z czego:
marka:
5902768584295 5902768584295
Polski olej rzepakowy Polski olej rzepakowy
1 litr

Cena: 9,25 zł

PLN
1
116
Polski olej rzepakowy
4 5
4.5 9 Polski olej rzepakowy
Data przyd. 2027-09-04
5900012000232 5900012000232 Kujawski
Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
1 litr

Cena: 12,18 zł

PLN
1
13
Kujawski olej rzepakowy
4 5
4.5 21 Kujawski olej rzepakowy
Data przyd. 2028-03-04
80053828 Monini
Monini Classico oliwa z oliwek Monini Classico oliwa z oliwek
z pierwszego tłoczenia na zimno 500 ml
62,52zł/l

Cena: 31,26 zł

PLN
1
3
Monini Classico oliwa z oliwek
4 5
4.5 5 Monini Classico oliwa z oliwek
Data przyd. 2028-01-27
8005510001563 8005510001563 Monini
Monini Delicato oliwa z oliwek Monini Delicato oliwa z oliwek
z pierwszego tłoczenia na zimno (Extra Vergine) 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
3
Monini Delicato oliwa z oliwek
5 5
5 3 Monini Delicato oliwa z oliwek
Data przyd. 2027-11-06
5900012007866 5900012007866 Kujawski
P R Z E C E N A -10%
Kujawski Olej lniany Kujawski Olej lniany
tłoczony na zimno 250 ml
28,76zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
2
Kujawski Olej lniany
5 5
5 1 Kujawski Olej lniany
Data przyd. 2026-11-21
5904165172587 5904165172587
P R Z E C E N A -25%
So Well Olej ryżowy So Well Olej ryżowy
1 litr

Cena: 18,65 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-30
8009004500037 8009004500037 Alce Nero
Alce Nero Oliwa z oliwek Extra Alce Nero Oliwa z oliwek Extra
Virgin BIO 750 ml
93,83zł/l

Cena: 70,37 zł

PLN
1
1
Alce Nero Oliwa z oliwek Extra
5 5
5 3 Alce Nero Oliwa z oliwek Extra
Data przyd. 2027-08-23
8009004810624 8009004810624 Alce Nero
Alce Nero Oliwa z oliwek extra Alce Nero Oliwa z oliwek extra
virgin dla dzieci BIO 250 ml
129,36zł/l

Cena: 32,34 zł

PLN
1
1
Alce Nero Oliwa z oliwek extra
5 5
5 2 Alce Nero Oliwa z oliwek extra
Data przyd. 2027-08-16
5905279764590 5905279764590
Astron Olej żywokostowy z gojnikiem Astron Olej żywokostowy z gojnikiem
100 ml
199,90zł/l

Cena: 19,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-30
5900311000209 5900311000209 Bartek
Bartek olej słonecznikowy Bartek olej słonecznikowy
1 litr

Cena: 12,33 zł

PLN
1
9
Bartek olej słonecznikowy
4 5
4.5 5 Bartek olej słonecznikowy
Data przyd. 2027-09-28
80140139 Basso
Basso Oliwa z wytłoczyn oliwek Basso Oliwa z wytłoczyn oliwek
1 litr

Cena: 32,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-12-30
8004123002752 8004123002752 Basso
Basso Oliwa z wytłoczyn z oliwek Basso Oliwa z wytłoczyn z oliwek
500 ml
38,92zł/l

Cena: 19,46 zł

PLN
1
3
Basso Oliwa z wytłoczyn z oliwek
5 5
5 2 Basso Oliwa z wytłoczyn z oliwek
Data przyd. 2027-12-12
5903351623063 5903351623063 Big Nature
Big Nature Bio Olej konopny Big Nature Bio Olej konopny
tłoczony na zimno 250 ml
103,96zł/l

Cena: 25,99 zł

PLN
1
1
Big Nature Bio Olej konopny
5 5
5 1 Big Nature Bio Olej konopny
Data przyd. 2027-04-30
5903351623049 5903351623049 Big Nature
Big Nature Bio Olej sezamowy Big Nature Bio Olej sezamowy
tłoczony na zimno 250 ml
70,80zł/l

