Krakus Chrzan tarty

Krakus
Krakus Chrzan tartyKrakus Chrzan tarty
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-30

pojemność

cena za kilogram

8,57 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397759251

5900397759251

Cena: 2,57 zł

2.57 PLN 2026-10-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Chrzan tarty firmy Krakus.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Chrzan tarty marki Krakus:

korzeń chrzanu (60 %), woda, olej rzepakowy, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: pirosiarczyn sodu

inne produkty w kategorii chrzan

Produkt Chrzan tarty firmy Krakus znajduje się w kategorii chrzan, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu chrzan:

Motyl chrzan tarty Motyl chrzan tarty
Data przyd. 2027-03-16
Provitus chrzan śmietankowy Provitus chrzan śmietankowy
170 g
31,41zł/kg

Cena: 5,34 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-02-22
Provitus chrzan z żurawiną Provitus chrzan z żurawiną
Data przyd. 2027-04-28
P R Z E C E N A -25%
Motyl krem chrzanowy Motyl krem chrzanowy
Data przyd. 2026-12-04
P R Z E C E N A -25%
Rolnik Chrzan tarty Rolnik Chrzan tarty
Data przyd. 2026-11-10
P R Z E C E N A -10%
Smak Chrzan żurawinowy lekko Smak Chrzan żurawinowy lekko
ostry 175 g
25,66zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-23
Smak Chrzan tarty ostry Smak Chrzan tarty ostry
Data przyd. 2026-11-25
Orzeł Polska Chrzan tradycyjny Orzeł Polska Chrzan tradycyjny
160 g
26,06zł/kg

Cena: 4,17 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2027-03-30

inne produkty marki Krakus

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Krakus? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Krakus Kabanosy klasyczne z szynką Krakus Kabanosy klasyczne z szynką
180 g
90,61zł/kg

Cena: 16,31 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2026-12-23
Krakus koncentrat barszczu Krakus koncentrat barszczu
czerwonego 300 ml
25,93zł/l

Cena: 7,78 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-10-30
Krakus Golonka wieprzowa Krakus Golonka wieprzowa
300 g
31,10zł/kg

Cena: 9,33 zł

PLN
1
24
Data przyd. 2028-06-12
Krakus Gulasz angielski Krakus Gulasz angielski
300 g
31,07zł/kg

Cena: 9,32 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2028-05-26
Krakus Wieprzowina w sosie Krakus Wieprzowina w sosie
własnym 300 g
37,97zł/kg

Cena: 11,39 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-07-28
Krakus Luksusowa mielonka Krakus Luksusowa mielonka
wieprzowa 300 g
30,97zł/kg

Cena: 9,29 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2028-03-27
Krakus Łopatka wieprzowa Krakus Łopatka wieprzowa
300 g
36,13zł/kg

Cena: 10,84 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-05-18
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5