Bio Planet Oliwki zielone bez pestek w zalewie BIO

Bio Planet

Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych i rybnych. Produkt może zawierać pestki lub fragmenty pestek.

Bio Planet Oliwki zielone bez pestek w zalewie BIOBio Planet Oliwki zielone bez pestek w zalewie BIO
BIO
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-05-01

pojemność

cena za kilogram

49,43 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903900368056

5903900368056

Cena: 13,84 zł

13.84 PLN 2029-05-01 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Oliwki zielone bez pestek w zalewie BIO marki Bio Planet?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Bio Planet:

oliwki zielone*, woda, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 573 kJ/139 kcal
Tłuszcz - 13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 2,4 g
Węglowodany - 2,2 g
w tym cukry - <0,1 g
Błonnik - 2,5 g
Białko - 1,2 g
Sól - 3,0 g


Producent marki Bio Planet opisuje Oliwki zielone bez pestek w zalewie BIO tak:

Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych i rybnych. Produkt może zawierać pestki lub fragmenty pestek.


inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bio Planet Oliwki zielone bez pestek w zalewie BIO do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

Biorganica Nouva Oliwki zielone bez Biorganica Nouva Oliwki zielone bez
pestek w zalewie BIO 280 g
53,54zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-05-30
Rolnik pomidory suszone w oleju Rolnik pomidory suszone w oleju
280 g
40,64zł/kg

Cena: 11,38 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-06-26
Bioragnica Nouva Oliwki czarne bez Bioragnica Nouva Oliwki czarne bez
pestek w zalewie BIO 280 g
53,54zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-08-30
Aarts Szparagi w zalewie BIO Aarts Szparagi w zalewie BIO
280 g
68,21zł/kg

Cena: 19,10 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2030-12-30
Devaldano Maślak marynowany Devaldano Maślak marynowany
Data przyd. 2028-11-30
Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
Mini 280 g
32,89zł/kg

Cena: 9,21 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2028-06-30
Bio Planet Pomidory suszone w oleju Bio Planet Pomidory suszone w oleju
BIO 280 g
67,82zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-07-01

inne produkty marki Bio Planet

Poznaj produkty marki Bio Planet - w aktualnej ofercie mamy 321 produktów Bio Planet.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5