Cykoria Rosół drobiowy instant

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Rosół drobiowy instant w proszku marki Cykoria?
Jak powstał produkt Rosół drobiowy instant w proszku firmy Cykoria - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | na 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 24 kJ / 6 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 1,2 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| Błonnik | <0,5 g |
| Białko | <0,5 g |
| Sól | 0,99 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal) | |
| Opakowanie wystarcza do przygotowania 20 sugerowanych porcji produktu |
| Seler : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Cykoria opisuje Rosół drobiowy instant w proszku tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Rosół drobiowy instant w proszku firmy Cykoria. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii buliony, kostki rosołowe
Cykoria Rosół drobiowy instant w sklepie dodomku.pl należy do kategorii buliony, kostki rosołowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 43 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
sól, cukier brązowy*, suszone warzywa* 13,5% (cebula* 5%, seler* 5%, marchew* 3,2%, pietruszka* 0,3%), skrobia kukurydziana*, olej słonecznikowy*, ekstrakt z drożdży, przypra(...)
Cena: 7,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_kostki_warzywne_BIO/48726.htmlcukier, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 22,5 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), sól, ekstrak(...)
Cena: 6,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Barszcz_czerwony_instant/126872.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą, selerem), cukier, przyprawy, tłuszcz drob(...)
Cena: 3,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_6_kostek_rosol_drobiowy/19214.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, suszone warzywa 7,7 % (marchew 3,4 %, cebula 2,3 %, por, korze(...)
Cena: 3,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_w_kostkach_Warzywny_6_kostek/19215.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą), cukier, suszone warzywa 2,8 % (cebula, c(...)
Cena: 5,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_6_kostek_z_grzybami_lesnymi/28664.htmlsól, olej palmowy, skrobia kukurydziana, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), cukier, barwnik (karmel), suszone mięso wołowe (2,2 %), ekstra(...)
Cena: 3,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_w_kostkach_Wolowy_6_kostek/28665.htmlPoznaj produkty marki Cykoria - w aktualnej ofercie mamy 140 produktów Cykoria.
Cena: 1 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_cukier_wanilinowy/29682.htmlCena: 1,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_kwas_cytrynowy_spozywczy/30601.htmlcukier, sól, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 17,9 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), wzmacni(...)
Cena: 2,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Barszcz_czerwony_blyskawiczny/33644.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
Cena: 2,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Bulion_warzywny_6_kostek/48000.htmlCena: 5,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Cykorianka_Kawa_Zbozowa_ekspresowa_30_torebek/48015.htmlpreparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), cukier, mleko w pr(...)
Cena: 5,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Krem_do_tortow_o_smaku_truskawkowym/48016.html






Koszyk z zakupami