Corny Big baton zbożowy z żurawiną

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Big baton zbożowy z żurawiną firmy Corny?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Big baton zbożowy z żurawiną marki Corny:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1649 kJ / 391 kcal |
| Tłuszcz | 7,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,6 g |
| Węglowodany | 71,8 g |
| w tym cukry | 33,1 g |
| Błonnik | 4,9 g |
| Białko | 5,5 g |
| Sól | 0,44 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Corny opisuje Big baton zbożowy z żurawiną tak:
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Produkt Big baton zbożowy z żurawiną firmy Corny znajduje się w kategorii batony i wafelki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batony i wafelki:
białka mleka 31 %: izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (z mleka), błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe 17 %, substancja słodzą(...)
Cena: 5,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Go_On_Baton_proteinowy_33_slony_karmel/72697.html2026-11-09
pełnoziarniste płatki zbożowe 27 % (owsiane, jęczmienne, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, syrop glukozowy, prażone orzechy laskowe 10 %, płatki zbożowe (mąka pszenna, cuk(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_z_orzechami_laskowymi/90518.htmlmleczna czekolada 20 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), płatki zbożowe (mąka psze(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_BiG_baton_zbozowy_z_mleczna_czekolada_i_bananami/90519.html2027-02-19
mleczna czekolada 20 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), płatki kokosowe 17 %, syr(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_kokosowy_z_mleczna_czekolada/90531.htmlbiałka mleka 31%: izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (z mleka), błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe, substancja słodząca: ma(...)
Cena: 5,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Go_On_Protein_33_Baton_o_smaku_czekoladowym/108965.html2026-11-13
ciasteczka 21 % (mąka pszenna, cukier, masło klarowane (Ghee) (mleko), karob proszek, sól morska, substancja spulchniająca: węglany sodu, aromaty), syrop glukozowy, koncentrat(...)
Cena: 4,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Go_On_Proteinowy_baton_z_ciasteczkami_i_karmelem/110255.html2026-10-29






Koszyk z zakupami