Cena: 17,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-30
5903351623100 5903351623100 Big Nature
Big Nature Bio Olej z awokado Big Nature Bio Olej z awokado
extra virgin 250 ml
130,20zł/l

Cena: 32,55 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
5905745620801 5905745620801 Big Nature
Big Nature Olej lniany tłoczony Big Nature Olej lniany tłoczony
na zimno 1 litr

Cena: 26,34 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-17
5903351629201 5903351629201 Big Nature
Big Nature Olej z ostropestu Big Nature Olej z ostropestu
tłoczony na zimno 500 ml
49,16zł/l

Cena: 24,58 zł

PLN
1
2
Big Nature Olej z ostropestu
5 5
5 1 Big Nature Olej z ostropestu
Data przyd. 2027-06-30
5903351623551 5903351623551 Big Nature
Big Nature Olej ze słodkich Big Nature Olej ze słodkich
migdałów tłoczony na zimno 250 ml
82,08zł/l

Cena: 20,52 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-30
5907752683800 5907752683800 Bio Food
Bio Food Olej kokosowy virgin BIO Bio Food Olej kokosowy virgin BIO
260 ml
86,08zł/l

Cena: 22,38 zł

PLN
1
1
Bio Food Olej kokosowy virgin BIO
4 5
4 3 Bio Food Olej kokosowy virgin BIO
Data przyd. 2028-02-19
4260355585652 4260355585652 Bio Planete
Bio Planete Olej do Pizzy i Bio Planete Olej do Pizzy i
Makaronu o smaku Chili i Pomidora 250 ml
114,52zł/l

Cena: 28,63 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
4260355581722 4260355581722 Bio Planete
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
BIO
Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
z Ghee BIO 500 ml
85,12zł/l

Cena: 42,56 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
4260355585874 4260355585874 Bio Planete
Bio Planete Olej kokosowy Bio Planete Olej kokosowy
virgin BIO 950 ml
76,83zł/l

Cena: 72,99 zł

PLN
1
1
Bio Planete Olej kokosowy
5 5
5 1 Bio Planete Olej kokosowy
Data przyd. 2027-07-07
4260355583115 4260355583115 Bio Planete
Bio Planete Olej kokosowy bezwonny Bio Planete Olej kokosowy bezwonny
BIO 400 ml
77,85zł/l

Cena: 31,14 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-01
3445020205719 3445020205719 Bio Planete
Bio Planete Olej sałatkowy Bio Planete Olej sałatkowy
tłoczony na zimno BIO 500 ml
47,98zł/l

Cena: 23,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-30
3445020007887 3445020007887 Bio Planete
Bio Planete Olej shea rafinowany Bio Planete Olej shea rafinowany
BIO 200 ml
223,35zł/l

Cena: 44,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
3445020002554 3445020002554 Bio Planete
Bio Planete Olej słonecznikowy Bio Planete Olej słonecznikowy
virgin BIO 500 ml
35,64zł/l

Cena: 17,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-01
3445020001755 3445020001755 Bio Planete
Bio Planete Oliwa z oliwek do Bio Planete Oliwa z oliwek do
smażenia BIO 500 ml
94,28zł/l

Cena: 47,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-01
3445020223508 3445020223508 Bio Planete
Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 1 l

Cena: 71,15 zł

PLN
1
1
Bio Planete oliwa z oliwek extra
5 5
5 1 Bio Planete oliwa z oliwek extra
Data przyd. 2027-04-30
3445020002530 3445020002530 Bio Planete
Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
virgin BIO 500 ml
72,90zł/l

Cena: 36,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-10-01
8010445005845 8010445005845
Clemete Oliwa z oliwek Clemete Oliwa z oliwek
extra virgin 100% UE BIO 500 ml
63,98zł/l

