Dawtona ogórek korniszony z papryką habanero

Dawtona
Dawtona ogórek korniszony z papryką habaneroDawtona ogórek korniszony z papryką habanero
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-08-01

pojemność

cena za kilogram

15,37 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713016911

5901713016911

Cena: 7,99 zł

Kup 6 szt. po 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2028-08-01 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Korniszony z papryką habanero. Produkt pasteryzowany firmy Dawtona?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Dawtona ogórek korniszony z papryką habanero? Sprawdź listę składników:

ogórki (51 %), woda, ocet spirytusowy, cukier, papryka habanero (1,4 %), sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna160 kJ / 38 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany6,9 g
w tym cukry6,7 g
Białko1,1 g
Sól1,2 g
Podane wartości odżywcze dotyczą produktu po odsączeniu zalewy.

Producent marki Dawtona opisuje Korniszony z papryką habanero. Produkt pasteryzowany tak:

ciesz się smakiem polskich warzyw
Marka:Dawtona
O marce:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Korniszony z papryką habanero. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Dawtona ogórek korniszony z papryką habanero w sklepie dodomku.pl należy do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 293 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Provitus konserwowe ogórki Provitus konserwowe ogórki
latosie 640 g
16,41zł/kg

Cena: 10,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-30
Bio Food Ogórki kiszone Bio Food Ogórki kiszone
bezglutenowe BIO 760 g
23,53zł/kg

Cena: 17,88 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-09-19
Hektor Ogórki konserwowe Hektor Ogórki konserwowe
kaszubskie 900 g
11,10zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-10-30
Provitus Ogórki konserwowe Provitus Ogórki konserwowe
kaszubskie 640 g
17,17zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-30
Provitus ogórki konserwowe Provitus ogórki konserwowe
czosnkowe 640 g
15,94zł/kg

Cena: 10,20 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-07-30
Runoland ogórki konserwowe Runoland ogórki konserwowe
kartuskie BIO 670 g
20,13zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-08-30
Charsznickie ogórki kiszone Charsznickie ogórki kiszone
bez konserwantów 1.4 kg
9,56zł/kg

Cena: 13,39 zł

PLN
1
89
Data przyd. 2026-11-30
Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
Mini 280 g
32,89zł/kg

Cena: 9,21 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2028-06-30

inne produkty marki Dawtona

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Dawtona? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
510 g
11,51zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-17
Dawtona kukurydza konserwowa Dawtona kukurydza konserwowa
słodka 400 g
13,00zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-10-08
Dawtona fasola czerwona konserwowa Dawtona fasola czerwona konserwowa
400 g
13,65zł/kg

Cena: 5,46 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2029-05-04
Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
400 g
13,05zł/kg

Cena: 5,22 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-10-04
Dawtona Pomidory całe w puszce Dawtona Pomidory całe w puszce
400 g
13,70zł/kg

Cena: 5,48 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-09-24
Dawtona Fasola Biała Dawtona Fasola Biała
400 g
13,68zł/kg

Cena: 5,47 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-03-20
Dawtona przecier pomidorowy Dawtona przecier pomidorowy
500 g
11,04zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-08-28
Dawtona groszek konserwowy Dawtona groszek konserwowy
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-07-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5