Warzywko Przyprawa do potraw uniwersalna

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 490 kJ/116 kcal |
| Tłuszcz | 0,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 19 g |
| w tym cukry | 15 g |
| Błonnik | 3,4 g |
| Białko | 6,9 g |
| Sól | 67,0 g |
| Seler : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, mąka PSZENNA, sól jodowana, papryka¹ (9,7 %), cebula¹ (2,5 %), koncentrat pomidorowy¹ (2 %), cukier, czosnek¹ (1 %), olej słoneczniko(...)
Cena: 4,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Delikat_Knorr_przyprawa_do_mies_i_innych_potraw/19520.htmlprzyprawy (kurkuma (16,2 %), kozieradka, kolendra (15,9 %), czosnek, kmin rzymski, GORCZYCA biała, cynamon, imbir, goździki, papryka słodka, gałka muszkatołowa, chili), sól
Cena: 2,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_curry/19495.htmlGORCZYCA biała (29,5 %), kolendra, papryka słodka, kminek (14,5 %), majeranek (14 %), chili (3 %), liście laurowe
Cena: 3,10 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_pieprz_ziolowy/19499.htmlsól, papryka słodka, cebula, owoc kolendry, cukier, owoc jałowca, kminek, gorczyca biała, czosnek, rozmaryn, majeranek, natka pietruszki, chili, cząber
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_grillowa_klasyczna_20g/30327.htmlsól, cebula, gorczyca biała, czosnek (8 %), pomidor, nasiona kolendry, cukier, natka pietruszki (4,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pieprz czarny (2 %), nasiona kop(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Przyprawa_do_ryb/31344.htmlsól, papryka słodka, cukier, kminek (9 %), pieprz czarny, nasiona kolendry (2 %), gorczyca biała, majeranek (1,1 %), owoc jałowca, liść laurowy, ziele angielskie, papryka ostra
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_do_bigosu/32022.htmlgorczyca biała (47 %), nasiona kolendry (19 %), kminek (15,2 %), papryka ostra, czosnek, kozieradka, majeranek
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Pieprz_ziolowy/32023.htmlsól, cebula, pasternak, papryka słodka, majeranek (4,8 %), hydrolizat białka sojowego, pieprz czarny (2,5 %), liść laurowy (2 %), marchew, imbir, cukier, gałka muszkatołowa, n(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_do_flakow/32024.html2027-11-30






Koszyk z zakupami