Rolnik Cebulka perłowa

Czy warto kupić produkt Cebulka perłowa. Cebulka marynowana. Produkt pasteryzowany marki Rolnik?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Cebulka perłowa. Cebulka marynowana. Produkt pasteryzowany marki Rolnik:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu po odsączeniu zalewy w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 142 kJ/34 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 6,3 g |
| w tym cukry | 6,1 g |
| Białko | 0,5 g |
| Sól | 0,23 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki / siarczyny : | Zawiera |
Producent marki Rolnik opisuje Cebulka perłowa. Cebulka marynowana. Produkt pasteryzowany tak:
inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Rolnik Cebulka perłowa do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.
Cena: 5,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_Groszek_konserwowy_Tradycyjny/18532.htmlCena: 10,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_Mloda_Marchewka_Extra_Drobna/18550.htmlburaki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakty przypraw
Cena: 5,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Dawtona_buraczki_wiorki/18551.htmlwoda, czerwona fasola 36%, koncentrat pomidorowy 7%, cukier, olej słonecznikowy, sól, cebula suszona, skrobia kukurydziana modyfikowana, czosnek, przyprawy 0,3%, mieszanka zió(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bonduelle_fasolka_konserwowa_czerwona_w_sosie_ceyenne/20290.htmlburaki ćwikłowe (68 %), cebula, olej rzepakowy, cukier, woda, ocet spirytusowy, sól, skrobia modyfikowana kukurydziana - substancja zagęszczająca, pieprz czarny mielony
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Provitus_Buraczki_zasmazane_babcine/20293.htmlCena: 11,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_Premium_mini_kolby_kukurydzy/20294.html2028-02-11
chrzan 46 %, woda, olej rzepakowy, cukier, ocet spirytusowy, mleko w proszku odtłuszczone, sól, śmietanka UHT 0,3 % (mleko), stabilizatory: E415, E412, E410, regulator kwasowo(...)
Cena: 5,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Provitus_chrzan_smietankowy/20447.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Rolnik, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
borówka (49 %), woda, cukier, substancja zagęszczająca: E1422, koncentrat z czarnej marchwi, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz(...)
Cena: 11,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_borowka_cala_314ml/23782.html2028-02-28
żurawina (49 %), woda, cukier, substancja zagęszczająca: E 1422, syrop glukozowo-fruktozowy, koncentrat z czarnej marchwi, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutlenia(...)
Cena: 12,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_zurawina_cala/23783.htmlkapusta kiszona, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Cena: 7,28 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_kapusta_kwaszona/29679.htmlCena: 4,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_buraczki_tarte/30375.htmlCena: 9,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_papryka_konserwowa/30615.htmlchrzan (50 %), woda, ocet spirytusowy, cukier, olej rzepakowy, sól, błonnik bambusowy, mleko odtłuszczone w proszku, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwuj(...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_Chrzan_tarty/30711.htmlCena: 5,29 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_Szczaw_konserwowy/33799.htmlpomidory suszone nasączone (pomidory suszone, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), olej rzepakowy, zioła prowansalskie
Cena: 11,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_pomidory_suszone_w_oleju/34004.html






Koszyk z zakupami