Wawel Krówka Słony karmel

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu: |
|---|---|
| wartość energetyczna: | 1646 kJ/ 389 kcal |
| tłuszcz: | 7,2 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 4,3 g |
| węglowodany: | 77 g |
| w tym cukry: | 62 g |
| białko: | 4,1 g |
| sól: | 1,7 g |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
Cena: 12,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Krowka_mleczna/107022.htmlCukier, syrop glukozowy, soki owocowe (truskawkowy, pomarańczowy, cytrynowy)(2%), całkowicie utwardzony olej kokosowy, kwas (kwas cytrynowy), skrobia, aromaty, maltodekstryna,(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Mentos_Fruit/18231.htmlcukier, syrop glukozowy, śmietanka (z mleka) (7,4 %), serwatka zagęszczona (z mleka), masło (z mleka) (4,8 %), syrop z cukru trzcinowego, sól, emulgator: lecytyny (z soi), aromat
Cena: 3,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Werthers_Original_cukierki/18236.html2028-02-28
cukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), aromaty, barwnik (E 133)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_mietowoeukaliptusowe/20233.htmlcukier, syrop glukozowy, kwasy (E 296, E 330), regulator kwasowości (E 332), aromat, mentol, koncentrat soku z czarnej marchwi, olejek eukaliptusowy
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_porzeczka/20234.html2027-10-06
cukier, syrop glukozowy, miód (4%), kwasy (E 270, E 330), aromat, regulatory kwasowości (E 325, E 332), olejek eukaliptusowy, mentol, barwnik (E 160a)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_miod_i_cytryna/20235.htmlcukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), barwnik (E 133)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_extra_mocne/20236.html






Koszyk z zakupami