Primavika Tahini naturalne

Czy warto kupić produkt Tahini naturalne - miazga sezamowa. Prażone marki Primavika?
Jak powstał produkt Tahini naturalne - miazga sezamowa. Prażone firmy Primavika - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2702 kJ / 653 kcal |
| Tłuszcz | 56 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,8 g |
| Węglowodany | 8,7 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | 6,9 g |
| Białko | 24 g |
| Sól | 0,25 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. | |
| *RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera około 7 sugerowanych porcji produktu. |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Primavika opisuje Tahini naturalne - miazga sezamowa. Prażone tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Tahini naturalne - miazga sezamowa. Prażone firmy Primavika? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery
Produkt Tahini naturalne - miazga sezamowa. Prażone firmy Primavika znajduje się w kategorii koncentraty i przeciery, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu koncentraty i przeciery:
Cena: 24,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Krem_migdalowy_solony_bezglutenowy/36377.htmlzagęszczony sok z buraków ćwikłowych (57 %), woda, cukier, sól, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, warzywa i ekstrakty warzywne (zawierają seler), przyprawy i ekstrakty pr(...)
Cena: 7,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_koncentrat_barszczu_czerwonego/26561.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Podravka_Przecier_pomidorowy/32482.htmlolej słonecznikowy, woda, koncentrat pomidorowy 17 %, suszone pomidory 5 %, ser Gouda, sól, czosnek, orzechy arachidowe, ziarno słonecznika, bazylia suszona, pieprz czarny, se(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Provitus_Pesto_Rosso/33807.html2027-04-30
olej słonecznikowy, woda, bazylia 9,6%, ser Gouda, czosnek, ziarno słonecznika, sól, orzechy arachidowe, cukier, pieprz, ser Pecorino Romano ChNP, regulator kwasowości - kwas (...)
Cena: 7,74 zł
PLN https://dodomku.pl/Provitus_Pesto_Basilico/33808.html2027-06-30
Cena: 5,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Lowicz_koncentrat_pomidorowy_30/34076.htmlCena: 4,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_przecier_z_ogorkow_kwaszonych/35078.htmlkarczochy*(50%), olej słonecznikowy*, woda, oliwa z oliwek extra virgin*, parmezan* (mleko, sól, podpuszczka), orzechy nerkowca*, sok cytrynowy, mąka ziemniaczana*, pietruszk(...)
Cena: 18,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Pesto_z_karczocha_BIO/35911.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Primavika? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 9,66 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Hummus_naturalny_bezglutenowy/36369.html2027-04-14
Cena: 18,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Maslo_orzechowe_bez_soli_i_cukru/39795.html2027-09-02
ugotowane białko roślinne 51 % (woda, teksturowane białko sojowe), warzywa 11 % (marchew, cebula, seler, pietruszka), olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy 11 %, ryż 9 %, skro(...)
Cena: 8,41 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_paprykarz_wegetarianski_BIO/39949.htmlkapusta biała 36 %, kapusta kiszona 24 %, woda, cebula, pieczarka świeża 9 %, koncentrat pomidorowy, teksturowane białko sojowe, olej rzepakowy, sól, śliwka suszona 0,4 % (śli(...)
Cena: 14,32 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Bigos_wegetarianski_bezglutenowy/107499.htmlwoda, fasola „Jaś” 65 %, koncentrat pomidorowy 15 %, cebula, cukier, skrobia kukurydziana, hydrolizat białka roślinnego (zawiera soję), olej rzepakowy, sól, bulion wegetariańs(...)
Cena: 10,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Fasola_w_sosie_pomidorowym_bezglutenowa/107500.html2027-03-11
woda, kapusta biała 43 %, pieczarki 13 %, koncentrat pomidorowy 13 %, marchew, kasza jaglana 5,5 % (kasza jaglana 5 %, mąka jaglana 0,5 %), teksturowane białko sojowe, cebula,(...)
Cena: 14,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Golabki_z_kasza_jaglana_i_pieczarkami_w_sosie_pomidorowym_bezglutenowe/107501.htmlwoda, kapusta biała 43 %, pieczarki 13 %, koncentrat pomidorowy 13 %, marchew, naturalny ryż 5,5 %, teksturowane białko sojowe, cebula, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy, s(...)
Cena: 14,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Golabki_weganskie_z_ryzem_i_pieczarkami_w_sosie_pomidorowym_bezglutenowe/115520.html2027-03-16






Koszyk z zakupami