Octim Sos musztardowy chrzanowy z Olsztynka

Octim
51Octim Sos musztardowy chrzanowy z Olsztynka
Koneserów ostrości zachwyci zdecydowanym smakiem, którego nadaje mu dodatek suszonego korzenia chrzanu. Doskonale sprawdzi się do potraw z grilla, będzie idealną bazą pod sosy i marynaty. Produkowany z wyselekcjonowanych ziaren gorczycy zaostrzy smak pieczonych mięs i gotowanych na parze warzyw. Bez konserwantów.
Octim Sos musztardowy chrzanowy z OlsztynkaOctim Sos musztardowy chrzanowy z Olsztynka
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-03

pojemność

cena za kilogram

24,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605002077

5901605002077

Cena: 4,37 zł

Kup 12 szt. po 3.77 zł/szt
4.37 PLN 2027-04-03 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Sos musztardowy chrzanowy z Olsztynka firmy Octim.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Octim:

Woda, cukier, ocet spirytusowy, gorczyca biała, sproszkowany korzeń chrzanu 3%, chrzan grys 3%, sól, olej roślinny rzepakowy, przyprawy.

Producent marki Octim opisuje Sos musztardowy chrzanowy z Olsztynka tak:

Koneserów ostrości zachwyci zdecydowanym smakiem, którego nadaje mu dodatek suszonego korzenia chrzanu. Doskonale sprawdzi się do potraw z grilla, będzie idealną bazą pod sosy i marynaty. Produkowany z wyselekcjonowanych ziaren gorczycy zaostrzy smak pieczonych mięs i gotowanych na parze warzyw. Bez konserwantów.

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Sos musztardowy chrzanowy z Olsztynka firmy Octim. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii sosy gotowe

    Produkt Sos musztardowy chrzanowy z Olsztynka firmy Octim znajduje się w kategorii sosy gotowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu sosy gotowe:

    Octim Sos Barbecue Octim Sos Barbecue
    180 g
    22,17zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    17
    Data przydatności
    2027-04-07
    Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
    jasny 30 g
    122,00zł/kg

    Cena: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary sos majonezowy czosnkowy Winiary sos majonezowy czosnkowy
    250 g
    38,16zł/kg

    Cena: 9,54 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-03-04
    Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
    - kwaśny 500 g
    17,16zł/kg

    Cena: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-01-30
    Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
    jasny 25 g
    184,80zł/kg

    Cena: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2027-05-30
    Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
    Data przyd. 2027-04-23
    Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
    Data przyd. 2027-03-12
    Provitus Pesto Basilico Provitus Pesto Basilico
    Data przydatności
    2027-10-30

    inne produkty marki Octim

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Octim, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    P R Z E C E N A -25%
    Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
    190 g
    15,26zł/kg

    Cena: 2,90 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-12-17
    Octim Ekologiczny Ocet cydrowy Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
    300 ml
    29,97zł/l

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-12-09
    Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6% Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6%
    z Olsztynka 300 ml
    29,97zł/l

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-06-22
    Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
    jabłek, bez konserwantów 6% kwasowości 410 ml
    22,93zł/l

    Cena: 9,40 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-05-15
    Octim Musztarda Mazurska o smaku Octim Musztarda Mazurska o smaku
    wędzonej papryki i rozmarynu 190 g
    23,16zł/kg

    Cena: 4,40 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-05-15
    Octim Ocet spirytusowy 10% Octim Ocet spirytusowy 10%
    kwasowości 750 ml
    8,51zł/l

    Cena: 6,38 zł

    PLN
    1
    23
    Data przydatności
    2028-06-17
    Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
    z białego wina 250 ml
    38,12zł/l

    Cena: 9,53 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-12-30
    Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
    z czerwonego wina 250 ml
    38,12zł/l

    Cena: 9,53 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-06-09
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5