Primavika Pasztet pomidorowy z cieciorką

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Pasta kanapkowa z cieciorki z dodatkiem koncentratu pomidorowego. Pasteryzowana marki Primavika?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Pasta kanapkowa z cieciorki z dodatkiem koncentratu pomidorowego. Pasteryzowana marki Primavika:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 511 kJ / 122 kcal |
| Tłuszcz | 4,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 15 g |
| w tym cukry | 2,2 g |
| Błonnik | 4,4 g |
| Białko | 4,1 g |
| Só | 0,79 g |
| *RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera około 6 sugerowanych porcji produktu. |
| Seler : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Gorczyca : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Primavika opisuje Pasta kanapkowa z cieciorki z dodatkiem koncentratu pomidorowego. Pasteryzowana tak:
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Primavika? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 9,66 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Hummus_naturalny_bezglutenowy/36369.html2027-04-14
Cena: 11,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Tahini_naturalne/36375.htmlCena: 24,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Krem_migdalowy_solony_bezglutenowy/36377.htmlCena: 18,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Maslo_orzechowe_bez_soli_i_cukru/39795.html2027-09-02
ugotowane białko roślinne 51 % (woda, teksturowane białko sojowe), warzywa 11 % (marchew, cebula, seler, pietruszka), olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy 11 %, ryż 9 %, skro(...)
Cena: 8,41 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_paprykarz_wegetarianski_BIO/39949.htmlkapusta biała 36 %, kapusta kiszona 24 %, woda, cebula, pieczarka świeża 9 %, koncentrat pomidorowy, teksturowane białko sojowe, olej rzepakowy, sól, śliwka suszona 0,4 % (śli(...)
Cena: 14,32 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Bigos_wegetarianski_bezglutenowy/107499.htmlwoda, fasola „Jaś” 65 %, koncentrat pomidorowy 15 %, cebula, cukier, skrobia kukurydziana, hydrolizat białka roślinnego (zawiera soję), olej rzepakowy, sól, bulion wegetariańs(...)
Cena: 10,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Fasola_w_sosie_pomidorowym_bezglutenowa/107500.html2027-03-11






Koszyk z zakupami