusia Kokosowa czekolada
z nadzieniem kokosowym 38 g
97,37zł/kg

Cena: 3,70 zł

PLN
1
12
Wawel Danusia Kokosowa czekolada
5 5
5 1 Wawel Danusia Kokosowa czekolada
Data przyd. 2027-03-30
5900102028368 5900102028368 Wawel
Wawel Krówkowa Czekolada mleczna Wawel Krówkowa Czekolada mleczna
nadziewana 90 g
79,67zł/kg

Cena: 7,17 zł

PLN
1
16
Wawel Krówkowa Czekolada mleczna
5 5
5 3 Wawel Krówkowa Czekolada mleczna
Data przyd. 2027-03-30
5901588018072 5901588018072 Wedel
Wedel Bajeczny Czekolada mleczna Wedel Bajeczny Czekolada mleczna
nadziewana z wafelkami i orzeszkami 100 g
78,20zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
1
Wedel Bajeczny Czekolada mleczna
5 5
5 3 Wedel Bajeczny Czekolada mleczna
Data przyd. 2027-03-31
5901588018072 5901588018072 Wedel
Wedel Bajeczny Czekolada mleczna Wedel Bajeczny Czekolada mleczna
nadziewana z wafelkami i orzeszkami 100 g
79,80zł/kg

Cena: 7,98 zł

PLN
1
8
Wedel Bajeczny Czekolada mleczna
5 5
5 3 Wedel Bajeczny Czekolada mleczna
Data przyd. 2027-05-07
5901588401379 5901588401379 Wedel
Wedel Czekolada deserowa Wedel Czekolada deserowa
z czekoladowym nadzieniem 100 g
78,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-07
5901588017945 5901588017945 Wedel
Wedel Czekolada gorzka truskawkowa Wedel Czekolada gorzka truskawkowa
Wedel Czekolada gorzka truskawkowa
5 5
5 1 Wedel Czekolada gorzka truskawkowa
Data przyd. 2027-04-26
5901588401386 5901588401386 Wedel
Wedel Czekolada mleczna Wedel Czekolada mleczna
z czekoladowym nadzieniem 100 g
78,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-05-07
5901588027005 5901588027005 Wedel
Wedel Czekolada mocno mleczna z Wedel Czekolada mocno mleczna z
orzechami laskowymi 80 g
97,38zł/kg

Cena: 7,79 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-02-16
5901588016498 5901588016498 Wedel
Wedel Mleczna czekolada Wedel Mleczna czekolada
z nadzieniem malinowym 100 g
78,20zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
5
Wedel Mleczna czekolada
4 5
4.5 3 Wedel Mleczna czekolada
Data przyd. 2027-02-04
5901588016498 5901588016498 Wedel
Wedel Mleczna czekolada Wedel Mleczna czekolada
z nadzieniem malinowym 100 g
82,10zł/kg

Cena: 8,21 zł

PLN
1
6
Wedel Mleczna czekolada
4 5
4.5 3 Wedel Mleczna czekolada
Data przyd. 2027-05-12
5901588016436 5901588016436 Wedel
Wedel czekolada toffi Wedel czekolada toffi
Wedel czekolada toffi
5 5
5 2 Wedel czekolada toffi
Data przyd. 2027-01-14
5901588018713 5901588018713 Wedel
Wedel czekolada biała Wedel czekolada biała
80 g
84,38zł/kg

Cena: 6,75 zł

PLN
1
11
Wedel czekolada biała
2 5
2 1 Wedel czekolada biała
Data przyd. 2027-06-21
5901588017839 5901588017839 Wedel
Wedel czekolada gorzka Wedel czekolada gorzka
z nadzieniem kokosowym 100 g
78,20zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
4
Wedel czekolada gorzka
5 5
5 1 Wedel czekolada gorzka
Data przyd. 2027-05-22
5901588018768 5901588018768 Wedel
Wedel czekolada klasyczna gorzka Wedel czekolada klasyczna gorzka
64% 90 g
104,22zł/kg

Cena: 9,38 zł

PLN
1
8
Wedel czekolada klasyczna gorzka
5 5
5 3 Wedel czekolada klasyczna gorzka
Data przyd. 2027-06-19
5901588018775 5901588018775 Wedel
Wedel czekolada klasyczna mleczna Wedel czekolada klasyczna mleczna
90 g
76,67zł/kg

Cena: 6,90 zł

PLN
1
18
Wedel czekolada klasyczna mleczna
5 5
5 4 Wedel czekolada klasyczna mleczna
Data przyd. 2027-10-23
5901588018652 5901588018652 Wedel
Wedel czekolada mocna mleczna Wedel czekolada mocna mleczna
Data przydatności
2027-08-22
 
pomińdraże
5907814668066 5907814668066 Bio Planet
Bio Planet Pchełki czekoladowe BIO Bio Planet Pchełki czekoladowe BIO
Data przydatności
2027-08-31
40057798 Nestle
Nestle Smarties czekoladowe Nestle Smarties czekoladowe
drażetki 38 g
131,32zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
21
Nestle Smarties czekoladowe
5 5
5 2 Nestle Smarties czekoladowe
Data przyd. 2027-05-30
5902978002732 5902978002732 Skawa
Skawa Orzeszki drażetki Skawa Orzeszki drażetki
Skawa Orzeszki drażetki
4 5
4.5 14 Skawa Orzeszki drażetki
Data przyd. 2027-04-01
5902978002428 5902978002428 Skawa
Skawa drażetki kokosowe Korsarz Skawa drażetki kokosowe Korsarz
Skawa drażetki kokosowe Korsarz
4 5
4.5 14 Skawa drażetki kokosowe Korsarz
Data przyd. 2027-07-29
 
5906747308520 5906747308520 Wedel
Delicje Szampańskie morelowe Delicje Szampańskie morelowe
Delicje Szampańskie morelowe
4 5
4.5 11 Delicje Szampańskie morelowe
Data przyd. 2026-12-31
7622300436438 7622300436438 Wedel
Delicje Szampańskie jagodowe Delicje Szampańskie jagodowe
oblane czarną czekoladą 147 g
36,73zł/kg

Cena: 5,40 zł

PLN
1
6
Delicje Szampańskie jagodowe
4 5
4.5 21 Delicje Szampańskie jagodowe
Data przyd. 2027-01-30
5906747308490 5906747308490 Wedel
Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
Delicje Szampańskie malinowe
4 5
4.5 18 Delicje Szampańskie malinowe
Data przyd. 2026-12-18
5906747308469 5906747308469 Wedel
Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
Delicje Szampańskie wiśniowe
5 5
5 13 Delicje Szampańskie wiśniowe
Data przyd. 2027-01-07
5906747308469 5906747308469 Wedel
Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
147 g
38,57zł/kg

Cena: 5,67 zł

PLN
1
24
Delicje Szampańskie wiśniowe
5 5
5 13 Delicje Szampańskie wiśniowe
Data przyd. 2027-02-25
5900352002576 5900352002576 Jutrzenka
Mella Jutrzenka galaretka Mella Jutrzenka galaretka
w czekoladzie Czarna porzeczka 190 g
72,53zł/kg

Cena: 13,78 zł

PLN
1
3
Mella Jutrzenka galaretka
5 5
5 4 Mella Jutrzenka galaretka
Data przyd. 2027-03-30
5900352001814 5900352001814 Jutrzenka
Mella Jutrzenka galaretka Mella Jutrzenka galaretka
w czekoladzie Pomarańcza 190 g
72,53zł/kg

Cena: 13,78 zł

PLN
1
3
Mella Jutrzenka galaretka
5 5
5 2 Mella Jutrzenka galaretka
Data przyd. 2027-05-30
5900352000770 5900352000770 Jutrzenka
Mella Jutrzenka galaretka Mella Jutrzenka galaretka
w czekoladzie Wiśnia 190 g
72,53zł/kg

Cena: 13,78 zł

PLN
1
5
Mella Jutrzenka galaretka
5 5
5 2 Mella Jutrzenka galaretka
Data przyd. 2027-06-30
5900352001821 5900352001821 Jutrzenka
Mella Jutrzenka galaretka Mella Jutrzenka galaretka
w czekoladzie cytrynowa 190 g
74,37zł/kg

Cena: 14,13 zł

PLN
1
10
Mella Jutrzenka galaretka
5 5
5 1 Mella Jutrzenka galaretka
Data przyd. 2027-05-30
5900102026548 5900102026548 Wawel
Wawel Mieszanka Krakowska Malinowa Wawel Mieszanka Krakowska Malinowa
Data przydatności
2027-02-25
5900102026531 5900102026531 Wawel
Wawel Mieszanka Krakowska ananasowa Wawel Mieszanka Krakowska ananasowa
Wawel Mieszanka Krakowska ananasowa
5 5
5 1 Wawel Mieszanka Krakowska ananasowa
Data przyd. 2027-02-25
5900102005512 5900102005512 Wawel
Wawel Mieszanka Krakowska galaretki Wawel Mieszanka Krakowska galaretki
w czekoladzie 1 kg

Cena: 41,90 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-30
5900102017867 5900102017867 Wawel
Wawel fresh&fruity galaretki Wawel fresh&fruity galaretki
z nadzieniem 160 g
57,88zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
5
Wawel fresh&fruity galaretki
5 5
5 3 Wawel fresh&fruity galaretki
Data przyd. 2027-03-30
 
7622202295584 7622202295584 Milka
P R Z E C E N A -10%
Milka Alpejskie Mleczko Pianka Milka Alpejskie Mleczko Pianka
o smaku czekoladowym 330 g
48,15zł/kg

Cena: 15,89 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2026-11-24
5900197034527 5900197034527 Bakoma
Bakoma & Wedel Puszysty deser o Bakoma & Wedel Puszysty deser o
smaku czekoladowym z czekoladą mleczną 105 g
60,86zł/kg

Cena: 6,39 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-29
5900197034510 5900197034510 Bakoma
Bakoma & Wedel Puszysty deser o Bakoma & Wedel Puszysty deser o
smaku waniliowym z czekoladą mleczną 105 g
60,86zł/kg

Cena: 6,39 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-25
7622202295539 7622202295539 Milka
Milka Alpejskie Mleczko Pianka Milka Alpejskie Mleczko Pianka
o smaku waniliowym 330 g
52,97zł/kg

Cena: 17,48 zł

PLN
1
12
Milka Alpejskie Mleczko Pianka
5 5
5 1 Milka Alpejskie Mleczko Pianka
Data przyd. 2026-11-22
7622202295515 7622202295515 Milka
Milka Alpejskie Mleczko Pianka Milka Alpejskie Mleczko Pianka
o smaku waniliowym z nadzieniem karmelowym 350 g
49,97zł/kg

Cena: 17,49 zł

PLN
1
2
Milka Alpejskie Mleczko Pianka
5 5
5 2 Milka Alpejskie Mleczko Pianka
Data przyd. 2027-01-03
7622202295515 7622202295515 Milka
Milka Alpejskie Mleczko Pianka Milka Alpejskie Mleczko Pianka
o smaku waniliowym z nadzieniem karmelowym 350 g
52,46zł/kg

Cena: 18,36 zł

PLN
1
4
Milka Alpejskie Mleczko Pianka
5 5
5 2 Milka Alpejskie Mleczko Pianka
Data przyd. 2027-02-19
7622202295607 7622202295607 Milka
Milka Alpejskie Mleczko Pianka o Milka Alpejskie Mleczko Pianka o
smaku śmietankowym 350 g
49,94zł/kg

Cena: 17,48 zł

PLN
1
6
Milka Alpejskie Mleczko Pianka o
5 5
5 1 Milka Alpejskie Mleczko Pianka o
Data przyd. 2027-01-15
5900102024667 5900102024667 Wawel
Wawel Królewskie Mleczko Wawel Królewskie Mleczko
Waniliowe 300 g
73,80zł/kg

