Rolnik buraczki tarte

Rolnik
55
Ok.Rolnik buraczki tarte
55Rolnik buraczki tarte
Rolnik buraczki tarteRolnik buraczki tarte
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-02-20

pojemność

cena za kilogram

14,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000144

5900919000144

Cena: 4,99 zł

Kup 6 szt. po 4.92 zł/szt
4.99 PLN 2028-02-20 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Buraki ćwikłowe marynowane, tarte. Produkt pasteryzowany marki Rolnik?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Buraki ćwikłowe marynowane, tarte. Produkt pasteryzowany marki Rolnik:

buraki ćwikłowe (94 %), ocet spirytusowy, cukier, sól, woda
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna191 kJ
Wartość energetyczna45 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany8,0 g
w tym cukry7,3 g
Białko1,7 g
Sól0,41 g

Producent marki Rolnik opisuje Buraki ćwikłowe marynowane, tarte. Produkt pasteryzowany tak:

Rolnik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Buraki ćwikłowe marynowane, tarte. Produkt pasteryzowany.
Pozostałe informacje:Pojemność opakowania 370 ml
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Buraki ćwikłowe marynowane, tarte. Produkt pasteryzowany firmy Rolnik? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:13:55Ok.



inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Wyrób firmy Rolnik o nazwie Buraki ćwikłowe marynowane, tarte. Produkt pasteryzowany został przypisany do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Rolnik Buraczki całe Rolnik Buraczki całe
350 g
16,80zł/kg

Cena: 5,88 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-04-15
Campomar Nature Oliwki czarne Campomar Nature Oliwki czarne
z pestką BIO 350 g
45,69zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-03
Campomar Nature Oliwki zielone Campomar Nature Oliwki zielone
Bez pestek Bio 350 g
36,14zł/kg

Cena: 12,65 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-02-02
Bio Europa Ciecierzyca w zalewie Bio Europa Ciecierzyca w zalewie
w słoiku BIO 350 g
24,34zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-12-31
Bio Planet Groszek zielony w Bio Planet Groszek zielony w
zalewie BIO 350 g
27,71zł/kg

Cena: 9,70 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-12-31
Alce Nero Oliwki Zielone Bella Di Alce Nero Oliwki Zielone Bella Di
Cerignola z pestką w zalewie BIO 350 g
70,40zł/kg

Cena: 24,64 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-28
Bio Planet Fasolka kidney w zalewie Bio Planet Fasolka kidney w zalewie
BIO 350 g
24,34zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-12-31
Campomar Nature Papryka Jalapeno Campomar Nature Papryka Jalapeno
Zielona Krojona w zalewie BIO 350 g
34,83zł/kg

Cena: 12,19 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-15

inne produkty marki Rolnik

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Rolnik, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Rolnik Premium Buraczki zasmażane Rolnik Premium Buraczki zasmażane
540 g
12,19zł/kg

Cena: 6,58 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-12
Rolnik Premium Buraczki zasmażane Rolnik Premium Buraczki zasmażane
z cebulą 540 g
12,22zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-01
Rolnik Buraczki wiórki Rolnik Buraczki wiórki
300 g
15,67zł/kg

Cena: 4,70 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-06-28
Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
kukurydzy 314 ml
37,71zł/l

Cena: 11,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-11
Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
Data przydatności
2028-02-28
Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
850 g
8,53zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-11
Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,52zł/kg

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5