pomińmusztarda
rodzaj musztardy:
rodzaj opakowania:
marka:
5901605004217 5901605004217 Octim
P R Z E C E N A -10%
Octim Musztarda z Whiskey Octim Musztarda z Whiskey
190 g
20,26zł/kg

Cena: 3,85 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2026-11-18
5901605000448 5901605000448 Octim
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
190 g
15,26zł/kg

Cena: 2,90 zł

PLN
1
5
Octim Musztarda chrzanowa
5 5
5 1 Octim Musztarda chrzanowa
Data przyd. 2026-12-17
5901605001353 5901605001353 Octim
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda z pomarańczą Octim Musztarda z pomarańczą
Data przydatności
2026-11-18
5901884440003 5901884440003 Dagoma
Dagoma musztarda gdańska, Dagoma musztarda gdańska,
delikatesowa miodowa 200 g
22,60zł/kg

Cena: 4,52 zł

PLN
1
4
Dagoma musztarda gdańska,
4 5
4 4 Dagoma musztarda gdańska,
Data przyd. 2027-04-13
5901884490008 5901884490008 Dagoma
Dagoma musztarda kaszubska Dagoma musztarda kaszubska
200 g
21,65zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
9
Dagoma musztarda kaszubska
5 5
5 4 Dagoma musztarda kaszubska
Data przyd. 2027-12-10
5901884410006 5901884410006 Dagoma
Dagoma musztarda sarepska Dagoma musztarda sarepska
200 g
21,65zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
9
Dagoma musztarda sarepska
4 5
4.5 9 Dagoma musztarda sarepska
Data przyd. 2027-12-10
5902741004857 5902741004857 Dary Natury
Dary Natury Musztarda BIO Dary Natury Musztarda BIO
200 g
44,05zł/kg

Cena: 8,81 zł

PLN
1
4
Dary Natury Musztarda BIO
4 5
4 1 Dary Natury Musztarda BIO
Data przyd. 2027-04-04
5900084268486 5900084268486 Kamis
Kamis Musztarda czeska Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

Cena: 5,16 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-13
5901605001742 5901605001742 Octim
Octim Ekologiczna musztarda ostra Octim Ekologiczna musztarda ostra
180 g
28,89zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-06-15
5901605001735 5901605001735 Octim
Octim Ekologiczna musztarda łagodna Octim Ekologiczna musztarda łagodna
180 g
28,89zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-07-22
5901605004194 5901605004194 Octim
Octim Musztarda BBQ Octim Musztarda BBQ
190 g
22,53zł/kg

Cena: 4,28 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-01-05
5901605000677 5901605000677 Octim
Octim Musztarda Mazurska o smaku Octim Musztarda Mazurska o smaku
wędzonej papryki i rozmarynu 190 g
23,16zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
6
Octim Musztarda Mazurska o smaku
5 5
5 2 Octim Musztarda Mazurska o smaku
Data przyd. 2027-05-15
5901605004101 5901605004101 Octim
Octim Musztarda dworska Octim Musztarda dworska
190 g
19,74zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-02-16
5901605000431 5901605000431 Octim
Octim Musztarda miodowa Octim Musztarda miodowa
Data przydatności
2027-05-15
5901605004170 5901605004170 Octim
Octim Musztarda ostra Octim Musztarda ostra
190 g
19,74zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-01
5901605000417 5901605000417 Octim
Octim Musztarda stołowa Octim Musztarda stołowa
190 g
20,32zł/kg

Cena: 3,86 zł

PLN
1
8
Octim Musztarda stołowa
5 5
5 2 Octim Musztarda stołowa
Data przyd. 2027-03-13
5901605002183 5901605002183 Octim
Octim Musztarda z curry Octim Musztarda z curry
190 g
19,68zł/kg

Cena: 3,74 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-05-13
5901605004095 5901605004095 Octim
Octim Musztarda z koperkiem Octim Musztarda z koperkiem
190 g
19,74zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-05-11
5901605003487 5901605003487 Octim
Octim Musztarda z papryką Octim Musztarda z papryką
190 g
19,63zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2026-12-18
5901605002077 5901605002077 Octim
Octim Sos musztardowy chrzanowy Octim Sos musztardowy chrzanowy
z Olsztynka 180 g
24,28zł/kg

Cena: 4,37 zł

PLN
1
13
Octim Sos musztardowy chrzanowy
5 5
5 1 Octim Sos musztardowy chrzanowy
Data przyd. 2027-04-03
5900672305166 5900672305166 Primaeco
Primaeco Musztarda ostra BIO Primaeco Musztarda ostra BIO
170 g
49,71zł/kg

Cena: 8,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-15
5901135027854 5901135027854 Prymat
Prymat Musztarda francuska Prymat Musztarda francuska
łagodna 180 g
22,17zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-03-30
5901135025812 5901135025812 Prymat
Prymat musztarda delikatesowa Prymat musztarda delikatesowa
185 g
17,46zł/kg

Cena: 3,23 zł

PLN
1
2
Prymat musztarda delikatesowa
4 5
4.5 2 Prymat musztarda delikatesowa
Data przyd. 2027-05-30
5901135025737 5901135025737 Prymat
Prymat musztarda sarepska Prymat musztarda sarepska
180 g
17,56zł/kg

