Rolnik pędy bambusa

Rolnik
Rolnik pędy bambusaRolnik pędy bambusa
masa netto

masa netto

310 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-02-20

pojemność

cena za kilogram

34,77 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919002407

5900919002407

Cena: 10,78 zł

10.78 PLN 2028-02-20 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Pędy bambusa krojone w paski w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany marki Rolnik?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Pędy bambusa krojone w paski w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany marki Rolnik:

pędy bambusa, woda, cukier, ocet spirytusowy, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po odsączeniu zalewy w 100 g:
Wartość energetyczna 114 kJ /27 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g
Węglowodany 4,6 g
w tym cukry 4,5 g
Białko 1,2 g
Sól 1,1 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać

Producent marki Rolnik opisuje Pędy bambusa krojone w paski w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany tak:

Rolnik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pędy bambusa krojone w paski w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Rolnik pędy bambusa w sklepie dodomku.pl należy do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 293 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Hektor Buraczki wiórki Hektor Buraczki wiórki
310 g
14,10zł/kg

Cena: 4,37 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-08-30
Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
Tradycyjny 400 g
11,68zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-06-30
Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
400 g
15,73zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-08-21
Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
510 g
11,51zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-17
Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-31
Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
babcine 480 g
14,56zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-31
Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
kukurydzy 314 ml
37,71zł/l

Cena: 11,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-11

inne produkty marki Rolnik

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Rolnik? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
Data przydatności
2028-02-28
Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
850 g
8,53zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-11
Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
350 g
14,26zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-20
Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,52zł/kg

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-13
P R Z E C E N A -25%
Rolnik Chrzan tarty Rolnik Chrzan tarty
Data przyd. 2026-11-10
Rolnik Szczaw konserwowy Rolnik Szczaw konserwowy
315 ml
17,27zł/l

Cena: 5,44 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-30
Rolnik pomidory suszone w oleju Rolnik pomidory suszone w oleju
280 g
40,64zł/kg

Cena: 11,38 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-06-26
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5