5900288519254 5900288519254 Cykoria
P R Z E C E N A -55%
Cykoria Sos Biały Cykoria Sos Biały
Cykoria Sos Biały
4 5
4 6 Cykoria Sos Biały
Data przyd. 2026-10-30
5900288519254 5900288519254 Cykoria
Cykoria Sos Biały Cykoria Sos Biały
Cykoria Sos Biały
4 5
4 6 Cykoria Sos Biały
Data przyd. 2027-06-06
5900288519254 5900288519254 Cykoria
Cykoria Sos Biały Cykoria Sos Biały
25 g
94,00zł/kg

Cena: 2,35 zł

PLN
1
40
Cykoria Sos Biały
4 5
4 6 Cykoria Sos Biały
Data przyd. 2027-11-30
5900288199685 5900288199685 Cykoria
Cykoria Sos Grzybowy Cykoria Sos Grzybowy
Cykoria Sos Grzybowy
5 5
5 14 Cykoria Sos Grzybowy
Data przyd. 2028-01-30
5900288004224 5900288004224 Cykoria
Cykoria Sos Myśliwski Cykoria Sos Myśliwski
Cykoria Sos Myśliwski
4 5
4.5 14 Cykoria Sos Myśliwski
Data przyd. 2027-12-30
5900288259686 5900288259686 Cykoria
Cykoria Sos Pieczarkowy Cykoria Sos Pieczarkowy
Cykoria Sos Pieczarkowy
4 5
4.5 10 Cykoria Sos Pieczarkowy
Data przyd. 2027-12-30
5900288004187 5900288004187 Cykoria
Cykoria Sos Pomidorowy Cykoria Sos Pomidorowy
Cykoria Sos Pomidorowy
4 5
4.5 5 Cykoria Sos Pomidorowy
Data przyd. 2028-03-30
5900288104207 5900288104207 Cykoria
Cykoria Sos do pieczeni Jasny Cykoria Sos do pieczeni Jasny
Cykoria Sos do pieczeni Jasny
4 5
4.5 10 Cykoria Sos do pieczeni Jasny
Data przyd. 2027-11-30
5901135043823 5901135043823 Kucharek
Kucharek Sos grzybowy Kucharek Sos grzybowy
28 g
65,00zł/kg

Cena: 1,82 zł

PLN
1
25
Data przydatności
2027-06-30
5901135017657 5901135017657 Kucharek
Kucharek Sos pieczeniowy ciemny Kucharek Sos pieczeniowy ciemny
28 g
65,00zł/kg

Cena: 1,82 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2027-04-30
5901135017671 5901135017671 Kucharek
Kucharek Sos pieczeniowy jasny Kucharek Sos pieczeniowy jasny
28 g
61,43zł/kg

Cena: 1,72 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-30
7613035103788 7613035103788 Winiary
Winiary Sos Pieczeniowy Kremowy Winiary Sos Pieczeniowy Kremowy
Winiary Sos Pieczeniowy Kremowy
5 5
5 3 Winiary Sos Pieczeniowy Kremowy
Data przyd. 2027-05-30
7613035103627 7613035103627 Winiary
Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos
koperkowy ze śmietanką 27 g
135,93zł/kg

Cena: 3,67 zł

PLN
1
4
Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos
4 5
4 9 Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos
Data przyd. 2027-03-30
5900085009972 5900085009972 Winiary
Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
Winiary sos w proszku pieczarkowy
5 5
5 4 Winiary sos w proszku pieczarkowy
Data przyd. 2027-06-30
5900085009996 5900085009996 Winiary
Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
Winiary sos w proszku pomidorowy
3 5
3.5 2 Winiary sos w proszku pomidorowy
Data przyd. 2027-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5