Byodo Sos musztardowo balsamiczny z mango bezglutenowy BIO

Odkryj niezwykłą harmonię smaków, która odmieni Twoją kuchnię. Nasz Sos musztardowo-balsamiczny z mango to wyjątkowa fuzja dojrzałego, soczystego mango, rzemieślniczej musztardy oraz szlachetnego dressingu Condimento bianco. To idealny balans pomiędzy owocową słodyczą, kontrolowaną kwasowością a pikantnym finiszem. Każda kropla tego aksamitnego sosu to kulinarna podróż, która nadaje potrawom ekskluzywnego charakteru. Stworzony z myślą o miłośnikach niebanalnych połączeń, którzy szukają restauracyjnej jakości w domowym wydaniu.

Dlaczego warto mieć sos musztardowo-balsamiczny z mango w kuchni?
-Do sałatek: Doskonale komponuje się z rukolą, kozim serem, orzechami i świeżymi owocami.
-Do mięs: Genialna marynata do drobiu, kaczki oraz pieczonego schabu.
-Do przekąsek: Podkręca smak deski serów, domowych burgerów oraz chrupiących warzyw.
-Do ryb: Rewelacyjny dodatek do pieczonego łososia lub krewetek.

Byodo Sos musztardowo balsamiczny z mango bezglutenowy BIOByodo Sos musztardowo balsamiczny z mango bezglutenowy BIO
BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-12

pojemność

cena za kilogram

130,24 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4018462161456

4018462161456

Cena: 16,28 zł

16.28 PLN 2027-06-12 NewCondition

woda, mango* (17 %), cukier trzcinowy*, GORCZYCA* (13 %), ocet brandy*, sól morska, dressing biały* (2 %) (ocet winny biały*, zagęszczony moszcz winogronowy*), przyprawy*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 ml
Wartość energetyczna: 622 kJ/148 kcal
Tłuszcz: 4,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3 g
Węglowodany: 24 g
w tym cukry: 21 g
Białko: 3,8 g
Sól: 2,8 g


Odkryj niezwykłą harmonię smaków, która odmieni Twoją kuchnię. Nasz Sos musztardowo-balsamiczny z mango to wyjątkowa fuzja dojrzałego, soczystego mango, rzemieślniczej musztardy oraz szlachetnego dressingu Condimento bianco. To idealny balans pomiędzy owocową słodyczą, kontrolowaną kwasowością a pikantnym finiszem. Każda kropla tego aksamitnego sosu to kulinarna podróż, która nadaje potrawom ekskluzywnego charakteru. Stworzony z myślą o miłośnikach niebanalnych połączeń, którzy szukają restauracyjnej jakości w domowym wydaniu.

Dlaczego warto mieć sos musztardowo-balsamiczny z mango w kuchni?
-Do sałatek: Doskonale komponuje się z rukolą, kozim serem, orzechami i świeżymi owocami.
-Do mięs: Genialna marynata do drobiu, kaczki oraz pieczonego schabu.
-Do przekąsek: Podkręca smak deski serów, domowych burgerów oraz chrupiących warzyw.
-Do ryb: Rewelacyjny dodatek do pieczonego łososia lub krewetek.


Byodo Sos musztardowo pomarańczowy Byodo Sos musztardowo pomarańczowy
bezglutenowy BIO 125 g
130,24zł/kg

Cena: 16,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-30
Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos majonezowy czosnkowy Winiary sos majonezowy czosnkowy
250 g
38,16zł/kg

Cena: 9,54 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-04
Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
- kwaśny 500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
jasny 25 g
184,80zł/kg

Cena: 4,62 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-05-30
Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
Data przyd. 2027-04-23
Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
Data przyd. 2027-03-12
Provitus Pesto Basilico Provitus Pesto Basilico
Data przydatności
2027-10-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5