Sante GoOn Masło orzechowe 100% Bezglutenowe, gładkie, bez dodatku cukru i soli

Oglądasz produkt o nazwie Sante GoOn Masło orzechowe 100% Bezglutenowe, gładkie, bez dodatku cukru i soli firmy Sante.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Sante:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2500 kJ / 603 kcal |
| Tłuszcz | 48 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Węglowodany | 12 g |
| w tym cukry | 6,7 g |
| Błonnik | 7,6 g |
| Białko | 27 g |
| Sól | 0,04 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Sante opisuje Sante GoOn Masło orzechowe 100% Bezglutenowe, gładkie, bez dodatku cukru i soli tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Sante GoOn Masło orzechowe 100% Bezglutenowe, gładkie, bez dodatku cukru i soli marki Sante? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii masło orzechowe
Sante GoOn Masło orzechowe 100% Bezglutenowe, gładkie, bez dodatku cukru i soli w sklepie dodomku.pl należy do kategorii masło orzechowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 23 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 50,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Terrasana_Krem_z_prazonych_orzechow_nerkowca_BIO/58773.html2027-11-03
Cena: 14,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Go_On_Krem_orzechowy_z_kawalkami_orzechow/106596.htmlCena: 7,34 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_GO_ON_Maslo_orzechowe_100_Bez_cukru._soli_i_oleju_palmowego/72614.html2027-02-23
Cena: 16,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Amaizin_Pasta_Kokosowa_BIO/39690.htmlCena: 18,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Primavika_Maslo_orzechowe_bez_soli_i_cukru/39795.html2027-09-02
Cena: 15,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Food_Tahini_pasta_sezamowa_BIO/40198.htmlCena: 19,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Horizon_Krem_z_orzeszkow_ziemnych_BIO/50936.html2027-12-28
Cena: 43,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Horizon_Krem_z_orzechow_nerkowca_BIO/55742.html2028-01-28
Czy znasz już markę Sante? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Sante od 9 maja 2008.
Cena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 38,2 %, mieszanka suszonych i kandyzowanych owoców 22,5 % [suszony daktyl (daktyl, mąka ryżowa), kandyzowany ananas (ananas, cukier, regulator kw(...)
Cena: 8,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Tropical/26147.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
Cena: 4,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26






Koszyk z zakupami