Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól jodowana

Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól jodowanaKopalnia soli Wieliczka Salvita Sól jodowana
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

23,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907786841412

5907786841412

Cena: 11,99 zł

11.99 PLN 2029-05-30 NewCondition
Radix-Bis sól morska drobna Radix-Bis sól morska drobna
500 g
7,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2030-12-31
Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól
jodowana 250 g
46,36zł/kg

Cena: 11,59 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-10-30
o'sole sól morska gruboziarnista o'sole sól morska gruboziarnista
jodowana 900 g
4,22zł/kg

Cena: 3,80 zł

PLN
1
10
Kujawska sól warzona jodowana Kujawska sól warzona jodowana
1 kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-21
o'Sole Sól spożywcza warzona o'Sole Sól spożywcza warzona
jodowana 1 kg

Cena: 3,50 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2028-07-25
o'Sole sól kamienna jodowana o'Sole sól kamienna jodowana
1 kg

Cena: 3,49 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2028-08-30
Prymat sól peklowa Prymat sól peklowa
50 g
47,40zł/kg

Cena: 2,37 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-09-30
O'Sole sól kamienna niejodowana O'Sole sól kamienna niejodowana
1 kg

Cena: 3,51 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-09-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5