Rolnik Sałatka grecka

Rolnik

Produkowana wyłącznie w miesiącach najdorodniejszych zbiorów, Sałatka grecka Rolnik, to wyśmienite połączenie marynowanych, pokrojonych w plastry ogórków z soczystą marchewką, papryką i cebulą. Dzięki tradycyjnej recepturze octowej marynaty, warzywa zyskują idealną chrupkość, twardość oraz wyrazisty, słodko-kwaśny smak. Sałatka grecka Rolnik to gotowy pomysł na uzupełnienie o warzywny dodatek różnorodnych potraw mięsnych, zwłaszcza w kuchni polskiej.

Rolnik Sałatka greckaRolnik Sałatka grecka
pojemność netto

pojemność netto

900 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-20

pojemność

cena za litr

11,10 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919054642

5900919054642

Cena: 9,99 zł

Kup 6 szt. po 9.84 zł/szt
9.99 PLN 2028-06-20 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Sałatka grecka marki Rolnik?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Sałatka grecka marki Rolnik:

warzywa w zmiennych proporcjach (ogórki, marchew, papryka, cebula), woda, ocet spirytusowy, cukier, sól.


Producent marki Rolnik opisuje Sałatka grecka tak:

Produkowana wyłącznie w miesiącach najdorodniejszych zbiorów, Sałatka grecka Rolnik, to wyśmienite połączenie marynowanych, pokrojonych w plastry ogórków z soczystą marchewką, papryką i cebulą. Dzięki tradycyjnej recepturze octowej marynaty, warzywa zyskują idealną chrupkość, twardość oraz wyrazisty, słodko-kwaśny smak. Sałatka grecka Rolnik to gotowy pomysł na uzupełnienie o warzywny dodatek różnorodnych potraw mięsnych, zwłaszcza w kuchni polskiej.


inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Rolnik Sałatka grecka do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

Hektor Ogórki konserwowe Hektor Ogórki konserwowe
kaszubskie 900 g
11,10zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-10-30
Hektor Papryka konserwowa Hektor Papryka konserwowa
900 ml
11,49zł/l

Cena: 10,34 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-10-30
Hektor Kapusta kiszona Hektor Kapusta kiszona
900 g
7,37zł/kg

Cena: 6,63 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-08-30
Hektor Sałatka obiadowa firmowa Hektor Sałatka obiadowa firmowa
900 g
9,12zł/kg

Cena: 8,21 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-08-30
Hektor Groszek konserwowy Hektor Groszek konserwowy
900 g
9,87zł/kg

Cena: 8,88 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-05-30
Hektor Ogórki kiszone Hektor Ogórki kiszone
900 ml
11,48zł/l

Cena: 10,33 zł

PLN
1
34
Data przydatności
2027-10-30
Hektor Sałatka Wiejska z zielonych Hektor Sałatka Wiejska z zielonych
pomidorów 900 ml
7,40zł/l

Cena: 6,66 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-09-30
Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
Tradycyjny 400 g
11,68zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-06-30

inne produkty marki Rolnik

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Rolnik? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
kukurydzy 314 ml
37,71zł/l

Cena: 11,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-11
Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
Data przydatności
2028-02-28
Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
850 g
8,53zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-11
Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
350 g
14,26zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-20
Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,52zł/kg

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-13
P R Z E C E N A -25%
Rolnik Chrzan tarty Rolnik Chrzan tarty
Data przyd. 2026-11-10
Rolnik Szczaw konserwowy Rolnik Szczaw konserwowy
315 ml
17,27zł/l

Cena: 5,44 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5