pomińciastka
marka:
5906747308520 5906747308520 Wedel
Delicje Szampańskie morelowe Delicje Szampańskie morelowe
Delicje Szampańskie morelowe
4 5
4.5 11 Delicje Szampańskie morelowe
Data przyd. 2026-12-31
5900437081007 5900437081007 Dr. Oetker
P R Z E C E N A -10%
Dr. Oetker Babeczki z płatkami Dr. Oetker Babeczki z płatkami
czekolady 300 g
27,33zł/kg

Cena: 8,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-31
5901414203146 5901414203146 Krakuski
P R Z E C E N A -10%
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
malinową w czekoladzie 144 g
47,50zł/kg

Cena: 6,84 zł

PLN
1
4
Krakuski Paluszki z galaretką
4 5
4 3 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-01-06
8009004800496 8009004800496 Alce Nero
Alce Nero Herbatniki musli BIO Alce Nero Herbatniki musli BIO
Data przydatności
2027-04-15
8009004901308 8009004901308 Alce Nero
Alce Nero Herbatniki orkiszowe Alce Nero Herbatniki orkiszowe
z gorzką czekoladą fair trade BIO 28 g
213,93zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
2
Alce Nero Herbatniki orkiszowe
5 5
5 3 Alce Nero Herbatniki orkiszowe
Data przyd. 2027-07-08
8009004901292 8009004901292 Alce Nero
Alce Nero Herbatniki orkiszowe z Alce Nero Herbatniki orkiszowe z
mleczną czekoladą fair trade BIO 28 g
213,93zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Alce Nero Herbatniki orkiszowe z
5 5
5 1 Alce Nero Herbatniki orkiszowe z
Data przyd. 2027-02-09
8009004800151 8009004800151 Alce Nero
Alce Nero herbatniki Mleczne Alce Nero herbatniki Mleczne
BIO
Alce Nero herbatniki Mleczne Alce Nero herbatniki Mleczne
350 g
54,57zł/kg

Cena: 19,10 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-04-02
8009004800175 8009004800175 Alce Nero
Alce Nero herbatniki Alce Nero herbatniki
Pełnoziarniste 350 g
48,54zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Alce Nero herbatniki
5 5
5 1 Alce Nero herbatniki
Data przyd. 2027-01-24
8588000001712 8588000001712 Andante
Andante Biszkopty Typu Ladyfingers Andante Biszkopty Typu Ladyfingers
220 g
35,41zł/kg

Cena: 7,79 zł

PLN
1
7
Andante Biszkopty Typu Ladyfingers
5 5
5 3 Andante Biszkopty Typu Ladyfingers
Data przyd. 2026-12-24
8588000001637 8588000001637 Andante
Andante Mini biszkopty Andante Mini biszkopty
120 g
33,25zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
6
Andante Mini biszkopty
5 5
5 5 Andante Mini biszkopty
Data przyd. 2027-02-26
8588000001637 8588000001637 Andante
Andante Mini biszkopty Andante Mini biszkopty
120 g
34,25zł/kg

Cena: 4,11 zł

PLN
1
21
Andante Mini biszkopty
5 5
5 5 Andante Mini biszkopty
Data przyd. 2027-04-21
5906395586806 5906395586806 Apetitki
Apetitki Biszkopty Apetitki Biszkopty
Apetitki Biszkopty
5 5
5 2 Apetitki Biszkopty
Data przyd. 2027-04-13
5906395586806 5906395586806 Apetitki
Apetitki Biszkopty Apetitki Biszkopty
150 g
28,93zł/kg

Cena: 4,34 zł

PLN
1
12
Apetitki Biszkopty
5 5
5 2 Apetitki Biszkopty
Data przyd. 2027-05-06
5906395586202 5906395586202 Apetitki
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
kakaowe 200 g
24,25zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
20
Apetitki Petit Beurre Herbatniki
5 5
5 2 Apetitki Petit Beurre Herbatniki
Data przyd. 2027-09-10
5906395586127 5906395586127 Apetitki
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
Apetitki Petit Beurre Herbatniki
5 5
5 1 Apetitki Petit Beurre Herbatniki
Data przyd. 2027-04-16
5906395586127 5906395586127 Apetitki
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
100 g
23,80zł/kg

