Magdisol Sól z obniżonej zawartośći sodu jodowana

Magdisol
51Magdisol Sól z obniżonej zawartośći sodu jodowana
Magdisol Sól z obniżonej zawartośći sodu jodowanaMagdisol Sól z obniżonej zawartośći sodu jodowana
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-04-30

pojemność

cena za kilogram

26,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902478000023

5902478000023

Cena: 5,30 zł

5.30 PLN 2029-04-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Sól z obniżonej zawartośći sodu jodowana marki Magdisol?

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Sól z obniżonej zawartośći sodu jodowana firmy Magdisol. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii sól

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Magdisol Sól z obniżonej zawartośći sodu jodowana do kategorii sól.

    Sante Sól morska o obniżonej Sante Sól morska o obniżonej
    zawartości sodu z potasem i magnezem 350 g
    14,26zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2028-06-18
    Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól
    jodowana 250 g
    46,36zł/kg

    Cena: 11,59 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-10-30
    Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól
    jodowana 500 g
    23,98zł/kg

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2029-05-30
    o'sole sól morska gruboziarnista o'sole sól morska gruboziarnista
    jodowana 900 g
    4,22zł/kg

    Cena: 3,80 zł

    PLN
    1
    10
    Kujawska sól warzona jodowana Kujawska sól warzona jodowana
    1 kg

    Cena: 4,16 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-21
    o'Sole Sól spożywcza warzona o'Sole Sól spożywcza warzona
    jodowana 1 kg

    Cena: 3,50 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2028-07-25
    o'Sole sól kamienna jodowana o'Sole sól kamienna jodowana
    1 kg

    Cena: 3,49 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2028-08-30
    Prymat sól peklowa Prymat sól peklowa
    50 g
    47,40zł/kg

    Cena: 2,37 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2027-09-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5