Belvita Breakfast Ciastka zbożowe z miodem,orzechami laskowymi i kawałkami czekolady

Czy warto kupić produkt Ciastka Zbożowe Z Miodem, Orzechami Laskowymi I Kawałkami Czekolady Wzbogacone W Wapń, Magnez I Żelazo marki Belvita?
Jak powstał produkt Ciastka Zbożowe Z Miodem, Orzechami Laskowymi I Kawałkami Czekolady Wzbogacone W Wapń, Magnez I Żelazo firmy Belvita - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1878 kJ |
| 447 kcal | |
| Tłuszcz | 15.00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1.80 g |
| Węglowodany | 65.00 g |
| Cukry ogółem | 22.00 g |
| w tym skrobia | 42.00 g |
| Błonnik | 7.60 g |
| Białko | 7.70 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.22 g |
| Wapń | 314.00 mg |
| Żelazo | 5.60 mg |
| Magnez | 146.00 mg |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Belvita opisuje Ciastka Zbożowe Z Miodem, Orzechami Laskowymi I Kawałkami Czekolady Wzbogacone W Wapń, Magnez I Żelazo tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Ciastka Zbożowe Z Miodem, Orzechami Laskowymi I Kawałkami Czekolady Wzbogacone W Wapń, Magnez I Żelazo firmy Belvita. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii ciastka
Belvita Breakfast Ciastka zbożowe z miodem,orzechami laskowymi i kawałkami czekolady w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ciastka. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 128 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
zboża 70,8% [mąka PSZENNA 50,8%, zboża pełnoziarniste 20% (mąka PSZENNA pełnoziarnista 6,4%, grys OWSIANY 4,5%, płatki OWSIANE 3,1%, mąka JĘCZMIENNA pełnoziarnista 2,9%, m(...)
Cena: 10,28 zł
PLN https://dodomku.pl/Belvita_ciastka_zbozowe_5_zboz_mleko/36242.htmlmąka PSZENNA, cukier, skrobia PSZENNA, 5 % płatki czekolady (cukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, emulgatory (lecytyny (w tym SOJOWE(...)
Cena: 9,11 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr._Oetker_Babeczki_z_platkami_czekolady/41226.html2026-12-31
mąka PSZENNA 37,7 %, musli 33,4 % [zboża pełnoziarniste 24,4 % (płatki OWSIANE 11,3 %, płatki PSZENNE 10,1 %, mąka pełnoziarnista z PSZENICY orkisz 1 %, płatki JĘCZMIENNE 1 %,(...)
Cena: 10,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Belvita_Ciastka_zbozowe_z_musli/71764.htmlzboża 56,8 % [zboża pełnoziarniste 39,8 % (mąka PSZENNA pełnoziarnista 20,1 %, płatki OWSIANE 8,8 %, mąka JĘCZMIENNA pełnoziarnista 6,4 %, mąka ŻYTNIA pełnoziarnista 3,5 %,(...)
Cena: 10,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Belvita_ciastka_zbozowe_kakaowe_z_kawalkami_czekolady/101363.htmlzboża 62,0 % [mąka PSZENNA 37,4 %, zboża pełnoziarniste 24,6 % (płatki PSZENNE 10,8 %, płatki OWSIANE 6,3 %, grys OWSIANY 4,5 %, mąka JĘCZMIENNA pełnoziarnista 1 %, mąka ŻYTNI(...)
Cena: 10,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Belvita_Ciastka_zbozowe_z_owocami_lesnymi/102465.htmlmąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Hit_Bahlsen_markizy_waniliowe/18203.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5 %), ORZECHY LASKOWE, syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchn(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Pieguski_ciastka_z_czekolada_i_orzechami/18222.html






Koszyk z zakupami