Cena: 2,38 zł

PLN
1
38
Apetitki Petit Beurre Herbatniki
5 5
5 1 Apetitki Petit Beurre Herbatniki
Data przyd. 2027-07-28
5904722280267 5904722280267 Apetitki
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
black 200 g
24,25zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
15
Apetitki Petit Beurre Herbatniki
5 5
5 2 Apetitki Petit Beurre Herbatniki
Data przyd. 2027-06-30
5906395586714 5906395586714 Apetitki
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
maślane 200 g
24,25zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
2
Apetitki Petit Beurre Herbatniki
5 5
5 1 Apetitki Petit Beurre Herbatniki
Data przyd. 2027-08-19
5901414204495 5901414204495 Bahlsen
Bahlsen Krakuski herbatniki Bahlsen Krakuski herbatniki
kakaowe 163 g
29,94zł/kg

Cena: 4,88 zł

PLN
1
29
Bahlsen Krakuski herbatniki
4 5
4.5 4 Bahlsen Krakuski herbatniki
Data przyd. 2027-03-23
7622210194961 7622210194961 Belvita
Belvita Breakfast Ciastka zbożowe Belvita Breakfast Ciastka zbożowe
z miodem,orzechami laskowymi i kawałkami 300 g
36,63zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Belvita Breakfast Ciastka zbożowe
5 5
5 1 Belvita Breakfast Ciastka zbożowe
Data przyd. 2027-04-30
7622210194961 7622210194961 Belvita
Belvita Breakfast Ciastka zbożowe Belvita Breakfast Ciastka zbożowe
z miodem,orzechami laskowymi i kawałkami 300 g
37,00zł/kg

Cena: 11,10 zł

PLN
1
9
Belvita Breakfast Ciastka zbożowe
5 5
5 1 Belvita Breakfast Ciastka zbożowe
Data przyd. 2027-05-31
7622210289995 7622210289995 Belvita
Belvita Ciastka zbożowe z musli Belvita Ciastka zbożowe z musli
300 g
36,63zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
10
Belvita Ciastka zbożowe z musli
5 5
5 3 Belvita Ciastka zbożowe z musli
Data przyd. 2027-04-30
7622210025791 7622210025791 Belvita
Belvita ciastka zbożowe 5 zbóż Belvita ciastka zbożowe 5 zbóż
+ mleko 300 g
35,97zł/kg

Cena: 10,79 zł

PLN
1
5
Belvita ciastka zbożowe 5 zbóż
5 5
5 3 Belvita ciastka zbożowe 5 zbóż
Data przyd. 2027-03-31
7622300443269 7622300443269 Belvita
Belvita ciastka zbożowe kakaowe Belvita ciastka zbożowe kakaowe
z kawałkami czekolady 300 g
35,83zł/kg

Cena: 10,75 zł

PLN
1
8
Belvita ciastka zbożowe kakaowe
5 5
5 1 Belvita ciastka zbożowe kakaowe
Data przyd. 2027-04-30
5903453005392 5903453005392 Bio Ania
Bio Ania Ciastka kakaowe mini Bio Ania Ciastka kakaowe mini
jungle BIO 100 g
56,00zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
3
Bio Ania Ciastka kakaowe mini
5 5
5 2 Bio Ania Ciastka kakaowe mini
Data przyd. 2027-07-30
5903453004005 5903453004005 Bio Ania
Bio Ania Grunchy orkiszowe 4 Bio Ania Grunchy orkiszowe 4
płatki z pełnego ziarna BIO 180 g
59,89zł/kg

Cena: 10,78 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-31
5903453005415 5903453005415 Bio Ania
Bio Ania Herbatniki okrągłe BIO Bio Ania Herbatniki okrągłe BIO
100 g
62,70zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
6
Bio Ania Herbatniki okrągłe BIO
5 5
5 1 Bio Ania Herbatniki okrągłe BIO
Data przyd. 2027-04-30
5903453005422 5903453005422 Bio Ania
Bio Ania Herbatniki prostokątne Bio Ania Herbatniki prostokątne
BIO 100 g
62,70zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-30
5903453003039 5903453003039 Bio Ania
Bio Ania Pałeczki ptysiowe Bio Ania Pałeczki ptysiowe
bez dodatku cukru BIO 70 g
136,14zł/kg

