Octim Musztarda miodowa

Octim Posiada delikatny smak oraz wyczuwalną nutkę miodu. Balans między słodkim i ostrym smakiem trafi w gusta zwolenników dobrej kuchni. Musztarda miodowa doskonale podkreśli walory smakowe dań z drobiu i potraw z grilla. Można ją wykorzystywać jak dodatek do marynowania grzybów i warzyw, zwłaszcza dyni i buraczków.
Octim Musztarda miodowaOctim Musztarda miodowa
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-15

pojemność

cena za kilogram

19,79 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605000431

5901605000431

Cena: 3,76 zł

3.76 PLN 2027-05-15 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Musztarda miodowa marki Octim?

Jak powstał produkt Musztarda miodowa firmy Octim - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Woda, gorczyca biła, ocet spirytusowy, cukier, miód wielokwiatowy 5%’ sól, przyprawy, barwnik- kurkumina. Produkt może zawierać dwutlenek siarki i siarczyny.

Producent marki Octim opisuje Musztarda miodowa tak:

Posiada delikatny smak oraz wyczuwalną nutkę miodu. Balans między słodkim i ostrym smakiem trafi w gusta zwolenników dobrej kuchni. Musztarda miodowa doskonale podkreśli walory smakowe dań z drobiu i potraw z grilla. Można ją wykorzystywać jak dodatek do marynowania grzybów i warzyw, zwłaszcza dyni i buraczków.

inne produkty w kategorii musztarda

Wyrób firmy Octim o nazwie Musztarda miodowa został przypisany do kategorii musztarda. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
190 g
15,26zł/kg

Cena: 2,90 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-12-17
Octim Musztarda Mazurska o smaku Octim Musztarda Mazurska o smaku
wędzonej papryki i rozmarynu 190 g
23,16zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-05-15
Octim Musztarda stołowa Octim Musztarda stołowa
190 g
20,32zł/kg

Cena: 3,86 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-13
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda z pomarańczą Octim Musztarda z pomarańczą
Data przydatności
2026-11-18
Octim Musztarda z papryką Octim Musztarda z papryką
190 g
19,63zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2026-12-18
Octim Musztarda BBQ Octim Musztarda BBQ
190 g
22,53zł/kg

Cena: 4,28 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-01-05
Octim Musztarda ostra Octim Musztarda ostra
190 g
19,74zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-01
Octim Musztarda dworska Octim Musztarda dworska
190 g
19,74zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-02-16

inne produkty marki Octim

Poznaj produkty marki Octim - w aktualnej ofercie mamy 32 produktów Octim.

Octim Ekologiczna musztarda ostra Octim Ekologiczna musztarda ostra
180 g
28,89zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-06-15
Octim Ekologiczna musztarda łagodna Octim Ekologiczna musztarda łagodna
180 g
28,89zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-07-22
Octim Ekologiczny Ocet cydrowy Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-09
Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6% Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6%
z Olsztynka 300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-22
Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
jabłek, bez konserwantów 6% kwasowości 410 ml
22,93zł/l

Cena: 9,40 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-15
Octim Ocet spirytusowy 10% Octim Ocet spirytusowy 10%
kwasowości 750 ml
8,51zł/l

Cena: 6,38 zł

PLN
1
23
Data przydatności
2028-06-17
Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
z białego wina 250 ml
38,12zł/l

Cena: 9,53 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-12-30
Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
z czerwonego wina 250 ml
38,12zł/l

Cena: 9,53 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-06-09
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5