Hektor Kompot truskawkowy

Hektor
53Hektor Kompot truskawkowy
Hektor Kompot truskawkowyHektor Kompot truskawkowy
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

11,58 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000222

5904747000222

Cena: 10,42 zł

10.42 PLN 2027-01-30 NewCondition
Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
900 g
12,16zł/kg

Cena: 10,94 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-10-30

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Kompot truskawkowy marki Hektor?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kompot truskawkowy marki Hektor:

Truskawki, woda, cukier.


Producent marki Hektor opisuje Kompot truskawkowy tak:

Hektor

Jakie recenzje zebrał produkt Kompot truskawkowy marki Hektor? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii kompoty

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Hektor Kompot truskawkowy do kategorii kompoty.

    Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
    900 g
    15,08zł/kg

    Cena: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-10-30
    Hektor Kompot śliwkowy Hektor Kompot śliwkowy
    900 g
    9,99zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-09-30
    Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
    900 g
    16,16zł/kg

    Cena: 14,54 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-30
    Hektor Kompot agrestowy Hektor Kompot agrestowy
    900 g
    12,04zł/kg

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-08-30
    Rolnik Kompot wiśniowy Rolnik Kompot wiśniowy
    900 ml
    15,13zł/l

    Cena: 13,62 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-12-31
    Hektor Kompot z suszonych owoców Hektor Kompot z suszonych owoców
    900 g
    11,52zł/kg

    Cena: 10,37 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-11-30

    inne produkty marki Hektor

    Firma Hektor prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 29 listopada 2012 - aktualnie dostępnych jest 51 produktów marki Hektor.

    Hektor Szczaw siekany Hektor Szczaw siekany
    270 g
    15,48zł/kg

    Cena: 4,18 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-01-30
    Hektor Ogórki konserwowe Hektor Ogórki konserwowe
    kaszubskie 900 g
    11,10zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2027-10-30
    Hektor Kompot czereśniowy Hektor Kompot czereśniowy
    720 ml
    14,39zł/l

    Cena: 10,36 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-09-30
    Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
    890 g
    8,98zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2027-05-30
    Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
    460 g
    13,02zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-05-30
    Hektor Przecier z ogórków Hektor Przecier z ogórków
    kiszonych wiórki 300 g
    14,00zł/kg

    Cena: 4,20 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-01-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5