Cena: 22,14 zł

PLN
1
4
Wawel Królewskie Mleczko
5 5
5 5 Wawel Królewskie Mleczko
Data przyd. 2027-01-30
5900102024865 5900102024865 Wawel
Wawel Królewskie Mleczko Wawel Królewskie Mleczko
Śmietankowe 300 g
73,83zł/kg

Cena: 22,15 zł

PLN
1
4
Wawel Królewskie Mleczko
5 5
5 1 Wawel Królewskie Mleczko
Data przyd. 2027-01-30
5901588400303 5901588400303 Wedel
Wedel Ptasie mleczko cytrynowe Wedel Ptasie mleczko cytrynowe
delikatna pianka w czekoladzie deserowej 340 g
57,29zł/kg

Cena: 19,48 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-02-06
5901588401034 5901588401034 Wedel
Wedel Ptasie mleczko kokosowe Wedel Ptasie mleczko kokosowe
pianka w czekoladzie mlecznej 340 g
57,29zł/kg

Cena: 19,48 zł

PLN
1
21
Data przydatności
2027-01-28
 
5902768064674 5902768064674 Cocoa
Cocoa Daktyle w surowej Cocoa Daktyle w surowej
czekoladzie BIO 70 g
228,43zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Cocoa Daktyle w surowej
5 5
5 1 Cocoa Daktyle w surowej
Data przyd. 2027-05-22
5902768064537 5902768064537 Cocoa
Cocoa Rodzynki w surowej Cocoa Rodzynki w surowej
czekoladzie BIO 70 g
242,71zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Cocoa Rodzynki w surowej
5 5
5 3 Cocoa Rodzynki w surowej
Data przyd. 2027-06-01
 
5902565210205 5902565210205 Cocoa
Coca Orzechy laskowe w czekoladzie Coca Orzechy laskowe w czekoladzie
kokosowej BIO 70 g
271,29zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-07-03
5902565210175 5902565210175 Cocoa
Cocoa Migdały w czekoladzie Cocoa Migdały w czekoladzie
vegemilk BIO 70 g
255,57zł/kg

Cena: 17,89 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-05
5908268768128 5908268768128 Cocoa
Cocoa Migdały w surowej Cocoa Migdały w surowej
czekoladzie BIO 70 g
255,57zł/kg

Cena: 17,89 zł

PLN
1
1
Cocoa Migdały w surowej
5 5
5 2 Cocoa Migdały w surowej
Data przyd. 2027-05-04
5902768064315 5902768064315 Cocoa
Cocoa Orzechy brazylijskie Cocoa Orzechy brazylijskie
w surowej czekoladzie 70% BIO 70 g
352,14zł/kg

Cena: 24,65 zł

PLN
1
1
Cocoa Orzechy brazylijskie
5 5
5 1 Cocoa Orzechy brazylijskie
Data przyd. 2027-06-03
5908268768111 5908268768111 Cocoa
Cocoa Orzechy laskowe w surowej Cocoa Orzechy laskowe w surowej
czekoladzie BIO 70 g
287,29zł/kg

Cena: 20,11 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-22
5902768064308 5902768064308 Cocoa
Cocoa Orzechy nerkowca w surowej Cocoa Orzechy nerkowca w surowej
czekoladzie kawowej 70% BIO 70 g
249,43zł/kg

Cena: 17,46 zł

PLN
1
2
Cocoa Orzechy nerkowca w surowej
5 5
5 3 Cocoa Orzechy nerkowca w surowej
Data przyd. 2027-04-29
 
marka:
5900512989754 5900512989754 Mlekovita
P R Z E C E N A -21%
Mlekovita Super Body Active Mlekovita Super Body Active
wysokobiałkowy baton twarogowy o smaku waniliowym 40 g
49,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-05
59097082 Wedel
P R Z E C E N A -25%
E. Wedel Pierrot Baton orzechowy E. Wedel Pierrot Baton orzechowy
arachidowy w mlecznej czekoladzie 40 g
60,00zł/kg

Cena: 2,40 zł

PLN
1
3
E. Wedel Pierrot Baton orzechowy
5 5
5 1 E. Wedel Pierrot Baton orzechowy
Data przyd. 2026-11-09
5900749610933 5900749610933 Bakalland
Bakalland Ba! baton zbożowy 5 Bakalland Ba! baton zbożowy 5
Bakalland Ba! baton zbożowy 5
5 5
5 3 Bakalland Ba! baton zbożowy 5
Data przyd. 2027-05-30
5900749610995 5900749610995 Bakalland
Bakalland Ba! baton zbożowy Banan Bakalland Ba! baton zbożowy Banan
Bakalland Ba! baton zbożowy Banan
5 5
5 3 Bakalland Ba! baton zbożowy Banan
Data przyd. 2027-05-30
5900749610988 5900749610988 Bakalland
Bakalland Ba! baton zbożowy Bakalland Ba! baton zbożowy
Żurawina i pomarańcza 40 g
40,00zł/kg

Cena: 1,60 zł

PLN
1
6
Bakalland Ba! baton zbożowy
4 5
4.5 5 Bakalland Ba! baton zbożowy
Data przyd. 2027-05-30
5903453003633 5903453003633 Bio Ania
Bio Ania Wafle domowe bez dodatku Bio Ania Wafle domowe bez dodatku
cukrów BIO 190 g
68,37zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
3
Bio Ania Wafle domowe bez dodatku
5 5
5 2 Bio Ania Wafle domowe bez dodatku
Data przyd. 2027-04-01
5903453003640 5903453003640 Bio Ania
Bio Ania Wafle domowe z otrębami Bio Ania Wafle domowe z otrębami
bez dodatku cukrów BIO 190 g
66,95zł/kg

Cena: 12,72 zł

PLN
1
1
Bio Ania Wafle domowe z otrębami
4 5
4 3 Bio Ania Wafle domowe z otrębami
Data przyd. 2027-03-01
5903900362009 5903900362009 Biominki
Biominki Andruty Kakaowe BIO Biominki Andruty Kakaowe BIO
32 g
140,31zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
5
Biominki Andruty Kakaowe BIO
5 5
5 1 Biominki Andruty Kakaowe BIO
Data przyd. 2026-10-20
5904730012683 5904730012683 Biominki
Biominki Talarki gryczane BIO Biominki Talarki gryczane BIO
55 g
98,00zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-11-25
5000159557771 5000159557771 Bounty
Bounty Baton z nadzieniem kokosowym Bounty Baton z nadzieniem kokosowym
oblany czekoladą 57 g
72,46zł/kg

Cena: 4,13 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-02-14
4011800568016 4011800568016 Corny
Corny Big baton zbożowy z żurawiną Corny Big baton zbożowy z żurawiną
Data przydatności
2027-01-18
5907471411906 5907471411906 dr Gerard
Dr Gerard pryncypałki kokosowe Dr Gerard pryncypałki kokosowe
wafle z kremem 200 g
34,95zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
4
Dr Gerard pryncypałki kokosowe
5 5
5 1 Dr Gerard pryncypałki kokosowe
Data przyd. 2027-02-19
59032328 Pawełek
E. Wedel Pawełek deserowy advocat E. Wedel Pawełek deserowy advocat
45 g
69,78zł/kg

Cena: 3,14 zł

PLN
1
50
E. Wedel Pawełek deserowy advocat
4 5
4.5 17 E. Wedel Pawełek deserowy advocat
Data przyd. 2027-05-09
5901588402772 5901588402772 Wedel
E. Wedel WW Wafelki przekładane E. Wedel WW Wafelki przekładane
kremem orzechowym w mlecznej czekoladzie 45 g
72,00zł/kg

Cena: 3,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-03-21
5905999154084 5905999154084 Fiesta
Fiesta Wafelek kakaowy w Fiesta Wafelek kakaowy w
czekoladzie XXL 50 g
39,80zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
28
Data przydatności
2027-07-15
5905999154060 5905999154060 Fiesta
Fiesta Wafelek kokosowy w Fiesta Wafelek kokosowy w
czekoladzie mlecznej XXL 50 g
39,80zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-05-28
5900617047281 5900617047281 Sante
Go On Vitamin Baton kokosowy z Go On Vitamin Baton kokosowy z
l-karnityną magnezem i witaminami oblany mleczną 45 g
77,11zł/kg

Cena: 3,47 zł

PLN
1
21
Data przydatności
2027-03-23
5900394006495 5900394006495 Grześki
Grześki Mega Wafel w czekoladzie Grześki Mega Wafel w czekoladzie
48 g
48,54zł/kg

Cena: 2,33 zł

PLN
1
7
Grześki Mega Wafel w czekoladzie
4 5
4.5 11 Grześki Mega Wafel w czekoladzie
Data przyd. 2027-08-30
5900394006167 5900394006167 Grześki
Grześki wafel w czekoladzie Grześki wafel w czekoladzie
naturalnej 36 g
52,22zł/kg

Cena: 1,88 zł

PLN
1
164
Grześki wafel w czekoladzie
4 5
4.5 13 Grześki wafel w czekoladzie
Data przyd. 2027-06-30
5900394006556 5900394006556 Grześki
Grześki wafel bez czekolady Dziel Grześki wafel bez czekolady Dziel
na 6 - kakaowy 26 g
47,69zł/kg

Cena: 1,24 zł

PLN
1
68
Grześki wafel bez czekolady Dziel
5 5
5 3 Grześki wafel bez czekolady Dziel
Data przyd. 2027-01-31
5900394006570 5900394006570 Grześki
Grześki wafel przekładany kremem Grześki wafel przekładany kremem
kakaowym 34 g
40,00zł/kg

Cena: 1,36 zł

PLN
1
1
Grześki wafel przekładany kremem
5 5
5 2 Grześki wafel przekładany kremem
Data przyd. 2027-04-30
5900394006570 5900394006570 Grześki
Grześki wafel przekładany kremem Grześki wafel przekładany kremem
kakaowym 34 g
41,47zł/kg

Cena: 1,41 zł

PLN
1
71
Grześki wafel przekładany kremem
5 5
5 2 Grześki wafel przekładany kremem
Data przyd. 2027-07-30
8584004042119 8584004042119 Góralki
Góralki czekoladowe wafelek Góralki czekoladowe wafelek
w polewie kakaowej z nadzieniem 45 g
40,44zł/kg

Cena: 1,82 zł

PLN
1
66
Góralki czekoladowe wafelek
5 5
5 2 Góralki czekoladowe wafelek
Data przyd. 2027-06-20
8584004042065 8584004042065 Góralki
Góralki kokosowe Wafelek Góralki kokosowe Wafelek
w polewie kakaowej z nadzieniem 45 g
44,22zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
18
Góralki kokosowe Wafelek
5 5
5 1 Góralki kokosowe Wafelek
Data przyd. 2027-05-04
8584004042089 8584004042089 Góralki
Góralki mleczne wafelek w polewie Góralki mleczne wafelek w polewie
kakaowej z nadzieniem 45 g
40,44zł/kg

Cena: 1,82 zł

PLN
1
13
Góralki mleczne wafelek w polewie
4 5
4.5 6 Góralki mleczne wafelek w polewie
Data przyd. 2027-04-29
5900352001555 5900352001555 Jutrzenka
Jutrzenka Familijne Wafle kakaowe Jutrzenka Familijne Wafle kakaowe
180 g
23,50zł/kg

