Rolnik Bób konserwowy

Rolnik
Rolnik Bób konserwowyRolnik Bób konserwowy
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-12-31

pojemność

cena za kilogram

16,28 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004586

5900919004586

Cena: 6,51 zł

6.51 PLN 2029-12-31 NewCondition

Czy warto kupić produkt Bób konserwowy. Produkt sterylizowany marki Rolnik?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Rolnik Bób konserwowy? Sprawdź listę składników:

bób ziarno, woda, sól, koper
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna241 kJ
Wartość energetyczna57 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany8 g
w tym cukry0,5 g
Błonnik3,3 g
Białko4,0 g
Sól1,12 g

Producent marki Rolnik opisuje Bób konserwowy. Produkt sterylizowany tak:

zebrane w szczycie sezonu
Marka:Rolnik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Bób konserwowy. Produkt sterylizowany.
Pozostałe informacje:Pojemność opakowania: 400 ml
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na wieczku opakowania przed numerem partii. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Rodzaj opakowania:Puszka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Rolnik Bób konserwowy do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
Tradycyjny 400 g
11,68zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-06-30
Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
400 g
15,73zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-08-21
Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-31
P R Z E C E N A -25%
Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
400 g
11,80zł/kg

Cena: 4,72 zł

PLN
1
17
Data przydatności
2027-01-31
Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
400 g
15,70zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-26
Kwidzyn groszek konserwowy Kwidzyn groszek konserwowy
400 g
9,38zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2028-06-30
Dawtona kukurydza konserwowa Dawtona kukurydza konserwowa
słodka 400 g
13,00zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-10-08
Kwidzyn Fasola czerwona w puszce Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2030-04-30

inne produkty marki Rolnik

Poznaj produkty marki Rolnik - w aktualnej ofercie mamy 45 produktów Rolnik.

Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
kukurydzy 314 ml
37,71zł/l

Cena: 11,84 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-11
Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
Data przydatności
2028-02-28
Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
850 g
8,53zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-11
Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
350 g
14,26zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-20
Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
650 g
14,52zł/kg

Cena: 9,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-13
P R Z E C E N A -25%
Rolnik Chrzan tarty Rolnik Chrzan tarty
Data przyd. 2026-11-10
Rolnik Szczaw konserwowy Rolnik Szczaw konserwowy
315 ml
17,27zł/l

Cena: 5,44 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5