Prymat Grill ziołowy przyprawa

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Grill - przyprawa ziołowa marki Prymat?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Grill - przyprawa ziołowa marki Prymat:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 992 kJ |
| Wartość energetyczna | 237 kcal |
| Tłuszcz | 6,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Węglowodany | 31 g |
| w tym cukry | 16 g |
| Białko | 8,3 g |
| Sól | 34,1 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Prymat opisuje Grill - przyprawa ziołowa tak:
inne produkty w kategorii przyprawy sypkie mieszanki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Prymat Grill ziołowy przyprawa do kategorii przyprawy sypkie mieszanki.
Cena: 9,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Sol_morska_z_pieprzem_mlynek/62699.htmlsól, papryka słodka, cebula, owoc kolendry, cukier, owoc jałowca, kminek, gorczyca biała, czosnek, rozmaryn, majeranek, natka pietruszki, chili, cząber
Cena: 6,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Grill_klasyczny_przyprawa/70980.html2029-03-31
sól, cebula, papryka słodka, czosnek, owoc kolendry, rozmaryn, gorczyca biała, chili, cząber, tymianek, liść laurowy
Cena: 6,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Karkowka_z_grilla_przyprawa/70987.html2029-03-31
przyprawy (kurkuma (16,2 %), kozieradka, kolendra (15,9 %), czosnek, kmin rzymski, GORCZYCA biała, cynamon, imbir, goździki, papryka słodka, gałka muszkatołowa, chili), sól
Cena: 2,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_curry/19495.htmlGORCZYCA biała (29,5 %), kolendra, papryka słodka, kminek (14,5 %), majeranek (14 %), chili (3 %), liście laurowe
Cena: 3,10 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_pieprz_ziolowy/19499.htmlsól, papryka słodka, cebula, owoc kolendry, cukier, owoc jałowca, kminek, gorczyca biała, czosnek, rozmaryn, majeranek, natka pietruszki, chili, cząber
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_grillowa_klasyczna_20g/30327.htmlsól, cebula, gorczyca biała, czosnek (8 %), pomidor, nasiona kolendry, cukier, natka pietruszki (4,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pieprz czarny (2 %), nasiona kop(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Przyprawa_do_ryb/31344.htmlsól, papryka słodka, cukier, kminek (9 %), pieprz czarny, nasiona kolendry (2 %), gorczyca biała, majeranek (1,1 %), owoc jałowca, liść laurowy, ziele angielskie, papryka ostra
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_do_bigosu/32022.htmlFirma Prymat prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 13 października 2008 - aktualnie dostępnych jest 61 produktów marki Prymat.
Cechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_pieprz_czarny_ziarnisty/27540.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_pieprz_czarny_mielony/28936.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_papryka_slodka_mielona/30117.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_papryka_ostra_mielona/30118.html2029-02-28
Cechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 2 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_lisc_laurowy/30119.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Majeranek_suszony/30461.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Bazylia_przyprawa_do_potraw_z_przepisem_na_odwrocie/30612.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Pieprz_czarny_Grubomielony/31528.html2029-02-28






Koszyk z zakupami