Merci Coconut Collection 4 rodzaje kokosowych specjałów czekoladowych

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Nadziewane i nienadziewane specjały czekoladowe firmy Merci?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Merci:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2520 kJ/606 kcal |
| Tłuszcz | 44,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 26,9 g |
| Węglowodany | 43,1 g |
| w tym cukry | 42,2 g |
| Białko | 7,8 g |
| Sól | 0,32 g |
| Migdały : | Zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Merci opisuje Nadziewane i nienadziewane specjały czekoladowe tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Nadziewane i nienadziewane specjały czekoladowe marki Merci? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii bombonierki
Merci Coconut Collection 4 rodzaje kokosowych specjałów czekoladowych w sklepie dodomku.pl należy do kategorii bombonierki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 42 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku pełne, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe (3,8 %), migdały (3,4 %), śmietanka w proszku, mleko w prosz(...)
Cena: 23,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Merci_bomboniera/18174.htmlsuszony kokos (25,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8 %), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, aromaty, em(...)
Cena: 18,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Raffaello_bomboniera/18176.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
Cena: 8,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Toffifee_bomboniera/18177_2429570_842.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Cena: 27,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_bomboniera_Barylki_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlcukier, czekolada (25 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], marcepan ((...)
Cena: 10,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Czekoladki_Marcepanowe/32463.htmlcukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, wiśnie, tłuszcz kakaowy, spirytus (5%), koncentrat soku wiśniowego, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mlecz(...)
Cena: 25,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Solidarnosc_Wisnie_w_Likierze._czekoladki/37410.htmlorzeszki arachidowe 26 %, cukier, biała polewa 16,8 % [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny, aromat naturalny], tłuszcz (...)
Cena: 46,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Michalki_Zamkowe_Biale/38513.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Merci, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 9,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Merci_Czekolada_deserowa_100_g/40857.html2027-02-01
cukier , śmietanka w proszku (16,7%) , tłuszcz kakaowy , orzechy laskowa (15%) , miazga kakaowa , migdały (5%) , maślanka w proszku , laktoza , emulgator: lecytyna so(...)
Cena: 10,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Merci_Czekolada_mleczna_z_kawalkami_orzechow_laskowych_i_migdalow/40859_2427894_1049.html2026-12-01
cukier , tłuszcz kakaowy , śmietanka w proszku (16,6%) , miazga kakaowa , pełne mleko w proszku (2,9%) , maślanka w proszku , emulgator: lecytyna sojowa , aromat , Ma(...)
Cena: 9,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Merci_Czekolada_smietankowa/40860.html2026-10-01






Koszyk z zakupami