Prymat Przyprawa Curry

Czy warto kupić produkt Przyprawa curry orientalna - suszona mieszanka przyprawowa marki Prymat?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Przyprawa curry orientalna - suszona mieszanka przyprawowa marki Prymat:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1107 kJ / 264 kcal |
| Tłuszcz | 3,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 42 g |
| w tym cukry | 10 g |
| Białko | 7,4 g |
| Sól | 23,9 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Prymat opisuje Przyprawa curry orientalna - suszona mieszanka przyprawowa tak:
inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne
Prymat Przyprawa Curry w sklepie dodomku.pl należy do kategorii przyprawy roślinne jednorodne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 139 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Nazywana jest szafranem indyjskim. Marco Polo zanotował w czasie swej podróży do Chin, że uzyskiwana z kłączy przyprawa \"barwą przypomina szafran i chociaż faktycznie zupełni(...)
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_kurkuma/19459.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_pieprz_czarny_ziarnisty/27540.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_pieprz_czarny_mielony/28936.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_papryka_slodka_mielona/30117.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_papryka_ostra_mielona/30118.html2028-05-30
Cechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_kminek_caly/31694.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Czosnek_granulowany/32151.htmlPoznaj produkty marki Prymat - w aktualnej ofercie mamy 59 produktów Prymat.
Cechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_lisc_laurowy/30119.htmlsól, papryka słodka, cebula, owoc kolendry, cukier, owoc jałowca, kminek, gorczyca biała, czosnek, rozmaryn, majeranek, natka pietruszki, chili, cząber
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_grillowa_klasyczna_20g/30327.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Majeranek_suszony/30461.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Bazylia_przyprawa_do_potraw_z_przepisem_na_odwrocie/30612.htmlsól, cebula, gorczyca biała, czosnek (8 %), pomidor, nasiona kolendry, cukier, natka pietruszki (4,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pieprz czarny (2 %), nasiona kop(...)
Cena: 1,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Przyprawa_do_ryb/31344.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Pieprz_czarny_Grubomielony/31528.html2029-02-28
Cechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 2,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_galka_muszkatolowa_mielona/31680.html






Koszyk z zakupami