Cena: 9,53 zł

PLN
1
3
Bio Ania Pałeczki ptysiowe
4 5
4 3 Bio Ania Pałeczki ptysiowe
Data przyd. 2027-05-30
5903453005040 5903453005040 Ania
Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO
100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO
4 5
4.5 3 Bio Ania ciasteczka mini jungle BIO
Data przyd. 2027-08-30
5903453002889 5903453002889 Bio Ania
Bio Ania ciasteczka owsiane Bio Ania ciasteczka owsiane
naturalne bez dodatku cukru BIO 150 g
70,27zł/kg

Cena: 10,54 zł

PLN
1
1
Bio Ania ciasteczka owsiane
5 5
5 1 Bio Ania ciasteczka owsiane
Data przyd. 2027-04-30
5903900362009 5903900362009 Biominki
Biominki Andruty Kakaowe BIO Biominki Andruty Kakaowe BIO
32 g
140,31zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
5
Biominki Andruty Kakaowe BIO
5 5
5 1 Biominki Andruty Kakaowe BIO
Data przyd. 2026-10-20
5901228010527 5901228010527 Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE
waniliowe 120 g
40,42zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-12-18
5901228012699 5901228012699 Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne
Deserowe czekoladowe 180 g
31,67zł/kg

Cena: 5,70 zł

PLN
1
6
Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne
5 5
5 2 Cukry Nyskie Herbatniki Regionalne
Data przyd. 2027-03-06
5901228011456 5901228011456 Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Mieszanka Letnia Cukry Nyskie Mieszanka Letnia
Cukry Nyskie Mieszanka Letnia
5 5
5 2 Cukry Nyskie Mieszanka Letnia
Data przyd. 2027-02-01
5901228010985 5901228010985 Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki Blacky 200 g
31,35zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-15
5901228010756 5901228010756 Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki kakaowe 200 g
29,95zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-07-31
5901228011302 5901228011302 Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki pełnoziorniste 200 g
29,95zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Cukry Nyskie Petit Beurre
5 5
5 4 Cukry Nyskie Petit Beurre
Data przyd. 2027-02-18
5901228011302 5901228011302 Cukry Nyskie
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki pełnoziorniste 200 g
31,45zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
2
Cukry Nyskie Petit Beurre
5 5
5 4 Cukry Nyskie Petit Beurre
Data przyd. 2027-07-31
5906747318130 5906747318130 Delicje
Delicje Szampańskie Malinowe Delicje Szampańskie Malinowe
Data przydatności
2027-01-24
5906747308612 5906747308612 Delicje
Delicje Szampańskie Wiśniowe Delicje Szampańskie Wiśniowe
294 g
35,37zł/kg

Cena: 10,40 zł

PLN
1
12
Delicje Szampańskie Wiśniowe
5 5
5 4 Delicje Szampańskie Wiśniowe
Data przyd. 2027-01-26
5906747308582 5906747308582 Delicje
Delicje Szampańskie Pomarańczowe Delicje Szampańskie Pomarańczowe
294 g
36,63zł/kg

Cena: 10,77 zł

PLN
1
19
Delicje Szampańskie Pomarańczowe
5 5
5 2 Delicje Szampańskie Pomarańczowe
Data przyd. 2026-12-26
7622300436438 7622300436438 Wedel
Delicje Szampańskie jagodowe Delicje Szampańskie jagodowe
oblane czarną czekoladą 147 g
36,73zł/kg

Cena: 5,40 zł

PLN
1
6
Delicje Szampańskie jagodowe
4 5
4.5 21 Delicje Szampańskie jagodowe
Data przyd. 2027-01-30
5906747308490 5906747308490 Wedel
Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
Delicje Szampańskie malinowe
4 5
4.5 18 Delicje Szampańskie malinowe
Data przyd. 2026-12-18
5906747308469 5906747308469 Wedel
Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
Delicje Szampańskie wiśniowe
5 5
5 13 Delicje Szampańskie wiśniowe
Data przyd. 2027-01-07
5906747308469 5906747308469 Wedel
Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
147 g
38,57zł/kg