Cena: 4,23 zł

PLN
1
25
Jutrzenka Familijne Wafle kakaowe
5 5
5 6 Jutrzenka Familijne Wafle kakaowe
Data przyd. 2027-07-30
5900352002514 5900352002514 Jutrzenka
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
orzechowe 180 g
23,39zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
21
Jutrzenka Familijne Wafle
4 5
4.5 14 Jutrzenka Familijne Wafle
Data przyd. 2027-08-30
5900352001883 5900352001883 Jutrzenka
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
śmietankowe 180 g
23,72zł/kg

Cena: 4,27 zł

PLN
1
21
Jutrzenka Familijne Wafle
4 5
4.5 8 Jutrzenka Familijne Wafle
Data przyd. 2027-07-30
5900352001883 5900352001883 Jutrzenka
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
śmietankowe 180 g
23,94zł/kg

Cena: 4,31 zł

PLN
1
15
Jutrzenka Familijne Wafle
4 5
4.5 8 Jutrzenka Familijne Wafle
Data przyd. 2027-08-30
5900352006284 5900352006284 Jutrzenka
Jutrzenka Wafle Familijne o smaku Jutrzenka Wafle Familijne o smaku
cytrynowym 180 g
24,89zł/kg

Cena: 4,48 zł

PLN
1
30
Jutrzenka Wafle Familijne o smaku
5 5
5 7 Jutrzenka Wafle Familijne o smaku
Data przyd. 2027-07-30
5900352004266 5900352004266 Jutrzenka
Jutrzenka Wafle Familijne o smaku Jutrzenka Wafle Familijne o smaku
kokosowym 180 g
24,72zł/kg

Cena: 4,45 zł

PLN
1
22
Jutrzenka Wafle Familijne o smaku
4 5
4.5 11 Jutrzenka Wafle Familijne o smaku
Data przyd. 2027-06-30
5900352000688 5900352000688 Jutrzenka
Jutrzenka Wafle Familijne o smaku Jutrzenka Wafle Familijne o smaku
truskawkowo- śmietankowym 180 g
24,39zł/kg

Cena: 4,39 zł

PLN
1
21
Jutrzenka Wafle Familijne o smaku
4 5
4.5 9 Jutrzenka Wafle Familijne o smaku
Data przyd. 2027-07-30
5900352000480 5900352000480 Jutrzenka
Jutrzenka wafle familijne Jutrzenka wafle familijne
kakaowo-śmietankowym 180 g
26,06zł/kg

Cena: 4,69 zł

PLN
1
10
Jutrzenka wafle familijne
4 5
4.5 10 Jutrzenka wafle familijne
Data przyd. 2027-07-30
80052760 Kinder
Kinder Bueno baton Kinder Bueno baton
Kinder Bueno baton
5 5
5 8 Kinder Bueno baton
Data przyd. 2027-01-31
80761761 Kinder
Kinder Bueno baton white Kinder Bueno baton white
Kinder Bueno baton white
4 5
4.5 7 Kinder Bueno baton white
Data przyd. 2026-12-30
40144665 Knoppers
Knoppers Jogurt Wafelek mleczno Knoppers Jogurt Wafelek mleczno
jogurtowy 25 g
70,80zł/kg

Cena: 1,77 zł

PLN
1
27
Data przydatności
2027-08-01
40144627 Knoppers
Knoppers Peanut Wafelek mleczno Knoppers Peanut Wafelek mleczno
orzeszkowy 25 g
70,80zł/kg

Cena: 1,77 zł

PLN
1
21
Knoppers Peanut Wafelek mleczno
5 5
5 2 Knoppers Peanut Wafelek mleczno
Data przyd. 2027-07-01
40144382 Knoppers
Knoppers wafelek Knoppers wafelek
Knoppers wafelek
5 5
5 2 Knoppers wafelek
Data przyd. 2027-01-11
5900056012932 5900056012932 Kopernik
Kopernik Wafel teatralny classic Kopernik Wafel teatralny classic
Kopernik Wafel teatralny classic
5 5
5 4 Kopernik Wafel teatralny classic
Data przyd. 2027-07-31
5906747176457 5906747176457 Kupiec
Kupiec Wafle Suche Podpłomyki Kupiec Wafle Suche Podpłomyki
z cukrem 8 sztuk 70 g
65,57zł/kg

Cena: 4,59 zł

PLN
1
2
Kupiec Wafle Suche Podpłomyki
5 5
5 1 Kupiec Wafle Suche Podpłomyki
Data przyd. 2027-05-31
5906747176464 5906747176464 Kupiec
Kupiec Wafle suche podpłomyki bez Kupiec Wafle suche podpłomyki bez
dodatku cukru 70 g
68,57zł/kg

Cena: 4,80 zł

PLN
1
13
Kupiec Wafle suche podpłomyki bez
5 5
5 1 Kupiec Wafle suche podpłomyki bez
Data przyd. 2027-06-30
5900951311321 5900951311321 Mars
Mars Baton z nugatowym nadzieniem Mars Baton z nugatowym nadzieniem
oblany karmelem i czekoladą 51 g
70,39zł/kg

Cena: 3,59 zł

PLN
1
39
Data przydatności
2027-03-21
5907713374013 5907713374013 Me gusto
Me Gusto Wafelek z kremem Me Gusto Wafelek z kremem
arachidowym i solą bez dodatku cukru BIO 30 g
156,33zł/kg

Cena: 4,69 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-15
5907713374006 5907713374006 Me gusto
Me Gusto Wafelek z kremem Me Gusto Wafelek z kremem
kakaowo - orzechowym słodzony daktylami BIO 30 g
156,33zł/kg

Cena: 4,69 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-02
5000159604819 5000159604819 Milky Way
MilkyWay Batonik z mlecznej MilkyWay Batonik z mlecznej
czekolady z puszystym nadzieniem 21.5 g
133,81zł/kg

Cena: 2,81 zł

PLN
1
48
Data przydatności
2027-05-16
7613036699235 7613036699235 Princessa
Nestle Princessa intense wafel Nestle Princessa intense wafel
z kremem arachidowym 31 g
76,13zł/kg

Cena: 2,36 zł

PLN
1
11
Nestle Princessa intense wafel
5 5
5 2 Nestle Princessa intense wafel
Data przyd. 2027-03-30
59011194 Pawełek
Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
Pawełek baton toffi
4 5
4.5 5 Pawełek baton toffi
Data przyd. 2027-02-26
59025603 Pawełek
Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
Pawełek baton śmietankowy
5 5
5 7 Pawełek baton śmietankowy
Data przyd. 2027-02-25
59025603 Pawełek
Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
45 g
73,78zł/kg

Cena: 3,32 zł

PLN
1
24
Pawełek baton śmietankowy
5 5
5 7 Pawełek baton śmietankowy
Data przyd. 2027-05-26
7622202314698 7622202314698 Prince Polo
Prince Polo Wafelek Classic XXL Prince Polo Wafelek Classic XXL
45 g
57,56zł/kg

Cena: 2,59 zł

PLN
1
44
Data przydatności
2027-02-16
7622210310361 7622210310361 Prince Polo
Prince Polo wafelek classic Prince Polo wafelek classic
Prince Polo wafelek classic
4 5
4.5 13 Prince Polo wafelek classic
Data przyd. 2027-05-18
8445291034761 8445291034761 Princessa
Princessa Longa Wafel przekładany Princessa Longa Wafel przekładany
kremem kokosowym oblany białą polewą 40 g
60,75zł/kg

Cena: 2,43 zł

PLN
1
14
Princessa Longa Wafel przekładany
5 5
5 1 Princessa Longa Wafel przekładany
Data przyd. 2027-02-28
8445291115903 8445291115903 Princessa
Princessa Longa Wafel przekładany Princessa Longa Wafel przekładany
kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą 40 g
58,25zł/kg

Cena: 2,33 zł

PLN
1
6
Princessa Longa Wafel przekładany
3 5
3.5 2 Princessa Longa Wafel przekładany
Data przyd. 2027-03-30
8445291115828 8445291115828 Princessa
Princessa Longa Wafel przekładany Princessa Longa Wafel przekładany
kremem orzechowym oblany mleczną czekoladą 40 g
60,75zł/kg

Cena: 2,43 zł

PLN
1
27
Princessa Longa Wafel przekładany
5 5
5 2 Princessa Longa Wafel przekładany
Data przyd. 2027-02-28
5900617034878 5900617034878 Sante
Sante Baton zbożowy Smart Team Sante Baton zbożowy Smart Team
25 g
79,60zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2027-04-20
5900617015938 5900617015938 Sante
Sante Crunchy Baton bananowy Sante Crunchy Baton bananowy
podlany czekoladą 40 g
56,25zł/kg

Cena: 2,25 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-01-20
5900617015976 5900617015976 Sante
Sante Crunchy baton zbożowy Sante Crunchy baton zbożowy
musli z suszonymi śliwkami podlany polewą 40 g
49,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-04-03
5900617047304 5900617047304 Sante
Sante Go On Baton Energy Sante Go On Baton Energy
z orzeszkami arachidowymi i karmelem 45 g
77,11zł/kg

Cena: 3,47 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-03-31
5900617033840 5900617033840 Sante
Sante Green Tree Baton granola Sante Green Tree Baton granola
owsiany z czekoladą 40 g
64,00zł/kg

Cena: 2,56 zł

PLN
1
31
Data przydatności
2026-11-28
5900617036377 5900617036377 Sante
Sante RAW Baton bananowo - kakaowy Sante RAW Baton bananowo - kakaowy
35 g
72,00zł/kg

Cena: 2,52 zł

PLN
1
50
Data przydatności
2027-02-16
5900617036391 5900617036391 Sante
Sante RAW Baton orzechowy z chia Sante RAW Baton orzechowy z chia
35 g
66,29zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-01-28
5900617036391 5900617036391 Sante
Sante RAW Baton orzechowy z chia Sante RAW Baton orzechowy z chia
35 g
67,71zł/kg

Cena: 2,37 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-03-02
5900951311505 5900951311505 Snickers
Snickers Baton z nadzieniem Snickers Baton z nadzieniem
i orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie 50 g
70,60zł/kg

Cena: 3,53 zł

PLN
1
40
Snickers Baton z nadzieniem
5 5
5 1 Snickers Baton z nadzieniem
Data przyd. 2027-06-13
5900951310973 5900951310973 Snickers
Snickers Baton z nadzieniem Snickers Baton z nadzieniem
i orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie 75 g
61,33zł/kg

Cena: 4,60 zł

PLN
1
20
Snickers Baton z nadzieniem
5 5
5 1 Snickers Baton z nadzieniem
Data przyd. 2027-06-13
5902180640111 5902180640111 Sonko
Sonko Lekkie wafelki 3 ziarna Sonko Lekkie wafelki 3 ziarna
w mlecznej czekoladzie 36 g
138,61zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-05-31
5902180630112 5902180630112 Sonko
Sonko Lekkie wafelki pełnoziarniste Sonko Lekkie wafelki pełnoziarniste
w gorzkiej czekoladzie 36 g
138,61zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-05-12
5900102000142 5900102000142 Wawel
Wawel Danusia Klasyczna deserowa Wawel Danusia Klasyczna deserowa
czekoladka nadziewana 38 g
97,89zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
30
Wawel Danusia Klasyczna deserowa
5 5
5 5 Wawel Danusia Klasyczna deserowa
Data przyd. 2027-05-30
5905436797010 5905436797010 Wisła
Wisła Baton Sękacz kakaowy Wisła Baton Sękacz kakaowy
Wisła Baton Sękacz kakaowy
4 5
4 13 Wisła Baton Sękacz kakaowy
Data przyd. 2027-01-30
5905436797034 5905436797034 Wisła
Wisła Baton Sękacz orzechowy Wisła Baton Sękacz orzechowy
Wisła Baton Sękacz orzechowy
4 5
4 10 Wisła Baton Sękacz orzechowy
Data przyd. 2027-01-08
5905082013090 5905082013090 Wolność
Wolność Marcepanowy baton Wolność Marcepanowy baton
w czekoladzie 90 g
55,44zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
10
Wolność Marcepanowy baton
5 5
5 3 Wolność Marcepanowy baton
Data przyd. 2026-11-27
 
pomińciastka
marka:
5900437081007 5900437081007 Dr. Oetker
P R Z E C E N A -10%
Dr. Oetker Babeczki z płatkami Dr. Oetker Babeczki z płatkami
czekolady 300 g
27,33zł/kg

