Lisner O Mamo! Sałatka jajeczna ze szczypiorkiem

Lisner
43Lisner O Mamo! Sałatka jajeczna ze szczypiorkiem
Lisner O Mamo! Sałatka jajeczna ze szczypiorkiemLisner O Mamo! Sałatka jajeczna ze szczypiorkiem
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-12

pojemność

cena za kilogram

34,93 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344006834

5900344006834

Cena: 4,89 zł

4.89 PLN 2026-10-12 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Sałatka z jajkiem i szczypiorkiem marki Lisner?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Sałatka z jajkiem i szczypiorkiem marki Lisner:

40,5 % ziemniaki gotowane, 25 % jaja gotowane, olej rzepakowy, woda, cukier, 2 % cebula marynowana, sól, błonnik pszenny (bezglutenowy), ocet spirytusowy, mielona gorczyca, kurkuma, żółtko jaja, 0,3 % szczypiorek, skrobia modyfikowana, pieprz, ekstrakt z papryki, regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia1099 kJ/266 kcal
Tłuszcz23,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,3 g
Węglowodany10,0 g
w tym cukry3,7 g
Białko4,0 g
Sól1,3 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Lisner opisuje Sałatka z jajkiem i szczypiorkiem tak:

Lisner
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sałatka z jajkiem i szczypiorkiem.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Przygotowanie i stosowanie:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Rodzaj opakowania:Pot
Adres producenta:Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Adres zwrotny:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Sałatka z jajkiem i szczypiorkiem firmy Lisner? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Produkt Sałatka z jajkiem i szczypiorkiem firmy Lisner znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:

    Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z Lisner O Mamo! Sałatka warzywna z
    kukurydzą 140 g
    26,21zł/kg

    Cena: 3,67 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2026-11-01
    Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
    Tradycyjny 400 g
    11,68zł/kg

    Cena: 4,67 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2028-06-30
    Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
    400 g
    15,73zł/kg

    Cena: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-08-21
    Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
    510 g
    11,51zł/kg

    Cena: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-17
    Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
    czerwona w sosie ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-31
    Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
    babcine 480 g
    14,56zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-01-31
    Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
    kukurydzy 314 ml
    37,71zł/l

    Cena: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-02-11

    inne produkty marki Lisner

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Lisner? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
    śmietanowym 300 g
    37,53zł/kg

    Cena: 11,26 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2026-11-07
    Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
    musztardowym 300 g
    38,07zł/kg

    Cena: 11,42 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-10-25
    Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
    koperkowym 280 g
    40,79zł/kg

    Cena: 11,42 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-11-11
    Lisner filety śledziowe a'la matjas Lisner filety śledziowe a'la matjas
    Data przyd. 2026-10-31
    Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
    jajeczna ze szczypiorkiem 80 g
    54,75zł/kg

    Cena: 4,38 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2026-11-09
    Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
    z tuńczyka 80 g
    52,63zł/kg

    Cena: 4,21 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-10-20
    Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
    z łososia ze szczypiorkiem 80 g
    53,25zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-11-03
    Lisner filety śledziowe w sosie Lisner filety śledziowe w sosie
    jogurtowym 300 g
    36,63zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-11-05
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5