Cena: 3,16 zł

PLN
1
5
Prymat musztarda sarepska
4 5
4.5 4 Prymat musztarda sarepska
Data przyd. 2027-04-30
5901044023299 5901044023299 Roleski
Roleski Musztarda American Classic Roleski Musztarda American Classic
łagodna, linia Street Food, NOWOŚĆ 200 g
24,95zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
7
Roleski Musztarda American Classic
3 5
3 2 Roleski Musztarda American Classic
Data przyd. 2027-07-03
5901044003604 5901044003604 Roleski
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
11
Roleski Musztarda Chrzanowa
4 5
4.5 4 Roleski Musztarda Chrzanowa
Data przyd. 2027-08-10
5901044038446 5901044038446 Roleski
Roleski Musztarda Dijon Roleski Musztarda Dijon
bez dodatku cukru 165 g
24,18zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Roleski Musztarda Dijon
5 5
5 2 Roleski Musztarda Dijon
Data przyd. 2027-03-16
5901044005813 5901044005813 Roleski
Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Roleski Musztarda Francuska
5 5
5 4 Roleski Musztarda Francuska
Data przyd. 2027-08-06
5901044005806 5901044005806 Roleski
Roleski Musztarda Jerozolimska Roleski Musztarda Jerozolimska
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
15
Roleski Musztarda Jerozolimska
5 5
5 7 Roleski Musztarda Jerozolimska
Data przyd. 2027-06-12
5901044003598 5901044003598 Roleski
Roleski Musztarda Kremska Roleski Musztarda Kremska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Roleski Musztarda Kremska
4 5
4.5 6 Roleski Musztarda Kremska
Data przyd. 2027-05-20
5901044003611 5901044003611 Roleski
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
18
Roleski Musztarda Sarepska
4 5
4.5 11 Roleski Musztarda Sarepska
Data przyd. 2027-08-25
5901044015171 5901044015171 Roleski
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
3
Roleski Musztarda Sarepska
5 5
5 2 Roleski Musztarda Sarepska
Data przyd. 2027-06-23
5901044019605 5901044019605 Roleski
Roleski Musztarda Sarepska saszetka Roleski Musztarda Sarepska saszetka
15 ml
46,67zł/l

Cena: 0,70 zł

PLN
1
100
Roleski Musztarda Sarepska saszetka
4 5
4.5 2 Roleski Musztarda Sarepska saszetka
Data przyd. 2027-06-16
5901044007589 5901044007589 Roleski
Roleski Musztarda Staropolska Roleski Musztarda Staropolska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Roleski Musztarda Staropolska
4 5
4.5 4 Roleski Musztarda Staropolska
Data przyd. 2027-08-26
5901044015188 5901044015188 Roleski
Roleski Musztarda Stołowa Roleski Musztarda Stołowa
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
16
Roleski Musztarda Stołowa
4 5
4 3 Roleski Musztarda Stołowa
Data przyd. 2027-06-22
5901044019735 5901044019735 Roleski
Roleski Musztarda Stołowa Roleski Musztarda Stołowa
1 litr

Cena: 14,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-06-16
5901044023275 5901044023275 Roleski
Roleski Musztarda Trinidad Scorpion Roleski Musztarda Trinidad Scorpion
linia Street Food, 210 g
23,76zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
22
Roleski Musztarda Trinidad Scorpion
5 5
5 3 Roleski Musztarda Trinidad Scorpion
Data przyd. 2027-04-24
5901044016819 5901044016819 Roleski
Roleski Musztarda Wikinga Roleski Musztarda Wikinga
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
20
Roleski Musztarda Wikinga
5 5
5 6 Roleski Musztarda Wikinga
Data przyd. 2027-08-11
5901044016802 5901044016802 Roleski
Roleski Musztarda miodowa Roleski Musztarda miodowa
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
16
Roleski Musztarda miodowa
5 5
5 9 Roleski Musztarda miodowa
Data przyd. 2027-07-30
5901044038637 5901044038637 Roleski
Roleski Musztarda orientalna Roleski Musztarda orientalna
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-04-02
5901044012231 5901044012231 Roleski
Roleski Musztarda sarepska Roleski Musztarda sarepska
425 g
17,39zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
9
Roleski Musztarda sarepska
4 5
4.5 3 Roleski Musztarda sarepska
Data przyd. 2027-06-24
5901044003581 5901044003581 Roleski
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
8
Roleski Musztarda stołowa
4 5
4.5 7 Roleski Musztarda stołowa
Data przyd. 2027-06-24
5901044012248 5901044012248 Roleski
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
425 g
17,39zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
20
Roleski Musztarda stołowa
4 5
4.5 6 Roleski Musztarda stołowa
Data przyd. 2027-06-03
5901044029383 5901044029383 Roleski
Roleski musztarda łagodna Roleski musztarda łagodna
900 g
16,11zł/kg

Cena: 14,50 zł

PLN
1
10
Roleski musztarda łagodna
5 5
5 1 Roleski musztarda łagodna
Data przyd. 2027-01-22
5901044029406 5901044029406 Roleski
Roleski musztarda średnio-ostra Roleski musztarda średnio-ostra
900 g
16,11zł/kg

Cena: 14,50 zł

PLN
1
9
Roleski musztarda średnio-ostra
5 5
5 2 Roleski musztarda średnio-ostra
Data przyd. 2027-03-05
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5