Cena: 8,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-31
5901414203146 5901414203146 Krakuski
P R Z E C E N A -10%
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
malinową w czekoladzie 144 g
47,50zł/kg

Cena: 6,84 zł

PLN
1
4
Krakuski Paluszki z galaretką
4 5
4 3 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-01-06
8009004800496 8009004800496 Alce Nero
Alce Nero Herbatniki musli BIO Alce Nero Herbatniki musli BIO
Data przydatności
2027-04-15
8009004901308 8009004901308 Alce Nero
Alce Nero Herbatniki orkiszowe Alce Nero Herbatniki orkiszowe
z gorzką czekoladą fair trade BIO 28 g
213,93zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
2
Alce Nero Herbatniki orkiszowe
5 5
5 3 Alce Nero Herbatniki orkiszowe
Data przyd. 2027-07-08
8009004901292 8009004901292 Alce Nero
Alce Nero Herbatniki orkiszowe z Alce Nero Herbatniki orkiszowe z
mleczną czekoladą fair trade BIO 28 g
213,93zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Alce Nero Herbatniki orkiszowe z
5 5
5 1 Alce Nero Herbatniki orkiszowe z
Data przyd. 2027-02-09
8009004800151 8009004800151 Alce Nero
Alce Nero herbatniki Mleczne Alce Nero herbatniki Mleczne
BIO
Alce Nero herbatniki Mleczne Alce Nero herbatniki Mleczne
350 g
54,57zł/kg

Cena: 19,10 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-04-02
8009004800175 8009004800175 Alce Nero
Alce Nero herbatniki Alce Nero herbatniki
Pełnoziarniste 350 g
48,54zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Alce Nero herbatniki
5 5
5 1 Alce Nero herbatniki
Data przyd. 2027-01-24
8588000001712 8588000001712 Andante
Andante Biszkopty Typu Ladyfingers Andante Biszkopty Typu Ladyfingers
220 g
35,41zł/kg

Cena: 7,79 zł

PLN
1
7
Andante Biszkopty Typu Ladyfingers
5 5
5 3 Andante Biszkopty Typu Ladyfingers
Data przyd. 2026-12-24
8588000001637 8588000001637 Andante
Andante Mini biszkopty Andante Mini biszkopty
120 g
33,25zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
6
Andante Mini biszkopty
5 5
5 5 Andante Mini biszkopty
Data przyd. 2027-02-26
8588000001637 8588000001637 Andante
Andante Mini biszkopty Andante Mini biszkopty
120 g
34,25zł/kg

Cena: 4,11 zł

PLN
1
21
Andante Mini biszkopty
5 5
5 5 Andante Mini biszkopty
Data przyd. 2027-04-21
5906395586806 5906395586806 Apetitki
Apetitki Biszkopty Apetitki Biszkopty
Apetitki Biszkopty
5 5
5 2 Apetitki Biszkopty
Data przyd. 2027-04-13
5906395586806 5906395586806 Apetitki
Apetitki Biszkopty Apetitki Biszkopty
150 g
28,93zł/kg

Cena: 4,34 zł

PLN
1
12
Apetitki Biszkopty
5 5
5 2 Apetitki Biszkopty
Data przyd. 2027-05-06
5906395586202 5906395586202 Apetitki
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
kakaowe 200 g
24,25zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
20
Apetitki Petit Beurre Herbatniki
5 5
5 2 Apetitki Petit Beurre Herbatniki
Data przyd. 2027-09-10
5906395586127 5906395586127 Apetitki
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
Apetitki Petit Beurre Herbatniki
5 5
5 1 Apetitki Petit Beurre Herbatniki
Data przyd. 2027-04-16
5906395586127 5906395586127 Apetitki
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
100 g
23,80zł/kg

Cena: 2,38 zł

PLN
1
38
Apetitki Petit Beurre Herbatniki
5 5
5 1 Apetitki Petit Beurre Herbatniki
Data przyd. 2027-07-28
5904722280267 5904722280267 Apetitki
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
black 200 g
24,25zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
15
Apetitki Petit Beurre Herbatniki
5 5
5 2 Apetitki Petit Beurre Herbatniki
Data przyd. 2027-06-30
5906395586714 5906395586714 Apetitki
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
maślane 200 g
24,25zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
2
Apetitki Petit Beurre Herbatniki
5 5
5 1 Apetitki Petit Beurre Herbatniki
Data przyd. 2027-08-19
5901414204495 5901414204495 Bahlsen
Bahlsen Krakuski herbatniki Bahlsen Krakuski herbatniki
kakaowe 163 g
29,94zł/kg

Cena: 4,88 zł

PLN
1
29
Bahlsen Krakuski herbatniki
4 5
4.5 4 Bahlsen Krakuski herbatniki
Data przyd. 2027-03-23
7622210194961 7622210194961 Belvita
Belvita Breakfast Ciastka zbożowe Belvita Breakfast Ciastka zbożowe
z miodem,orzechami laskowymi i kawałkami 300 g
36,63zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Belvita Breakfast Ciastka zbożowe
5 5
5 1 Belvita Breakfast Ciastka zbożowe
Data przyd. 2027-04-30
7622210194961 7622210194961 Belvita
Belvita Breakfast Ciastka zbożowe Belvita Breakfast Ciastka zbożowe
z miodem,orzechami laskowymi i kawałkami 300 g
37,00zł/kg

Cena: 11,10 zł

PLN
1
9
Belvita Breakfast Ciastka zbożowe
5 5
5 1 Belvita Breakfast Ciastka zbożowe
Data przyd. 2027-05-31
7622210289995 7622210289995 Belvita
Belvita Ciastka zbożowe z musli Belvita Ciastka zbożowe z musli
300 g
36,63zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
10
Belvita Ciastka zbożowe z musli
5 5
5 3 Belvita Ciastka zbożowe z musli
Data przyd. 2027-04-30
7622210025791 7622210025791 Belvita
Belvita ciastka zbożowe 5 zbóż Belvita ciastka zbożowe 5 zbóż
+ mleko 300 g
35,97zł/kg

Cena: 10,79 zł

PLN
1
5
Belvita ciastka zbożowe 5 zbóż
5 5
5 3 Belvita ciastka zbożowe 5 zbóż
Data przyd. 2027-03-31
7622300443269 7622300443269 Belvita
Belvita ciastka zbożowe kakaowe Belvita ciastka zbożowe kakaowe
z kawałkami czekolady 300 g
35,83zł/kg

Cena: 10,75 zł

PLN
1
8
Belvita ciastka zbożowe kakaowe
5 5
5 1 Belvita ciastka zbożowe kakaowe
Data przyd. 2027-04-30
5903453005392 5903453005392 Bio Ania
Bio Ania Ciastka kakaowe mini Bio Ania Ciastka kakaowe mini
jungle BIO 100 g
56,00zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
3
Bio Ania Ciastka kakaowe mini
5 5
5 2 Bio Ania Ciastka kakaowe mini
Data przyd. 2027-07-30
5903453004005 5903453004005 Bio Ania
Bio Ania Grunchy orkiszowe 4 Bio Ania Grunchy orkiszowe 4
płatki z pełnego ziarna BIO 180 g
59,89zł/kg

Cena: 10,78 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-31
5903453005415 5903453005415 Bio Ania
Bio Ania Herbatniki okrągłe BIO Bio Ania Herbatniki okrągłe BIO
100 g
62,70zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
6
Bio Ania Herbatniki okrągłe BIO
5 5
5 1 Bio Ania Herbatniki okrągłe BIO
Data przyd. 2027-04-30
5903453005422 5903453005422 Bio Ania
Bio Ania Herbatniki prostokątne Bio Ania Herbatniki prostokątne
BIO 100 g
62,70zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-30
5903453003039 5903453003039 Bio Ania
Bio Ania Pałeczki ptysiowe Bio Ania Pałeczki ptysiowe
bez dodatku cukru BIO 70 g
136,14zł/kg

Cena: 9,53 zł

PLN
1
3
Bio Ania Pałeczki ptysiowe
4 5
4 3 Bio Ania Pałeczki ptysiowe
Data przyd. 2027-05-30
5903453005040 5903453005040 Ania
Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO
100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO
4 5
4.5 3 Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO
Data przyd. 2027-08-30
5903453002889 5903453002889 Bio Ania
Bio Ania ciasteczka owsiane Bio Ania ciasteczka owsiane
naturalne bez dodatku cukru BIO 150 g
70,27zł/kg

Cena: 10,54 zł

PLN
1
1
Bio Ania ciasteczka owsiane
5 5
5 1 Bio Ania ciasteczka owsiane
Data przyd. 2027-04-30
5901228010527 5901228010527 Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE
waniliowe 120 g
40,42zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-12-18
5901228012699 5901228012699 Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne
Deserowe czekoladowe 180 g
31,67zł/kg

Cena: 5,70 zł

PLN
1
6
Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne
5 5
5 2 Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne
Data przyd. 2027-03-06
5901228011456 5901228011456 Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Mieszanka Letnia Cukry Nyskie Mieszanka Letnia
Cukry Nyskie Mieszanka Letnia
5 5
5 2 Cukry Nyskie Mieszanka Letnia
Data przyd. 2027-02-01
5901228010985 5901228010985 Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki Blacky 200 g
31,35zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-15
5901228010756 5901228010756 Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki kakaowe 200 g
29,95zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-07-31
5901228011302 5901228011302 Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki pełnoziorniste 200 g
29,95zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Cukry Nyskie Petit Beurre
5 5
5 4 Cukry Nyskie Petit Beurre
Data przyd. 2027-02-18
5901228011302 5901228011302 Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki pełnoziorniste 200 g
31,45zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
2
Cukry Nyskie Petit Beurre
5 5
5 4 Cukry Nyskie Petit Beurre
Data przyd. 2027-07-31
5906747318130 5906747318130 Delicje
Delicje Szampańskie Malinowe Delicje Szampańskie Malinowe
Data przydatności
2027-01-24
5906747308612 5906747308612 Delicje
Delicje Szampańskie Wiśniowe Delicje Szampańskie Wiśniowe
294 g
35,37zł/kg

Cena: 10,40 zł

PLN
1
12
Delicje Szampańskie Wiśniowe
5 5
5 4 Delicje Szampańskie Wiśniowe
Data przyd. 2027-01-26
5906747308582 5906747308582 Delicje
Delicje Szampańskie Pomarańczowe Delicje Szampańskie Pomarańczowe
294 g
36,63zł/kg

Cena: 10,77 zł

PLN
1
19
Delicje Szampańskie Pomarańczowe
5 5
5 2 Delicje Szampańskie Pomarańczowe
Data przyd. 2026-12-26
5907471419872 5907471419872 dr Gerard
Dr. Gerard Pryncypałki Black&White Dr. Gerard Pryncypałki Black&White
Dr. Gerard Pryncypałki Black&White
5 5
5 2 Dr. Gerard Pryncypałki Black&White
Data przyd. 2026-12-17
5905999151069 5905999151069 Fiesta
Fiesta Rogal croissant orzechowy Fiesta Rogal croissant orzechowy
60 g
35,33zł/kg

