Primaeco Musztarda ostra BIO

Czy warto kupić produkt Musztarda ostra Bio marki Primaeco?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Primaeco Musztarda ostra BIO? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 472 kJ / 113 kcal |
| Tłuszcz | 5,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 11 g |
| w tym cukry | 9,3 g |
| Błonnik | 2,0 g |
| Białko | 4,0 g |
| Sól | 2,00 g |
| **RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 17 sugerowanych porcji produktu. |
| Seler : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Primaeco opisuje Musztarda ostra Bio tak:
inne produkty w kategorii musztarda
Produkt Musztarda ostra Bio firmy Primaeco znajduje się w kategorii musztarda, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu musztarda:
woda, gorczyca*, ocet spirytusowy*, cukier trzcinowy*, sól morska, przyprawy*, przyprawy ziołowe*, przeciwutleniacz: kwas cytrynowy, *- surowce rolnictwa ekologicznego
Cena: 7,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Primaeco_Musztarda_lagodna_BIO/40220.html2027-02-10
Cena: 3,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Sarepska/20440.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Francuska/20441.htmlCena: 3,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Chrzanowa/20443.htmlCena: 3,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_stolowa/20444.htmlCena: 3,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Kremska/20445.htmlCena: 4,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_musztarda_sarepska/25746.htmlwoda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, miód sztuczny 2 % (cukier, woda, aromat miodowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Cena: 4,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_musztarda_gdanska._delikatesowa_miodowa/29718.htmlCzy znasz już markę Primaeco? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Primaeco od 23 czerwca 2012.
Cena: 26,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Primaeco_Maslo_orzechowe_100_BIO_bez_dodatku_soli_i_cukru/53711.html2027-08-13
burak ćwikłowy* 88 %, cukier trzcinowy*, ocet spirytusowy*, sól morska, skrobia kukurydziana natywna, *- surowce rolnictwa ekologicznego
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Primaeco_Buraczki_tarte_pychotka_bezglutenowe_BIO/65219.html






Koszyk z zakupami