Prymat sos sałatkowy w proszku grecki ziołowo-czosnkowy

Prymat
43Prymat sos sałatkowy w proszku grecki ziołowo-czosnkowy
Prymat sos sałatkowy w proszku grecki ziołowo-czosnkowyPrymat sos sałatkowy w proszku grecki ziołowo-czosnkowy
masa netto

masa netto

9 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

134,44 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135017046

5901135017046

Cena: 1,21 zł

1.21 PLN 2028-01-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Sos sałatkowy typu greckiego (ziołowo-czosnkowy) w proszku firmy Prymat.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Sos sałatkowy typu greckiego (ziołowo-czosnkowy) w proszku marki Prymat:

cukier, sól, regulatory kwasowości: octany sodu, kwas cytrynowy, cebula, zioła (8 %): tymianek, oregano, skrobia, czosnek (5 %), natka pietruszki, pomidor, przyprawy, aromat, olej rzepakowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1134 kJ / 267 kcal
Tłuszcz1,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany49 g
w tym cukry31 g
Białko3,5 g
Sól26,5 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Prymat opisuje Sos sałatkowy typu greckiego (ziołowo-czosnkowy) w proszku tak:

bez dodatku: glutaminianu sodu, barwników
Marka:Prymat
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sos sałatkowy typu greckiego (ziołowo-czosnkowy) w proszku.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Dodaj tylko: oliwę i wodę lub jogurt Sposób przygotowania: 1 Zawartość saszetki wsyp do miseczki. 2 Dodaj 3 łyżki oliwy z oliwek lub oleju oraz 3 łyżki wody. Sos możesz przygotować także dodając 120 g jogurtu naturalnego. 3 Dobrze wymieszaj. Dodaj do sałatki 10 minut przed podaniem. Sos przygotowany z jednego opakowania wystarcza na ok. 250 g sałatki
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Sos sałatkowy typu greckiego (ziołowo-czosnkowy) w proszku firmy Prymat? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii sosy gotowe

    Prymat sos sałatkowy w proszku grecki ziołowo-czosnkowy w sklepie dodomku.pl należy do kategorii sosy gotowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 99 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Knorr Sos sałatkowy Knorr Sos sałatkowy
    koperkowo-ziołowy 9 g
    211,11zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-10-30
    Prymat Sos sałatkowy francuski Prymat Sos sałatkowy francuski
    vinaigrette 9 g
    134,44zł/kg

    Cena: 1,21 zł

    PLN
    1
    24
    Data przydatności
    2027-10-30
    Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
    jasny 30 g
    122,00zł/kg

    Cena: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary sos majonezowy czosnkowy Winiary sos majonezowy czosnkowy
    250 g
    38,16zł/kg

    Cena: 9,54 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-03-04
    Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
    - kwaśny 500 g
    17,16zł/kg

    Cena: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-01-30
    Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
    jasny 25 g
    184,80zł/kg

    Cena: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2027-05-30
    Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
    Data przyd. 2027-04-23
    Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
    Data przyd. 2027-03-12

    inne produkty marki Prymat

    Poznaj produkty marki Prymat - w aktualnej ofercie mamy 62 produktów Prymat.

    Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2029-07-30
    Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
    20 g
    105,00zł/kg

    Cena: 2,10 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2029-07-30
    Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2029-02-28
    Prymat przyprawa grillowa Prymat przyprawa grillowa
    klasyczna 20g

    Cena: 2,23 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2029-03-31
    Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
    8 g
    248,75zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-05-30
    Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
    z przepisem na odwrocie 10 g
    199,00zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2029-03-30
    Prymat Przyprawa do ryb Prymat Przyprawa do ryb
    Data przyd. 2028-05-30
    Prymat gałka muszkatołowa Prymat gałka muszkatołowa
    mielona 10 g
    221,00zł/kg

    Cena: 2,21 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-03-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5