Cena: 2,12 zł

PLN
1
24
Data przydatności
2027-01-07
5905999151069 5905999151069 Fiesta
Fiesta Rogal croissant orzechowy Fiesta Rogal croissant orzechowy
60 g
36,00zł/kg

Cena: 2,16 zł

PLN
1
18
Data przydatności
2027-01-30
5901414203467 5901414203467 Bahlsen
Hit Bahlsen markizy czekoladowe Hit Bahlsen markizy czekoladowe
220 g
25,82zł/kg

Cena: 5,68 zł

PLN
1
29
Hit Bahlsen markizy czekoladowe
4 5
4.5 8 Hit Bahlsen markizy czekoladowe
Data przyd. 2027-03-16
5901414203498 5901414203498 Bahlsen
Hit Bahlsen markizy o smaku Hit Bahlsen markizy o smaku
kokosowym 220 g
27,23zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
13
Hit Bahlsen markizy o smaku
4 5
4.5 7 Hit Bahlsen markizy o smaku
Data przyd. 2027-06-19
5901414203474 5901414203474 Bahlsen
Hit Bahlsen markizy orzechowe Hit Bahlsen markizy orzechowe
Hit Bahlsen markizy orzechowe
4 5
4.5 8 Hit Bahlsen markizy orzechowe
Data przyd. 2027-07-01
7640161875524 7640161875524 Holle
Holle Herbatniki orkiszowe demeter Holle Herbatniki orkiszowe demeter
BIO po 8. miesiącu 150 g
99,93zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-21
5900352004044 5900352004044 Jeżyki
Jeżyki Ciastka kokosowe Jeżyki Ciastka kokosowe
Jeżyki Ciastka kokosowe
5 5
5 5 Jeżyki Ciastka kokosowe
Data przyd. 2027-07-30
5900352002361 5900352002361 Jeżyki
Jeżyki ciastka klasyczne Jeżyki ciastka klasyczne
Jeżyki ciastka klasyczne
5 5
5 6 Jeżyki ciastka klasyczne
Data przyd. 2027-03-30
5901414204471 5901414204471 Bahlsen
Krakuski Deserowe Herbatniki Krakuski Deserowe Herbatniki
z cukrem 200 g
26,50zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
9
Krakuski Deserowe Herbatniki
4 5
4 7 Krakuski Deserowe Herbatniki
Data przyd. 2027-04-25
5901414204518 5901414204518 Bahlsen
Krakuski Florianki Herbatniki Krakuski Florianki Herbatniki
w czekoladzie mlecznej z dodatkiem mąki 171 g
43,92zł/kg

Cena: 7,51 zł

PLN
1
16
Krakuski Florianki Herbatniki
4 5
4 1 Krakuski Florianki Herbatniki
Data przyd. 2027-04-06
5901414204488 5901414204488 Bahlsen
Krakuski Herbatniki kokosowe Krakuski Herbatniki kokosowe
Krakuski Herbatniki kokosowe
5 5
5 3 Krakuski Herbatniki kokosowe
Data przyd. 2027-04-17
5901414204457 5901414204457 Bahlsen
Krakuski Herbatniki o smaku Krakuski Herbatniki o smaku
maślanym 201 g
24,83zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
17
Krakuski Herbatniki o smaku
5 5
5 2 Krakuski Herbatniki o smaku
Data przyd. 2027-05-15
5901414203146 5901414203146 Krakuski
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
malinową w czekoladzie 144 g
52,78zł/kg

Cena: 7,60 zł

PLN
1
36
Krakuski Paluszki z galaretką
4 5
4 3 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-04-19
5901414203122 5901414203122 Krakuski
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
pomarańczową w czekoladzie 144 g
58,13zł/kg

Cena: 8,37 zł

PLN
1
3
Krakuski Paluszki z galaretką
2 5
2.5 2 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-01-27
5901414203122 5901414203122 Krakuski
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
pomarańczową w czekoladzie 144 g
61,04zł/kg

Cena: 8,79 zł

PLN
1
2
Krakuski Paluszki z galaretką
2 5
2.5 2 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-04-19
5901414203139 5901414203139 Krakuski
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
wiśniową w czekoladzie 144 g
58,68zł/kg

Cena: 8,45 zł

PLN
1
23
Krakuski Paluszki z galaretką
5 5
5 2 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-04-03
5901414202415 5901414202415 Krakuski
Krakuski Petit Beurre Herbatniki Krakuski Petit Beurre Herbatniki
220 g
20,86zł/kg

Cena: 4,59 zł

PLN
1
28
Krakuski Petit Beurre Herbatniki
4 5
4.5 13 Krakuski Petit Beurre Herbatniki
Data przyd. 2027-03-22
5901414204525 5901414204525 Bahlsen
Krakuski Serduszka Herbatniki Krakuski Serduszka Herbatniki
z dodatkiem masła w czekoladzie mlecznej 171 g
49,53zł/kg

Cena: 8,47 zł

PLN
1
19
Krakuski Serduszka Herbatniki
5 5
5 3 Krakuski Serduszka Herbatniki
Data przyd. 2027-01-25
5901414204464 5901414204464 Bahlsen
Krakuski Zbożowe Herbatniki Krakuski Zbożowe Herbatniki
z płatkami owsianymi 201 g
25,52zł/kg

Cena: 5,13 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-02-16
5901414204464 5901414204464 Bahlsen
Krakuski Zbożowe Herbatniki Krakuski Zbożowe Herbatniki
z płatkami owsianymi 201 g
26,02zł/kg

Cena: 5,23 zł

PLN
1
21
Data przydatności
2027-03-15
7622210083906 7622210083906 LU
LU Petitki Lubisie miś LU Petitki Lubisie miś
truskawkowy 30 g
63,00zł/kg

Cena: 1,89 zł

PLN
1
11
LU Petitki Lubisie miś
5 5
5 7 LU Petitki Lubisie miś
Data przyd. 2026-12-15
5900697030241 5900697030241 Mamut
Mamut Biszkopty Wrocławskie Mamut Biszkopty Wrocławskie
120 g
38,67zł/kg

Cena: 4,64 zł

PLN
1
6
Mamut Biszkopty Wrocławskie
5 5
5 1 Mamut Biszkopty Wrocławskie
Data przyd. 2026-12-03
7622210403919 7622210403919 Milka
Milka Choco Grains Ciastka Milka Choco Grains Ciastka
z płatkami owsianymi oblane czekoladą mleczną 126 g
50,40zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
10
Milka Choco Grains Ciastka
4 5
4.5 2 Milka Choco Grains Ciastka
Data przyd. 2027-03-11
5906747312107 5906747312107 Milka
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
135 g
42,96zł/kg

Cena: 5,80 zł

PLN
1
30
Milka Pieguski ciastka z czekoladą
5 5
5 4 Milka Pieguski ciastka z czekoladą
Data przyd. 2027-03-27
5906747312107 5906747312107 Milka
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
135 g
43,41zł/kg

Cena: 5,86 zł

PLN
1
1
Milka Pieguski ciastka z czekoladą
5 5
5 4 Milka Pieguski ciastka z czekoladą
Data przyd. 2027-04-19
5906747312138 5906747312138 Milka
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
i orzechami 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Milka Pieguski ciastka z czekoladą
5 5
5 2 Milka Pieguski ciastka z czekoladą
Data przyd. 2027-04-28
5906747312169 5906747312169 Milka
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
i rodzynkami 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
10
Milka Pieguski ciastka z czekoladą
4 5
4.5 8 Milka Pieguski ciastka z czekoladą
Data przyd. 2027-04-19
5906747309688 5906747309688 LU
Petitki Lubisie czekoladowe Petitki Lubisie czekoladowe
Petitki Lubisie czekoladowe
5 5
5 6 Petitki Lubisie czekoladowe
Data przyd. 2027-02-24
5906747314842 5906747314842 Petitki
Petitki Lubisie mleczne Petitki Lubisie mleczne
Petitki Lubisie mleczne
5 5
5 4 Petitki Lubisie mleczne
Data przyd. 2026-12-21
7610058207271 7610058207271 Roland
Roland Twisty z ciasta francuskiego Roland Twisty z ciasta francuskiego
z masłem i solą 100 g
87,00zł/kg

Cena: 8,70 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-02-01
7622201749163 7622201749163 San
San Holenderskie Herbatniki San Holenderskie Herbatniki
półsłodkie oblane czekoladą mleczną 170 g
37,29zł/kg

Cena: 6,34 zł

PLN
1
8
San Holenderskie Herbatniki
4 5
4.5 2 San Holenderskie Herbatniki
Data przyd. 2027-05-05
7622201749132 7622201749132 San
San Holenderskie Herbatniki San Holenderskie Herbatniki
półsłodkie 150 g
27,80zł/kg

Cena: 4,17 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-07-08
7622201692278 7622201692278 San
San Petitki biszkopty San Petitki biszkopty
San Petitki biszkopty
5 5
5 3 San Petitki biszkopty
Data przyd. 2026-12-28
7622300644574 7622300644574 San
San Łakotki ciastka deserowe San Łakotki ciastka deserowe
z cukrem 168 g
33,21zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
20
San Łakotki ciastka deserowe
4 5
4 6 San Łakotki ciastka deserowe
Data przyd. 2027-05-23
7622300644598 7622300644598 San
San Łakotki ciastka kakaowe San Łakotki ciastka kakaowe
168 g
33,69zł/kg

Cena: 5,66 zł

PLN
1
18
San Łakotki ciastka kakaowe
5 5
5 5 San Łakotki ciastka kakaowe
Data przyd. 2027-02-17
7622300644611 7622300644611 San
San Łakotki ciastka kokosowe San Łakotki ciastka kokosowe
168 g
33,15zł/kg

Cena: 5,57 zł

PLN
1
12
San Łakotki ciastka kokosowe
5 5
5 4 San Łakotki ciastka kokosowe
Data przyd. 2027-02-03
7622300644635 7622300644635 San
San Łakotki ciastka maślane San Łakotki ciastka maślane
Data przydatności
2027-03-31
5900617011121 5900617011121 Sante
Sante ciasteczka owsiane kakaowe Sante ciasteczka owsiane kakaowe
Sante ciasteczka owsiane kakaowe
4 5
4 1 Sante ciasteczka owsiane kakaowe
Data przyd. 2027-02-06
5900617011138 5900617011138 Sante
Sante ciasteczka owsiane naturalne Sante ciasteczka owsiane naturalne
138 g
39,71zł/kg

Cena: 5,48 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2027-01-27
5900617011145 5900617011145 Sante
Sante ciasteczka owsiane Sante ciasteczka owsiane
z żurawiną 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
8
Sante ciasteczka owsiane
5 5
5 1 Sante ciasteczka owsiane
Data przyd. 2027-01-17
5900617011145 5900617011145 Sante
Sante ciasteczka owsiane Sante ciasteczka owsiane
z żurawiną 135 g
44,81zł/kg

Cena: 6,05 zł

PLN
1
5
Sante ciasteczka owsiane
5 5
5 1 Sante ciasteczka owsiane
Data przyd. 2027-02-05
5907471408685 5907471408685 dr Gerard
dr Gerard Herbatniki z polewą dr Gerard Herbatniki z polewą
kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 160 g
39,06zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-07-05
5907471442597 5907471442597 dr Gerard
dr Gerard Mafijne Black Herbatniki dr Gerard Mafijne Black Herbatniki
kakaowe z kremem o smaku śmietankowym 216 g
29,35zł/kg

