Zawiera mięso:
marka:
5905999158396 5905999158396 Basil
Basil Baton karma mokra Basil Baton karma mokra
z indykiem 900 g
5,38zł/kg

Cena: 4,84 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-07-21
5905999152592 5905999152592 Basil
Basil Baton karma mokra Basil Baton karma mokra
z kaczką 900 g
5,38zł/kg

Cena: 4,84 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-07-14
5905999151137 5905999151137 Basil
Basil Karma dla psa z dziczyzną Basil Karma dla psa z dziczyzną
1.25 kg
5,97zł/kg

Cena: 7,46 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2028-01-21
5905999151120 5905999151120 Basil
Basil Karma mokra dla psa Basil Karma mokra dla psa
z jagnięciną 1.25 kg
6,02zł/kg

Cena: 7,53 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2030-06-11
5905999151106 5905999151106 Basil
Basil Karma mokra dla psa Basil Karma mokra dla psa
z wołowiną 1.25 kg
5,71zł/kg

Cena: 7,14 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-03-13
5905999151106 5905999151106 Basil
Basil Karma mokra dla psa Basil Karma mokra dla psa
z wołowiną 1.25 kg
6,00zł/kg

Cena: 7,50 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2030-04-30
5905999151380 5905999151380 Basil
Basil Karma mokra dla psów 4x100g Basil Karma mokra dla psów 4x100g
2x z drobiem 2x z wołowiną 400 g
15,28zł/kg

Cena: 6,11 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2028-06-06
5905669901734 5905669901734 Basil
Basil Karma mokra dla psów Basil Karma mokra dla psów
mięso i warzywa 450 g
7,40zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-11-28
5905999151113 5905999151113 Basil
Basil Karma mokra z drobiem Basil Karma mokra z drobiem
dla dorosłych psów 1.25 kg
6,00zł/kg

Cena: 7,50 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2030-09-03
5905999151151 5905999151151 Basil
Basil Karma mokra z drobiem dla Basil Karma mokra z drobiem dla
dorosłych psów 415 g
7,83zł/kg

Cena: 3,25 zł

PLN
1
14
Basil Karma mokra z drobiem dla
5 5
5 3 Basil Karma mokra z drobiem dla
Data przyd. 2030-02-02
5905999152585 5905999152585 Basil
Basil Karma mokra z wołowiną Basil Karma mokra z wołowiną
Basil Karma mokra z wołowiną
5 5
5 2 Basil Karma mokra z wołowiną
Data przyd. 2027-07-21
5905999151144 5905999151144 Basil
Basil Karma mokra z wołowiną Basil Karma mokra z wołowiną
dla dorosłych psów 415 g
7,73zł/kg

Cena: 3,21 zł

PLN
1
11
Basil Karma mokra z wołowiną
4 5
4 2 Basil Karma mokra z wołowiną
Data przyd. 2030-02-16
5905999152578 5905999152578 Basil
Basil karma mokra z kurczakiem Basil karma mokra z kurczakiem
dla dorosłych psów 900 g
5,37zł/kg

Cena: 4,83 zł

PLN
1
8
Basil karma mokra z kurczakiem
5 5
5 1 Basil karma mokra z kurczakiem
Data przyd. 2027-08-13
5900951015946 5900951015946 Pedigree
Pedigree Junior jedzenie Pedigree Junior jedzenie
dla szczeniąt, puszka z kurczakiem w delikatnej 400 g
19,73zł/kg

Cena: 7,89 zł

PLN
1
5
Pedigree Junior jedzenie
5 5
5 1 Pedigree Junior jedzenie
Data przyd. 2027-11-16
5900951015908 5900951015908 Pedigree
Pedigree jedzenie dla psów Pedigree jedzenie dla psów
dorosłych, puszka z kurczakiem i marchewką 400 g
19,73zł/kg

Cena: 7,89 zł

PLN
1
6
Pedigree jedzenie dla psów
5 5
5 1 Pedigree jedzenie dla psów
Data przyd. 2027-11-19
5900951015830 5900951015830 Pedigree
Pedigree jedzenie dla psów Pedigree jedzenie dla psów
dorosłych, puszka z wołowiną w delikatnej 400 g
19,73zł/kg

Cena: 7,89 zł

PLN
1
12
Pedigree jedzenie dla psów
5 5
5 2 Pedigree jedzenie dla psów
Data przyd. 2027-11-20
8714265973925 8714265973925 Yarrah
Yarrah Karma dla psa dorosłego z Yarrah Karma dla psa dorosłego z
wołowiną, pokrzywą i pomidorem BIO 405 szt.

