Wawel Mieszanka Krakowska Malinowa

Czy warto kupić produkt Mieszanka krakowska na okrągło malinowa. Galaretki w czekoladzie marki Wawel?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Mieszanka krakowska na okrągło malinowa. Galaretki w czekoladzie marki Wawel:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu: |
|---|---|
| wartość energetyczna: | 1480 kJ/ 351 kcal |
| tłuszcz: | 7,9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 4,8 g |
| węglowodany: | 68 g |
| w tym cukry: | 55 g |
| białko: | 1,2 g |
| sól: | 0,06 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Wawel opisuje Mieszanka krakowska na okrągło malinowa. Galaretki w czekoladzie tak:
inne produkty w kategorii galaretki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Wawel Mieszanka Krakowska Malinowa do kategorii galaretki .
cukier, syrop glukozowy, czekolada 22 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, su(...)
Cena: 46,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Mieszanka_Krakowska_ananasowa/106037.htmlcukier, syrop glukozowy, czekolada 19% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, kakao w proszku o obniżonej zawarto(...)
Cena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Mella_Jutrzenka_galaretka_w_czekoladzie_Czarna_porzeczka/23067.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), olej rzepakowy, (...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_malinowe/25449.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, zagęszczony sok wiśniowy 1,5 %, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wil(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_wisniowe/25450.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, zagęszczony sok morelowy 2 %, skrobia ziemniaczana, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgo(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_morelowe/25452.htmlCzy znasz już markę Wawel? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Wawel od 7 maja 2008.
cukier, orzeszki arachidowe 26 %, czekolada 18,8 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], mleko w proszku pełne, tłuszcz rośl(...)
Cena: 47,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Michalki_Zamkowe_cukierki_w_czekoladzie/34034.htmlcukier, czekolada 16,6 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tł(...)
Cena: 49,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Trufle_z_Wawelu_rumowe_w_czekoladzie/37299.htmlcukier, czekolada 18,8 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), orzeszki arachidowe 12,(...)
Cena: 47,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Michalki_z_Wawelu_kokosowe/38109.htmlorzeszki arachidowe 26 %, cukier, biała polewa 16,8 % [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny, aromat naturalny], tłuszcz (...)
Cena: 46,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Michalki_Zamkowe_Biale/38513.htmlczekolada 53 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), orzeszki arachidowe 11 %,(...)
Cena: 6,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Tiki_Taki_Czekolada_nadziewana_kokosowoorzechowa/41545_2419422_688.htmlczekolada 55 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], cukier, czekolada 8 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Danusia_Klasyczna_deserowa_czekoladka_nadziewana/41653.htmlcukier, syrop glukozowy, woda, substancja żelująca: pektyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalne aromaty, soki owocowe 1,2 % z zagęszczonych soków owocowych (anana(...)
Cena: 9,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_freshfruity_galaretki_z_nadzieniem/45534.htmlcukier, syrop glukozowy, czekolada 18,0 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], woda, maltodekstryna, olejek miętowy 0,11 %,(...)
Cena: 21,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Wawel_Pastylka_mietowa_w_czekoladzie/48567.html






Koszyk z zakupami