Cena: 6,34 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-06-29
5907471443785 5907471443785 dr Gerard
dr Gerard Mafijne Duo Herbatniki dr Gerard Mafijne Duo Herbatniki
kakaowe z kremem o smaku śmietankowym i kremem 216 g
25,97zł/kg

Cena: 5,61 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-04-15
5907471414341 5907471414341 dr Gerard
dr Gerard Magic Duet choco dr Gerard Magic Duet choco
herbatniki z kremem czekoladowym 185 g
30,27zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-03-08
5906372278045 5906372278045 dr Gerard
dr Gerard Pałeczki kremowe dr Gerard Pałeczki kremowe
morelowy smak 170 g
37,12zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-04-01
 
pomińpierniki
5900056012857 5900056012857 Kopernik
Kopernik Całuski pierniki lukrowane Kopernik Całuski pierniki lukrowane
z nadzieniem o smaku śliwkowym 140 g
31,29zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
6
Kopernik Całuski pierniki lukrowane
4 5
4.5 8 Kopernik Całuski pierniki lukrowane
Data przyd. 2027-03-30
5900056012758 5900056012758 Kopernik
Kopernik Katarzynki pierniki w Kopernik Katarzynki pierniki w
czekoladzie 56 g
73,39zł/kg

Cena: 4,11 zł

PLN
1
24
Kopernik Katarzynki pierniki w
4 5
4.5 7 Kopernik Katarzynki pierniki w
Data przyd. 2027-03-30
5900056012758 5900056012758 Kopernik
Kopernik Katarzynki pierniki w Kopernik Katarzynki pierniki w
czekoladzie 56 g
75,54zł/kg

Cena: 4,23 zł

PLN
1
65
Kopernik Katarzynki pierniki w
4 5
4.5 7 Kopernik Katarzynki pierniki w
Data przyd. 2027-05-30
5900056008447 5900056008447 Kopernik
Kopernik Pierniczki nadziewane Kopernik Pierniczki nadziewane
o smaku śliwkowym w czekoladzie 150 g
57,53zł/kg

Cena: 8,63 zł

PLN
1
3
Kopernik Pierniczki nadziewane
4 5
4.5 6 Kopernik Pierniczki nadziewane
Data przyd. 2027-02-28
5900056012819 5900056012819 Kopernik
Kopernik Uszatki pierniki lukrowane Kopernik Uszatki pierniki lukrowane
Kopernik Uszatki pierniki lukrowane
4 5
4 8 Kopernik Uszatki pierniki lukrowane
Data przyd. 2027-03-30
 
pomińchałwa
4016249003531 4016249003531 Allos
Allos Chałwa miodowa BIO Allos Chałwa miodowa BIO
75 g
169,73zł/kg

Cena: 12,73 zł

PLN
1
8
Allos Chałwa miodowa BIO
5 5
5 4 Allos Chałwa miodowa BIO
Data przyd. 2027-11-28
5902097150994 5902097150994 Unitop
Unitop Chałwa sezamowa Unitop Chałwa sezamowa
fantazyjna 50 g
59,80zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
42
Unitop Chałwa sezamowa
5 5
5 9 Unitop Chałwa sezamowa
Data przyd. 2027-06-18
5902097600659 5902097600659 Unitop
Unitop Chałwa sezamowa Unitop Chałwa sezamowa
w czekoladzie 50 g
71,00zł/kg

Cena: 3,55 zł

PLN
1
13
Unitop Chałwa sezamowa
5 5
5 1 Unitop Chałwa sezamowa
Data przyd. 2027-03-03
5902097150956 5902097150956 Unitop
Unitop Chałwa sezamowa waniliowa Unitop Chałwa sezamowa waniliowa
50 g
59,80zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
42
Unitop Chałwa sezamowa waniliowa
4 5
4.5 8 Unitop Chałwa sezamowa waniliowa
Data przyd. 2027-07-08
5902097150963 5902097150963 Unitop
Unitop Chałwa sezamowa z bakaliami Unitop Chałwa sezamowa z bakaliami
50 g
71,00zł/kg

Cena: 3,55 zł

PLN
1
15
Unitop Chałwa sezamowa z bakaliami
5 5
5 3 Unitop Chałwa sezamowa z bakaliami
Data przyd. 2027-06-17
5901588067032 5901588067032 Wedel
Wedel chałwa królewska waniliowa Wedel chałwa królewska waniliowa
50 g
64,40zł/kg

Cena: 3,22 zł

PLN
1
53
Wedel chałwa królewska waniliowa
4 5
4.5 17 Wedel chałwa królewska waniliowa
Data przyd. 2027-02-06
5901588067025 5901588067025 Wedel
Wedel chałwa królewska Wedel chałwa królewska
z bakaliami 50 g
75,20zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
19
Wedel chałwa królewska
4 5
4.5 8 Wedel chałwa królewska
Data przyd. 2027-01-22
5901588067049 5901588067049 Wedel
Wedel chałwa królewska Wedel chałwa królewska
z orzechami 50 g
75,20zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
17
Wedel chałwa królewska
4 5
4.5 10 Wedel chałwa królewska
Data przyd. 2027-01-30
 
pomińżelki
5907814662507 5907814662507 Bio Planet
Bio Planet Misie żelki bez żelatyny Bio Planet Misie żelki bez żelatyny
bezglutenowe BIO 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-02-29
5902448165097 5902448165097 Biominki
Biominki Galaretki owocowe bez Biominki Galaretki owocowe bez
BIO
Biominki Galaretki owocowe bez Biominki Galaretki owocowe bez
żelatyny BIO 100 g
123,70zł/kg

Cena: 12,37 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-08
4820162520316 4820162520316 Bob Snail
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-truskawkowe 30 g
149,33zł/kg

Cena: 4,48 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-08-07
4820162520231 4820162520231 Bob Snail
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-04-09
4820162520231 4820162520231 Bob Snail
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowe 30 g
156,33zł/kg

Cena: 4,69 zł

PLN
1
24
Data przydatności
2027-09-19
4820162520248 4820162520248 Bob Snail
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-gruszkowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2027-04-27
4820162520309 4820162520309 Bob Snail
Bob Snail Ślimak Bob Przekąski Bob Snail Ślimak Bob Przekąski
owocowe jabłkowo-malinowe 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-08-07
4820219340591 4820219340591 Bob Snail
Bob Snail Ślimak bob Przekąski Bob Snail Ślimak bob Przekąski
owocowe mango 30 g
149,00zł/kg

Cena: 4,47 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-06-14
9002975329446 9002975329446 Haribo
Haribo Berry Dream Żelki owocowe Haribo Berry Dream Żelki owocowe
Data przydatności
2027-09-30
5996379357393 5996379357393 Haribo
Haribo Happy-Cola Żelki o smaku Haribo Happy-Cola Żelki o smaku
Haribo Happy-Cola Żelki o smaku
5 5
5 2 Haribo Happy-Cola Żelki o smaku
Data przyd. 2027-11-30
9002975319300 9002975319300 Haribo
Haribo Języczki Żelki o smaku Haribo Języczki Żelki o smaku
owocowym kwaśne 85 g
54,12zł/kg

Cena: 4,60 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2027-09-30
8426617119850 8426617119850 Haribo
Haribo Pico-Balla Żelki owocowe Haribo Pico-Balla Żelki owocowe
Data przydatności
2027-08-30
5996379357409 5996379357409 Haribo
Haribo Tropifrutti Żelki owocowe Haribo Tropifrutti Żelki owocowe
Data przydatności
2027-08-30
4001686318959 4001686318959 Haribo
Haribo Złote Misie Żelki o smaku Haribo Złote Misie Żelki o smaku
owocowym kwaśne 85 g
54,12zł/kg

Cena: 4,60 zł

PLN
1
24
Data przydatności
2027-08-30
5996379357379 5996379357379 Haribo
Haribo Złote Misie Żelki owocowe Haribo Złote Misie Żelki owocowe
Data przydatności
2027-08-30
4014400917062 4014400917062 Nimm2
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami Sokki 90 g
55,44zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
17
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
5 5
5 7 Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
Data przyd. 2027-06-30
4014400911039 4014400911039 Nimm2
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami kwaśne 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
13
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
5 5
5 2 Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
Data przyd. 2027-04-30
4014400907278 4014400907278 Nimm2
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
witaminami owocowe 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
5 5
5 4 Nimm2 Śmiej żelki wzbogacone
Data przyd. 2027-03-30
4014400922950 4014400922950 Nimm2
Nimm2 Śmiejżelki Heroes Żelki Nimm2 Śmiejżelki Heroes Żelki
owocowe wzbogacone witaminami 90 g
55,44zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
10
Nimm2 Śmiejżelki Heroes Żelki
5 5
5 3 Nimm2 Śmiejżelki Heroes Żelki
Data przyd. 2027-03-30
4014400937572 4014400937572 Nimm2
nimm2 Śmiejżelki Happies kwaśne nimm2 Śmiejżelki Happies kwaśne
Żelki owocowe wzbogacone witaminami 130 g
38,38zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2027-01-30
4014400925760 4014400925760 Nimm2
nimm2 Śmiejżelki Happies Żelki nimm2 Śmiejżelki Happies Żelki
owocowe wzbogacone witaminami 130 g
38,38zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-03-30
4014400925760 4014400925760 Nimm2
nimm2 Śmiejżelki Happies Żelki nimm2 Śmiejżelki Happies Żelki
owocowe wzbogacone witaminami 130 g
39,54zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-05-31
 
4250107600917 4250107600917 Miradent
Miradent Guma do żucia z ksylitolem Miradent Guma do żucia z ksylitolem
o smaku cynamonu 30 szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-30
4250107630655 4250107630655
Miradent Guma do żucia z ksylitolem Miradent Guma do żucia z ksylitolem
o smaku jabłka 30 szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-12-30
4250107600993 4250107600993 Miradent
Miradent Guma do żucia z ksylitolem Miradent Guma do żucia z ksylitolem
o smaku zielonej herbaty 30 szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-10-07
4250107600900 4250107600900
Miradent Xylitol guma do żucia Miradent Xylitol guma do żucia
mięta pieprzowa 30 szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-10-30
42069829 Orbit
Orbit Guma do żucia w drażetkach Orbit Guma do żucia w drażetkach
truskawkowa 14 g
177,86zł/kg

Cena: 2,49 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2027-04-19
50173822 Orbit
Orbit gumy do żucia w drażetkach Orbit gumy do żucia w drażetkach
miętowe zielone 14 g
179,29zł/kg

Cena: 2,51 zł

PLN
1
14
Orbit gumy do żucia w drażetkach
5 5
5 1 Orbit gumy do żucia w drażetkach
Data przyd. 2027-04-05
50173204 Orbit
Orbit gumy do żucia w drażetkach Orbit gumy do żucia w drażetkach
mocno miętowe niebieskie 14 g
168,57zł/kg

Cena: 2,36 zł

PLN
1
11
Orbit gumy do żucia w drażetkach
5 5
5 3 Orbit gumy do żucia w drażetkach
Data przyd. 2027-03-15
 
pomińlizaki
8002267025309 8002267025309 Dolfin
Dolfin Lody wodne do zamrożenia Dolfin Lody wodne do zamrożenia
10x40ml BIO 400 ml
24,98zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
2
Dolfin Lody wodne do zamrożenia
5 5
5 1 Dolfin Lody wodne do zamrożenia
Data przyd. 2028-12-31
 
pomińchipsy
8718976009577 8718976009577 Amaizin
Amaizin Chipsy kukurydziane chili Amaizin Chipsy kukurydziane chili
bezglutenowe BIO 75 g
79,87zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-03-03
8717496903716 8717496903716 Amaizin
Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku
pomidorowym bezglutenowe BIO 100 g
75,10zł/kg