Cena: 13,42 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-05-01
8714265090622 8714265090622 Yarrah
Yarrah Karma dla psa vega Yarrah Karma dla psa vega
z owocami z dzikiej róży BIO 150 g
45,40zł/kg

Cena: 6,81 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-07
8714265973123 8714265973123 Yarrah
Yarrah Pasztet dla psa z kurczaka, Yarrah Pasztet dla psa z kurczaka,
wołowiny i indyka z aloesem BIO 150 g
52,00zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-08-04
 
5905999151328 5905999151328 Basil
Basil Karma dla dorosłych psów Basil Karma dla dorosłych psów
małych ras z wołowiną 500 g
8,84zł/kg

Cena: 4,42 zł

PLN
1
4
Basil Karma dla dorosłych psów
5 5
5 1 Basil Karma dla dorosłych psów
Data przyd. 2028-07-09
5905999158723 5905999158723 Basil
Basil Karma dla psa z wołowiną Basil Karma dla psa z wołowiną
5 kg
4,55zł/kg

Cena: 22,73 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-07-08
5900951017780 5900951017780 Chappi
Chappi - sucha karma dla psów Chappi - sucha karma dla psów
z chrupiącymi kawałkami z drobiem i warzywami 500 g
13,72zł/kg

Cena: 6,86 zł

PLN
1
11
Chappi - sucha karma dla psów
5 5
5 6 Chappi - sucha karma dla psów
Data przyd. 2027-09-24
5900951017766 5900951017766 Chappi
Chappi Sucha karma dla psów Chappi Sucha karma dla psów
z wołowiną i drobiem 500 g
13,74zł/kg

Cena: 6,87 zł

PLN
1
9
Chappi Sucha karma dla psów
5 5
5 3 Chappi Sucha karma dla psów
Data przyd. 2027-12-11
5900951310690 5900951310690 Pedigree
Pedigree Adult Sucha karma dla Pedigree Adult Sucha karma dla
psów z wołowiną i warzywami 500 g
17,98zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-12
 
5905999156279 5905999156279 Basil
Basil Dental Stix przekąski Basil Dental Stix przekąski
stomatologiczne dla psów małych ras 110 g
28,82zł/kg

Cena: 3,17 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-07-28
5905999156316 5905999156316 Basil
Basil Przysmaki dla psów Basil Przysmaki dla psów
Mini Rollies z wołowiną i serem 140 kg

Cena: 4,22 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-11-28
8714265971716 8714265971716 Yarrah
Yarrah Dla psa Przysmak pałeczki Yarrah Dla psa Przysmak pałeczki
wołowe z algami morskimi BIO 33 g
302,73zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-14
 
5906190375360 5906190375360 Szubryt
P R Z E C E N A -10%
Szubryt Pycha Micha Karma drobiowa Szubryt Pycha Micha Karma drobiowa
dla kotów 400 g
14,75zł/kg

Cena: 5,90 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-08
5905999158235 5905999158235 Basil
Basil Karma dla kota mus z Basil Karma dla kota mus z
cielęciną 85 g
31,06zł/kg

Cena: 2,64 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2028-05-24
5905999158211 5905999158211 Basil
Basil Karma dla kota mus z Basil Karma dla kota mus z
wołowiną 85 g
29,53zł/kg

Cena: 2,51 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-16
5905999158211 5905999158211 Basil
Basil Karma dla kota mus z Basil Karma dla kota mus z
wołowiną 85 g
30,12zł/kg

Cena: 2,56 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-08-23
5905999158228 5905999158228 Basil
Basil Karma dla kota mus z Basil Karma dla kota mus z
wątróbką i kurczakiem 85 g
31,06zł/kg

Cena: 2,64 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-05-11
5905999151182 5905999151182 Basil
Basil Karma mokra dla kota Basil Karma mokra dla kota
z łososiem 415 g
7,20zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
99
Data przydatności
2030-07-02
5905999151175 5905999151175 Basil
Basil Karma mokra dla kota Basil Karma mokra dla kota
z wołowiną 415 g
7,20zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
113
Data przydatności
2030-06-29
5905999151700 5905999151700 Basil
Basil Karma mokra dla kotów 4x100g Basil Karma mokra dla kotów 4x100g
2x z cielęciną 2x z indykiem 400 g
15,28zł/kg