Cena: 5,67 zł

PLN
1
24
Delicje Szampańskie wiśniowe
5 5
5 13 Delicje Szampańskie wiśniowe
Data przyd. 2027-02-25
5907471419872 5907471419872 dr Gerard
Dr. Gerard Pryncypałki Black&White Dr. Gerard Pryncypałki Black&White
Dr. Gerard Pryncypałki Black&White
5 5
5 2 Dr. Gerard Pryncypałki Black&White
Data przyd. 2026-12-17
5905999151069 5905999151069 Fiesta
Fiesta Rogal croissant orzechowy Fiesta Rogal croissant orzechowy
60 g
35,33zł/kg

Cena: 2,12 zł

PLN
1
24
Data przydatności
2027-01-07
5905999151069 5905999151069 Fiesta
Fiesta Rogal croissant orzechowy Fiesta Rogal croissant orzechowy
60 g
36,00zł/kg

Cena: 2,16 zł

PLN
1
18
Data przydatności
2027-01-30
5901414203467 5901414203467 Bahlsen
Hit Bahlsen markizy czekoladowe Hit Bahlsen markizy czekoladowe
220 g
25,82zł/kg

Cena: 5,68 zł

PLN
1
29
Hit Bahlsen markizy czekoladowe
4 5
4.5 8 Hit Bahlsen markizy czekoladowe
Data przyd. 2027-03-16
5901414203498 5901414203498 Bahlsen
Hit Bahlsen markizy o smaku Hit Bahlsen markizy o smaku
kokosowym 220 g
27,23zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
13
Hit Bahlsen markizy o smaku
4 5
4.5 7 Hit Bahlsen markizy o smaku
Data przyd. 2027-06-19
5901414203474 5901414203474 Bahlsen
Hit Bahlsen markizy orzechowe Hit Bahlsen markizy orzechowe
Hit Bahlsen markizy orzechowe
4 5
4.5 8 Hit Bahlsen markizy orzechowe
Data przyd. 2027-07-01
7640161875524 7640161875524 Holle
Holle Herbatniki orkiszowe demeter Holle Herbatniki orkiszowe demeter
BIO po 8. miesiącu 150 g
99,93zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-21
5900352004044 5900352004044 Jeżyki
Jeżyki Ciastka kokosowe Jeżyki Ciastka kokosowe
Jeżyki Ciastka kokosowe
5 5
5 5 Jeżyki Ciastka kokosowe
Data przyd. 2027-07-30
5900352002361 5900352002361 Jeżyki
Jeżyki ciastka klasyczne Jeżyki ciastka klasyczne
Jeżyki ciastka klasyczne
5 5
5 6 Jeżyki ciastka klasyczne
Data przyd. 2027-03-30
5901414204471 5901414204471 Bahlsen
Krakuski Deserowe Herbatniki Krakuski Deserowe Herbatniki
z cukrem 200 g
26,50zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
9
Krakuski Deserowe Herbatniki
4 5
4 7 Krakuski Deserowe Herbatniki
Data przyd. 2027-04-25
5901414204518 5901414204518 Bahlsen
Krakuski Florianki Herbatniki Krakuski Florianki Herbatniki
w czekoladzie mlecznej z dodatkiem mąki 171 g
43,92zł/kg

Cena: 7,51 zł

PLN
1
16
Krakuski Florianki Herbatniki
4 5
4 1 Krakuski Florianki Herbatniki
Data przyd. 2027-04-06
5901414204488 5901414204488 Bahlsen
Krakuski Herbatniki kokosowe Krakuski Herbatniki kokosowe
Krakuski Herbatniki kokosowe
5 5
5 3 Krakuski Herbatniki kokosowe
Data przyd. 2027-04-17
5901414204457 5901414204457 Bahlsen
Krakuski Herbatniki o smaku Krakuski Herbatniki o smaku
maślanym 201 g
24,83zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
17
Krakuski Herbatniki o smaku
5 5
5 2 Krakuski Herbatniki o smaku
Data przyd. 2027-05-15
5901414203146 5901414203146 Krakuski
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
malinową w czekoladzie 144 g
52,78zł/kg

Cena: 7,60 zł

PLN
1
36
Krakuski Paluszki z galaretką
4 5
4 3 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-04-19
5901414203122 5901414203122 Krakuski
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
pomarańczową w czekoladzie 144 g
58,13zł/kg

Cena: 8,37 zł

PLN
1
3
Krakuski Paluszki z galaretką
2 5
2.5 2 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-01-27
5901414203122 5901414203122 Krakuski
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
pomarańczową w czekoladzie 144 g
61,04zł/kg

