Bartek olej słonecznikowy

Czy warto kupić produkt Olej słonecznikowy marki Bartek?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Bartek olej słonecznikowy? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g) |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 370 kJ / 90 kcal |
| Tłuszcz w tym: | 10,0 g |
| kwasy nasycone | 1,1 g |
| jednonienasycone | 3,0 g |
| wielonienasycone | 5,9 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina E** | 5 mg (42 %)* |
| *% dziennych referencyjnych wartości spożycia | |
| **naturalna zawartość | |
| Butelka zawiera 92 łyżki stołowe. |
Producent marki Bartek opisuje Olej słonecznikowy tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Olej słonecznikowy firmy Bartek. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 5 ocen.
- cChojnacki , 2019-05-11 16:56:545
- megalo , 2019-03-09 19:49:50Bardzo dobry!
inne produkty w kategorii olej, oliwa
Produkt Olej słonecznikowy firmy Bartek znajduje się w kategorii olej, oliwa, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu olej, oliwa:
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kujawski_olej_rzepakowy/19864.htmlCena: 8,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Polski_olej_rzepakowy/49235.html85 % rafinowana oliwa z wytłoczyn z oliwek, 15 % oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia
Cena: 33,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Basso_Oliwa_z_wytloczyn_oliwek/68193.html2027-03-30
Cena: 34,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planete_Olej_do_gotowania_i_smazenia_BIO/101812.htmlCena: 9,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Niezbedny_Olej_rzepakowy/103684.html2027-02-28
Cena: 24,86 zł
PLN https://dodomku.pl/So_Well_Olej_ryzowy/125594.html2026-11-30
Cena: 27,29 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Olej_lniany_tloczony_na_zimno/129176.html2026-08-18
<p>Składniki: 100% oliwa z oliwek extra virgin. Produkt może zawierać gorczycę, gluten, orzechy, nasiona sezamu i seler.</p>
Cena: 49,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Oliwa_z_oliwek_extra_virgin_tloczona_na_zimno/129792.html2027-05-31






Koszyk z zakupami