Cena: 6,11 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-08-19
5905999151373 5905999151373 Basil
Basil Karma mokra dla kotów 4x100g Basil Karma mokra dla kotów 4x100g
2x z drobiem 2x z wołowiną 400 g
15,28zł/kg

Cena: 6,11 zł

PLN
1
37
Data przydatności
2028-07-12
5905999151168 5905999151168 Basil
Basil Karma mokra z drobiem Basil Karma mokra z drobiem
dla dorosłych kotów 415 g
6,99zł/kg

Cena: 2,90 zł

PLN
1
122
Basil Karma mokra z drobiem
5 5
5 5 Basil Karma mokra z drobiem
Data przyd. 2030-08-27
5900951020902 5900951020902 Whiskas
Whiskas Adult - mięsne kawałki Whiskas Adult - mięsne kawałki
w sosie, dla dorosłych kotów - puszka 400 g
18,93zł/kg

Cena: 7,57 zł

PLN
1
1
Whiskas Adult - mięsne kawałki
5 5
5 1 Whiskas Adult - mięsne kawałki
Data przyd. 2027-06-24
5900951020902 5900951020902 Whiskas
Whiskas Adult - mięsne kawałki Whiskas Adult - mięsne kawałki
w sosie, dla dorosłych kotów - puszka 400 g
19,88zł/kg

Cena: 7,95 zł

PLN
1
6
Whiskas Adult - mięsne kawałki
5 5
5 1 Whiskas Adult - mięsne kawałki
Data przyd. 2028-01-19
5900951020889 5900951020889 Whiskas
Whiskas Adult - mięsne kawałki Whiskas Adult - mięsne kawałki
w sosie, dla dorosłych kotów - puszka 400 g
18,93zł/kg

Cena: 7,57 zł

PLN
1
6
Whiskas Adult - mięsne kawałki
5 5
5 4 Whiskas Adult - mięsne kawałki
Data przyd. 2028-06-08
8714265090226 8714265090226 Yarrah
Yarrah karma dla kotów kawałki Yarrah karma dla kotów kawałki
kurczaka i wołowiny z pietruszką i tymiankiem BIO 100 g
59,90zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
5
Yarrah karma dla kotów kawałki
5 5
5 1 Yarrah karma dla kotów kawałki
Data przyd. 2027-04-10
 
marka:
5905999151298 5905999151298 Basil
Basil Karma dla kota z drobiem Basil Karma dla kota z drobiem
sucha 400 g
10,88zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
15
Basil Karma dla kota z drobiem
5 5
5 4 Basil Karma dla kota z drobiem
Data przyd. 2028-08-18
5905999151304 5905999151304 Basil
Basil Karma sucha dla kota Basil Karma sucha dla kota
z wołowiną 400 g
10,85zł/kg

Cena: 4,34 zł

PLN
1
15
Basil Karma sucha dla kota
5 5
5 1 Basil Karma sucha dla kota
Data przyd. 2028-08-07
5905999151311 5905999151311 Basil
Basil Karma sucha dla psów małych Basil Karma sucha dla psów małych
ras z drobiem 500 g
8,50zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-02-24
5900951305771 5900951305771 Whiskas
Whiskas Junior Sucha karma dla Whiskas Junior Sucha karma dla
kociąt z pysznym kurczakiem 300 g
26,63zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
2
Whiskas Junior Sucha karma dla
5 5
5 1 Whiskas Junior Sucha karma dla
Data przyd. 2027-11-29
5900951305757 5900951305757 Whiskas
Whiskas Sucha karma dla dorosłych Whiskas Sucha karma dla dorosłych
kotów z pysznym kurczakiem 300 g
26,63zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Whiskas Sucha karma dla dorosłych
5 5
5 2 Whiskas Sucha karma dla dorosłych
Data przyd. 2028-01-04
8714265000072 8714265000072 Yarrah
Yarrah Karma dla kota dorosłego z Yarrah Karma dla kota dorosłego z
kurczakiem i rybą BIO 800 g
43,40zł/kg

Cena: 34,72 zł

PLN
1
1
Yarrah Karma dla kota dorosłego z
5 5
5 1 Yarrah Karma dla kota dorosłego z
Data przyd. 2027-07-06
8714265000133 8714265000133 Yarrah
Yarrah Karma dla kota z kurczakiem Yarrah Karma dla kota z kurczakiem
i groszkiem BIO 800 g
47,29zł/kg

Cena: 37,83 zł

PLN
1
1
Yarrah Karma dla kota z kurczakiem
5 5
5 1 Yarrah Karma dla kota z kurczakiem
Data przyd. 2027-02-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5