Hektor Chrzan tarty

Hektor
Hektor Chrzan tartyHektor Chrzan tarty
masa netto

masa netto

195 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-10

pojemność

cena za kilogram

20,46 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747001281

5904747001281

Cena: 3,99 zł

Kup 10 szt. po 3.93 zł/szt
3.99 PLN 2027-04-10 NewCondition

Czy warto kupić produkt Chrzan tarty marki Hektor?

inne produkty w kategorii chrzan

Wyrób firmy Hektor o nazwie Chrzan tarty został przypisany do kategorii chrzan. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Motyl chrzan tarty Motyl chrzan tarty
Data przyd. 2027-03-16
Provitus chrzan śmietankowy Provitus chrzan śmietankowy
170 g
31,41zł/kg

Cena: 5,34 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-02-22
Provitus chrzan z żurawiną Provitus chrzan z żurawiną
Data przyd. 2027-04-28
P R Z E C E N A -25%
Motyl krem chrzanowy Motyl krem chrzanowy
Data przyd. 2026-12-04
P R Z E C E N A -25%
Rolnik Chrzan tarty Rolnik Chrzan tarty
Data przyd. 2026-11-10
P R Z E C E N A -10%
Smak Chrzan żurawinowy lekko Smak Chrzan żurawinowy lekko
ostry 175 g
25,66zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-23
Smak Chrzan tarty ostry Smak Chrzan tarty ostry
Data przyd. 2026-11-25
Orzeł Polska Chrzan tradycyjny Orzeł Polska Chrzan tradycyjny
160 g
26,06zł/kg

Cena: 4,17 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2027-03-30

inne produkty marki Hektor

Poznaj produkty marki Hektor - w aktualnej ofercie mamy 51 produktów Hektor.

Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
900 g
15,08zł/kg

Cena: 13,57 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-30
Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
900 g
11,58zł/kg

Cena: 10,42 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-30
Hektor Kompot śliwkowy Hektor Kompot śliwkowy
900 g
9,99zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-09-30
Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
900 g
16,16zł/kg

Cena: 14,54 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Hektor Kompot agrestowy Hektor Kompot agrestowy
900 g
12,04zł/kg

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-08-30
Hektor Szczaw siekany Hektor Szczaw siekany
270 g
15,48zł/kg

Cena: 4,18 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-01-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5