Cena: 8,79 zł

PLN
1
2
Krakuski Paluszki z galaretką
2 5
2.5 2 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-04-19
5901414203139 5901414203139 Krakuski
Krakuski Paluszki z galaretką Krakuski Paluszki z galaretką
wiśniową w czekoladzie 144 g
58,68zł/kg

Cena: 8,45 zł

PLN
1
23
Krakuski Paluszki z galaretką
5 5
5 2 Krakuski Paluszki z galaretką
Data przyd. 2027-04-03
5901414202415 5901414202415 Krakuski
Krakuski Petit Beurre Herbatniki Krakuski Petit Beurre Herbatniki
220 g
20,86zł/kg

Cena: 4,59 zł

PLN
1
28
Krakuski Petit Beurre Herbatniki
4 5
4.5 13 Krakuski Petit Beurre Herbatniki
Data przyd. 2027-03-22
5901414204525 5901414204525 Bahlsen
Krakuski Serduszka Herbatniki Krakuski Serduszka Herbatniki
z dodatkiem masła w czekoladzie mlecznej 171 g
49,53zł/kg

Cena: 8,47 zł

PLN
1
19
Krakuski Serduszka Herbatniki
5 5
5 3 Krakuski Serduszka Herbatniki
Data przyd. 2027-01-25
5901414204464 5901414204464 Bahlsen
Krakuski Zbożowe Herbatniki Krakuski Zbożowe Herbatniki
z płatkami owsianymi 201 g
25,52zł/kg

Cena: 5,13 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-02-16
5901414204464 5901414204464 Bahlsen
Krakuski Zbożowe Herbatniki Krakuski Zbożowe Herbatniki
z płatkami owsianymi 201 g
26,02zł/kg

Cena: 5,23 zł

PLN
1
21
Data przydatności
2027-03-15
7622210083906 7622210083906 LU
LU Petitki Lubisie miś LU Petitki Lubisie miś
truskawkowy 30 g
63,00zł/kg

Cena: 1,89 zł

PLN
1
11
LU Petitki Lubisie miś
5 5
5 7 LU Petitki Lubisie miś
Data przyd. 2026-12-15
5900697030241 5900697030241 Mamut
Mamut Biszkopty Wrocławskie Mamut Biszkopty Wrocławskie
120 g
38,67zł/kg

Cena: 4,64 zł

PLN
1
6
Mamut Biszkopty Wrocławskie
5 5
5 1 Mamut Biszkopty Wrocławskie
Data przyd. 2026-12-03
7622210403919 7622210403919 Milka
Milka Choco Grains Ciastka Milka Choco Grains Ciastka
z płatkami owsianymi oblane czekoladą mleczną 126 g
50,40zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
10
Milka Choco Grains Ciastka
4 5
4.5 2 Milka Choco Grains Ciastka
Data przyd. 2027-03-11
5906747312107 5906747312107 Milka
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
135 g
42,96zł/kg

Cena: 5,80 zł

PLN
1
30
Milka Pieguski ciastka z czekoladą
5 5
5 4 Milka Pieguski ciastka z czekoladą
Data przyd. 2027-03-27
5906747312107 5906747312107 Milka
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
135 g
43,41zł/kg

Cena: 5,86 zł

PLN
1
1
Milka Pieguski ciastka z czekoladą
5 5
5 4 Milka Pieguski ciastka z czekoladą
Data przyd. 2027-04-19
5906747312138 5906747312138 Milka
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
i orzechami 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Milka Pieguski ciastka z czekoladą
5 5
5 2 Milka Pieguski ciastka z czekoladą
Data przyd. 2027-04-28
5906747312169 5906747312169 Milka
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
i rodzynkami 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
10
Milka Pieguski ciastka z czekoladą
4 5
4.5 8 Milka Pieguski ciastka z czekoladą
Data przyd. 2027-04-19
5906747309688 5906747309688 LU
Petitki Lubisie czekoladowe Petitki Lubisie czekoladowe
Petitki Lubisie czekoladowe
5 5
5 6 Petitki Lubisie czekoladowe
Data przyd. 2027-02-24
5906747314842 5906747314842 Petitki
Petitki Lubisie mleczne Petitki Lubisie mleczne
Petitki Lubisie mleczne
5 5
5 4 Petitki Lubisie mleczne
Data przyd. 2026-12-21
7610058207271 7610058207271 Roland
Roland Twisty z ciasta francuskiego Roland Twisty z ciasta francuskiego
z masłem i solą 100 g
87,00zł/kg