Cena: 31,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-20
3375190016016 3375190016016 Brochenin
J. Brochenin Olej słonecznikowy J. Brochenin Olej słonecznikowy
tłoczony na zimno BIO 750 ml
30,12zł/l

Cena: 22,59 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-01
5905563491003 5905563491003
Jongga Kimchi classic Jongga Kimchi classic
300 g
39,97zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2026-12-10
5900012009754 5900012009754 Kujawski
Kujawski Olej rzepakowy Kujawski Olej rzepakowy
z rozmarynem, oregano i bazylią 250 ml
38,72zł/l

Cena: 9,68 zł

PLN
1
2
Kujawski Olej rzepakowy
5 5
5 1 Kujawski Olej rzepakowy
Data przyd. 2027-10-16
5900012007842 5900012007842 Kujawski
Kujawski Olej słonecznikowy Kujawski Olej słonecznikowy
tłoczony na zimno 250 ml
42,56zł/l

Cena: 10,64 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-01-22
5900012004834 5900012004834 Kujawski
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
5900012004827 5900012004827 Kujawski
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z czosnkiem 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-18
5900012004841 5900012004841 Kujawski
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z czosnkiem i bazylią 250 ml

Cena: 9,70 zł

PLN
1
1
Kujawski Olej z pierwszego
5 5
5 1 Kujawski Olej z pierwszego
Data przyd. 2027-08-19
5900012004858 5900012004858 Kujawski
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z pomidorami czosnkiem i bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-19
5900012003196 5900012003196 Kujawski
Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
z pierwszego tłoczenia z olejem z siemienia 750 ml
19,99zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-03
8005510001716 8005510001716 Monini
Monini Gran Fruttato oliwa z oliwek Monini Gran Fruttato oliwa z oliwek
z pierwszego tłoczenia Extra Vergine 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-27
80110910 Monini
Monini olej z pestek winogron Monini olej z pestek winogron
Monini olej z pestek winogron
4 5
4 1 Monini olej z pestek winogron
Data przyd. 2027-10-22
8005510004113 8005510004113 Monini
Monini oliwa z oliwek pierwszego Monini oliwa z oliwek pierwszego
tłoczenia extra vergine classico spray 200 ml
89,00zł/l

Cena: 17,80 zł

PLN
1
4
Monini oliwa z oliwek pierwszego
5 5
5 1 Monini oliwa z oliwek pierwszego
Data przyd. 2027-08-11
5200102950028 5200102950028
Mylopotamos Oliwa z oliwek extra Mylopotamos Oliwa z oliwek extra
virgin niefiltrowana PDO KRETA BIO 500 ml
65,50zł/l

Cena: 32,75 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-15
5902020648543 5902020648543
Olandia Olej z zarodów rzepaku do Olandia Olej z zarodów rzepaku do
smażenia tłoczony na zimno BIO 500 ml
45,98zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-23
5900012006043 5900012006043 Oleo
Oleo olej roślinny uniwersalny Oleo olej roślinny uniwersalny
rzepakowy 900 ml
9,99zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
15
Oleo olej roślinny uniwersalny
4 5
4.5 7 Oleo olej roślinny uniwersalny
Data przyd. 2027-11-17
5907078675046 5907078675046 Oleofarm
Oleofarm Olej sezamowy Oleofarm Olej sezamowy
250 ml
138,36zł/l

Cena: 34,59 zł

PLN
1
1
Oleofarm Olej sezamowy
4 5
4.5 3 Oleofarm Olej sezamowy
Data przyd. 2027-05-30
5907078675022 5907078675022 Oleofarm
Oleofarm olej lniany tłoczony Oleofarm olej lniany tłoczony
na zimno 250 ml
90,24zł/l

Cena: 22,56 zł

PLN
1
4
Oleofarm olej lniany tłoczony
5 5
5 2 Oleofarm olej lniany tłoczony
Data przyd. 2027-01-30
5905999153063 5905999153063
Smak dla Ciebie Olej słonecznikowy Smak dla Ciebie Olej słonecznikowy
900 ml
10,13zł/l

Cena: 9,12 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-08-19
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5