Hektor Konfitura z czarnych porzeczek

Hektor
Hektor Konfitura z czarnych porzeczekHektor Konfitura z czarnych porzeczek
masa netto

masa netto

330 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

24,21 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747001373

5904747001373

Cena: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-05-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Konfitura z czarnych porzeczek firmy Hektor.

inne produkty w kategorii konfitury

Produkt Konfitura z czarnych porzeczek firmy Hektor znajduje się w kategorii konfitury, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu konfitury:

Hektor Konfitura z truskawek Hektor Konfitura z truskawek
330 g
24,21zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-30
Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
z owoców leśnych 240 g
59,88zł/kg

Cena: 14,37 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-02-28
Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
jagodowa 240 szt.

Cena: 14,52 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-05-30
Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
truskawkowa 240 g
45,29zł/kg

Cena: 10,87 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-06-30
Alce Nero krem z kasztanów Alce Nero krem z kasztanów
jadalnych BIO 270 g
84,52zł/kg

Cena: 22,82 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-02-24
Herbapol Konfitura z wiśni extra Herbapol Konfitura z wiśni extra
niskosłodzona 240 g
35,50zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-03-30
Herbapol Konfitura z malin extra Herbapol Konfitura z malin extra
niskosłodzona 240 g
35,50zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-07-30
Stovit Konfitura z truskawek Stovit Konfitura z truskawek
Data przydatności
2027-09-30

inne produkty marki Hektor

Czy znasz już markę Hektor? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Hektor od 29 listopada 2012.

Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
900 g
15,08zł/kg

Cena: 13,57 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-30
Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
900 g
11,58zł/kg

Cena: 10,42 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-30
Hektor Kompot śliwkowy Hektor Kompot śliwkowy
900 g
9,99zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-09-30
Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
900 g
16,16zł/kg

Cena: 14,54 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Hektor Kompot agrestowy Hektor Kompot agrestowy
900 g
12,04zł/kg

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-08-30
Hektor Szczaw siekany Hektor Szczaw siekany
270 g
15,48zł/kg

Cena: 4,18 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-01-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5