Cena: 7,51 zł

PLN
1
14
Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku
5 5
5 1 Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku
Data przyd. 2026-12-14
8717496904041 8717496904041 Amaizin
Amaizin Chipsy tortilla Amaizin Chipsy tortilla
kukurydziane solone bezglutenowe BIO 250 g
44,52zł/kg

Cena: 11,13 zł

PLN
1
7
Amaizin Chipsy tortilla
5 5
5 1 Amaizin Chipsy tortilla
Data przyd. 2027-03-03
8718976009584 8718976009584 Amaizin
Amaizin Chipsy tortilla Amaizin Chipsy tortilla
kukurydziane paprykowe bezglutenowe BIO 75 g
97,87zł/kg

Cena: 7,34 zł

PLN
1
1
Amaizin Chipsy tortilla
2 5
2 1 Amaizin Chipsy tortilla
Data przyd. 2026-12-11
5907814660107 5907814660107 Bio Planet
Bio Planet Chipsy bananowe Bio Planet Chipsy bananowe
niesłodzone BIO 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Bio Planet Chipsy bananowe
5 5
5 1 Bio Planet Chipsy bananowe
Data przyd. 2027-01-31
5907814662330 5907814662330 Bio Planet
Bio Planet Chipsy bananowe słodzone Bio Planet Chipsy bananowe słodzone
BIO 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Bio Planet Chipsy bananowe słodzone
5 5
5 1 Bio Planet Chipsy bananowe słodzone
Data przyd. 2027-01-31
5907814666499 5907814666499 Bio Planet
Bio Planet Chipsy kokosowe Bio Planet Chipsy kokosowe
prażone BIO 150 g
68,27zł/kg

Cena: 10,24 zł

PLN
1
5
Bio Planet Chipsy kokosowe
5 5
5 2 Bio Planet Chipsy kokosowe
Data przyd. 2026-12-19
5903900362054 5903900362054 Bio Planet
Bio Planet Frytki jabłkowe Bio Planet Frytki jabłkowe
bezglutenowe BIO 100 g
129,90zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Bio Planet Frytki jabłkowe
5 5
5 1 Bio Planet Frytki jabłkowe
Data przyd. 2028-02-12
5907814669179 5907814669179 Bio Planet
Bio Planet chipsy jabłkowe BIO Bio Planet chipsy jabłkowe BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
1
Bio Planet chipsy jabłkowe BIO
5 5
5 1 Bio Planet chipsy jabłkowe BIO
Data przyd. 2027-09-26
5906395043514 5906395043514 Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Ekologiczne chipsy jabłkowe 40 g
149,75zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
42
Data przydatności
2027-06-30
5905187107441 5905187107441 Lorenz
Chipsletten Zielona Cebulka Chipsletten Zielona Cebulka
ze szczypiorkiem Chipsy ziemniaczane 100 g
76,60zł/kg

Cena: 7,66 zł

PLN
1
3
Chipsletten Zielona Cebulka
4 5
4 2 Chipsletten Zielona Cebulka
Data przyd. 2027-03-14
5905187107441 5905187107441 Lorenz
Chipsletten Zielona Cebulka Chipsletten Zielona Cebulka
ze szczypiorkiem Chipsy ziemniaczane 100 g
79,70zł/kg

Cena: 7,97 zł

PLN
1
30
Chipsletten Zielona Cebulka
4 5
4 2 Chipsletten Zielona Cebulka
Data przyd. 2027-05-27
5900288432003 5900288432003 Cykoria
Cykoria Chipsy z jabłek Cykoria Chipsy z jabłek
naturalne 300 g
91,80zł/kg

Cena: 27,54 zł

PLN
1
6
Cykoria Chipsy z jabłek
5 5
5 1 Cykoria Chipsy z jabłek
Data przyd. 2027-09-30
5900288179823 5900288179823 Cykoria
Cykoria Grusie Chipsy gruszkowe Cykoria Grusie Chipsy gruszkowe
suszone 30 g
194,67zł/kg

Cena: 5,84 zł

PLN
1
3
Cykoria Grusie Chipsy gruszkowe
4 5
4 6 Cykoria Grusie Chipsy gruszkowe
Data przyd. 2027-04-30
5900288172008 5900288172008 Cykoria
Cykoria Jabcusie chipsy jabłkowe Cykoria Jabcusie chipsy jabłkowe
suszone 30 g
186,67zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
14
Cykoria Jabcusie chipsy jabłkowe
4 5
4.5 6 Cykoria Jabcusie chipsy jabłkowe
Data przyd. 2027-09-30
5902241723616 5902241723616 Dobry wybór
DJ Chips Chipsy DJ Chips Chipsy
zielona cebulka 140 g
41,36zł/kg

Cena: 5,79 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-02-19
5908235948423 5908235948423 Dobry wybór
DJ Chips Chipsy DJ Chips Chipsy
Data przydatności
2027-02-11
5908235948461 5908235948461 Dobry wybór
DJ Chips Chipsy solone DJ Chips Chipsy solone
140 g
40,29zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2027-01-28
5905999156736 5905999156736 Fiesta
Fiesta Chipsy o smaku paprykowym Fiesta Chipsy o smaku paprykowym
Data przydatności
2027-04-09
5905999156699 5905999156699 Fiesta
Fiesta Chipsy o smaku zielona Fiesta Chipsy o smaku zielona
cebulka 120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-05-04
5900259128423 5900259128423 Lays
Lay's Chipsy ziemniaczane fromage Lay's Chipsy ziemniaczane fromage
o smaku śmietankowego serka z ziołami 200 g
62,15zł/kg

Cena: 12,43 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-01-10
5900259133335 5900259133335 Lays
Lay's Chipsy ziemniaczane Lay's Chipsy ziemniaczane
o smaku papryki 200 g
62,15zł/kg

Cena: 12,43 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2026-12-13
5900259128881 5900259128881 Lays
Lay's Chipsy ziemniaczane Lay's Chipsy ziemniaczane
o smaku zielonej cebulki 200 g
62,45zł/kg

Cena: 12,49 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-01-10
5905187104419 5905187104419 Lorenz
Lorenz Chipsletten fromage Lorenz Chipsletten fromage
ze szczypiorkiem chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
76,20zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
47
Lorenz Chipsletten fromage
5 5
5 3 Lorenz Chipsletten fromage
Data przyd. 2027-05-14
5905187104372 5905187104372 Lorenz
Lorenz Chipsletten południowa Lorenz Chipsletten południowa
papryka chipsy ziemniaczane w tubie 100 g
76,20zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
27
Lorenz Chipsletten południowa
4 5
4.5 6 Lorenz Chipsletten południowa
Data przyd. 2027-05-19
5905187124202 5905187124202 Lorenz
Lorenz Wiejskie ziemniaczki chipsy Lorenz Wiejskie ziemniaczki chipsy
śmietanka z cebulką 130 g
59,69zł/kg

Cena: 7,76 zł

PLN
1
10
Lorenz Wiejskie ziemniaczki chipsy
5 5
5 2 Lorenz Wiejskie ziemniaczki chipsy
Data przyd. 2027-02-24
5904730218894 5904730218894 Popcrop
Popcrop Popcorn z niebieskiej Popcrop Popcorn z niebieskiej
Kukurydzy z Masłem Shea i Solą, do przygotowania 100 g
72,30zł/kg

Cena: 7,23 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-18
5900073022020 5900073022020 Przysnacki
Przysnacki Chipsy o smaku Przysnacki Chipsy o smaku
paprykowym 130 g
63,77zł/kg

Cena: 8,29 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-04-08
5900073022068 5900073022068 Przysnacki
Przysnacki Chipsy o smaku Przysnacki Chipsy o smaku
śmietanowo - czosnkowym 130 g
63,77zł/kg

Cena: 8,29 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-07
5900073022013 5900073022013 Przysnacki
Przysnacki Chipsy ser górski Przysnacki Chipsy ser górski
Przysnacki Chipsy ser górski
5 5
5 1 Przysnacki Chipsy ser górski
Data przyd. 2027-04-09
5900242000866 5900242000866
Społem Kielce Przysmak Społem Kielce Przysmak
Świętokrzyski Snack do smażenia 400 g
14,15zł/kg

Cena: 5,66 zł

PLN
1
7
Społem Kielce Przysmak
4 5
4.5 8 Społem Kielce Przysmak
Data przyd. 2027-07-29
8718754506687 8718754506687
Trafo Chipsy ziemniaczane o smaku Trafo Chipsy ziemniaczane o smaku
czarnej trufli BIO 100 g
159,90zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-27
5905187109025 5905187109025 Wiejskie
Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
ziemniaczane Cebulka z ogródka 130 g
60,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
21
Wiejskie Ziemniaczki chipsy
4 5
4 9 Wiejskie Ziemniaczki chipsy
Data przyd. 2027-02-15
5905187109001 5905187109001 Wiejskie
Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
ziemniaczane Koperek 130 g
60,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
5
Wiejskie Ziemniaczki chipsy
4 5
4 5 Wiejskie Ziemniaczki chipsy
Data przyd. 2027-02-14
5905187108981 5905187108981 Wiejskie
Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
ziemniaczane Masło z solą 130 g
60,38zł/kg

Cena: 7,85 zł

PLN
1
32
Wiejskie Ziemniaczki chipsy
4 5
4 6 Wiejskie Ziemniaczki chipsy
Data przyd. 2027-02-23
5905187109063 5905187109063 Wiejskie
Wiejskie Ziemniaczki chipsy Wiejskie Ziemniaczki chipsy
ziemniaczane Wędzonka staropolska 130 g
60,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
13
Wiejskie Ziemniaczki chipsy
5 5
5 4 Wiejskie Ziemniaczki chipsy
Data przyd. 2027-02-03
 
pomińpaluszki
5903900365079 5903900365079 Biominki
Biominki Ryż chrupiący BIO Biominki Ryż chrupiący BIO
75 g
76,93zł/kg

Cena: 5,77 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-03-31
5998858706579 5998858706579
Biopont Paluszki solone Biopont Paluszki solone
bezglutenowe BIO 45 g
116,44zł/kg

Cena: 5,24 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-02-03
5900320006735 5900320006735 Lajkonik
Lajkonik Junior Paluszki o smaku Lajkonik Junior Paluszki o smaku
waniliowym 180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
14
Lajkonik Junior Paluszki o smaku
5 5
5 1 Lajkonik Junior Paluszki o smaku
Data przyd. 2027-02-17
5900320006315 5900320006315 Lajkonik
Lajkonik Junior w podróży Drobne Lajkonik Junior w podróży Drobne
pieczywo o smaku waniliowym 100 g
62,70zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-05-20
5900320006759 5900320006759 Lajkonik
Lajkonik Paluszki Junior Lajkonik Paluszki Junior
Data przydatności
2027-02-03
5900320006759 5900320006759 Lajkonik
Lajkonik Paluszki Junior Lajkonik Paluszki Junior
Data przydatności
2027-03-02
5900320006971 5900320006971 Lajkonik
Lajkonik Paluszki o smaku cebulki Lajkonik Paluszki o smaku cebulki
Lajkonik Paluszki o smaku cebulki
5 5
5 5 Lajkonik Paluszki o smaku cebulki
Data przyd. 2027-01-15
5900320006971 5900320006971 Lajkonik
Lajkonik Paluszki o smaku cebulki Lajkonik Paluszki o smaku cebulki
150 g
41,93zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
11
Lajkonik Paluszki o smaku cebulki
5 5
5 5 Lajkonik Paluszki o smaku cebulki
Data przyd. 2027-03-25
5900320005950 5900320005950 Lajkonik
Lajkonik Paluszki słone extra Lajkonik Paluszki słone extra
cienkie 180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
26
Lajkonik Paluszki słone extra
5 5
5 4 Lajkonik Paluszki słone extra
Data przyd. 2027-03-18
5900320006872 5900320006872 Lajkonik
Lajkonik Paluszki z sezamem Lajkonik Paluszki z sezamem
Lajkonik Paluszki z sezamem
5 5
5 4 Lajkonik Paluszki z sezamem
Data przyd. 2027-03-12
5900320001303 5900320001303 Lajkonik
Lajkonik paluszki słone Lajkonik paluszki słone
Lajkonik paluszki słone
5 5
5 7 Lajkonik paluszki słone
Data przyd. 2027-03-16
5900320002614 5900320002614 Lajkonik
Lajkonik paluszki słone Familijna Lajkonik paluszki słone Familijna
Paczka 300 g
24,13zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
41
Lajkonik paluszki słone Familijna
5 5
5 8 Lajkonik paluszki słone Familijna
Data przyd. 2027-02-24
 
pomińkrakersy
5903453007822 5903453007822 Bio Ania
Bio Ania krakersy mini jungle BIO Bio Ania krakersy mini jungle BIO
100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
5900320003420 5900320003420 Lajkonik
Lajkonik Junior Safari krakersy Lajkonik Junior Safari krakersy
125 g
44,56zł/kg