Cena: 8,70 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-02-01
7622201749163 7622201749163 San
San Holenderskie Herbatniki San Holenderskie Herbatniki
półsłodkie oblane czekoladą mleczną 170 g
37,29zł/kg

Cena: 6,34 zł

PLN
1
8
San Holenderskie Herbatniki
4 5
4.5 2 San Holenderskie Herbatniki
Data przyd. 2027-05-05
7622201749132 7622201749132 San
San Holenderskie Herbatniki San Holenderskie Herbatniki
półsłodkie 150 g
27,80zł/kg

Cena: 4,17 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-07-08
7622201692278 7622201692278 San
San Petitki biszkopty San Petitki biszkopty
San Petitki biszkopty
5 5
5 3 San Petitki biszkopty
Data przyd. 2026-12-28
7622300644574 7622300644574 San
San Łakotki ciastka deserowe San Łakotki ciastka deserowe
z cukrem 168 g
33,21zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
20
San Łakotki ciastka deserowe
4 5
4 6 San Łakotki ciastka deserowe
Data przyd. 2027-05-23
7622300644598 7622300644598 San
San Łakotki ciastka kakaowe San Łakotki ciastka kakaowe
168 g
33,69zł/kg

Cena: 5,66 zł

PLN
1
18
San Łakotki ciastka kakaowe
5 5
5 5 San Łakotki ciastka kakaowe
Data przyd. 2027-02-17
7622300644611 7622300644611 San
San Łakotki ciastka kokosowe San Łakotki ciastka kokosowe
168 g
33,15zł/kg

Cena: 5,57 zł

PLN
1
12
San Łakotki ciastka kokosowe
5 5
5 4 San Łakotki ciastka kokosowe
Data przyd. 2027-02-03
7622300644635 7622300644635 San
San Łakotki ciastka maślane San Łakotki ciastka maślane
Data przydatności
2027-03-31
5900617011121 5900617011121 Sante
Sante ciasteczka owsiane kakaowe Sante ciasteczka owsiane kakaowe
Sante ciasteczka owsiane kakaowe
4 5
4 1 Sante ciasteczka owsiane kakaowe
Data przyd. 2027-02-06
5900617011138 5900617011138 Sante
Sante ciasteczka owsiane naturalne Sante ciasteczka owsiane naturalne
138 g
39,71zł/kg

Cena: 5,48 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2027-01-27
5900617011145 5900617011145 Sante
Sante ciasteczka owsiane Sante ciasteczka owsiane
z żurawiną 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
8
Sante ciasteczka owsiane
5 5
5 1 Sante ciasteczka owsiane
Data przyd. 2027-01-17
5900617011145 5900617011145 Sante
Sante ciasteczka owsiane Sante ciasteczka owsiane
z żurawiną 135 g
44,81zł/kg

Cena: 6,05 zł

PLN
1
5
Sante ciasteczka owsiane
5 5
5 1 Sante ciasteczka owsiane
Data przyd. 2027-02-05
5907471408685 5907471408685 dr Gerard
dr Gerard Herbatniki z polewą dr Gerard Herbatniki z polewą
kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 160 g
39,06zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-07-05
5907471442597 5907471442597 dr Gerard
dr Gerard Mafijne Black Herbatniki dr Gerard Mafijne Black Herbatniki
kakaowe z kremem o smaku śmietankowym 216 g
29,35zł/kg

Cena: 6,34 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-06-29
5907471443785 5907471443785 dr Gerard
dr Gerard Mafijne Duo Herbatniki dr Gerard Mafijne Duo Herbatniki
kakaowe z kremem o smaku śmietankowym i kremem 216 g
25,97zł/kg

Cena: 5,61 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-04-15
5907471414341 5907471414341 dr Gerard
dr Gerard Magic Duet choco dr Gerard Magic Duet choco
herbatniki z kremem czekoladowym 185 g
30,27zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-03-08
5906372278045 5906372278045 dr Gerard
dr Gerard Pałeczki kremowe dr Gerard Pałeczki kremowe
morelowy smak 170 g
37,12zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-04-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5