4005394116111 4005394116111 BIOVEGAN
Biovegan Skórka cytryny mix Biovegan Skórka cytryny mix
bezglutenowa BIO 9 g
693,33zł/kg

Cena: 6,24 zł

PLN
1
2
Biovegan Skórka cytryny mix
4 5
4.5 3 Biovegan Skórka cytryny mix
Data przyd. 2027-12-31
5900288000851 5900288000851 Cykoria
Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
20 g
92,50zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
42
Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
4 5
4.5 17 Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
Data przyd. 2029-02-28
5900983020031 5900983020031 Delecta
Delecta Kwasek cytrynowy Delecta Kwasek cytrynowy
20 g
58,50zł/kg

Cena: 1,17 zł

PLN
1
15
Delecta Kwasek cytrynowy
5 5
5 3 Delecta Kwasek cytrynowy
Data przyd. 2029-05-30
5900437070100 5900437070100 Dr. Oetker
Dr.Oetker kwas cytrynowy Dr.Oetker kwas cytrynowy
Dr.Oetker kwas cytrynowy
5 5
5 5 Dr.Oetker kwas cytrynowy
Data przyd. 2029-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5