Cena: 5,57 zł

PLN
1
2
Lajkonik Junior Safari krakersy
5 5
5 4 Lajkonik Junior Safari krakersy
Data przyd. 2026-12-23
5900320001136 5900320001136 Lajkonik
Lajkonik krakersy Super Lajkonik krakersy Super
Lajkonik krakersy Super
5 5
5 8 Lajkonik krakersy Super
Data przyd. 2027-04-24
 
5900749027045 5900749027045 Bakalland
Bakalland Pistacja prażone Bakalland Pistacja prażone
200 g
104,45zł/kg

Cena: 20,89 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-02-28
5902605414082 5902605414082 Bio Planet
Bio Planet Orzeszki ziemne BIO Bio Planet Orzeszki ziemne BIO
350 g
21,06zł/kg

Cena: 7,37 zł

PLN
1
2
Bio Planet Orzeszki ziemne BIO
5 5
5 1 Bio Planet Orzeszki ziemne BIO
Data przyd. 2026-12-31
5907814662125 5907814662125 Bio Planet
Bio Planet Orzeszki ziemne Bio Planet Orzeszki ziemne
prażone bez soli BIO 350 g
39,34zł/kg

Cena: 13,77 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-30
5909000779983 5909000779983 Dobry wybór
DJ Snack Orzeszki ziemne smażone DJ Snack Orzeszki ziemne smażone
niesolone 100 g
28,40zł/kg

Cena: 2,84 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2027-07-31
5908235942124 5908235942124 Dobry wybór
Dobry Wybór Orzeszki ziemne solone Dobry Wybór Orzeszki ziemne solone
100 g
26,40zł/kg

Cena: 2,64 zł

PLN
1
32
Data przydatności
2027-07-31
5997347542889 5997347542889 Mogyi
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku bekonu 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-06
5997347542889 5997347542889 Mogyi
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku bekonu 60 g
58,33zł/kg

Cena: 3,50 zł

PLN
1
24
Data przydatności
2027-06-04
5997347542902 5997347542902 Mogyi
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku cebulki ze śmietanką 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-17
5997347542049 5997347542049 Mogyi
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku chili 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-05-21
5997347542926 5997347542926 Mogyi
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku limonki w pomidorowej salsie 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
22
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
3 5
3 2 Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
Data przyd. 2027-06-09
5997347541301 5997347541301 Mogyi
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
w panierce o smaku wasabi 60 g
55,50zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
22
Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
5 5
5 1 Mogyi CRASSSH! orzeszki ziemne
Data przyd. 2027-02-12
 
pomińchrupki
5900073021184 5900073021184 Przysnacki
P R Z E C E N A -10%
Przysnacki Chrupki o smaku Przysnacki Chrupki o smaku
ser-keczup 120 g
55,92zł/kg

Cena: 6,71 zł

PLN
1
2
Przysnacki Chrupki o smaku
5 5
5 1 Przysnacki Chrupki o smaku
Data przyd. 2026-11-25
5908221109159 5908221109159 Tygryski
P R Z E C E N A -10%
Tygryski Chrupki kukurydziane Tygryski Chrupki kukurydziane
o smaku miód malina 70 g
40,29zł/kg

Cena: 2,82 zł

PLN
1
4
Tygryski Chrupki kukurydziane
5 5
5 2 Tygryski Chrupki kukurydziane
Data przyd. 2026-12-30
5900749115032 5900749115032 Bakalland
Bakalland Pop Corn serowy Bakalland Pop Corn serowy
do kuchenki mikrofalowej 90 g
36,67zł/kg

Cena: 3,30 zł

PLN
1
9
Bakalland Pop Corn serowy
5 5
5 1 Bakalland Pop Corn serowy
Data przyd. 2027-09-30
5900749115049 5900749115049 Bakalland
Bakalland Pop Corn solony Bakalland Pop Corn solony
do kuchenki mikrofalowej 90 g
32,11zł/kg

Cena: 2,89 zł

PLN
1
18
Bakalland Pop Corn solony
5 5
5 1 Bakalland Pop Corn solony
Data przyd. 2027-11-30
5900749115056 5900749115056 Bakalland
Bakalland popcorn maślany Bakalland popcorn maślany
do kuchenki mikrofalowej 90 g
33,22zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-10-30
5902983785590 5902983785590 Biominki
Biominki Chrupki kukurydziane Biominki Chrupki kukurydziane
bezglutenowe BIO 150 g
69,40zł/kg

Cena: 10,41 zł

PLN
1
3
Biominki Chrupki kukurydziane
5 5
5 1 Biominki Chrupki kukurydziane
Data przyd. 2027-03-23
5901151004310 5901151004310 Flips
Flips pałeczki kukurydziane Flips pałeczki kukurydziane
40 g
65,75zł/kg

Cena: 2,63 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-04-16
4260133232259 4260133232259 Fruchtbar
Fruchtbar Ekologiczne chrupki Fruchtbar Ekologiczne chrupki
kukurydziane serowe po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-12
5908221109647 5908221109647
Puffuleti Chrupki kukurydziane Puffuleti Chrupki kukurydziane
o smaku słodkiej kukurydzy 85 g
42,35zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
13
Puffuleti Chrupki kukurydziane
5 5
5 1 Puffuleti Chrupki kukurydziane
Data przyd. 2027-05-30
5908221108213 5908221108213 Tygryski
Tygryski Chrupki kukurydziane Tygryski Chrupki kukurydziane
90 g
25,89zł/kg

Cena: 2,33 zł

PLN
1
27
Tygryski Chrupki kukurydziane
5 5
5 5 Tygryski Chrupki kukurydziane
Data przyd. 2027-04-30
5908221108688 5908221108688 Tygryski
Tygryski Chrupki kukurydziane Tygryski Chrupki kukurydziane
z solą 85 g
42,35zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-04-30
5908221108688 5908221108688 Tygryski
Tygryski Chrupki kukurydziane Tygryski Chrupki kukurydziane
z solą 85 g
43,65zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-06-30
5908221108176 5908221108176 Tygryski
Tygryski chrupki kukurydziane Tygryski chrupki kukurydziane
230 g
19,78zł/kg

Cena: 4,55 zł

PLN
1
12
Tygryski chrupki kukurydziane
5 5
5 3 Tygryski chrupki kukurydziane
Data przyd. 2027-03-30
5908221100811 5908221100811 Tygryski
Tygryski chrupki kukurydziane Tygryski chrupki kukurydziane
o smaku czekoladowym 70 g
45,00zł/kg

Cena: 3,15 zł

PLN
1
6
Tygryski chrupki kukurydziane
4 5
4.5 6 Tygryski chrupki kukurydziane
Data przyd. 2027-03-30
5908221100910 5908221100910 Tygryski
Tygryski chrupki kukurydziane Tygryski chrupki kukurydziane
o smaku truskawkowym 70 g
45,00zł/kg

Cena: 3,15 zł

PLN
1
19
Tygryski chrupki kukurydziane
4 5
4.5 6 Tygryski chrupki kukurydziane
Data przyd. 2027-05-30
5908221108459 5908221108459 Tygryski
Tygryski pałeczki kukurydziane Tygryski pałeczki kukurydziane
z nadzieniem czekoladowym 60 g
59,17zł/kg

Cena: 3,55 zł

PLN
1
29
Tygryski pałeczki kukurydziane
5 5
5 2 Tygryski pałeczki kukurydziane
Data przyd. 2027-01-30
5908221108350 5908221108350 Łapsy
Łapsy Prażynki karbowane o smaku Łapsy Prażynki karbowane o smaku
paprykowym 110 g
47,36zł/kg

Cena: 5,21 zł

PLN
1
4
Łapsy Prażynki karbowane o smaku
5 5
5 1 Łapsy Prażynki karbowane o smaku
Data przyd. 2027-01-30
5908221108398 5908221108398 Łapsy
Łapsy Prażynki karbowane o smaku Łapsy Prażynki karbowane o smaku
zielonej cebulki 110 g
47,36zł/kg

Cena: 5,21 zł

PLN
1
14
Łapsy Prażynki karbowane o smaku
5 5
5 2 Łapsy Prażynki karbowane o smaku
Data przyd. 2027-02-28
5908221108336 5908221108336 Łapsy
Łapsy Prażynki karbowane solone Łapsy Prażynki karbowane solone
110 g
47,36zł/kg

Cena: 5,21 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-02-28
5908221108435 5908221108435 Łapsy
Łapsy Prażynki o smaku bekonowym Łapsy Prażynki o smaku bekonowym
Data przydatności
2027-01-30
5908221108435 5908221108435 Łapsy
Łapsy Prażynki o smaku bekonowym Łapsy Prażynki o smaku bekonowym
120 g
45,25zł/kg

Cena: 5,43 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-03-30
 
pomińsezamki
3375190410012 3375190410012 Croc-Crac
Croc-Crac sezamki BIO klasyczne Croc-Crac sezamki BIO klasyczne
22.5 g
127,73zł/kg

Cena: 2,81 zł

PLN
1
24
Croc-Crac sezamki BIO klasyczne
5 5
5 1 Croc-Crac sezamki BIO klasyczne
Data przyd. 2027-10-10
5908234462753 5908234462753 Rapunzel
Santimi Sezamki słodzone maltitolem Santimi Sezamki słodzone maltitolem
i ksylitolem 27 g
107,41zł/kg

Cena: 2,90 zł

PLN
1
29
Santimi Sezamki słodzone maltitolem
3 5
3 3 Santimi Sezamki słodzone maltitolem
Data przyd. 2027-05-15
5902097250380 5902097250380 Unitop
Unitop-Optima Sezamki Unitop-Optima Sezamki
27 g
73,70zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
27
Unitop-Optima Sezamki
5 5
5 6 Unitop-Optima Sezamki
Data przyd. 2028-06-30
5901588066998 5901588066998 Aha
Wedel Aha sezamki klasyczne Wedel Aha sezamki klasyczne
27 g
78,52zł/kg

Cena: 2,12 zł

PLN
1
70
Wedel Aha sezamki klasyczne
4 5
4.5 15 Wedel Aha sezamki klasyczne
Data przyd. 2027-08-28
 
5900983005502 5900983005502 Delecta
Delecta Słodkie Specjały Krówka Delecta Słodkie Specjały Krówka
Delecta Słodkie Specjały Krówka
5 5
5 1 Delecta Słodkie Specjały Krówka
Data przyd. 2027-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5